>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze międzypaństwowe

Status
Zamknięty.
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Włochy U18 vs. Polska U18

Dzisiaj trzeci dzień mistrzostw, rozstrzygający dla układów tabel. Polska będąca w grupie z Łotwą, Belgią oraz Włochami, legitymuje się bilansem 1:1, jak każda kadra w tej grupie. Grupa jest bardzo wyrównana i uważam, że w obecnym stanie nie ma już tutaj faworytów. Awans będzie zależał od dzisiejszej dyspozycji. To będzie gra na całego. Krew, pot i łzy ;). Włochy prowadzone przez genialnego Mussiniego (26 ppg.), większość gry opiera się o jego indywidualne umiejętności i to co wykreuje partnerom lub sobie. Myślę, że kursy są naprawdę przesadzone i warto spróbować pograć w stronę naszych chłopaków. Jest to naprawdę dobry zespół i myślę, że mogą się pokusić dzisiaj nawet o zwycięstwo. Zbilansowana gra obwodowych z podkoszowymi, kto inny może odpalić kolejnego dnia. We Włoszech wszystko spadnie na barki Mussiniego, oby dzisiaj zawiódł :))

Główny typ: Polska U18 (+8.5) @1.80
Poboczny typ: Polska U18 @4.20
Sportingbet
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mistrzostwa Centobasket ,godz 23:00
Wyspy Dziewicze - Bahama 80-79
Bahama (+7.0pkt) ✅✅
1.85
Bet365
Mecz w ramach mistrzostw Ameryki Północnej i Centralnej.
Obie ekipy bardzo egzotyczne,zatem o składach czy innych szczegółach nie będę pisał,bo niewiele wiem. Typ jest oparty tylko i wyłącznie na statystykach.

Obie ekipy,aby zagrać na tych mistrzostwach musiały najpierw się do nich zakwalifikować. Miesiąc temu odbył się eliminacyjny turniej.
Właśnie w tych zawodach najlepsza okazała się drużyna Bahama,która wyprzedziła reprezentację Kuby,a 3 miejsce zdobyły Wyspy Dziewicze.

Oba zespoły musiały się zmierzyć z Kubą w strefie play-off.
Wyspy przegrały mecz półfinałowy 60-62,natomiast dzień później Bahama z tą samą Kubą wygrała 75-64.

Podczas głównego turnieju już o mistrzostwo obie ekipy nie zachwycają. Zarówno Wyspy jak i Bahama przegrały swoje pojedynki z Meksykiem i Portoryko. W starciu z Meksykanami lepiej wypadli zawodnicy z Wysp,ale już z Portorykańczykami lepszy rezultat osiągnął zespół Bahama.
Bahama ma jeszcze na koncie bardzo wysokie zwycięstwo ze Salwadorem.

Na korzyść ekipy Bahama przemawia także start w poprzednich mistrzostwach. 2 lata temu uzyskali bilans 2 zwycięstwa i 2 porażki,a nawiązanie walki z solidnym teamem Panamy także należy zapisać na plus. Oczywiście od tych zawodów minęło trochę czasu,ale kurs ponad @3 na Bahamy to spore value tym bardziej,że ich rywale także odnoszą tylko sporadyczne zwycięstwa z jeszcze słabszymi rywalami.

Myślę,że obie ekipy prezentują bardzo zbliżony poziom i na pewno lepiej lekko spróbować zagrać w tym przypadku na Bahamy niż grać 1,30 na bardzo wątpliwe zwycięstwo przedmeczowego faworyta.
 
borys91 60

borys91

Użytkownik
Mistrzostwa Centobasket ,godz 23:00
Wyspy Dziewicze - Bahama
Bahama (+7.0pkt)
1.85 Bet365
Mecz w ramach mistrzostw Ameryki Północnej i Centralnej.
Obie ekipy bardzo egzotyczne,zatem o składach czy innych szczegółach nie będę pisał,bo niewiele wiem. Typ jest oparty tylko i wyłącznie na statystykach.

Obie ekipy,aby zagrać na tych mistrzostwach musiały najpierw się do nich zakwalifikować. Miesiąc temu odbył się eliminacyjny turniej.
Właśnie w tych zawodach najlepsza okazała się drużyna Bahama,która wyprzedziła reprezentację Kuby,a 3 miejsce zdobyły Wyspy Dziewicze.

Oba zespoły musiały się zmierzyć z Kubą w strefie play-off.
Wyspy przegrały mecz półfinałowy 60-62,natomiast dzień później Bahama z tą samą Kubą wygrała 75-64.

Podczas głównego turnieju już o mistrzostwo obie ekipy nie zachwycają. Zarówno Wyspy jak i Bahama przegrały swoje pojedynki z Meksykiem i Portoryko. W starciu z Meksykanami lepiej wypadli zawodnicy z Wysp,ale już z Portorykańczykami lepszy rezultat osiągnął zespół Bahama.
Bahama ma jeszcze na koncie bardzo wysokie zwycięstwo ze Salwadorem.

Na korzyść ekipy Bahama przemawia także start w poprzednich mistrzostwach. 2 lata temu uzyskali bilans 2 zwycięstwa i 2 porażki,a nawiązanie walki z solidnym teamem Panamy także należy zapisać na plus. Oczywiście od tych zawodów minęło trochę czasu,ale kurs ponad @3 na Bahamy to spore value tym bardziej,że ich rywale także odnoszą tylko sporadyczne zwycięstwa z jeszcze słabszymi rywalami.

Myślę,że obie ekipy prezentują bardzo zbliżony poziom i na pewno lepiej lekko spróbować zagrać w tym przypadku na Bahamy niż grać 1,30 na bardzo wątpliwe zwycięstwo przedmeczowego faworyta.
Typu nie neguję, bo w meczach tak egzotycznych ekip wynik może pójść zarówno w jedną jak i drugą stronę, aczkolwiek oglądałem wczorajszy mecz reprezentantów Bahama z Meksykiem i wyglądali w nim dramatycznie. Zupełny chaos w grze i gdyby Meksykanie drugiej połowy meczu nie potraktowali na luzie to Bahama nie wyszłoby z 40 punktów. Dzień wcześniej oglądałem spotkanie Wyspy Dziewicze-Portoryko i wyspiarze na tle dosyć dobrego rywala wcale nie wyglądali bardzo słabo, ich gra była składna, mieli pomysł na rozgrywanie akcji. Oczywiście przegrali wyraźnie, ale zestawiając wrażenia z ostatnich meczy turniejowych Bahama i Wysp zdecydowanie stawiałbym na Virgin Islands. Sam zastanawiałem się nad graniem handi w stronę Wysp, ale odpuszczam, bo na takich turniejach lubią dziać się cuda.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Asia Games Women Basketball
Kazachstan - Nepal
Typ : Nepal +83.5 @ 1.85 BetCity ✅✅✅


Krótko i na temat, buki nie wiedzą jak podejść do spotkania, najpierw kosmiczna linia +90, która szybko została zablokowana i stopniowo spadała i spada caly czas aż do chwili obecnej, potem z drugiej strony 888sport wychyla się z -40pkt ????

Co do samego typu, wiadomo że Nepal to hmm kompletna amatorka,chyba tak to najlepiej można ująć słowami ale Kazachstan za mocny jakoś to też nie jest, oto ostatnie 5 wyników :



Linia +83.5 jest naprawdę duża i wg mnie warta pobrania, inne buki mają już o wiele niżej a cały czas spada, do 9.15 rano będziemy mieli wg mnie linie coś ok +60/65 pkt

FT 106-35
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
lecimy dalej z Asian Games
Asia Games Women Basketball
Hong Kong - Kazachstan
Typ : Hong Kong +33.5 @ 1.85 Ónibet

Jak na moje zdecydowanie za wysoko wystawiona linia o te kilka pkt, większość buków ma +28.5 ale Óni daje nam +33.5 i stwierdziłem że warto z tego skorzystać, Kazachstan jest niewątpliwie drużyną lepszą ale linia jest spora i mogą mieć problemy z jej pokryciem,zwłaszcza że to kobiety,a King Kongi nie są aż tak słabe jak porównują obie ekipy wystawione kursy ;) Kazachstan póki co tylko jeden mecz z Nepalem który wygrały łatwo no ale inaczej być nie moglo a Hong Kong wygrywa z Mongolią.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
beeercik 62

beeercik

Użytkownik
Podejmę się kontynuacji typów (swoją drogą niezwykle trafnych) kolegi Michała na żeńskie Asian Games.

Hong Kong - Nepal (godz. 9:15)
typ: Nepal +54,5pkt. @ 1.85 Bet365
⛔ (104-28) .. Rozjechały je bardziej niż Kazachstan..

Podobnie jak dwa poprzednie posty moim zdaniem linia wystawiona nieco zbyt wysoko by ją pokryć. Oczywiście, że Nepal to śmiech a nie drużyna, ale nie są na tyle słabe by tak wysoko przegrać ze średnim Hong Kongiem. Z drugiej strony średnio można ocenić strzelecką formę Nepalek, które w ostatnim meczu z Katarem nie zagrały ani minuty, gdyż Katarki w ramach protestu wycofały się z mistrzostw ze względu na to że nie pozwolono im grać w nakryciach hijab. Może to i lepiej dla Nepalek ze względu na odpoczynek, zobaczymy. W każdym razie moim zdaniem kilku punktów jednak braknie.
Można też spróbować - poniżej 142,5pkt. @ 1.85. ✅ (132pkt.) Strzelaniny raczej nie bedzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Asia Games Men Basketball

Mongolia - Iran over 150.5 @1.85 bet365✅✅✅ 69-107
U konkurencji linia na poziomie 155,5 pkt. Iran jest w tym meczu uznawany za faworyta i dotychczasowe spotkania nie zachęcają do obstawiania overa 76-41 z Indiami czy 68-63 z Filipinami, jednak Mongolia to zgoła odmienna drużyna. W dotychczasowych meczach nie schodziła poniżej poziomu 157 pkt.
W ostatnim meczu przeciwko Chinom padło 178 pkt. Przy tak beztroskim Mongołom Irańczycy powinni się otworzyć i zaprezentować dużo więcej otwartej gry.​
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Asia games kobiety koszykowa godz. 9:10
Nepal-Mongolia
Typ. Under 140.5✅ 42-77
1.83 bet365
Linia zawyzona, Nepal swoje baty dostanie i wiele nie rzuci. Licze na max 30-35pkt. Mongolkom zwyczajnie braknie czasu by rzucic ponad 100pkt. Poziom obu ekip zenujaco slaby, wiec i jakies minuty bez pkt sie trafia. Nie oszukujmy sie rzucanie 35pkt na kwarte, nie dla tych ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Igrzyska azjatyckie koszykowka mezczyzn godzina 11:30
Typ. under 145.5 bet 365⛔ 79-72 kpina chinoli i mistrzowska koncowka japoncow, ktorzy zamiast dogrywac robili faule i w ostatnia minute 17pkt ^^
Kurs. 1.83
Znowu linia z kosmosu, jak na ekipy lubiace poceglic po kilka minut. Nie da sie napisac nic madrzejszego. Historia spotkan, sklady i nieporadnosc w ataku skosnych... Wszysko wskazuje, ze ta linia jest po prostu za duza.
E: oczywiscie chiny-japonia, mam nadzieje ze polapali po dyscyplinie godzinie i skosnych :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom