>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja we wrześniu wybrałem sobie temat : Omów językowy obraz świata w piosence młodzieżowej (jeżeli się nie mylę to ten Twój też był ) ale później zmieniłem na Omów topos pielgrzyma w literaturze romantycznej i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem ... Maturkę mam już w czwartek i też się jej trochę obawiam ... :] U Nas w szkole podobno nie było osoby która by nie zdała ustnego pola, mam nadzieję że nie będę pierwszy ????
 
revil 0

revil

Użytkownik
Wie ktoś gdzie mogę znaleźć zestawy na tegoroczny ustny angielski? Poziom podstawowy. Podobno tych zestawów jest 40, a przerobić nie zaszkodzi ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I jeszcze jedno pytanie. Mi mówią żeby do prezentacji w PowerPoincie powrzucać sam tekst :| już sam nie wiem co mam zrobić :|
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Revil: zestawów jest 50 ????
Kurde a można sobie wziąć jakąś kartkę żeby w razie czegoś spojrzeć ?;&gt; Czy tylko ten konspekt co oddawaliśmy jeszcze w szkole ? Bo ja zrobił konspekt przed pracą :|
 
matex 0

matex

Użytkownik
Revil: zestawów jest 50 ????

Kurde a można sobie wziąć jakąś kartkę żeby w razie czegoś spojrzeć ?;&gt; Czy tylko ten konspekt co oddawaliśmy jeszcze w szkole ? Bo ja zrobił konspekt przed pracą :|
tylko konspekt
 
revil 0

revil

Użytkownik
A wiesz może gdzie je znajdę? Bo to mnie głównie interesuje, wszakże dzięki za zainteresowanie:-D
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Wie ktoś gdzie mogę znaleźć zestawy na tegoroczny ustny angielski? Poziom podstawowy. Podobno tych zestawów jest 40, a przerobić nie zaszkodzi ????
Jak masz grono to na gronie Matura 2009 są chyba wszystkie:-D
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wielkie dzięki. I teraz pytanie: jeden z tych zestawów trafi na mnie? To są zestawy które obowiązują w tym roku na egzaminie ustnym z angielskiego i nie ma mozliwości aby trafić na coś innego?
:|
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
ale te matury sie ciagna.... ja ostatni egz mialem 12 maja i czuje jakby te wakacje juz trwały i trwały ;)
powodzenia Panowie w ostatnim tygodniu ;)
 
matex 0

matex

Użytkownik
oj Magik przesadzasz ;) ja przed swoim ustnym angielskim wcale nie patrzyłem do tych zestawów, a dostałem 17/20, trzeba dodać, że angielski nie jest moją mocną stroną. także kolego nie martw sie, na pewno zdasz ????
 
bmt 0

bmt

Użytkownik

raczej to nie są jakieś oficjalne zestawy, sprawdziłem, w żadnym z 50 zestwów nie ma mojego. Jestem z województwa łódzkiego, te same scenki ma województwo świętorzyskie.

Dzisiaj mialem:
Zestaw nr. 15.
A. Rozmowa na temat potraw.
B. Opowiadanie o wynajmowaniu mieszkania.
C. Wspólna praca nad projektem.

Obrazek:
Trzy kobiety w średnim wieku siedzą przy stoliku w sali pełnej takich samych stolików i ludzi. Jedna z nim trzyma ręke w górze.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Jak na kogoś kto ma 90% to nie wypada ????
No widzisz Lalo:-D To juz jest taka ułomność, jak człowieka nauczyli od dziecka, teraz już się nie da oduczyc:jezora: Dobrze że mnie poprawiłeś. Nie martwcie się, ustny polak to bajka... będzie dobrze:spokodfhgfh:
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Wiem, że macie nerwe...bo też się stresowałem.

odpowiadam: NIE MA CZYM... Matury ustne to kpina....

PO prostu tego naprawdę nie da się nie zdac ????


Każdy zda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom