>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Jeżeli ktoś nie zda tej matury to jest imbecylem. Jedne z najtrudniejszych zadań to policzenie nierówności kwadratowej? ???? Takiego lajtu nie mam nawet na sprawdzianach w 2 klasie LO.
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
21/25 zamknięte ????

Jak w zadaniu 26 zapisałem &lt;-1,2&gt; a nie (-nieskoncz. -1&gt; u &lt;2, +nieskoncz.) to dostane chociaz 1 ptk za wyliczenie i parabole? ????
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Gratulacje dla tych którym sie udało ????
ja ok 40% ;D teraz wielkie kucie na ustny polski w piątek ????
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Zal mi tylko ostatniego zadania, wiedziałem jak zrobić, napisałem układ ale za grom mi nie wychodziły wynik, cały czas jakieś ułamki ale pewnie z 2-3 pkt na 5 dadzą
Miałem podobną sytuację ;) wszystkie zadanie praktycznie rozwiązałem pomijając to że w jednym zamkniętym nie zaznaczyłem odpowiedzi na karcie ;/ i siedziałem 1,5 h nad ostatnim zadaniem, które było jednym z najprostszych, napisałem 4 układy równań i kupa ;/ albo delta wychodziła z pierwiastkiem albo jakieś ułamki itp nie wiem jakiś rozkojarzony byłem. nie mam pojęcia może ta miła a na dodatek piękna pani z komisji na mnie tak działała ;)
/edit
hahahaha ale się uśmiałem jak sprawdzałem odp do ostatniego zadania ;p patrzę a tam baseny mają kształt prostokątów i olśnienie nastąpiło ;p ja wkręciłem sobie że baseny mają kształt trójkątów prostokątnych i je tak narysowałem hehehe
;) teraz nie dziwię że nie mogłem żadnego układu równań rozwiązać ???? trudno za głupotę się płaci ;/
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
a jak ktoś napisał numer wypracowania 2 a pisał na temat pierwszy to podlega to ocenie? może ktoś odpowiedziec
Nie obawiaj się, egazaminatorzy są wyrozumiali. Napewno będzie brane pod uwage. ????


Moge gdzieś w necie zobaczyć model odpowiedzi wypracowań z j. polskiego?
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja mam nadzieję, że za rok poziom będzie podobny :-D. Maturę piszę za rok, w szkole z matmy będę miał na koniec 2/3 a właśnie sobie zrobiłem zadania zamknięte i 23/25 ;)
 
homel 918

homel

Użytkownik
ta matura to pierwszy raz po przerwie odkad trzeba ja obowiazkowo zdawac wiec zawsze takie sa latwe teraz beda wszyscy ze izzi maturka a za rok strzela taka ze... :/
 
ten 0

ten

Użytkownik
dali latwa matme i teraz bedzie wielki szok w lipcu czemu on z 90% matmy podstawowej nie dostal sie na budownictwo hihihi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom