>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze Eliminacyjne EURO 2008 Analizy ( Suche typy usuwane)

Status
Zamknięty.
madrid 0

madrid

Użytkownik
07.10.2006/18:00/Scotland - France/typ 2/1,62/euro 2008 kwal.
buk: betsson
Uzasadnienie: Francuzi posiadają bardziej utytuowaną ekipę, we wrześniu tego roku pokonali wysoko zarówno Gruzję jak i Włochów i to jest duża przewaga nad ich rywalami w tym spotkaniu. Szkocja w pewnych statystykach plasuje się wyżej w tabelach ale ostatni mecz pomiędzy reprezentacjami tych krajów zakończył się gromiącym dla Szkotów wynikiem 0-5, więc sytuacja jest jasna i w tym roku

***************************************

07.10.2006/20:00/Bulgaria - Netherlands/typ 2/1,8/euro kwalif 2008
buk: betsson
Uzasadnienie: w tym spotkaniu dla mnie sytuacja także jasna, jak w przypadku meczu Francji. mimo, iż gospodarze wygrali w tym roku ze Slovenia 3:0 i Rumunią zremisowali 2:2, to jednak pewnie stawiam na gości gdyz to lepsza drużyna i w dodatku wygrała w tym roku juz dwa spotkania z Luxemburgiem i Białorusią.

*******************************************

07.10.2006, 18:00/Armenia - Finland/Typ 2/Kurs 1,58
Buk: betsson
Uzasadnienie: otóż po Naszym ostatnim meczu z Finami uzmysłowiłem sobie, że to całkiem dobra i mocna drużyna. Poza tym Jari mnie zaskoczył mimo wieku. Jesłi on strzelił tyle bramek nam to zapewne Finowie pokonają bez większych problemów i Armenię. Dlatego nie lekceważe mozliwości Skandynawów i pewnie na nich stawiam
 
K 0

kofin

Użytkownik
A filip pisał, że w meczach reprezentacji nie ma wałów...Tragedia, kupę kasy poszło w krzaki przez Anglię (U SIEBIE Z MACEDONIĄ!!) i Francję (0:1 ze Szkocją...). Nawet nie czekam na wynik Portugalii :]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Są małe niespodzianki w sobotnich meczach. Największą z nich jest remis Angli z Macedonią. Anglia po pierwszym meczu sprawiała wrazenie nowej niezwyciężonej reprezentacji. W tym meczu zagrała fatalnie, remisując ze słabą Macedonią. Drugą, trochę mniejszą jest wygrana Szkotów.

Oto wyniki sobotnich meczy:

FT Kazakhstan 0 - 1 Poland
FT Armenia 0 - 0 Finland
FT Serbia 1 - 0 Belgium
53&#39; Portugal 2 - 0 Azerbaijan


Euro 2008 - Group B (qualifiers)

FT Faroe Islands 0 - 1 Lithuania
FT Scotland 1 - 0 France
FT Italy 2 - 0 Ukraine

Euro 2008 - Group C (qualifiers)

FT Moldova 2 - 2 Bosnia-Herzegovina
FT Hungary 0 - 1 Turkey
FT Greece 1 - 0 Norway

Group D

FT Wales 1 - 5 Slovakia
FT Czech Republic 7 - 0 San Marino
FT Cyprus 5 - 2 Ireland


Euro 2008 - Group E (qualifiers)

FT Russia 1 - 1 Israel
FT England 0 - 0 Rep. of Macedonia
FT Croatia 7 - 0 Andorra



Euro 2008 - Group F (qualifiers)

FT Denmark 0 - 0 Northern Ireland
FT Latvia 4 - 0 Iceland
FT Sweden 2 - 0 Spain



Euro 2008 - Group G (qualifiers)

FT Romania 3 - 1 Belarus
FT Bulgaria 1 - 1 Holland
FT Slovenia 2 - 0 Luxembourg
 
E 0

evileqq

Użytkownik
No to piękne te wyniki, w el. ME wypada chyba tylko stawiać koncówkę kiedy rywalizacja jest już naprawdę zaciekła.
Bukmacherzy sobie wczoraj nieźle na nas zarobili.
 
A 0

adrianolkusz

Użytkownik
ja przez dwa dni chodziłem wkur... na Anglię :zy3ou: na kuponie miałem też postawioną 2 na Polskę i tego meczu się bałem... konto na BAH mam wyczyszczone przez Anglików :zy3ou:
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Polska-Portugalia
Jestem za Polakami ale niestety w tym meczu nie daje im sznsy.Portugalia jest silną dobrą drużyna która wie jak grac by wygrać po raz kolejny z Polakami.Niestety reprezentacja Polski z meczu na mecz coraz bardziej jest żałosna!Leo jest dobrym trenerem który wie jak ustawic zawodników ale jezeli piłkaż nie jest uczony od podstaw puzniej juz tego mu sie nie wpoji.Leo dobrze chciał zrobic chcąc kształcić piłkarzy juniorów juz gry od podstaw zmienic tam szkoleniowca ale niestey Engel mu w tym nie pomoze.To co sie dzieje wogule w polskiej lidze i reprezentacji jest żałosne i można by tu o tym sporo gadać ale Oszuści byli są i będa szczegulnie w Polskiej Lidze.Powinni wszystkich zmienić od zażądu PZPN po sędziów nawet w 5 lidze gdzie spodkałem sie z korupcją!!Polska piłka nożna zostawia dużo do życzenia .A wracając do meczu dużo piłkaży polskich poprostu nie chce grać w reprezentacji tak jak np. Jeleń który ostatnio zrobił sobie urlop i mając niby kontuzje .Z tego co mi wiadomo Jeleń był w Polsce robiąc reklame do Adidasa.Wielu graczy nieznanych grało by o 100% lepiej niż nasze gwiazdy które nie umieją nic poradzic.Nawet Kazachstan mógł ostatnio nas ośmieszyć remisując z nami ale jedyny Smolarek któy ma pojęcie o piłce nożnej po ojcu wiedział jak postąpic.Typując wynik spodkania myśle ze bedzie 1:3 dla Portugali która nie przyjedzie tylko po remis ale po wygraną .
Kurs na Portugalię:2,20!! :idea:
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Gruzja-Włochy
Gruzja słaba drużyna która nie ma raczej szans z Mistrzami swiata 2006.Włosi mieli juz dużo straconych punktów w rewanżu z Francją gdzie Francuzi wygrali i urwali Włochom 3 pkt,I remisu z Litwą ???? wywożac tylko 1 pkt.Włosi muszą szukać punktów a gdzie indziej jak nie ze słabymi rywalami jak Gruzja.Mam optymistyczne zdanie o tym meczu ponieważ oglądałem ostatni mecz Włochów i myśle ze gra jest juz bardzo dobra i szanse na wygraną sa prawie 100%.Mój typ to 0:4.
Kurs na włochów:1,40(STS)


Islandia-Szwecja
Islandia to drużyna amatorska w której zdaniem komentatorów tvp 1 grają kelnerzy.Szwecja po ostatniej wygranej nad Hiszpanią jest w znakomitej formie i ma szanse wywieźć następne 3 pkt.Piękna mądra gra Szwedów dzięki trenerowi który wie jak ustawic piłkarzy .Szwecja jest głównym faworytem do tego spodkania mój typ-0:2
Kurs na Szwedów:1,50


Rosja-Estonia
Chodz remis z Izraelem nie był korzystny dla Rosji teraz ta drużyna musi mieć 3 pkt. by powalczyć o czołowe miejsce.Rosjanie broniąc sie męznie do 84min. niestety stracili gola.Ale z Estonią raczej mają wieksze szanse ponieważ Estonia jest słabszą drużyna nie mająca dobrego trenera.Mój typ-0-3
Kurs na Rosjanów-1,25
 
banji 13

banji

Forum VIP
Bośnia i Hercegowina - Grecja 11-10-06 20:15

Grecy to obrońcy tytułu Mistrza Europy z roku 2004. Poprzez zmiane regulaminu rozgrywek, musza oni uczestniczyć w eliminacjach do kolejnej edycji tej imprezy. Eliminacje rozpoczeli dobrze, od 2 zwycięstw , wyjazdowego nad Mołdawią i wygranej u siebie z Norwegami. Swój trzeci pojedynek w eliminacjach rozegrają na terenie Bośni i Hercegowiny. Gospodarze środowego meczu zgromadzili narazie w swoim dorobku 4 punkty, wygrywając z Maltą , remisując z Mołdawią i przegrywając z Węgrami. Moim zdaniem Grecy do meczu muszą podejść na 100% gdyż w grupie obok nich o awans z pierwszego miejsca rywalizować beda z dosyc dobrymi ekipami ( Turcja i Norwegia) i nie moga sobie pozwolić na strate punktu z europejskim średniakiem.

Bezpieczny typ:X2 1,29 bah
Ryzykowny typ:2 2,20 bah
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Jezeli chodzi o w/w mecz polska - portugalia paru ludzi stawia wieksza kase(singiel) na zwyciestwo portugali.
Nie wiem czy to jaks podpucha bukow czy rzeczywiscie polacy nie maja szans na remis o zwyciestwie juz nie wspominajc.

Mi sie wydaje ze nie przegramy tego meczu czyli co najmniej remis osiagniemy.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Polska-Portugalia
Jestem za Polakami ale niestety w tym meczu nie daje im sznsy.Portugalia jest silną dobrą drużyna która wie jak grac by wygrać po raz kolejny z Polakami.Niestety reprezentacja Polski z meczu na mecz coraz bardziej jest żałosna!
Z meczu na mecz graja raczej coraz lepiej.
Remis spokojnie do osiagniecia a przy odrobinie szczescia zwyciestwo...czego sobie zycza polscy zagorzali fani polskiej reprezentacji... :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: ???? ???? :jupisdfgdfg: :jupisdfgdfg: :gool: :gool:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Rosja v Estonia 1.18 typ: Rosja (over 2.5)

Rosja to moim zdaniem pewniak. Po pechowym meczu z Izraelem, czas zdobywać punkty. Hiddink oczywiście zamierza awansować do ME, ale oczywiście nie będzie to łatwe. Mecz z Izraelem ułożył się trochę neiszczęśliwe ponieważ stracili gola w 84 minucie po błędzie obrońców. W tym meczu muszą wygrać jeżeli chcą awansować. W tym meczu zdecydowanie stawiam na Rosje, i myśle że over 2.5 to formalność.

Chorwacja - Anglia 2.30 typ: Anglia (under 2.5)

Wielka niespodzianka. Remis Angli z Macedonią można nazwać bardzo dużą sensacją. Na McLarenie ciąży bardzo wielka presja, ponieważ remis z Macedonią to wielkie rozczarowanie. W tym meczu Anglia, powinna wygrać jeżeli chce utrzymać dobra pozycje w grupie. Chorwacja gra stabilnie, ma bardzo dobrych piłkarzy którzy umieją grać na najwyższym poziomie. Myśle że w tym meczu losy meczu rostrzygnie jedna bramka. Myśle że Chorwacja takze to spotkanie będzie chciała wygrać tym bardziej że grają przed własną publicznością. Mój typ to Anglia, ponieważ muszą zamazać zły występ w poprzednim meczu.

Islandia v Szwecja 1.45 typ: Szwecja (over 2.5)

Szwecja znakomicie zaczeła Eliminacje. Zaskoczyłą mnie taka dobra gra Szwedów, tym bardziej ze od kadry zostali oddaleni pierwszoplanowi gracze, z powodu imprezowania na zgrupowaniu. Szwecja stara sie atakować i zdobywać dużo bramek, co jej do tej pory wychodzi. W poprzednim meczu reprezentacja Szwecji pokonała Hiszpanów, swojego głównego rywala w tej grupie. Szwedzi grają otwarty futbol, czest atakuja i nie dają się spychać do defensywy. Islandia jest to przeciętna reprezentacja, posiadająca przeciętnych piłkarzy. W tym meczu zdecydowany faworyt to Szwecja.

Polska v Portugalia 3.50 typ: Polska (over 2.5)

Wierze w naszą reprezentacje chociaż faworytem tego meczu jest Portugalia. Polska zaczeła bardzo słabo eliminacje, przegrywając z Finlandią i remisując z Serbią. W meczu z Kazachstanem wymęczyli zwycięstwo. CHociaż mogło ono się nawet zakończyć różnicą kilku bramek, gdby Grzegorz Rasiak wykorzystywał sytuacje tak jak w klubie. Portugalia w pierwszym swoim meczu takze niezachwyciła, remisując z Finlandią na wyjezdzie. Mecz z Azerbejdżanem pewnie wygrali 3-0. W tym meczu Polska musi zagrac jak w meczu z Niemcami. Napewno duzym osłabieniem jest brak Jelenia. Ale jestem optymistą i mam nadzieje że w Chorzowie nasza reprezentacja pokaże się z takiej strony, z jakiej jej jeszce nie widzieliśmy.
 
K 0

kamry

Użytkownik
Witam.

Irlandia - Czechy - 2 (kurs powinen być ok 2.0 - gram w Betsson)

Małe uzasadnenie mojego wyboru:

Czesi będą chcieli umocnić się na pozycji lidera w tabeli grupowej. Ponadto Irlandia ma spore problemy. Nie dość, że selekcjoner nie ma w Irlandii poparcia, to dochodzą do tego jeszcze kontuzje kilku podstawowych graczy (w tym bramkarza Shay&#39;a Given&#39;a).

pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
VS


Kursy z BAH: 1 - 4,25 // X - 3,25 // 2 , 175

Analiza: Macedonia w tych eliminacjach zaskakuje, jak narazie mają dwa zwycięstwa (z Estonią 1:0 i Andorą 3:0), remis i porażkę z Anglikami (0:0 i 0:1). Macodnia zajmuje narazie 4 miejsce i ma tyle samo punktów co 1,2 i 3 zespół. Rywalem Macedonii dzisiaj jest Rosja, która plasuje się na 5ej pozycji, ale ma jeden mecz mniej pd gospodarzy, Rosja jak narazie wygrała jeden mecz z Estonią (2:0) i dwa remisy z Chorwacją 0:0 i Izraelem 1:1. Rosja gra bardzo dobrze i na pewno będzie zmobilizowana na ten mec, ponieważ zależy im na awansie bardziej niż Macedonii.

Mój typ: 2 (9/10) ✅
Typ warty uwagi: under (6/10) ✅

Wynik: 0:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom