>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Jeżeli ktoś nie zda tej matury to jest imbecylem. Jedne z najtrudniejszych zadań to policzenie nierówności kwadratowej? ???? Takiego lajtu nie mam nawet na sprawdzianach w 2 klasie LO.
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
21/25 zamknięte ????

Jak w zadaniu 26 zapisałem &lt;-1,2&gt; a nie (-nieskoncz. -1&gt; u &lt;2, +nieskoncz.) to dostane chociaz 1 ptk za wyliczenie i parabole? ????
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Gratulacje dla tych którym sie udało ????
ja ok 40% ;D teraz wielkie kucie na ustny polski w piątek ????
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Zal mi tylko ostatniego zadania, wiedziałem jak zrobić, napisałem układ ale za grom mi nie wychodziły wynik, cały czas jakieś ułamki ale pewnie z 2-3 pkt na 5 dadzą
Miałem podobną sytuację ;) wszystkie zadanie praktycznie rozwiązałem pomijając to że w jednym zamkniętym nie zaznaczyłem odpowiedzi na karcie ;/ i siedziałem 1,5 h nad ostatnim zadaniem, które było jednym z najprostszych, napisałem 4 układy równań i kupa ;/ albo delta wychodziła z pierwiastkiem albo jakieś ułamki itp nie wiem jakiś rozkojarzony byłem. nie mam pojęcia może ta miła a na dodatek piękna pani z komisji na mnie tak działała ;)
/edit
hahahaha ale się uśmiałem jak sprawdzałem odp do ostatniego zadania ;p patrzę a tam baseny mają kształt prostokątów i olśnienie nastąpiło ;p ja wkręciłem sobie że baseny mają kształt trójkątów prostokątnych i je tak narysowałem hehehe
;) teraz nie dziwię że nie mogłem żadnego układu równań rozwiązać ???? trudno za głupotę się płaci ;/
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
a jak ktoś napisał numer wypracowania 2 a pisał na temat pierwszy to podlega to ocenie? może ktoś odpowiedziec
Nie obawiaj się, egazaminatorzy są wyrozumiali. Napewno będzie brane pod uwage. ????


Moge gdzieś w necie zobaczyć model odpowiedzi wypracowań z j. polskiego?
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja mam nadzieję, że za rok poziom będzie podobny :-D. Maturę piszę za rok, w szkole z matmy będę miał na koniec 2/3 a właśnie sobie zrobiłem zadania zamknięte i 23/25 ;)
 
homel 918

homel

Użytkownik
ta matura to pierwszy raz po przerwie odkad trzeba ja obowiazkowo zdawac wiec zawsze takie sa latwe teraz beda wszyscy ze izzi maturka a za rok strzela taka ze... :/
 
ten 0

ten

Użytkownik
dali latwa matme i teraz bedzie wielki szok w lipcu czemu on z 90% matmy podstawowej nie dostal sie na budownictwo hihihi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom