>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
B 0

burbon2009

Użytkownik
taa moj facet od polaka powiedzial nam ze matura to jest jeden z najprzyjemniejszych egzaminów w naszym życiu np:prawo jazdy nie zdaje 50% a mature zdaje ponad 70% wiec mamy sie nie martwic ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dziwią mnie takie argumenty że zagraniczny pisarz to jego książki/powieści już nie będzie na maturze.
W takim razie po co OKE/CKE wypisuje że trzeba znać Zbrodnia i Kara, Król Edyp, Cierpienia młodego Wertera itp. według mnie w końcu musi paść i zagraniczny autor.
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
no dali w wykazie dlatego bo inaczej mozna by powiedziec o dyskryminacji zagranicznych autorow myslisz ze w krajach zachodnich,USA daja polskie ksiazki ? watpie.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Savi siedzę na stronie tego kolesia od 22 i na razie nic nie podał a miał o 23 dać. Jego stronka przeżywa oblężenie i jest przeciążona.
 
F 0

fipik

Użytkownik
Moje typy: Lalka, Przedwiośnie, Ludzie bezdomni, Kordian. (ew. Świętoszek)
Jak nie trafię, to popełniam samobójstwo długopisem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Lepiej transkrypcję z ang R załatwcie, a nie głupotami typu polski się przejmujecie ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
lalka,ludzie bezdomni byly na probnej wiec raczej odpada przedwiosnie i jestesmy w domu ????
Napiszę już n-ty raz - było powtarzane milion razy, że nie było oficjalnej próbnej, były tylko z operonu i wewnętrzne.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
ja ide spac :] nie ma żadnego przecieku a na naiwności wszystkich tylko kaskę zyskali i wszystkich w bambuko zrobili a strona tak przeciążona że ledwo zipie oj ludzie :] Powodzenia wszystkim :]
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Nie matura, a chęć szczera
Zrobi z Ciebie oficera
Warto byś o tym pamiętał
Gdybyś w razie nie zdał
Powodzenia ???? Bezdomni i jestem w niebie ;D
Ps. Co to za strona ? Nie słyszałem o niej ????
 
F 0

fipik

Użytkownik
Nie jest powiedziane, że to co było na próbie nie będzie w maju. Miała taka sytuacja miejsce bodajże 4 lata temu. Szczególnie, że teraz to się nazywa &quot;Materiał Ćwiczeniowy&quot;... mam nadzieję że nie na marne ćwiczyłem :p
P.S. Widzę że chyba nie słyszeliście o tym.... polecam wpisać materiał ćwiczeniowy polski styczeń 2010 i jesteśmy w domu ???? Tam była faktycznie też Lalka i Ludzie bezdomni, ale to jest raz że materiał ćwiczeniowy a nie matura próbna, a dwa CKE a nie operonu.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
czekajcie dalej jak cos to bijcie ????
milych snow, GL &amp; HF, połamania długopisów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom