>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
D 65

dany877

Użytkownik
nie aktywna juz promocja?
skad takie przypuszczenia skoro na stronie jest aktywne?
rozumiem ze kolega ze slaska,gdzie srednia inteligencji nie jest najwyzsza,ale chyba nie spodziewasz sie ze piszac taki post,bez zadnych szczegolow i jakichkolwiek informacji ktos zalozy specjalnie konto i sprawdzi czy aktualne?

pozdrawiam
 
I 0

irekkalina

Użytkownik
skad takie przypuszczenia skoro na stronie jest aktywne?
rozumiem ze kolega ze slaska,gdzie srednia inteligencji nie jest najwyzsza,ale chyba nie spodziewasz sie ze piszac taki post,bez zadnych szczegolow i jakichkolwiek informacji ktos zalozy specjalnie konto i sprawdzi czy aktualne?

pozdrawiam
Dzieki za mile słowa ;) No niestety, zarejestrowałem się i mam tylko aktywna promocje z kasyna dlatego pytam
 
U 18

ukradlimirower

Użytkownik
wyplata po 5 dniach na mb
weryfikacja skan dowodu + kod listem wysylany na adres podany przy rejestracji

ja nie polecam,po weryfikacji rowniez zdjecia dowodu i list do domu czekalem prawie 2 tygodnie na wyplate na mb , i teraz najwazniejsza kwestia,przy wyplacie pobieraja kilka procent wyplaty jako prowizje MEGA ABSURD ????
 
U 0

ucho87

Użytkownik
Mam pytanie. Czy wpłacając 200 grajac za wszystko na jedno wydarzenie po kursie min 1,80 moge wypłacić odrazu nie tracąc 200 bonusowych? Czy muszę czekać aż obróce 6x200 bonusu? Jeżeli tak to które środki są pobierane jako pierwsze na zakłady?
 
U 18

ukradlimirower

Użytkownik
możesz wypłacić dopiero gdy przegrasz bonus,wcześniej się nie da
szczerze nie polecam Ci tej promocji,raz że na wypłatę będziesz czekał z 2,3 tygodnie,to w dodatku z tych 200 pln bonusu i tak im to oddasz w wysokiej marży i zdaję się 8% prowizji przy wypłacie (obojętnie czy mb/konto) !!!!
już lepsze jest nawet betano podwojenie do 100 pln
 
R 0

remik7

Użytkownik
nie polecam tego bukamchera
po 5-6 kuponach które weszły z rzędu(stawka 50zł na kazdy) zostałem zlimitowany.
na szczęscie było już ok 96% obrotu bonusu
wypłata po 5dniach na MB
 
U 0

ucho87

Użytkownik
No tak. Ale wygrywając pierwszy zakład w mayplay i grając bonusem jako pierwszym po przegraniu bonusu ewenutalnie moge wypłacic a w betano na poczatku mimo ze wygram przegram depozyt. Dobrze rozumiem?
 
D 65

dany877

Użytkownik
mnie też zlimitowali szybko,a grałem popularne rzeczy ????
a to co mi dali w bonusie to oddałem im w prowizji za wypłatę ????
nie spotkałem się jeszcze z czymś takim
 
U 0

ucho87

Użytkownik
w sumie to szukam promocji gdzie obracając depozyt wygranym zakladem jestem na + nie tracąc tych pieniedzy podczas prob obracania bonusem i dalej nie mam odpowiedzi czy to odpowiednia promocja?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
mnie też zlimitowali szybko,a grałem popularne rzeczy ????
a to co mi dali w bonusie to oddałem im w prowizji za wypłatę ????
nie spotkałem się jeszcze z czymś takim
Mógłbyś napisać konkretnie zamiast bić pianę, co takiego grałeś popularnego.
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Buk jeden z gorszych w jakich grałem.
Dobre kursy i oferta na +. Miałem taką sytuacje, że po obrocie bonusu wyskoczył błąd, o nazwie cyt.&quot;Żadne możliwości wypłaty nie są dostępne, skontaktuj się z obsługą klienta..&quot;. Napisałem do supportu i faktycznie napisali, że jest błąd i wyślą to ręcznie na konto - słowa dotrzymali kasa była zaksięgowana szybko. Problem pojawia się w razie gdybym chciał tam zagrać jeszcze raz byłby, bo nie odjęli z konta kasy, którą wypłacili... Limity niskie już na samym początku - suma punktów w kosza 80zł, nie pamiętam gdzie spotkałem taką podobną sytuacje.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Nie polecam wpłacać na tą chwilę.
Śmierdzi ten buk na kilometr. Pisałem z Panem z supportu, kasa miała być do 2 dni, Oczywiście po trzech dniach pieniędzy nie zobaczyłem i gość kajał się że pójdzie z moją sprawą do dyrekcji bo tak nie może być.
Teraz na maile nie ma odzewu a czekam już siódmy dzień...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom