>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matura

Status
Zamknięty.
dominikus_92 0

dominikus_92

Użytkownik
Mata około 40% styka ;-)
Angol jutro musi być minimum 70%,ale ustnego polskiego się boję trochę,chociaż 6/20 mi starczy ;-)
 
matslow 30

matslow

Użytkownik
Widze zadanie numer 2 to tożsamośc , ja zrobiłem nieco inaczej , doszedłem do postaci wielomianowej w liczniku , wyjąłem co trzeba z nawiasu i otrzymałęm a+b=2c , moze dostane maxa.
tak samo zrobilem..
 
picia 13

picia

Użytkownik
Widze zadanie numer 2 to tożsamośc , ja zrobiłem nieco inaczej , doszedłem do postaci wielomianowej w liczniku , wyjąłem co trzeba z nawiasu i otrzymałęm a+b=2c , moze dostane maxa.
Będzie max, bo każde rozwiązanie nie znajdujące się w kluczu, a prowadzące do dobrego rozwiązania jest punktowane maksymalną ilością punktów.
Heh, miało być wspaniale, a skończyło się rzeźnią. Najgorsze jest przekonanie, że na każdej wcześniejszej maturze byłoby znacznie lepiej.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Jakieś porady z czego mogę się jutro na podstawę z angola przygotować? Jakieś stronki czy coś. Bo słabo umiem, a boję się, że dowalą znowu jakiś kosmos.
 
julek 421

julek

Użytkownik
to ja sie moge pochwalic po wczorajszej glupocie na polskim... do zadania 7 na 30 - 29 nazbieralem bo mysle ze mi odejma 1 pkt za rownanie bo wszystkich odp nie dalem...
jak bedziecie mieli reszte to piszcie ;p
podstawa dzisaij na 92 ale to jest nie wazne
jutro ang rozszezenie aby 70 i wiecej i bedzie dobrze ;p
edit
8 widze bledy rachunkowe wiec ze 2pkt beda 9 bez komentarza ???? a za pozostale 3 zadania z 9pkt uzbieram
to daje mniej wiecej 80 czyli przyzwoicie;p
 
dominikus_92 0

dominikus_92

Użytkownik
Jakieś porady z czego mogę się jutro na podstawę z angola przygotować? Jakieś stronki czy coś. Bo słabo umiem, a boję się, że dowalą znowu jakiś kosmos.
J osobiście liczę na 70,ale koledzy z bardzo przeciętną wiedza z angielskiego zawsze przy ,,True&quot; ,,False&quot; zaznaczają wszystkie odpowiedz jednej kolumny,np. wszędzie ,,True&quot;,bądź wszędzie ,,False&quot;.
Zawsze im te 2/4 pkt wpadnie ;-) (oczywiście widziałem przypadki,gdzie były np 3 prawdy i 1 fałsz,ale tego się nie przewidzi).

Przypomnij sobie tez zwroty typu ,,I&#39;m writing in connection with&quot; itd ;-)
P.S Mówię tu o słuchaniu ;-)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Listy do redakcji o list , reklamacja , formlany
Nieformalny raczej nie będzie [zwykły list do ekipy z Glasgow , gdzie wspominasz jak dobrze piłeś szkocką i podziwiałeś panoramę bitwy fanów po Old Firm Derby :cool:]

Mam nadzieje , ze na sluchance nie bedzie nikogo z polskim akcentem , bo tragedia bedzie.
Z T/F nienawidze jednej rzeczy - do jedengo pasuja wszytskie odpowiedzi i nie bardzo wiadomo co wybrac , a decyduje ledwo slyszalne mankamenty , typu przedrostek.
I to zdarza sie czesto.
Let&#39;s go niggz let&#39;s go
I jedna rzecz jest mylaca , niby pierdola , ale okresla czy jest zle czy nie - zazwyczaj robi sie tak zeby w prawda fałsz i ABCD było porowno odpowiedzi.
Typu 3P , 2 F lub 2A 2B 1C 1D.
jak macie na 5 pytan 4 A to znaczy ze zle lub same fałsze
 
julek 421

julek

Użytkownik
widze ze znowu pierwszy ;p ale do szkoly mam 50 m wiec nie ma co sie dziwic;p chyba ta matura byla poziomem najlatwiejsza ze wszystkich wiec up90 very izi powinno byc :p
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Taa banał jak nic ???? o 10 wyszedłem z sali xD Jak ktoś będzie miec odpowiedzi to dajcie linka xD
 
julek 421

julek

Użytkownik
dlaczego Ci lodziarze nie mieli swojego 1 zakladu w NY ?
tam nie bylo ze oni to otworzyli w jakims miasteczku akademickim czy cos takiego ?
pozniej jeszce bylo ze sie take out from new york?
tylko tu pkt stracilem :p
 
julek 421

julek

Użytkownik
z przyzwyczajnia jak zapewne trudno sie domyslec...
a pewnie mnie dopuscili bo wyniki szkolne byly dobre a efekty pracy i wyniki z matury to napewno potwierdza i nie jeden bedzie mogl zazdrosci chodzby z wczorajszej mat rozszerzonej wiec nie rob problemu z byle gowna za przeproszeniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom