>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze Eliminacyjne EURO 2008 Analizy ( Suche typy usuwane)

Status
Zamknięty.
D 0

don_corleone

Użytkownik
Eliminacje EURO 2008 to kolejna impreza, która niesie ze sobą wiele interesujących meczy, które oczywiście warto obstawić. Poniżej przedstawiam swoje typy na mecze które odbedą się 02.09.2006r ( sobota ). Wszelkie komentarze mile widziane. A oto moje typy, wraz z krótkim uzasadnieniem :

Anglia - Andora typ : 1 kurs STS : 1,05 zł

Mecz z serii, takich których wynik wydaje się być z góry znany. Z drugiej strony, ile takich meczków &quot; nie weszło &quot; na kuponie. No ale dość biadolenia. Anglia, stara, dobra firma. Mimo, że bramkarz Robinson to nie jest mocny punkt, za to defensywa i druga linia to klasa światowa. Nawet absencja Rio Ferdinanda nie powinna negatywnie wpłynąć na postawe angielskiej obrony. Fani drużyny z wysp szczególnie powinni cieszyć się z dobrej dyspozycji Petera Croucha, ktory w ostatnich meczach strzela jak na zawołanie. Także nie ma co tu wiele się zastanawiać tylko typować zwycięstwo Anglików.

Irlandia Północna - Islandia typ : 1 kurs STS : 2,2 zł

Jeden z bardziej interesujących spotkań, szczególnie jeżeli chodzi o kursy na obydwie drużyny. Jednak Irlandczycy wydają się być zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Szczególnie po ostatnim zwycięstwie w wyjazdowym meczu towarzyskim z Finlandią ( 2:1 ).
Drużyna mistrza Islandii przegrywa nawet z naszą Legiunią, która ostatnimi czasy formą niegrzeszy, miejmy nadzieje, że po przerwie wrócą do swojej wiosennej formy. Dla mniej odważnych, radze obstawianie z podpórką oczywiście na Zielonych.

Szkocja - Wyspy Owcze typ : 1 kurs STS : 1,15 zł


Kolejny mecz w którym gospodarze to fwaoryci. Szkocja to drużyna z tradycjami. Liga mają także dość mocną. Wyspy Owcze natomiast po dotkliwej porażce 0-6 z Gruzją, pokazały że w teh grupie będą jedynie dostarczycielami punktów.

Gruzja - Francja typ : 1x kurs STS : 2,39 zł

Dla mnie jest to mecz zagadka. Wielka zagadka. Gruzini po rozgromieniu Wysp Owczych są napewno podbudowani i przed własną publicznością będą chcieli ukraść punkty o wiele bardziej utytułowanej drużynie Francji. Na korzyść Gruzji przemawia również to, że Francuzi słyną z dość slabej gry w meczach eliminacyjnych. W składie Trójkolorowych oczywiście nie będzie Zinedina &quot; Byczka&quot; Zidana, który zakończył karierę , a i występ Makalele także wydaje się mało prawdopodobny. Czekam ze zniecierpliwieniem na to widowisko, chociaż sam mecz będzie nudny jak flaki z olejem ????

Białoruś - Albania typ : 1x kurs STS : 1,11 zł

Obydwie drużyny wysoko pokonały swoich rywali w meczach towarzyskich. Białoruś 3:0 pokonała u siebie Andore, natomiast Albania na wyjeździe pokonała San Marino. Nie wiem kto mial bardziej wymagającego rywala. Jednak teraz to mecz o punkty i stawka wzrosła.Postawił bym jednak na Białoruś, mimo nieco gorszej dyspozycji A. Hleba.

Łotwa - Szwecja typ : 2 kurs STS : 1,8 zł

Powiem szczerze, ze nie jestem do końca pewny tego typu. Szwecja to znana firma, jednak jej gwiazdy nie grają tak jak nas do tego przyzwyczaiły. Zlatan dla Interu wiele nie strzela ( Czy on w ogole cos strzelil w tym sezonie ? ) Henka Larson pożegnał się z drużyną narodową , a Frediemu L też nikt w metryke nie będe zagladał ale wiele wiosen już przeżyl. No ale wypada postawić na Trzy Korony, miejmy nadzieje że będa chcieli zrewanżować się za nieudany występ na MŚ w Niemczech.

Czechy - Walia typ : 1 kurs STS : 1,3zł

Oj te pepiki, ile to oni mi ostatnio krwi napsuli po dotkliwej porażce z outsiderem ostatnich MŚ drużyną Serbi. No ale co zrobić wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Wierzę w drużyne Czeską które przypadkowo nie wyszła z grupy na MŚ. Jednak w ME zawsze pokazują się z bardzo dobrej strony i wierze ze rugbyści z walii nie podołają Czechom.

Serbia - Azerbejdżan typ : 1 kurs STS : 1,15 zł


Bez kozery mówie 1. Mecz wydaje się tak pewny jak kasa w banku szwajcarskim. Serbowie po spektakularnym zwycięstwie z Czechami na obczyżnie, ze słabiutkimi Azerami poradzą sobie bez problemu. Przecież nawet Polacy pokonali Azerów 8:0 ????

Luksemburg - Holandia typ: 2 kurs : 1,05 zł

Holandia ostatnio błyszczy, oj blyszczy. Ładne zwyciestwo z Irlandczykami na wyjeździe 4:0. Klass w wysokiej formie jest klasą sam dla siebie. Reszta drużyny nie zawodzi. Pomaranczowi powinni poradzić sobie z Luksemburgiem.

Polska - Finlandia typ : 2x kurs STS: 2,06 zł

Obstawiam tak jak podpowiada zdrowy rozsądek. Polska po kompromitacji w Niemczech nie podtrafi odbudować swojej formy z eliminacji. Nawet tak genialny trener jak Leo nie zbuduje dobrej drużyny w ciągu miesiąca. Dodatkowo Garguła, Matusiak nowe twarze reprezentacji to nie lekarstwo na niepowodzenia. Typuje bezbramkowy remis, niestety.

Niemcy - Irlandia typ: 1 kurs STS : 1,4 zł

Drużyna Niemiec pokazała jaką formą dysponuje podczas mistrzostw świata. Mimo zmiany trenera pomysl na drużyne został ten sam, wykonawcy to także ci sami piłkarze dlatego nie ma mowy o zacięciu szwabskiej machiny. Wygrana w ostatnim meczu towarzyskim ze Szwecją w pełni to potwierdza.

Włochy - Litwa typ 1 kurs STS : 1,25zł


Nie jestem przekonany do tego meczu. No ale jak nie postawić na Mistrzów Swiata. Skład przygotowany przez Donadoniego wydaje się być dość experymentalny, kilku nowych zawopdnikow. Jednak jestem pewny że ci chłopcy będą chcieli zaprezentować sie z jak najlepszej strony i drużyna Litwy nie powinna im w tym przeszkodzić.

Hiszpania - Lichtenstein typ : 1 kurs STS 1,05 zł

Wygrana Hiszpanów wydaje się być pewna. W meczach towarzyskich nie błyszczą. Drużyny klubowe grają w pucharach średnio na jeża. Wyjątkiem może być Betis ktoy pokazał dobra piłke ogrywajac Barce. No ale co jak co Hiszpanie nie błyszcza w turniejach ale w eliminacjach to zawsze pokazują sie z dobrej strony.


Pamiętajcie chętni eprzeczytam wszelkie komentarze, uwagi wezme do siebie być może pokażecie mi jakis innym punkt widzenia na te drużyny.

Pozdro
Don Corleone


Poprawki By Dobermn90 ???? Troszke poprawiłem twój post żeby lepiej się czytało Pozdro
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Musiałęm usunąć Suche typy żeby to jakoś wyglądało ????

Polska - Finlandia

Analiza : W tym spotkaniu odezwał się we mnie patriotyzm i sądze że jednak nasi sobie poradzą , Leo może nie zrobił rewolucji w składzie lecz warto pamiętać co on zrobił ze swoją byłą reprezentacją z niczego zrobił coś ! więc sądze że również nasi piłkarze otrzymają Olśnienia i zaczną wreszcie grać na najwyższym poziom.

Mój typ : POLSKA!! ????


Hiszpania - Liechtenstein


Analiza :

Tutaj typ jest oczywisty jest nim Hiszpania którą jest faworytem jak i tego spotkania jak i swojej grupy. Na pewno zobaczymy festiwal strzelecki ponieważ Liechtenstein jest bardzo słaby na pewno za Hiszpanią przemawia to że Liechtenstein w ostatnich 4 spotkaniach towarzyskich wszystkie 4 Przegrał !!

Mój typ : Więcej niż 2,5 Gola ||| 1
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Islandia +0.25 - zarówno Gejzery jak i Północni to ekipy półamatorskie. Filozofia gry podobna, w końcu futbol skandynawski i brytyjski opiera się na grze górą. Ale goście mają poważny atut w postaci Gudjohnsena. A handi jako ubezpieczenie w wypadku remisu.

Norwegia pk - za &quot;rządów&quot; Matheussa futbol w wykonaniu Madziarów mocno podupadł. Jeszcze sporo wody upłynie, zanim chociażby powrócą do stanu sprzed upadku. A Norwegowie solidni, schematyczni, ale na Węgrów starczy. Handi jak zwykle jako zabezpieczenie.

Bułgaria pk - typ dlatego, że nie wierzę za bardzo w futbol rumuński po odejściu &quot;starej gwardii&quot; - Popescu, Petrescu, Hagi, itp. A Bułgarzy groźni, nawet na trudnym rumuńskim terenie. Handi - wiadomo.

Izrael -0.25 - Pejsy od jakiegoś czasu coraz śmielej starają się pokazać w futbolowym światku. Ich kluby corocznie szturmują bramy LM (czasem się udaje). Reprezentacja też stara się pokazać z jak najlepszej strony. Mimo nieciekawej sytuacji politycznej w kraju Żydki powinni pokazać, że interesuje ich awans. A Estończycy to przeciętność, może nawet troszkę poniżej... Handi dla ewentualnego zniwelowania strat...

PS. Wszystko fajnie, ale po co podawać typy o kursach w granicach 1.05-1.15. Takie to chyba każdy jest w stanie znaleźć. Np. kurs na Hiszpanię, zarówno HW jak i over, odpowiednio 1.05, 1.15. Przecież nawet nie ma sensu grać takich kursów...


EDIT

Islandia +0.25 ✅
Norwegia pk ✅
Izrael -0.25 ✅
Bułgaria pk zwrot

Czyli całkiem miły dzionek :mrgreen:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Szwajcaria - Wenezuela 1.40 Typ: 1
Co prawda nie jest to mecz eliminacyjny , ale towarzyski ( nie ma takiego tematu dlatego piszę tutaj :p ) . Niemniej naprawdę dobry kurs . Nie podlega żadnym dyskusją fakt , iż zespół Szwajcarów jest o wiele lepszy. Dodatkowo przemawia na nich fakt , że grają u siebie odkąd nie przegrali od bardzo dawna . Dokładnie z Francją w 2004 roku. Wenezuela z kolei na wyjazdach gra bardzo słabo . Dość powiedzieć , że ich ostatnie 8 meczy kończyło się porażkami. Teraz dojdzie jeszcze bariera zmiany strefy i mogą nie czuć się za dobrze fizycznie . Ekipa Kobi Kuhna przygotywująca się do ME na własnych boiskach będzie chciała zapewne wygrać to spotkanie .
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Polska v Finlandia 1.50

Pierwszy oficjalny mecz naszej reprezentacji u boku nowego Selekcjonera Leo Benahakera. W tym meczu Polacy będą chcieli udowodnić że są dobrym, zgranym zespołem. Myśle że mamy doskonałego selekcjonera, który ma bardzo duże doświadczenie i umie ustawić skład na taki mecz z takimi przeciwnikiami. Finlandia nie jest to zespół który odnosi jakieś sukcesy na Światowych boiskach. Jest to przeciętny zespoł, która tylko jedengo piłkarza który gra na najwyższym poziomie. Jest to Sami Hypia. Nasi rodacy zagrają składem dawnej Wisły. Żurawski-Frankowski-Szymkowiak. To trio doskonale sobie radziło w eliminacjach do mistrzostw Świata. Myśle że tem mecz wygramy, po wyrównanej walce. Tym bardziej że gramy pzred własna publicznością.


Czechy v Wales 1.33

Czechy mimo iż w ostatnim towarzyskim meczu nie spisali się zbyt dobrze, wydaje mi się że w tym meczu pokażą swoją światową klase. Na mistrzostwach świata wielkie rozczarowanie. Byli oni wraz z Włochami faworytami do awansu z grupy. Jednak na ich drodze staneła doskonała reprezentacja Ghany. Czechy to jest jedna z najlepszych reprezentacji w Europie. Ma znakomitych piłkarzy, którzy grają w znkaomitych klubach. Walia napewno swoją taktyke będzie opierała na podaniach do Hartsona, który jest dobrze dysponowany. Ale Czesi mają tak doskonałą obrone że nie będą dopuszczali do sytuacji bramkowych. Mój typ to zdecydowanie Czechy.

Niemcy v Irlandia 1.37

Niemcy, podobnie jak my wystąpią w oficjalnym meczu z nowym selekcjonerem. W ostatnim towarzyskim meczu, pokazali że nie przypadkowo są trzecią reprezentacją na świecie. Na swoim terenie Niemcy, są praktycznie w obecnej chwili nie do pokonania przez Europejskie pańswta. Jak dla mnie Irlandia, przyjedzie tutaj bronić wyniju i będą grali kontratakami. Niemcy mają tak doskonałych napastników że wystarczy jedna sytuacja a padne gol. Klose jest w doskonałej formie, udowadnia to w meczach ligowych. Druga linia też jest w dobrej formie, chociaż Michale Ballack kapitan reprezentacji Niemiec nie zachywca na Angielskich boiskach. Ale i tak iemcy wygrają ten mecz i myśle że trudno będzie Irlandi stzrelić chociaż honorowego gola.
 
D 0

don_corleone

Użytkownik
Przyszedl czas, aby dokonać analizy kolejnej porcji meczy jakie czekają nas juz w czwartek ( 06.09.06r.) Oto moje propozycje, wraz z krotkim uzasadnieniem:

Rosja - Chorwacja typ : 1x kurs: 1,24 zł

Rosjanie to solidna drużyna. Przez te eliminacje poprowadzi ich znakomity szkoleniowiec Guss Hidink. Trener, który skazany jest na sukces. Drużyna Chorwacji to także znana firma. Jednak ostatnimi dniami z kadry wyleciało trzech zawodników, są to Ivica Olic, Bosko Balaban i Dario Srna. Szczególnie absencja Srny i Olica może niekorzystnie wpłynąć na postawę Chorwatów. Dlatego wydaje mi się, że Rosjanie spokojnie powinni poradzić sobie z teamem z Chorwacji.

Armenia - Belgia typ : 2 kurs : 1,5 zł

Belgia po remisowej wpadce z Kazachstanem potrzebuje punktow jak ryba wody. Aby marzyć o wyjściu z grupy muszą pokonać Armenie i to jak najwyżej. Wydaje mi się, że taka motywacja jest wystarczająca, aby odnieść zwycięstwo w tym meczu.

Izrael - Andora typ : 1 kurs 1,1zł

Drużyna Izraela pokonała Estonie na wyjeździe 0-1. Z meczu na mecz poczyna sobie coraz lepiej. Wydaje mi się, że drużyna Andory, ktora uległa w ostatnim meczu 5-1 z Anglią, nie powalczy z izraelską drużyna o punkty. Spokojnie można stawiać jedynke przy tym meczu.

Norwegia - Mołdawia typ : 1 kurs 1,3zł

Norwegowie po ostatnim wysokim i dość sensacyjnym zwyciestwie w meczu z Węgrami, nie powinni mieć większych problemow z mołdawskim teamem. Mołdawia uległa drużynie Grecji i bardzo potrzebuje punktów. Wydaje mi się jednak, że norweskie fiordy nie bedą sprzyjać mołdawskiej drużynie i nie uda im sie wywieźć żadnego oczka.

Turcja - Malta typ : 1 kurs : 1,05zł

Mecz, ktory mozna uznać za pewniaka ( mimo że pewniakow nie ma ???? ). Turcy, którzy w 2002 roku byli trzecią drużyną świata, ostatnimi laty lekko spadli z formą. Wydaje mi się jednak, że wystarczy im animuszu i umiejetności żeby wygrać z mizerną drużyna Malty.

Szwecja - Lichtenstein typ : 1 kurs : 1,05zł

Co tu wiele pisać. Drużyna Lichtensteinu ma 1% szans na zwycięstwo. Szczegolnie po ostatniej porażce u siebie z Hiszpania 0-4. Szwedzi wywieźli 3 pkt z Rygi i na pewno nie będą chciali stracić nawet oczka na własnym terenie.

Holandia - Białorus , San Marino - Niemcy , Macedonia - Anglia - mecze bez histori, wiadomo kto wygra, nie ma mowy tu o jakiejkolwiek niespodziance

Francja - Włochy typ : x kurs : 3 zł

Francuzi pamiętaja porażke z MŚ. Włosi po remisie z Litwą potrzebują bardzo punktów. Wydaje mi się, że obie drużyny mają bardzo dużą motywacje i pałaja chęcia zwycięstwa. Obie te motywacje się zrownoważą i w tym meczu padnie remis.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Oto kilka moich analiz:

Finlandia - Portugalia Mój typ: 2
Według mnie Portugalia jest zdecydowanym faworytem naszej grupy i tak zostanie. Muszą dobrze zacząć eliminacje i powinni poradzić sobie ze słabymi Finami, którzy nie mogli uwierzyć że roznieśli Polske.

Islandia - Dania Mój typ: 2
Duńczycy grają coraz lepiej i rozkręcają się z meczu na mecz. Jeżeli podtrzymają tą wzwyżkową forme to nie będą mieli żadnych problemów z niżej notowanym rywalem.

Macedonia - Anglia Mój typ: 2
Co tu dużo mówić Anglicy po rozbiciu Andory dostają kolejnego przeciwnika który dostanie od nich łomot.

San Marino - Niemcy Mój typ: 2
Czy tu wogóle potrzebny jest komentarz?

Irlandia Płn. - Hiszpania Mój typ: 2
Ten mecz będzie bardzo ciekawy. Myślę jednak że Torres i spółka nie zawiodą i rozgromią Irlandczyków.

Turcja - Malta Mój typ: 1
Tutaj wynik nasuwa się sam. Turcy po nie awansowaniu do Mistrzostw Świata będą mają coś do udowodnienia. Ponieważ trafili na duuuuużo słabszych od siebie rywali to nie powinni mieć z nimi najmniejszego kłopotu

Ukraina - Gruzja Mój typ: 1
Ukraina fantastycznie zaprezentowała się na mundialu. Troszke szczęśliwie (po karnych ze Szwajcarią) ale doszli dość daleko i teraz będą chcieli pokazać że to nie był przypadek. Gruzja to niezbyt wymagający rywal i na dodatek grają u siebie więc zwycięstwo powinno być ich.
 
Z 0

zeus

Użytkownik
Holandia - Białoruś
ja bym wyniku tego meczu nie był taki pewien, Holandia nic wielkiego w spotkaniu z Luksemburgiem nie zaprezentowała i widać, że jak czują się zbyt pewnie, to nie wszystko im wychodzi, zwłaszcza trafianie do siatki rywala, natomiast Białoruś potrafi się sprężyć i bronić się skutecznie, a niespodziankę już nie raz zrobiła
tak jak przewidziałem wynik w meczu Włochów z Litwinami, tak i tutaj bym uważał, bo może skończyć się podziałem punktów, zwłaszcza, że to początek eliminacji, choć oczywiście gospodarze są zdecydowanym faworytem meczu
najlepiej byłoby obstawić 1x - tyle że kurs takiego zakładu to 1.01 - więc bez komentarza
tak więc lepiej tego meczu nie dodawać do kuponu z samymi pewniakami :wink:
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Kazachstan - Polska

To będzie tydzień prawdy dla polskiej reprezentacji, jeśli nie zdobędą min. 4 punktów to mogą przestać myśleć o włączeniu się do walki o awans do Mistrzostw Europy 2008. Żeby ten cel osiągnąć po prostu muszą wygrać ze słabym Kazachstanem. Nawet pomimo braku Ireneusza Jelenia polska drużyna musi myśleć tylko i wyłącznie o zwycięstwie, bo następny mecz (u siebie) z Portugalią to raczej porażka/remis.

Typ : 2
Kurs (STS) : 1.45
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
WALIA-SŁOWACJA 2.40 3.00 2.75

Lubie takie mecze gdzie teoretycznie i praktycznie kazdy wynik jest mozliwy.
Bukmacherzy co prawda lekko faworyzuja gospodarzy ale słowacja moze sprawic nispodzianke i wygrac mecz.
Mysle jednak ze slowacy narazie nie sa jeszcze na tyle silni by wygrac z wyspiarzami.
Wiec najbardziej mozliwy i bardzo prawdopodobny wydaje sie byc REMIS
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Włochy - Ukraina

kusr : 1.5

Włosi po dwóch meczach w grupie mają tylko 1 pkt. Praktycznie muszą ten mecz wygrać , tym bardziej , że niezle spisują się Szkoci chociaż ich siłe będzie można określić dopiero po meczu z Francją . Ukraina nigdy nie była i nie jest żadną potęgą dlatego dla mnie zwycięstwo Włochów wydaje sie pewne .
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Kazahstan-Polska
Przykro mi to pisać ale spokojnie można stawiać dużą kase na Kazahstan ???? Mają więcej punktów od nas i upatrują w tym szansy dla siebie na gre o awans. Nastroje mają bardzo waleczne przed meczem z nami i łatwo się nie poddadzą. Zwłaszcza, że ostatnie sukcesy korzystnie wpływają na promocję tego sportu w państwie które jeszcze się praktycznie kształtuje ( usamodzielnia ). Dodając do tego aferę z transportem polaków rejsowym samolotem, przesunięcie czasu ( 4h!! ), wysoko położone boisko i liczne kontuzje widać że Polska jest w bardzo złej sytuacji... i niestety raczej się z niej nie podniesie ????
Jednak pamiętając że Kazahstan mocniejszy od nas nie jest dodałbym do tego podpórkę i grał spokojnie 1x
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Kazakhstan v Polska typ: 2 kurs: 1.45

Kolejny sprawdzian naszej reprezentacji. Szybko zapomnieliśmy o meczu z Finlandią, i było to widać w meczu z Serbią tylko szkoda gola w końcówce. Polacy jeżeli myślą o awansie muszą ten mecz wygrać, jest to sprawdzian przed meczem z Portugalią. Oczywiście osłabieniem jest brak Jelenia oraz na lewej obronie Michała Żewłakowa. Ale i tak moim zdaniem, mimo tak wielkich obaw damy rade i wygramy ten mecz.

Rosja v Izrael typ: 1 kurs: 1.55

Nowa drużyna Hiddinka w pierwszym meczu spisała się dośc dobrze w meczu z Chorwacją. Jest to ich drugi mecz u siebie w tych eliminacjach. Rosja jest to ciekawa drużyna z ciekawymi zawodnikami. W tym meczu typuje Rosje ponieważ: Rosja gra mecz na włąsnym trenie przed własna publicznością, ma znakomitego stratega Hiddinak który jest znakomitym trenerem, a najważniejsze moim zdaniem jest wielka chęć awansu do ME. Rosja w tym meczu wygra pewnie i typuje tu nawet over 2.5

Scotland v Francja typ: 2 kurs: 1.60

Wice mistrzowie świata w eliminacjach do ME spisują się znakomicie. Dwa zwycięstwa, i jedno bardzo ważne z Włochami. Mają bardzo poukładany zespół. Wszystkie strefy boiska mają znakomite, ofensywe jak i defensywe. Myśle że w tym meczu zainkasują trzy punkty i z kompletem zwycięstw będą prowadzić w tabeli. Po udanych MŚ, Francja znów stałą się potęgą piłkarską. Myśle że w ME będzie odgrywała dużą role. Awans jest raczej pewny, ponieważ Francja gra znakomicie i ich największym rywalem są Włochy które do tej pory spisują się słabo. Co do Szkocji ma silną ofensywe. Keny Miller i Boyd doskonale się rozumieją i widac to w eliminacjach. Ten mecz będzie bardzo zacięty i myśle że Francja strzeli jedną bramke więcej.

Serbia v Belgia typ: X kurs: 3.40

Spotkanie dwóch naszych grupowych rywali. Serbia grała dobrze tylko w eliminacjach do MŚ. Wielki blamaż na Niemieckich boiskach, wysoka przegrana z Argentyną, to był wielki cios dla tej reprezentacji. Reszta meczy także nie ułożyła się pomyślnie dla Serbi. Myśle że w tych eliminacjach nie odegra większej roli. Belgia jest to przeciętna reprezentacja, która nie odnosi sukcesów od wielu lat. Są to moim zdanie reprezentacje o podobncyh umiejętnościach i typuje tu wynik remioswy oraz under 2.5.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Rumunia - Białoruś

typ 1

kurs 1.35



Składy :

Rumunia :

Goalkeepers: Danut Coman (Rapid Bucuresti), Marius Popa (FCU Politehnica Timisoara)
Defenders: Valentin Badoi (Rapid Bucuresti), Petre Marin (Steaua Bucuresti), Cristian Chivu (AS Roma), Sorin Ghionea (Steaua Bucuresti), Gabriel Tamas (Celta Vigo), Razvan Rat (Sahtior Donetk), Cristian Pulhac (Dinamo Bucuresti)
Midfielders: Florentin Petre (TSKA Sofia), Banel Nicolita (Steaua Bucuresti), Ovidiu Petre (Steaua Bucuresti), Radu Stefan (Dinamo Bucuresti), Razvan Cocis (Sheriff Tiraspol), Nicolae Dica (Steaua Bucuresti), Laurentiu Rosu (Recreativo de Huelva), Costin Lazar (Rapid Bucuresti)
Forwards:Adrian Mutu (Fiorentina), Mugurel Buga (Rapid Bucuresti), Ciprian Marica (Sahtior Donetk), Claudiu Niculescu (Dinamo Bucuresti).

Białoruś
Goalkeepers: Vasily Khomutovsky (Tom Tomsk, Russia), Yuri Zhevnov (FK Moscow, Russia), Anton Amelchenko (FK Moscow, Russia), Vladimir Gayev (Dinamo Bucharest, Romania)

Defenders: Sergei Omelyanchyuk (Shinnik Yaroslavl, Russia), Sergei Shtanyuk (Luch-Energiya Vladivostok, Russia), Dmitry Lentsevich (Torpedo Moscow, Russia), Yan Tigorev (Dynamo Minsk), Alexander Yurevich (Shakhtyor Soligorsk), Dmitry Molosh (BATE Borisov), Artem Radkov (BATE Borisov)

Midfielders: Alexander Hleb (Arsenal, England), Alexander Kulchiy (Tom Tomsk, Russia), Maxim Romashchenko (Dynamo Moscow, Russia), Denis Kovba (Krylya Sovietov Samara, Russia), Timofei Kalachyov (Rostov, Russia), Vladimir Korytko (Terek Grozny, Russia), Oleg Strakhanovich (MTZ-RIPO, Minsk)

Forwards: Vitaly Kutuzov (Parma, Italy), Vyacheslav Gleb (MTZ-RIPO Minsk), Artem Kontsevoi (MTZ-RIPO Minsk), Leonid Kovel (Dynamo Minsk), Sergei Kornilenko (Dnipro Dnipropetrovsk, Ukraine).


Najnowsze wiesci ktore wyczytalem na jednej ze stronek:

2 podstawowi bramkarze sa kontuzjiowani i napewno nie zagraja w jutrzejszym spotkaniu, dwaj zdrowi ktorzy sa nadal zdolni do gry sa slabi i malo doswiadczeni.

Dwaj napastnicy : Kutuzov (Parma) i Buliga ( Tom Russia) zostali wyrzuceni z reprezentacji za naduzywanie alkoholu, a V.Belkevich (D.Kiev) doznal kontuzji.

Co do wystepu Romashenki z Dinama Moskwa oraz Stanuka sa pewne watpliwosci.

A co najlepsze trener gosci jutrzejszego spotkania powiedzial ze cudem bedzie jesli uda im sie jutro zdobyc chocby jeden punkt ????

Tak wiec jedynie na tej ale jakze waznej informacji o sytuacji w reprezentacji Białorusi opieram swoj typ.
 
krisinho 0

krisinho

Użytkownik
Moze ktos usunie tego posta, ale jestem ciekawy danych na mecz WĘGRY-TURCJA. Kusi mnie 2 za 2.55.

Turcja wygrala z Malta 2-0, natomiast Wegrzy mieli torbe 4-1 z Norwegami i wygrali z BiH 3-1. Wiecej informacji nie mam. Jesli ktos cos wie to prosze o jakies informacje.
 
K 0

kofin

Użytkownik
Kazahstan-Polska
Przykro mi to pisać ale spokojnie można stawiać dużą kase na Kazahstan ???? Mają więcej punktów od nas i upatrują w tym szansy dla siebie na gre o awans. Nastroje mają bardzo waleczne przed meczem z nami i łatwo się nie poddadzą. Zwłaszcza, że ostatnie sukcesy korzystnie wpływają na promocję tego sportu w państwie które jeszcze się praktycznie kształtuje ( usamodzielnia ). Dodając do tego aferę z transportem polaków rejsowym samolotem, przesunięcie czasu ( 4h!! ), wysoko położone boisko i liczne kontuzje widać że Polska jest w bardzo złej sytuacji... i niestety raczej się z niej nie podniesie ????
Jednak pamiętając że Kazahstan mocniejszy od nas nie jest dodałbym do tego podpórkę i grał spokojnie 1x
Ale konfabulujesz :] Sam trener Kazachów przyznał, że są raczej słabą drużyną i ich rola w tych eliminacjach będzie się sprowadzała do prób sprawiania niespodzianek. Nie wiem, co rozumiesz przez usamodzielnianie się państwa? Przesunięcie czasu jest niczym, połowa zespołów na mundialu grała z różnicą czasu +6 albo i więcej godzin. Boisko jest i tak położone 2 razy niżej niż w Ekwadorze, więc nie ma się co obawiać. Wg mnie spokojnie można stawiać na naszych orłów, bo ten mecz MUSZĄ wygrać.

I jeszcze trochę offtopa: czy to Ty namawiałeś tydzień temu do &quot;stawiania dużej kasy na WYGANĄ Iraklisu&quot; i &quot;spokojny awans Legii&quot;? ????
 
A 0

alles7

Użytkownik
popieram zdanie kofina.

Nasi musza przywiezc 3 pkt wiec musza pokonac Kazahstan.Poza tym nie oszukujmy sie,Kazahstan to nie jest dobra druzyna.Wygramy ale to nie bedzie porywajace spotkanie.Bardzo prawdopodobne ze wygramy ten mecz strzelajac zaledwie jedna bramke.Przypuszczam ze wywieziemy wynik 1:0.Mysle ze dobry typ to takze under.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No to teraz pare moich analiz:

Rosja v Izrael
▶ 1 @ 1,50

Według mnie to spotkanie ma jednego faworyta. Zdecydowanie Rosjanie dzisiaj powinni pokonać Izrael. Guus Hiddink potrafi czynić ze swoimi drużynami cuda. Australia pod jego wodzą awansowała wyżej niż oczekiwano na MŚ, PSV zaczęło odnośić sukcesy. Mówiąc krótko jest to w mojej opini jeden z najlepszych trenerów na świecie. Rosja może nie ma jakiś gwiazd, ale za to ich zespół tworzy zgrany kolektyw który nie powinien mieć kłopotów z rozjechaniem dzisiaj drużyny Izraela. Żeby nie było, że tyko tak chwale Rosjanów i Hiddinka to warto zauważyć, że Izrael już nie raz urwał punkt faworytom ale dzisiaj raczej nic nie będzie znaczył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom