>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze międzypaństwowe

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W tym temacie można podawać informacje, analizy, typy dotyczące spotkań międzypaństwowych. Oczywiście nie wrzucamy tutaj nic co jest związane z jakimiś mistrzostwami, na które jest założony osobny temat ;)




Wobec tego zacznę ja, Zafer Cup, towarzyski turniej w Turcji.

Na początek o wczorajszych dwóch meczach:


Na pierwszy ogień mecz Łotwa - Słowacja.

Łotyszki zgodnie z moimi przewidywaniami wygrały to spotkanie, ale na początku nie było to takie oczywiste. Pierwsza połowa bardzo średnia w wykonaniu Łotyszek, najbardziej zawiodła nowa zawodniczka Lotosu Gdynia, śliczna Elina Babkina. W 1 połowie seryjnie pudłowała, w drugiej już mniej bo mniej grała. Trzeba przyznać, że 1/8 za dwa i 0/2 za trzy nie wygląda imponująco, a do tego jeszcze 4 straty. Mam nadzieję, że w Lotosie będzie jej szło dużo lepiej. Poza Babkiną w pierwszej połowie właściwie reszta Łotyszek grała poprawnie, trochę za dużo strat, to one w połączeniu z pudłami Eliny spowodowały, że do przerwy Łotwa przegrywała 6 punktami. Słowaczki grały nieźle do przerwy i po przerwie właściwie też, nie zmieniło się wiele w ich grze. Po przerwie po prostu Łotwa włączyła wyższy bieg i odjechała. Duet z Pragi czyli Tamane i Kublina bardzo dobrze sobie radził, obie na bardzo dobrej skuteczności. Swoje jak zawsze dorzuciła też Gunta. Inne zawodniczki mniejsze cegiełki dołożyły do wygranej, ale należy też je docenić. Wygrała moim zdaniem po prostu lepsza drużyna i cieszy mnie to. W dodatku kasa jest, ładny kursik 1.50 był więc jestem zadowolony.



Czas na mecz Turcja - Włochy.

Tutaj dopiero po meczu znalazłem informacje na stronie tureckiej federacji, że nie zagrają Nevriye Yılmaz i Esmeral Tunçluer. Stawiałem na Włoszki z handicapem 8.5 punkta. Gdybym wiedział o brakach postawiłbym na wygraną Włoszek, ale cóż, tak to jest jak się nie zna tureckiego. Niemniej jednak na handicapie też zarobiłem więc jest spoko. A co do meczu to generalnie przebiegał pod dyktando zawodniczek z Italii, poza pierwszą kwartą, którą 19-14 wygrały Turczynki. W 6 minucie Sabrina Cinili zwichnęła lewy nadgarstek i przy stanie 9-8 dla Turcji musiała opuścić parkiet. Włoszkom chwilę zabrało otrząśnięcie się po tej stracie, ale już od drugiej kwarty dominowały w tym spotkaniu i właściwie nie pozostawiły złudzeń Turczynkom wygrywając ten mecz 67-51 i dominując niemal pod każdym względem.



A teraz coś o dzisiejszych:


Na pierwszy ogień pójdzie mecz Łotwa - Włochy. Wg mnie faworytem są Łotyszki. Wczoraj jak już pisałem męczyły się ze Słowacją przez 1 połowę, ale to przez niemoc Babkiny głównie. Myślę, że dziś wyciągną odpowiednie wnioski z tego i nie dopuszczą do takiej sytuacji. Dobrze wczoraj dysponowany duet Tamane - Kublina powinien znowu dobrze funkcjonować, jednak zgranie z klubu naprawdę pomaga. Swoje dołoży jak zawsze Basko, co do tego nie mam wątpliwości. I mam nadzieję, że Elina podniesie się po wczorajszym nienajlepszym spotkaniu i zagra dziś o niebo lepiej. Co do Włoszek to wygrały z osłabionymi Turczynkami, więc ciężko coś poważnego powiedzieć o ich formie. Wczoraj zdominowały spotkanie, ale też niemało traciły, co zawodniczki z Łotwy mogą lepiej wykorzystać niż wczoraj Turczynki.

A co do spotkania Turcja - Słowacja, to tutaj mimo wszystko moim faworytem są Turczynki. Słowaczki są w ich zasięgu nawet mimo osłabień, takie jest moje zdanie. Grają u siebie, przy własnej publiczności i nie bardzo chce mi się wierzyć, że nie wygrają żadnego spotkania, a z Łotyszkami będzie im naprawdę ciężko. Wczoraj słaba skuteczność, ale wierzę, że dziś się poprawią. Turczynki dobrze rzucają wolne, a Słowaczki lubią faulować, to może być ważnym czynnikiem w tym spotkaniu.



Moje typy:

Łotwa 1.60 ⛔
Bwin

Łotwa -3.5 1.85 ⛔
Bwin

Turcja 1.40 ⛔
Bwin
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Polska -13.5 - Słowacja @ 1.85 [Gamebookers]

Polacy, którzy 10 punktami ogrywają o dwie klasy lepszych od Słowaków Macedończyków mają nie rozgromić dzisiaj swoich rywali? Nie wydaje mi się. Handi bardzo dobre, jak dla mnie skończy się tutaj z ok. 20 punktami przewagi.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Wczoraj wygrana +51 pkt. Czekam na oferty wszystkich buków i polecam stawiać. Dla mnie pewny zarobek bo już expekt np. wystawił -21.5. To mało. My ich przerastamy o 3 klasy. GRamy praktycznie najsilniejszym składem. Słowacja wczoraj aż raziła nieskutecznością. Jesteśmy od nich lepsi we wszystkich elementach. Maamy tak doświadczonych już grajków (głównie pod koszem) , że Słowacja może się schować a my moglismy znaleźć sobie lepszego sparingpartnera przed tymi el. do Eurobasketu 2011 na Litwie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zacznę od spotkania Turcja - Łotwa.

Tutaj elegancka wygrana Łotyszek się wg mnie szykuje. Turczynki bez Yılmaz mają dziurę pod koszem i tutaj znowu bardzo dobrze może pokazać się Tamane, która ma naprawdę dobrą formę. I właśnie przewaga pod koszem może być decydująca w tym spotkaniu. Wg buków będzie to mecz na styku, ale ja mam trochę wątpliwości. Turczynki wobec braków to trochę niższa półka niż Łotwa, takie jest moje zdanie.

A co do meczu Włochy - Słowacja, to tutaj uważam, że wygrana Włoszek jest oczywista aż do bólu. Prezentują się dużo lepiej na tym turnieju niż Słowaczki. I właściwie średnio chce mi się pisać coś więcej, nie mam weny.



Moje typy:

Łotwa 1.80 ⛔
Unibet

Włochy 1.42 ✅
Unibet
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś zaczyna się kolejny towarzyski turniej w koszykówce kobiet, w którym wezmą udział drużyny Brazylii, Serbii, Słowacji i Rosji. Każda z drużyn rozegra 3 spotkania. Na początek zobaczymy spotkania Serbia - Brazylia oraz Słowacja - Rosja.


Zacznę od meczu Brazylia - Serbia

Oto skład Brazylijek na ten turniej:

Alessandra Oliveira
Nádia Colhado
Damiris Amaral
Kelly Santos
Jucimara Dantas (Mamá)
Fernanda Beling
Sílvia Gustavo
Micaela Jacintho
Karen Gustavo
Helen Luz
Palmira Marçal
Adrianinha Pinto
Natália Burian

Brazylijki przyjechały mocnym składem. Oczywiście brakuje Castro Marques i de Souzy, które grają w WNBA, ale poza tym to są czołowe postacie tej drużyny jak Oliveira, Luz, Pinto czy Santos. Zdecydowana większość tych zawodniczek gra w Ameryce Płd. przez co są mniej znane niż ich koleżaki z drużyn europejskich, ale nie umiejsza to ich skila. Brazylia (co prawda z Izi i Eriką) to w końcu 4 drużyna globu. Także są wg mnie faworytkami tego turnieju, zwłaszcza, że będę grały na poważnie, bo to jedne z ostatnich spotkań przed nadchodzącymi wielkimi krokami MŚ.

Co do Serbek to nie znalazłem niestety nigdzie informacji związanej z ich składem, strona ich federacji milczy na ten temat. Jednak dla nich to nie są przygotowania do MŚ, a do kwalifikacji do EuroBasketu. Jednak w kwalach nie powinny mieć większego problemu. Nie wiem na ile poważnie potraktuje ten turniej trener i jaki skład powoła. Czy będzie fatygował np Ivanę Matovic czy pozwoli jej na wakacje. Dużo łatwiej by mi było coś powiedzieć jakbym znał skład. Z Serbkami to jest tak, że żadna nie gra w WNBA, więc jest tylko kwestia tego czy trener pozwoli na odpoczynek niektórym zawodniczkom czy nie.

A co do typowania tego spotkania to uważam, że Brazylia powinna spokojniutko pocisnąć Serbki, jakieś 10 punktów przewagi by mnie nie zdziwiło.

Także ode mnie taki typ na to spotkanie:

Brazylia -6.5 1.85 ⛔
Unibet




Czas na drugie spotkanie czyli mecz Słowacja - Rosja.

Słowaczki przyjadą tym samym składem co na Zafer Cup, a w dodatku będą też Žirková, Lukačovičová i Lawlessová. W ekipie Słowacji nie ma gwiazd, ale już w Zafer Cup pokazały, że potrafią grać przez długi czas skutecznie grając z Łotwą i wygrywając z Turczynkami. Zespół ten się coraz lepiej zgrywa i na bank jest to jego atutem. I mają ogromny atut na ławce trenerskiej - Pokey Chatman, czyli bodaj najlepsza trenerka na świecie, która potrafi odpowiednio reagować na sytuację na parkiecie.

Jeżeli chodzi o Rosjanki to niezła paka przyjechała. Jest Korstin, jest Karpunina i kilka innych ciekawych zawodniczek. Brakuje grającej w WNBA Abrosimovej, a także Sapovej, Osipovej, Stepanovej i Arteshiny, które pozostały w Moskwie, zdaje się, że z powodu jakichś urazów i postanowiono nie ryzykować ich zdrowia przed MŚ.

Mając na uwadze grę Słowaczek w Zafer Cup, fakt, że się wzmocniły oraz braki w kadrze Rosji (bo brakuje zawodniczek, które naprawdę wiele potrafią) to skłaniałbym się ku graniu na Słowację z dodatnim handicapem.


Mój typ:

Słowacja + 9.5 1.85 ✅
Unibet
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pojawiły się kursy na Unibecie na GP. Dziś nie mam zamiaru jakoś nie wiem jak rozkminiać spotkań, bo nie mam żadnych informacji o poprzednich meczach. Także dziś uparcie dalej na Słowację, która jest coraz mocniejsza i będzie się trzeba wg mnie poważnie zastanowić nad graniem mocniej na Słowaczki w elimnacjach EuroBasketu 2011, które zaczynają się już niedługo. A poza tym to stawiam na underek w meczu Brazylia - Rosja. Rosjanki to bardzo fizycznie grający zespół, twardo broniący co przemawia za underem, w dodatku nie mają kilku strzelców.

Moje typy na dziś:

Słowacja -3.5 1.85 ✅
Unibet

Rosja - Brazylia
under 140.5 1.85 ✅
Unibet



Więcej można poczytać tutaj ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Od razu coś napiszę o meczach dzisiejszych. W planie są dwa, Słowacja - Brazylia i Serbia - Rosja.
Zacznę od tego pierwszego. Co ciekawe Bwin stawia Słowację w roli doga, faworyzują drużynę Brazylii. Są oczywiście ku temu pewne przesłanki, jednak ja uparcie stawiałbym na Słowację. Grają u siebie, mają zgrany zespół i mega trenerkę. No o wszystkim pisałem wczoraj. Brazylia wczoraj pokazała więcej mocy z Rosją, ale ta Rosja to osłabiona jest, więc nie zachwycałbym się tym zwycięstwem. Ja na przekór bukom typuję Słowację.
W drugim spotkaniu czyli meczu Serbia - Rosja również na przekór bukom, ale nie do końca. Ja widzę szanse na wygraną Serbii, Rosja bez liderek nie jest taka mega mocna, więc stawiam na Serbki z dodatkim handicapem. Kusił mnie under, ale to ostatni mecz, więc ciężko typować, dziewczyny pewnie na luziku wyjdą także kto to wie co będzie.

Moje typy:

Słowacja 1.95 ⛔
Bwin

Serbia +5.5 1.85 ⛔
Bwin



Więcej można poczytać tutaj ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wczoraj eliminacje średnio wyszły, ale cóż, życie. Trochę się przeliczyłem co do niektórych drużyn.

Teraz coś o meczach przygotowawczych do MŚ. Dziś jest ich kilka, więc może jakieś perełki się znajdą. To moje poszukiwania:

Chorwacja - Jordania


Mecz w ramach towarzyskiego turnieju w Zadarze, w którym udział poza Chorwacją i Jordanią biorą Rosja i Nowa Zelandia. Wczoraj zostały rozegrane dwa spotkania, oto ich wyniki:

Chorwacja - Nowa Zelandia 93:88 (24:20, 18:26, 25:15, 26:27)

Chorwacja
: Marko Popović 22, Kresimir Lončar 14, Bojan Bogddnović 14, Marko Tomas 11, Ante Tomić 11, Rok Stipčević 6, Luksa Andrić 5, Luka Žorić 4, Marko Banić 2, Zoran Planinić 2.

Nowa Zelandia: Kirk Penney 36, Phill Jones 17, Miha Vukona 12, Thomas Abercrombie 9, Craig Bradshaw 9, Pero Cameron 3, Lindsay Tait 2, Mike Fitchett 0, Jeremy Kench 0, Benny Anthony 0, Alex Pledger 0.


Rosja - Jordania 83:63

Najwięcej dla Rosji: Witalij Fridzon 20, Timofiej Mozgow 17, Siergiej Bykow 16.

Najwięcej dla Jordanii: Sam Daghles 19.


Co do meczu Rosjan, strona chorwackiej federecji uraczyła nas tylko informacją, że do przerwy Rosjanie prowadzili 42-32.

Widać więc, że Jordania trochę odstaje poziomem. Rosja wygrała 20 punktami, a osobiście na chwilę obecną wyżej cenię sobie ekipę chorwacką niż rosyjską. Chorwacja zagra dziś przed swoją publicznością, a wiadomo, że to atut, bo na Bałkanach publika potrafi dodać skrzydeł swojej drużynie. Myślę, że są w stanie wygrać około 30 punktami i rzucić coś około setki.

Mój typ na ten mecz:

Chorwacja -24.5 1.926 ⛔
Pinnacle


Co do drugiego spotkania w Zadarze, czyli meczu Rosja - Nowa Zelandia, to jakoś nie mam zdania. Niby już jeden mecz w Słowenii te drużyny ze sobą grały parę dni temu i Rosjanie wygrali 22 punktami, ale z drugiej strony to jak Penney znowu rzuci coś ok 35 punktów i będzie miał świetną skuteczność za trzy, to może być ciężko Rosjanom. Ja się wstrzymuję od typowania tego spotkania.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wczoraj Chorwacja mnie trochę zawiodła, na szczęście Liban nie. Na dziś też coś się postaram wyszukać jakieś typy.
Zacznę od turnieju w Zadarze. Wczoraj zanotowaliśmy następujące wyniki:

Chorwacja - Jordania 85:75 (26:20, 21:12, 17:22, 21:21)

Chorwacja: Kresimir Lončar 16, Bojan Bogdanović 13, Rok Stipčević 11, Marko Tomas 10, Ante Tomić 9, Luksa Andrić 7, Hrvoje Perić 7, Drago Pašalić 6, Luka Žorić 6, Marko Popović 0, Zoran Planinić 0.

Jordania: Zaid Abbaas 21, Ayman Deas 14, Rasheim Wright 12, Sam Daghlas 12, Enver Soobzokov 9, Zaid Alkhas 5, Mohammed Hamdan 2, Mousa Awadi 0, Wesam Sous 0.


Nowa Zelandia - Rosja 67:65 (10:19, 19:17, 15:14, 23:15)

Nowa Zelandia: Craig Bradshaw 15, Phil Jones 13, Tom Abercrombie 11, Kirk Penney 9, Pero Cameron 9, Mika Vukona 5, Mike Fitchett 3, Alex Pledger 2, Lindsay Tait 0, Jeremy Kench 0, Benny Anthony 0.

Rosja: Witalij Fridzon 15, Siergiej Bykow 14, Aleksander Kaun 9, Anton Ponkraszow 6, Siergiej Monia 6, Wiktor Chriapa 5, Andriej Woroncewicz 5, Jewgienij Kolesnikow 3, Timofiej Mozgow 2, Dmitrij Chwostow 0, Jewgienij Woronow 0.


Ciała dała przede wszystkim Rosja, która ostatnio naprawdę cieniuje. Ja wiedziałem przed meczem, że Rosja nie ma zbyt dobrej formy, ale spodziewałem się, że jednak wygrają kilkoma punktami. Chorwacja dobrze, ale byłem przekonany, że wygrana będzie wyższa. Ale cóż, oby dziś poszło lepiej.


Chorwacja - Rosja

Tutaj Chorwaci powinni spokojnie sobie poradzić z Rosjanami, jakoś nie widzę za bardzo opcji, żeby Rosjanie nagle zaczęli grać na tyle lepiej, żeby walczyć z Chorwatami. A wczorajsza porażka z Nową Zelandią tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Chorwaci może też nie oczarowali wczorajszym spotkaniem, ale to starczy wg mnie na Rosjan.

Mój typ:

Chorwacja -5.5 1.926
Pinnacle


Nowa Zelandia - Jordania


W tym spotkaniu ewidentnie moimi faworytami są Nowozelandczycy. W meczach przygotowawczych pokazują się z dobrej strony. Mieli może gorsze spotkania, ale generalnie pozytywnie mnie zaskoczyli. Wygrana ze Słowenią, niewysoka porażka z Chorwacją, wczoraj wygrana z Rosjanami. Jordania jakoś do mnie nie przemawia. Uważam, że Nowa Zelandia powinna sobie spokojnie poradzić z Jordanią i wobec porażki Rosjan z Chorwatami zająć drugie miejsce w turnieju w Zadarze.

Mój typ:

Nowa Zelandia -9 1.909
Pinnacle




Więcej tekstu i typów tutaj ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Wybrzeże Kości Słoniowej - Brazylia
Wybrzeże Kości Słoniowej(+22) 1.94 ⛔

Uważam że handik wystawiony przez buki jest za wysoki.Brazylia gra słabo,cały czas kontuzjowany jest Nene a za kilka dni rozpoczyna sie turniej i będzie sporo rotacji aby nie stracić dodatkowych graczy.WKS to fizyczna ekipa i są w stanie nawiązać walke przez pierwszą cześc spotkania.

Francja - Australia
Australia 2.35 ✅

Australia dogiem?nie zgadzam sie z tym kursem...Australia po dokoptowaniu Marica do składu stanowi cholernie silną ekipę której nie można lekceważyć.Francja pod wodza Colleta w zasadzie nie zmieniła swojej gry.Fizyczna gra i indywidulane popisy zawodników ale nie ma zespołu.Wydaje mi sie że można śmiało spróbować zagrać na kangury.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kobiety


Miałem 2 analizy, ale je wcięło. Co do obu spotkań to tak, Eurobasket niedługo, nie ma już żartów, trzeba się skupić i korzystać jak najwięcej z każdego treningu. A sparingi to element treningu. W dodatku Włoszki przygotowują się jeszcze do baraży o ME, które już 4 czerwca, więc skupienie sięga zenitu. I Francja i Włochy personalnie dużo lepsze od rywalek.


France -16.5 v Izrael 1.85 ✅
Gamebookers
3/10

Włochy -8 v Szwecja 1.85 ✅
Gamebookers
6/10
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czas na kolejne mecze, znów kobitki.


Czechy v Rosja -4 1.952
Pinnacle
5/10

Czeszki ostatnio przegrały z Polkami, Rosjanki z kolei nam dołożyły 74:66, przy wcale nienajlepszej grze. To tak dla porównania. Osobiście cenię wyżej Rosjanki, lepsze kadrowo. Czeszki wicemistrzynie świata, to fakt, ale w porównaniu z tamtą ekipą nie ma już Vecerovej, Ferančíkovej i Horakovej. Nadal w kadrze brak Zirkovej. Spore osłabienia i nie widzę za bardzo innej możliwości niż wygrana Rosjanek.



Francja -17 - Grecja 1.980
Pinnacle
4/10

Izraelki rozjechane 76-40, wcześniej Belgijki 84-59. Greczynki są jednak ciut lepsze. Ale 17 punktów powinno być spokojnie na luziku. Francuzki dużo szerszy skład, dużo więcej możliwości w ataku, jest różnica klas między tymi ekipami.



Hiszpania -19.5 - Kanada 1.962
Pinnacle
3/10

Hiszpania to dużo lepsza ekipa, Kanada gra praktycznie jedną zawodniczką, reszta coś dorzuca, ale bardzo mało. Hiszpanki w bardzo dobrym składzie, trener nie brał składu po nazwiskach, a patrząc na obecną formę. Powinna być miazga, ale podkreślam, powinna, to w końcu tylko przygotowawcze mecze.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Węgry - Niemcy 1.313
Pinnacle
6/10
Węgry -7.5 - Niemcy 2.000
Pinnacle
2/10

Pierwszy mecz 59-53 dla Niemek. Troszkę zaskoczenie dla mnie, ale co tam, tym lepiej dla typu, bo dziś Węgierki muszą wygrać. A mają kim grać. Vajda, Horti, Fegyverneky, Krivacevic - to nie są zdecydowanie anonimowe nazwiska dla ogarniających damski kosz. Pokazywały się już na europejskich parkietach i to z dobrej strony zdecydowanie. Ze strony Niemek największym zagrożeniem jest znana z gry w Polsce Breitreiner. Brak najbardziej znanej niemieckiej koszykarki Frolich. Z nią już nie wiem czy bym grał na Węgierki, ale w przypadku jej braku Madziarki są wg mnie mocniejsze. Grają u siebie, w Sopronie, czyli tam gdzie w grupie wygrały wszystkie 4 mecze. Zresztą Węgierki w tych właściwych eliminacjach do Euro pokazywały, że są mocne, walcząc niemal na równi choćby z Turczynkami.
Muszą Madziarki wygrać 7 punktami, handi 7.5 więc tak lekko pogram również.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Poland U19 -19.5 - Tunisia U19 1.85
Bwin
6/10


Nasz kadra:

Łukasz Bonarek (SF, 199 cm) - MKS Pruszków (rocznik 1993)
Tomasz Gielo (SF/PF, 204 cm) - AZS Szczecin (rocznik 1993)
Grzegorz Grochowski (PG, 176 cm) - Stal Stalowa Wola (rocznik 1993)
Jan Grzeliński (PG, 175 cm) - WKK Wrocław (rocznik 1994)
Przemysław Karnowski (C, 212 cm) - SMS PZKosz Władysławowo (rocznik 1993)
Jakub Koelner (SG, 182 cm) - WKK Wrocław (rocznik 1993)
Michał Michalak (SG, 192 cm) - Polonia 2011 Warszawa (rocznik 1993)
Piotr Niedźwiedzki (PF, 210 cm) - WKK Wrocław (rocznik 1993)
Michał Pietrzak (SF/PF - 200 cm) - TKM Włocławek (rocznik 1993)
Mateusz Ponitka (SG - 196 cm) - AZS Politechnika Warszawa (rocznik 1993)
Daniel Szymkiewicz (SG, 191 cm) - Trefl Sopot (rocznik 1994)
Paweł Śpica (PG/SG, 188 cm) - Polonia Warszawa (rocznik 1993)

Jest tam 9 srebrnych medalistów z MŚ U17 z zeszłego roku. Kadra młoda, młodsza niż kadry rywali. Ale kurde nie oszukujmy się, to jest Tunezja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
olo 2,2K

olo

Użytkownik
USA U19 -27.5 - Egypt U19 1.85
Bet365
6/10

Na czele reprezentacji USA stoją w tym roku Jeremy Lamb (rocznik 1992 - Mistrz NCAA z Connecticut w 2011 roku) i Tim Hardaway Jr. (rocznik 1992 - Michigan). Warto nie zapominać o tym, że Amerykanie mają bardzo wyrównany skład podobnie jak Serbowie, którzy od lat w młodzieżowych imprezach zajmują czołowe lokaty.
Poza tym Amerykanie to Amerykanie, zawsze mocni. Z Egiptem powinna być naprawdę miazga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tunisia U19 +34.5 - Russia U19 1.85
Bwin
4/10

Ruscy wczoraj wygrali z Brazylią, po 3-punktowym rzucie w samiusieńkiej końcówce. Duże minuty w ekipie Rosji grali liderzy - Karasev 35 minut, Vikhrov 27, Trushkin 33. Tunezja wczoraj w dupę od Polaków 57:85. Ale to żadna sensacja. Rosjanie jutro mają mecz z Polską, więc nie będzie już tak łatwo jak z Tunezją. A więc odpocząć trochę trzeba, nie wydaje mi się, żeby Rosjanie grali na takim ciśnieniu jak z Brazylią. Wygrać i tak wygrają, to po co się przemęczać.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Chorwacja U19 -5.5 1.85
Bwin
5/10

Pojechali wczoraj z Litwą 13 punktami, to nie pojadą z Kanadą sześcioma:?: Jutro czeka na nich Korea, więc lajcik, dziś można poszaleć. Wczoraj zaskoczyli tą wygraną z Litwinami, ale jak najbardziej in plus. Młody skład, liderem jest Saric rocznik 94. Wg mnie dziś powinni pocisnąć.

A do tego:

Chiny -16.5 1.90
Betsafe
6/10
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Może i ja spróbuje coś napisać:
Brazylia - Polska 1.70 Expekt ✅
4/10

Drugi pojedynek młodych Polaków w grupie. Po łatwym zwycięstwie nad Tunezją (85:57) przychodzi zmierzyć się im z drużyna Brazylii, która wczoraj pechowo uległa Rosji. Zaczynając od Polskiej kadry. Mamy samych chłopaków z rocznika 1993/1994 czyli większość srebrnych medalistów z MŚ U17 zeszłego roku., zaś graczy Brazylii to 11 graczy z rocznika 1992 i tylko jeden rodzynek z rocznika 1993. Jak już wspomniałem o sukcesie Polskiej kadry to wypada też wspomnieć o dużym sukcesie obecnej reprezentacja Brazylii U19, która w ubiegłym roku zajęła drugie miejsce na turnieju FIBA Americas U18 Championship przegrywając w finale z gromiącą wszystkich reprezentacją Stanów Zjednoczonych ledwie 78-81.
Brazylijczycy mają bardzo wysokich graczy w swoim zespole - 8 graczy na 12 ma więcej niż 2 metry, gdy drużyna Polski ma tylko 3ech graczy, którzy mierzą więcej niż 2 metry i tutaj widzę bardzo duża przewagę po stronie graczy z Kraju Kawy. Myślę, że bez problemu będą zbierać większość piłek w obronie jak i wywalczą sporo w ataku. Może statystyki po pierwszych meczach tego nie potwierdzają, bo Polacy mieli 16 piłek zebranych w ataku i 34 w obronie, ale działa to i w drugą stronę. Nie oszukujmy się, ale Tunezja bez swojego najlepszego gracza nie jest mocną drużyna, a mimo to, potrafili zebrać 9 piłek w ataku i 20 w obronie. Świadczy to również o niskim procencie rzutowym Tunezji jak i Polaków.
Ale ja nie o tym chciałem... Brazylijczycy z pewnością są drużyną o wielkim potencjale (nie ujmując młodym Polakom) wczoraj toczyli wyrównany bój z reprezentacją Rosji. (Rosjanie w zeszłym roku zdobyli Wicemistrzostwo Europy U18 i zabrali na Łotwę prawie nie zmienioną ekipę!) Przegrali bardzo pechowo bo w ostatnich sekundach Rosjanie rzucili im 3jke i wygrali. Kto śledził mecz, wie jak toczył sie losy tego meczu. Zawodnicy z Kraju Kawy mieli już przewagę 8 pkt, jednak dali się dogonić i w walce &quot;na styk&quot; przegrali. Dzisiaj myślę, że Brazylijczycy wyjdą skupieni w 100% i będą chcieli rewanżu za wczorajszą bardzo pechową porażkę. Można przedstawiać statystyki i góra po pierwszej kolejce meczów grupowych będą z pewnością Polacy, ale nie ma co porównywać ich rywali. Brazylia po prostu dzisiaj musi wygrać, aby powalczyć o jak najwyższe miejsce w grupie, bo z Tunezją to problemów oni nie będą mieć, a wygrana z Polakami im w tym pomoże.
Myślę, że Polacy przyjeżdżając składem rok/dwa młodszym myślą o następnych MŚ i chcą aby ta Nasza młoda drużyna zgrywała się ze sobą i te MŚ były takim przetarciem.
Widzę tutaj faworytów po stronie Brazylii i 1.70 które dał Expekt biorę z pocałowanie ręki.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
A to i ja coś wrzucę ????

USA-Serbia typ: USA -13,5 pkt 1.85

Czekałem specjalnie na końcówke meczu Egipt-Chiny i tam Egipcjanie prowadzą z Chinami bardzo wysoko czyli ok. 15 pkt.. Nie będę pisał zbyt dużo nowości USA to USA młodych mają świetnych zapewne wygrają tak jak większość takich imprez. Wczoraj 116-60 z Egiptem dziś Serbowie lepszy wydawało by się zespół od Egiptu ale jak narazie Egipt robi wszystkim psikusa i prowadzi z Rosją. Wczoraj Serbowie wygrali tylko 5 pkt z Chinami. Wiadomo mecz meczowi nie równy ale jeśli na czyste zwycięstwo USA dają 1.10 to na -13,5 1.85 jest super kursem który poporstu trzeba brać.. Serbowie skład mieszany połowa z 92 połowa z 93 rocznika. USA przyjechało wszystkimi chłopakami z 1992 roku i oczywiście wszyscy z NCAA. Taki kurs treba brać. Myślę że Amerykanie nie będą kalkulowac tutaj i wysoko pokonają Serbów żeby mieć spokój przed Chinami.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Serbia - Egipt Egipt [email protected] Bwin
Prosty rachunek: Egipt wygrywa z Chinami po dogrywce czyli coś tam grać potrafią jak na kraj niesłynący z dobrej gry w koszykówkę. Serbowie męczyli się z Chińczykami ale też wygrali. O meczach z USA nie ma co wspomniać, chociaż Serbowie walczyli bardzo dzielnie.
Egipt i Serbia raczej ma pewny awans z grupy, bo wątpie żeby USA odpuściła Chiną i dała im wygrać. Trener Serbów pewnie będzie chciał swoich podstawowych graczy oszczędzać. Liczę na kalkulowanie z strony Serbów i handicap [email protected] na Egipt biorę i myślę, że będzie izi ;)
7/10

Poczekam na rozstrzygnięcie tego meczu i zagram coś dalej. Mecz o 12:45. Mecz Polska - Rosja odpuszczam, bo granie na [email protected] nie przyda mi się do niczego, a handicap na -/+6.5 jest ustawiony jak dla mnie tak, że nie osmiele sie zagrać w jedną czy drugą stronę. Bardzo chciałbym, żeby Polacy wygrali ale nie wiem czy to będzie do wykonania przeciwko Rosjanom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom