>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2012

ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Moim zdaniem łatwa. Ruszyłem dwa zadanka otwarte. 32 i 34. Jedno za 4 pkt drugie za 5. Z zamkniętych powinienem mieć mniej więcej połowę dobrze. Raczej zdam. Udało mi się zrobić zdjęcie 32 zadanka to mogę wrzucić potem i ktoś powie czy dobrze. :p A w 34 wyszło że pociąg jechał dwie i pół godziny. Ktoś tak miał?
 
homel 918

homel

Użytkownik
Podejrzanie łatwa, w tamtym roku nie zdało 21% maturzystow i w tym dali łatwiejsza. Super zadanko za 4 punkty z ciagami, co kazdy powinien zrobic na lajcie. Ogolnie nie chce sie podpalac , pozniej sprawdze wyniki jak beda, ale chyba zdałem i to na lajcie
Co do grup , mieliscie racje, sa rozne, tyle ze ja pisalem w malej sali majce, i daja jedna wersje na klase... u mnie w szkole tak jest, pewnie nieprzepisowo z CKE ;p ale tak u mnie robia takze... ale nie sciagalem bo z przodu nie bylo do kogo, a kark zwrocony do tylu mogl wzbudzac podejrzenia ????
ogolnie to banalna dali
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moim zdaniem łatwa. Ruszyłem dwa zadanka otwarte. 32 i 34. Jedno za 4 pkt drugie za 5. Z zamkniętych powinienem mieć mniej więcej połowę dobrze. Raczej zdam. Udało mi się zrobić zdjęcie 32 zadanka to mogę wrzucić potem i ktoś powie czy dobrze. :p A w 34 wyszło że pociąg jechał dwie i pół godziny. Ktoś tak miał?
to było wrzucone wczoraj:
http://kwejk.pl/obrazek/1146353
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Czy tam naprawdę była do policzenia objętość ostrosłupa, a nie graniastosłupa? :?
Co do ciągów - tak.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Podejrzanie łatwa, w tamtym roku nie zdało 21% maturzystow i w tym dali łatwiejsza. Super zadanko za 4 punkty z ciagami, co kazdy powinien zrobic na lajcie. Ogolnie nie chce sie podpalac , pozniej sprawdze wyniki jak beda, ale chyba zdałem i to na lajcie
Co do grup , mieliscie racje, sa rozne, tyle ze ja pisalem w malej sali majce, i daja jedna wersje na klase... u mnie w szkole tak jest, pewnie nieprzepisowo z CKE ;p ale tak u mnie robia takze... ale nie sciagalem bo z przodu nie bylo do kogo, a kark zwrocony do tylu mogl wzbudzac podejrzenia ????
ogolnie to banalna dali
Z tymi ciągami to x=14, y=126, z=378 ?
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Z tymi ciągami to x=14, y=126, z=378 ?
Tak, to jest dobrze.
I tak, naprawdę było trzeba obliczyć objętość ostrosłupa ????
Ogólnie była łatwa do zaliczenia, tylko &#39;wybitni&#39; potrafią nie zdobyć tych 15pkt.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ajjj... A ja policzyłem graniastosłup. Czyli 1 lub 2 pkt. mi za to zabiorą, plus ewentualnie 1 pkt. za brak założeń w ostatnim. No ale powyżej 90% będzie. Trzeba jutro powtórzyć ten wynik i będzie git ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
no mega latwa byla ... pewnie jakies male bledy sie trafia, np zalozenia w ostatnim, i czesc z graniasto mam zle no i te na dowodzenie moze, czyli ok 80% :p
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzisiaj najłatwiejszy exam ????
Izi
Jak będzie 98% to trochę mi będzie szkoda, że nie setka, ale mniej być nie powinno
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Odpowiedzi (niepotwierdzone):
1. Cenę obniżono o 44%
2. Liczba jest równa -4
3. Liczba jest równa 19 - 10 pierwiastków z 2
4. Liczba jest równa -4
5. Równanie spełnia x=1
6. x1 + x2 = -3/2
7. Miejsca zerowe to 7 i -2
8. Spełniony warunek f(1)&gt;1
9. Wykres rosnącej funkcji liniowej
10. Tg30 - sin30 = (2 pierwiastki z 3 - 3)/6
11. Sinus równy 5/13
12. Podstawa równa 2 pierwiastki z 21
13. Obwód trójkąta równy 12 + 2 pierwiastki z 6
14. Z tymi prostymi równoległymi: |AE|=5
15. Pole kwadratu wpisanego w okrąg równe 50
16. Kąt wpisany równy 45 stopni
17. Najmniejszy kąt w czworokącie równy 60 stopni
18. Piąty wyraz ciągu równy 3/25
19. Objętość sześcianu równa 8
20. Wysokość stożka równa 2 pierwiastki z 2
21. Prosta równoległa y=1/2*x
22. Punkt symetryczny C o współrzędnych (-5, -2012)
23. Do okręgu należy punkt (2,-5)
24. 90 flag
25. Cena szóstej akcji - 700zł

26. x1=-3, x2=-5
28. Trzeci pierwiastek równy -3
29. Symetralna y = -1/2*x + 6
31. Prawdopodobieństwo wynosi 17/49
32. (Ciągi) x=14, y=126, z=378
33. Objętość ostrosłupa równa 32 pierwiastki z 3 przez 3
34. Czas jazdy równy 2,5h

27.
Obustronnie mnożymy przez 6
2a + 2b + 2c &gt; 3a + 3b
2c - a - b &gt; 0
2c &gt; a + b
c &gt; b =&gt; 2c &gt; 2b
b &gt; a =&gt; 2b &gt; a + b
Więc nierówność 2c &gt; a + b jest prawdziwa

30.
alfa + beta &lt;180 /:2
1/2(alfa + beta) &lt; 90
Kąt przy wierzchołku P: gamma = 180 - 1/2(alfa + beta)
1/2(alfa + beta)&lt;90 =&gt; gamma &gt; 90, gamma - kąt rozwarty
 
Do góry Bottom