>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
B 0

burbon2009

Użytkownik
taa moj facet od polaka powiedzial nam ze matura to jest jeden z najprzyjemniejszych egzaminów w naszym życiu np:prawo jazdy nie zdaje 50% a mature zdaje ponad 70% wiec mamy sie nie martwic ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dziwią mnie takie argumenty że zagraniczny pisarz to jego książki/powieści już nie będzie na maturze.
W takim razie po co OKE/CKE wypisuje że trzeba znać Zbrodnia i Kara, Król Edyp, Cierpienia młodego Wertera itp. według mnie w końcu musi paść i zagraniczny autor.
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
no dali w wykazie dlatego bo inaczej mozna by powiedziec o dyskryminacji zagranicznych autorow myslisz ze w krajach zachodnich,USA daja polskie ksiazki ? watpie.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Savi siedzę na stronie tego kolesia od 22 i na razie nic nie podał a miał o 23 dać. Jego stronka przeżywa oblężenie i jest przeciążona.
 
F 0

fipik

Użytkownik
Moje typy: Lalka, Przedwiośnie, Ludzie bezdomni, Kordian. (ew. Świętoszek)
Jak nie trafię, to popełniam samobójstwo długopisem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Lepiej transkrypcję z ang R załatwcie, a nie głupotami typu polski się przejmujecie ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
lalka,ludzie bezdomni byly na probnej wiec raczej odpada przedwiosnie i jestesmy w domu ????
Napiszę już n-ty raz - było powtarzane milion razy, że nie było oficjalnej próbnej, były tylko z operonu i wewnętrzne.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja ide spac :] nie ma żadnego przecieku a na naiwności wszystkich tylko kaskę zyskali i wszystkich w bambuko zrobili a strona tak przeciążona że ledwo zipie oj ludzie :] Powodzenia wszystkim :]
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Nie matura, a chęć szczera
Zrobi z Ciebie oficera
Warto byś o tym pamiętał
Gdybyś w razie nie zdał
Powodzenia ???? Bezdomni i jestem w niebie ;D
Ps. Co to za strona ? Nie słyszałem o niej ????
 
F 0

fipik

Użytkownik
Nie jest powiedziane, że to co było na próbie nie będzie w maju. Miała taka sytuacja miejsce bodajże 4 lata temu. Szczególnie, że teraz to się nazywa &quot;Materiał Ćwiczeniowy&quot;... mam nadzieję że nie na marne ćwiczyłem :p
P.S. Widzę że chyba nie słyszeliście o tym.... polecam wpisać materiał ćwiczeniowy polski styczeń 2010 i jesteśmy w domu ???? Tam była faktycznie też Lalka i Ludzie bezdomni, ale to jest raz że materiał ćwiczeniowy a nie matura próbna, a dwa CKE a nie operonu.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
czekajcie dalej jak cos to bijcie ????
milych snow, GL &amp; HF, połamania długopisów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom