>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura

Status
Zamknięty.
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nie piłem ????

Przygotowywałem się wczoraj solidnie , ale co z tego wyjdzie to zobaczymy po egzaminie :p O 9.40 mam wejście :p
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Angielski banał, obydwa poziomy, ale przez to że był taki prosty, boję się że zrobiłem jakieś śmieszne błędy.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
co do mnie , to pisałem że uczę się w zaocznej szkole. My mieliśmy z polaka dziś zaliczenie, w sobotę mam z angola ustnego. Maturę zdałem na 70% z polaka, ale to mało istotne ;p W środę idę z egzaminatorką na kawę ???? ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Dzięki , wszedłem z pełnymi gaciami z tyłu, a wyszedłem z masztem na przodzie ???? Jakaś laska max 26 lat mnie egzaminowała, i jakaś stara krowa. A że kobitka wpadła mi w oko to z nią porozmawiałem ????

Tak więc wszem i wobec ogłaszam że mimo iż ok 2 lat nie miałem żadnych lekcji, zdałem maturę za 1 razem ???? Bo nie ma możliwości bym z angola ustnego nie zdał ???? ????
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Na ustnym jak lepiej się zachowywać ? Można sobie spokojnie gadać na siedząco ? Czy może lepiej krążyć po sali ? ????
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Na ustnym jak lepiej się zachowywać ? Można sobie spokojnie gadać na siedząco ? Czy może lepiej krążyć po sali ?
Jak ja zdawalem ustna mature 5 lat temu to siedzialo sie na krzesle. Nie slyszalem zeby mozna bylo spacerowac po sali, chyba ze ma sie robaki...
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Na ustnym jak lepiej się zachowywać ? Można sobie spokojnie gadać na siedząco ? Czy może lepiej krążyć po sali ? ????
miałem temat motyw sądu ostatecznego w literaturze i malarstwie. przedstaw na wybranych przykładach. I przedstawiłem swoją prezentacje w power poincie. Gdy skończyłem, powiedziały by usiąść i zadały pytania co to jest dekadentyzm , katastrofizm oraz ekspresjonizm. Oraz jak w dzisiejszych czasach ludzie postrzegają koniec świata. To z tym tematem pogadałęm z nimi o 2012 roku i o książce patryka gerylla i kalendarzu majów ???? i jakoś zdałem ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Na ustnym jak lepiej się zachowywać ? Można sobie spokojnie gadać na siedząco ? Czy może lepiej krążyć po sali ? ????
możesz stać, możesz siedzieć, jak ci pasuje
co lepsze - sam zdecyduj ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
wczoraj jeszcze się &quot;srałem&quot; i to na poważnie, że nic zupełnie nie potrafię ... jednak diabeł nie taki zły jak go malują ;)

Edit: Trzymajcie kciuki w środę ????
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
dzięki za odpowiedzi ;)
jeszcze małe powtórki robię na jutro i można lecieć... najbardziej boję się, że zagną mnie jakimś dziwnym pytaniem ale z racji tego, że wchodzę pierwszy to może nie będzie tak strasznie ;]
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
dzięki za odpowiedzi ;)
jeszcze małe powtórki robię na jutro i można lecieć... najbardziej boję się, że zagną mnie jakimś dziwnym pytaniem ale z racji tego, że wchodzę pierwszy to może nie będzie tak strasznie ;]
Nie jestem z Łodzi , ale powodzenia:

W Łodzi nie znaleźliśmy maturzysty, który nie zdał ustnego egzaminu z polskiego - choć matury trwają już cztery dni.
not. mm
2005-04-21
 
midel 189

midel

Użytkownik
Na ustnym jak lepiej się zachowywać ? Można sobie spokojnie gadać na siedząco ? Czy może lepiej krążyć po sali ? ????
Jak wolisz. Przynajmniej u mnie w szkole z tego co pamieętam była dowolność. Mimo, że prezentując wolę stać, zwłaszcza przy prezentacji slajdów, to jednak na maturce polecam siedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom