>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Z rozszerzonym wosem to dzisiaj nieźle przesadzili... Dosyć trudne, pytania mocno szczegółowe, chociaż w sumie proste wypracowanie na temat kompetencji prezydenta.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Z WOSu roz. taka trudna ta matura była w tym roku ??
Druga sprawa - jakbym chciał poprawic wynik z jakiejs matury , to za rok ewentualnie , czy w Sierpniu ??
Mi zostały ustne i geo roz. jeszce
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Z WOSu roz. taka trudna ta matura była w tym roku ??

Druga sprawa - jakbym chciał poprawic wynik z jakiejs matury , to za rok ewentualnie , czy w Sierpniu ??

Mi zostały ustne i geo roz. jeszce
za rok
 
julek 421

julek

Użytkownik
ja dzisaij pods ang 19/20.
Strasznie nie podoba mi sie organizacja na wyniki czekalem 1,5h gdzie inni np mieli po pol godz,45 min. Wyniki podawane byly bez zadnej zasady kiedy mieli ochote to dawali...
a jak u Was z tym jest?
 
dominikus_92 0

dominikus_92

Użytkownik
Ja na języku polskim wyniki miałem co 3 osoby ;-) ,ale z racji tego,że komisja zamówiła sobie pizzę,to zamiast wchodzić o 13:55 wchodziłem około 16:00 ;-)
 
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
ja dzisaij pods ang 19/20.
Strasznie nie podoba mi sie organizacja na wyniki czekalem 1,5h gdzie inni np mieli po pol godz,45 min. Wyniki podawane byly bez zadnej zasady kiedy mieli ochote to dawali...
a jak u Was z tym jest?
Nieźle julek.:cool:
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wos to w ogóle jakaś masakra. Bez wypracowania 20/30. Liczyłem na 80%, może będzie 70..
zero doktryn, ideologii politycznych, konfliktów, opisów i zdjęć polityków, typów społeczeństw, tylko jakieś definicje prawne.. Porażka kompletna. Pytanie z odpowiedzią stereotyp najbardziej mi się podobało. Nie wiem co za debil je konstruował..
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
ja rozszerzoną :grin: dziś Polski 18/20 w życiu bym nie powiedział, że tyle będę miał:razz:
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
właśnie głupio zrobiłem, że wziąłem podstawę, niektórzy nawet mówią, że trudniejsza od rozszerzenia bo strasznie dużo teorii trzeba znać. Oby była łatwa jutro, chociaż 50% przekroczyć, żeby wstydu nie było :grin:
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
no dokładnie, na rozszerzeniu praktycznie nie ma teorii ???? ale i tak jakos super pewnie sie nie czuje, na matme bylem lepiej przygotowany
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
no dokładnie, na rozszerzeniu praktycznie nie ma teorii ???? ale i tak jakos super pewnie sie nie czuje, na matme bylem lepiej przygotowany
Pełen szacunek, ze robicie zadania z rozszerzenia nie będąc przygotowanym z teorii. Myślałem ze tak sie nie da.
PS. Piszę podstawę jutro.
 
julek 421

julek

Użytkownik
i ja pisze rozszerzenie;p ale nie do konca czuje sie na silach...
ale na rozszerzeniu ostatnio coraz wiecej teori jest jaki 4 5 pkt wiec kilka procent to jest
 
bucio 17

bucio

Użytkownik
Dzisiejszy Niemiec bardzo łatwy.U mnie wszyscy bali się listu formalnego a ten prywatny,który dali naprawdę prosty :]
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Pełen szacunek, ze robicie zadania z rozszerzenia nie będąc przygotowanym z teorii. Myślałem ze tak sie nie da.
PS. Piszę podstawę jutro.
nie no bez przesady, teoria zawsze się przydaje, ale wiele zadań można wykonać mając tylko kartę wzorów
 
julek 421

julek

Użytkownik
i ja pisze rozszerzenie;p ale nie do konca czuje sie na silach...
ale na rozszerzeniu ostatnio coraz wiecej teori jest jaki 4 5 pkt wiec kilka procent to jest
to cholera dzisiaj byl jakis zart?
co my kroliki doswiadczalne jestesmy?
ponad polowa teori tragedia ...
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Pozdrowienia dla komisji CKE, która na podstawie daje rzeczy z rozszerzenia. Mowa oczywiście o transformatorze!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom