>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
revil 0

revil

Użytkownik
Chwalenie się tym czy innym nie ma zbytniego sensu. ALe skoro chcecie to ja napisałem mat roz najlepiej w szkole...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja maturkę też zdałem ... ale z geografii roz. jestem nie usatysfakcjonowany :/ za rok podchodzę jeszcze raz... ale ogólnie rzecz biorąc ... maturka na ✅
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Również zdałem.. Z wosu nie jestem zadowolony... Może napisze za rok ???? Ale nie wiem czy mi się będzie chciało... ????
✅
Gratuluje reszcie i życzę, aby dostali się na to co chcą ;)
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ale z geografii roz. jestem nie usatysfakcjonowany :/ za rok podchodzę jeszcze raz...
jak dostaniesz się na studia i na nich będziesz, przyjdzie pierwsza letnia sesja na studiach to napewno nie będziesz sobie zawracał głowy poprawianiem matury o kilka punktów ;)
tak samo myslalem jak zabrakło mi kilku punktów do technika, ale życie zweryfikowało moje wcześniejsze nastawienie :spokodfhgfh:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To Wy chyba nie mieliście co w domu robić, że takie wyniki??
chociaż może to tylko ja tak miałem że matura w dupie, bo indeks miałem :pP
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
To Wy chyba nie mieliście co w domu robić, że takie wyniki??
chociaż może to tylko ja tak miałem że matura w dupie, bo indeks miałem :pP
wiesz matura maturą, ale trzeba było jeszcze zdać (i być do niej dopuszczonym)... a żebym miał z matmy 2 na koniec trzeba było się trochę pokuć ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
o ja :eek:

nie jest źle, ale mogło być lepiej. myślałem, że polski mi dobrze poszedł, a wos słabiutko, a tu na odwrót.... :

Polski podstawa - 50%
Angielski podstawa - 78%
Wos rozszerzony - 78%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom