>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2012

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Szczerze mówiąc mi to nawet mogą zmieniać w dniu matury formułę. Angol dla mnie to spontan, nie uczę się schematów tylko swobodnie gadam. Wiem jednak, że nie każdy czuje ten język, więc dla niego to mógłby być jakiś problem.
Dokładnie, ja odpowiedzi na pytania zapisałem sobie w brudnopisie a potem czytałem :cool:;)
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Maturka z matmy dość prosta... 25pkt będzie &quot; na lajcie &quot;. Jeżeli uzna moje &quot;dziwne&quot; obliczenia to coś ponad 30pkt powinno być , więc nie jest źle ????

a jak wam poszło ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Maturka z matmy dość prosta... 25pkt będzie &quot; na lajcie &quot;. Jeżeli uzna moje &quot;dziwne&quot; obliczenia to coś ponad 30pkt powinno być , więc nie jest źle ????


a jak wam poszło ?
Nie za ciekawie, może ponownie będzie na pograniczu under/over 30 ???? W listopadzie było równo 30% może i teraz będzie podobnie, tylko jestem ciekawy jak długo łaskawi nauczyciele będą sprawdzać. Wstyd się przyznać, ale źle policzyłem średnią, próbowałem czasami tworzyć swoje własne wyliczenia tak jak to miało miejsce z tymi liczbami 64, x, 4, i piąty wyraz trzeba było podać, ja bez wyliczeń w głowie wyliczyłem, że to będzie 0,25.

Trzy ostatnie zadania w ogóle nie dla mnie, nie wiedziałem za co się zabrać
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Analizując podane fragmenty opowiadania T.Borowskiego, zinterpretuj tytuł utworu. Zwróć uwagę na symboliczność postaci Marii.
Pisał ktoś może taką pracę ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kiedy macie maturę z angielskiego ustną?
Jak myślicie czy w każdej szkole są różne pytania maturalne na maturze ustnej czy jest to ustalana odgórnie?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
zaczal juz ktos z was nauke do matury? ????
Cały czas się uczymy ????

Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie w klasie na luzie podchodzą do polaka i angielskiego, większe problemy mogą być z matematyką. Matematyki na podstawie jest obecna od 2010r. wówczas była podobno prosta, w 2011r. podobno trudna, a więc teraz musie być łatwa. Co mnie najbardziej denerwuje to fakt, że głupie sinusy, cosinusy, itp, na nic w przyszłości się nie przydadzą ????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Powoli, powoli wypada się wziąc za ta nauke... Nie widzę sie na majcy i j angielski... a pozostał tydzien do matury wiec bedzie sie dzialo... nie wiem czy jest szansa zdac w tym roku... ogarne w tydzien na majce i ang ? :|
z tej stronki mat http://www.e-zadania.pl/matura-2012/kurs-maturalny/ tyleze duzo czasu zabiera bo filmiki troche trwaja , ale lepszej opcji dla laika nie ma , trzeba od soboty usiasc i zaczac robic .
eh
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Panowie tak czysto teoretycznie, w jaką lekturę celujecie w tym roku, jaką typujecie do opisania? Z chęcią przypatrzę się Waszym propozycjom, może ktoś trafi w dychę ???? a oto tematy z poprzednich lat poczynając od:
2005r. ,,Potop&#39;&#39; i Wypowiedzi bohaterów romantycznych: Kordian i Mąż
2006r. Charakterystyka Makbeta i porównanie z bohaterem antycznym, oraz ,,Chłopi&#39;&#39;
2007r. Symbolika ziarna z ,,Dziadów&#39;&#39; oraz ,,Przedwiośnie&#39;&#39; i ,,Granica&#39;&#39;-kreacje matek
2008r. Wiersze Adama Mickiewicza i Kazimierza Przerwy Tetmajera oraz marzenie senne w ,,Lalce&#39;&#39;
2009r. ,,Chłopi&#39;&#39; charakterystyka Bylicy i relacje z córkami oraz ,,Pan Tadeusz&#39;&#39; charakterystyka Zosi i Telimeny.
2010r. Postawa Orgona, Kleanta i Elmiry w ,,Świętoszku&#39;&#39; oraz ,,Zdążyć przed Panem Bogiem&#39;&#39; przemyślenia Marka Edelmana
2011r. Wiersze Adama Mickiewicza i Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej oraz ,,Granica&#39;&#39; obraz Justyny i jej związku z Zenonem w oczach różnych bohaterów powieści.
2012r ???
Moją nauczycielka żartuje, że dawno nie było ,,Potopu&#39;&#39; ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
będzie ktoś zdawał maturę w czerwcowym terminie (wątpię, ale nie szkodzi zapytać) ? Ewentualnie znacie kogoś kto taką maturę pisał ?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Cały czas się uczymy ????

Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie w klasie na luzie podchodzą do polaka i angielskiego, większe problemy mogą być z matematyką. Matematyki na podstawie jest obecna od 2010r. wówczas była podobno prosta, w 2011r. podobno trudna, a więc teraz musie być łatwa. Co mnie najbardziej denerwuje to fakt, że głupie sinusy, cosinusy, itp, na nic w przyszłości się nie przydadzą ????
zależy co chcesz dalej robić, jak iść na studia humanistyczne to faktycznie Ci się nie przyda ???? jestem na elektronice i funkcje trygonometryczne i cyklometryczne to podstawa ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
zależy co chcesz dalej robić, jak iść na studia humanistyczne to faktycznie Ci się nie przyda ???? jestem na elektronice i funkcje trygonometryczne i cyklometryczne to podstawa ????
No to ładnie, ja chyba nigdy tego nie rozumiem, może i nie chcę zrozumieć ???? a poza tym czego spodziewacie się na polskim, jakieś typy?
 
Do góry Bottom