>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Masz problem ? Zadaj pytanie !

Status
Zamknięty.
billykid 0

billykid

Użytkownik
Witam

Do QB:

JA również mam błąd. Ta sama sytuacja pojawiła się przy zakładzie dotyczącym Jagusia, który zrobił 12 pktów (więcej niż 11,5) a mimo to zaliczyli mniej. Napisałem do nich reklamacje a oni mi odpowedzieli negatywnie. Cytuję ich odpowedź:



Szanowny Panie &quot;X&quot;,

Dziękujemy za Pana e-mail.

Uprzejmie informujemy, że zakład Smederna - Masarna, Ile punktów zdobędzie Wiesław Jaguś (Sme)?, Więcej niż 11,5 został przez nas rozliczony poprawnie i jest niestety przez Pana przegrany.

W brytyjskiej Elite League i rywalizacji jokerów w Pucharze Świata, punkty taktyczne są naliczane tak jak w normalnych wyścigach. W „polskich” i „szwedzkich” wyścigach żużlowych, punkty taktyczne SĄ wliczane do całkowitej, indywidualnej punktacji kierowcy, natomiast NIE są do niej wliczane punkty „bonusowe”.

We wszystkich ligach, aby zakład był ważny, kierowca/kierowcy musi/muszą uczestniczyć przynajmniej w 3 biegach. Jeśli kierowca/kierowcy nie uczestniczył/uczestniczyli przynajmniej w 3 biegach, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Wszystkie zakłady są wyceniane według oficjalnego wyniku.

Prosimy zapoznać się proszę z naszymi OWH:


1.) Wszystkie zakłady w danym meczu wnoszone są na określoną liczbę biegów, zazwyczaj 15. Jeśli mecz zostaje przerwany w momencie, kiedy odbyło się 12 lub więcej biegów, wszystkie zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami. Jeśli w momencie przerwania meczu odbyło się mniej niż 12 biegów, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Dotyczy to także zakładów handicap.

2.) Zakład na bieg (Prawidłowy wynik i zwycięzca): Zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami danego biegu po biegach powtarzanych i dyskwalifikacjach bezpośrednio po zakończeniu biegu, bez względu na wszelkie zmiany, wprowadzone w późniejszym terminie przez jakiekolwiek organy zarządzające.

3.) Zakłady Head-to-Head: Jeśli jeden lub obu kierowców nie ukończyło co najmniej 3 biegów, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Dla wyniku zakładów nie mają znaczenia punkty bonusowe.

4.) Totals (punkty) (Więcej niż/Mniej niż): Jeśli kierowca nie uczestniczył przynajmniej w 3 biegach, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Z wyjątkiem „polskich” i „szwedzkich” wyścigów żużlowych, punkty taktyczne NIE są wliczane do całkowitej, indywidualnej punktacji kierowcy w danym meczu.

5.) W „polskich” i „szwedzkich” wyścigach żużlowych, punkty taktyczne SĄ wliczane do całkowitej, indywidualnej punktacji kierowcy, natomiast NIE są do niej wliczane punkty „bonusowe”.

6.) W brytyjskiej Elite League i rywalizacji jokerów w Pucharze Świata, punkty taktyczne są naliczane tak jak w normalnych wyścigach (maks. 3 punkty dla zwycięzcy biegu itd.).

7.) Remis: Jeśli dwóch kierowców uzyskuje taką samą punktację w wyścigu, dla wyłonienia zwycięzcy stosuje się następujące zasady:

7.a) Zwycięża kierowca, który uzyskał lepszą pozycję w biegu, w którym obu kierowców brało udział.
7.b) Jeśli nadal utrzymuje się remis, zwycięża zawodnik, który (przy remisie na punkty) ma największą liczbę 1., 2., 3. i 4. pozycji („0” za ostatnią pozycję jest lepsze niż dyskwalifikacja z jakiegokolwiek powodu).
7.c) Jeśli nie można wyłonić zwycięzcy zgodnie z punktami 7.a) i 7.b), wówczas zwycięzcą zostaje kierowca z niższym numerem.

8.) Wyścig do „Liczby punktów”: Jeśli dwóch lub więcej uczestników uzyska taką samą liczbę punktów dla swojego zespołu w tym samym biegu, zakłady zostają rozliczone na rzecz zawodnika, który uzyskał wyższą pozycję w tym biegu.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


Z poważaniem,

Support Team z bwin

Oto link potwierdzjacy: http://www.speedway.nu/2007/Report.asp?elit.IF

PS. To jest twój link QB: http://www.speedway.nu/2007/Report.asp?elit.BH

Oczywiście, u Ciebie również jest sprawa jasna: Holta zdobył 12 pktów !

Pozdrawiam i licze że mi i Tobie zwrócą kasę.
 
Q 0

qb

Użytkownik
@ billykid, @ Jacques - dzięki za zainteresowanie i pomoc. Zwłaszcza dla billykida za ten link.
Napisałem do supportu juz wczoraj, od razu jak tą &quot;perełkę&quot; zobaczyłem. Na razie zero odzewu, zakład nadal przegrany. Nie podawałem nawet linka do strony klubowej Vetlandy gdzie jest oficjalne &quot;rozliczenie&quot; zawodów, bo ta pomyłka wydawała mi się tak oczywista, że na ich miejscu wstydziłbym się całej sytuacji.
Teraz widzę, że mogę się spodziewać analogicznej &quot;odpowiedzi&quot; jak Ty, billykid. Widzę, że nawet nie fatygują się, by sprawdzic daną sprawę, tylko od razu posyłają przygotowany wycinek z regulaminu.
Jeśli tak będzie w istocie i w mojej sytuacji, napiszę do nich jeszcze raz, podając prawdziwe wyniki, tak dla własnej satysfakcji, i to będzie mój ostatni kontakt z tą firmą.
P.S. Wiesiu Jagus wczoraj - oczywiście 12 punktów, bez dyskusji :!:
Najgorsze w tej całej zabawie jest to, że oni bezkarnie mogą nas sobie oszukiwać jak chcą i kiedy zechcą. ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie z Bwin jest tak , że często grają z ludźmi w ch*** ale czasem gdy sprawę się nagłośni na forach to zmieniają zdanie. Wiem brzmi niewiarygodnie ale ja zrobiłem dwa razy szumu na różnych forach ( głównie żużlowych , nie bukmacherskich ) o ich zagraniu ( raz też zakład under/over , raz jokery i wynik 6-3 na livebecie ) i zwrócili mi kasę mimo , że napisali 4 mejle że przegrałem zakład powołując się mniej więcej na to samo co w liście do Billykida . Oczywiście warto też z nimi &quot;dyskutować&quot; powołując się na ich regulamin ale z doświadczenia wiem i tak , że nic to zmienia . Pod żadnym pozorem nie należy jednak przestawać pisać do nich ;-) Ach ten Bwin ...

Natomiast dziwna jest sprawa tego , gdzie oni sprawdzają wyniki bo miałem też sytuacje gdzie rozliczyli mi poprawnie over 11.5 mimo , że zawodnik zdobył 11 punktów ...
Być może jest też i tak , że po prostu speedway.nu się pomylił i oficjalnie Holta zdobył 11 pkt . Wiadomo , że polskie serwisy bazują tylko na tej stronce . Zaraz poszukam wyników oficjalnych z ich związku ( jeśli oczywiście mają jakąś stronkę ) ...

Edit
Jak Byk Holta 12 pkt ...

Na przyszłość również proszę pisać o takich sprawach w tym wątku : Masz problem ? Zadaj pytanie !
 
Q 0

qb

Użytkownik
@ Jacques
Myśle, że nadrzędną w stosunku do oficjalnej strony klubu Vetlanda jest strona SVEMO - szwedzkiegio związku motorowego http://www.svemo.se
Zresztą, co za różnica, skoro jest zgodność i wszędzie zdobył 12. Podobnie zresztą jak Wiesiek Jaguś w sytuacji billykida.
Najlepsze, że w świetle tego fragmentu regulaminu, który podesłali Billykidowi, oni sami przyznają nam rację. Jakaż to niby sytuacja z poniżej wymienionego wątku zaszła w naszym przypadku?

4.) Totals (punkty) (Więcej niż/Mniej niż): Jeśli kierowca nie uczestniczył przynajmniej w 3 biegach, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Z wyjątkiem „polskich” i „szwedzkich” wyścigów żużlowych, punkty taktyczne NIE są wliczane do całkowitej, indywidualnej punktacji kierowcy w danym meczu.

Żadna. Nikt z nas nie dopomina się o uznanie punktów bonusowych, (Holta miał 12+1), zadnych punktów taktycznych (cokolwiek oni pod tym pojęciem rozumieją, no ale musieliby wiedziec, że w Szwecji nie ma jokerów), ani tez nie chcę , żeby uznawali Holcie jego szósty start, w którym wygrał dodatkowy bieg z Gregiem H.
O co więc chodzi ? edit by Jacques
QB - chodzi o kasę . Pewnie za dużo ludzi wygrało na tym zakładzie ...
 
billykid 0

billykid

Użytkownik
Witam ponownie!

W końcu poprawili wynik i zwrócili kase za wygrany zakład. Ale trzeba walczyć z nimi m.in poprzez nagłaśnianie spraw na forum tak jak powiedział Jacques

Pozdrawiam
 
Q 0

qb

Użytkownik
Ha, ha ...u mnie też poprawili...ale pieniędzy z tego zakładu i tak nie dostałem :mrgreen:
Zamiast nich znalazłem info: &quot;Opłata została przeksięgowana na konto innego użytkownika - XX zł. &quot; :wowsdf:
Satysfakcja moralna -- bezcenne ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom