>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze międzypaństwowe

Status
Zamknięty.
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Rosja U18 vs Turcja U18
Mecz o drugie miejsce w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Wałbrzychu. Rosja wczoraj po tragicznym meczu w ataku, gdzie zdobyli w pierwszej połowie 20 pkt, a w całym 50pkt, przegrali z Niemcami. Ogólnie ich gra się opiera na rzucie, czy to za trzy, po zasłonach czy grze 1on1. Wczoraj mieli wielkie problemy na deskach z Niemcami, fizycznie odstawali. Za to reprezentacja Turcji wczoraj bardzo pewnie pokonała słabiej dysponowanych tego dnia Polaków. Dobre warunki fizyczne i naprawdę twarda obrona. W ataku pełen bilans pomiędzy grą inside i outside. Wczoraj jak siedli na Polakach na całym to byłem pod wrażeniem, naprawdę dobrze zorganizowany team. Myślę że dzisiaj z Rosja potwierdzą swoją dobrą dyspozycję na tym turnieju i wygrają mecz w miarę spokojnie. Przewaga fizyczna będzie bardzo pomocna, deska powinna zostać zdominowana.
Turcja U18 @ 1.465 ✅
Wyścig do 50 punktów @ 1.50✅
Sportingbet
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
USA u18 - Dominikana u18
Półfinałowy mecz w Mistrzostwach Ameryki kandydat do zwycięstwa tego spotkania jak i całego turnieju jest jeden-USA ! ????
W nocy zagrają z ekipą Dominikany,która wyszarpała zwycięstwo w końcówce spotkania z Brazylią. W starciu z USA nie daję im szans w żadnym aspekcie gry.
Dominikana gra małą rotacją w składzie przez co ich liderzy grają ponad 30min ,a przy grze dzień po dniu na pewno to odczują i mogą zachować siły na mecz o 3 miejsce.
USA u18 - 48.5 @ 1.90
USA u18 1 kwarta -12.5 @ 1.90
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Dzisiaj chciałbym przeanalizować i polecić meczyk z ME do lat 20 kobiet które się odbywają we Włoskim Udine. Na celownik głównie wziąłem mecz Słowaczek z Holenderkami
Słowacja u20 - Holandia u20
Reprezentacja Słowacji idzie jak burza w tym turnieju przegrywając tylko 1 mecz z Serbkami (67-70) jednak w pozostałych meczach grają naprawdę świetnie, pokonując kolejno Szwecje, Ukraine i Polskie. Reprezentacja Słowacji opiera się głównie na 3 zawodniczkach (Hruscakova, Slamova, Balintova) w ostatnim meczu z Polkami te 3 zawodniczki rzuciły 56 z 58 wszystkich punktów dla Słowacji.. Może to być problem ponieważ wyłączenie tych zawodniczek spowoduje wyraźne osłabienie drużyny no ale nie tyle o ataku co obronie chciałem napisać. Słowaczki bronią strefowo i co ważne robią to całkiem dobrze, reprezentacja Polski nie mogła sobie poradzić ze strefą rywalek i często oddawała piłke rzucając z nieprzygotowanej pozycji bądź robiąc błąd 24s. Natomiast reprezentacja Holandii gra na tym turnieju w kratke. Po wygranej z gospodyniami Włoszkami i słabiutką Białorusią przyszły dwie porażki, kolejno z Polkami i Ukrainkami. Nie wiem na ile to Holenderki wygrały z Włoszkami a Włoszki same przegrały ten mecz bo niestety nie oglądałem co pozostałe wyniki dają do myślenia i myśle, że reprezentacja Holandii tak silna nie jest.
Podejrzewam, że mecz będzie underowy i linia 112.5 chociaż niska to do grania..
Typy główne:
Słowacja -5 (1.85) 7/10 ✅ ✅ ✅
Under 112.5 (1.85) 4/10
✅ ✅ ✅

Dodatkowo gram:
Francja vs Turcja 1 (-5.5) ⛔ Francja co grała przez 3 kwarty to jest WIELKIE nieporozumienie
I coś takiego :cool::cool::cool:
http://www.iv.pl/images/80773946483515018611.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 357

xxxl

Użytkownik
09.07 17:00 Szwecja- Niemcy u20 1 +10,5 - ME U20
Nieporozumienie , w turnieju przygotowawczym Szwedzi równe boje ze Słowenia i Włochami (wygrana i porażka) w składzie : Spires z Barcy , Lofberg ze Sieny czy Lindstrom z Realu . Słabiutko na backupie - ale Niemcy dupy tez nie urywaja oraz są zdecydowanie underowi i poza Ogbym i może Lockhaartem nie maja super gwiazd w tym roczniku . Nasze ziemniaki ok 1,4 na Szkopków i to uważam za prawidłowy kurs , więc +10,5 biore z pocałowaniem w łapke (250 gbf +/- w pre b365 na to bierze)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Kolejny dzień Mistrzostw i kolejna porcja meczy. Już wczoraj przeglądając terminarz meczy rzucił mi się w oczy kolejny mecz Holenderek tym razem z reprezentacją Serbii.
Serbia u20 vs Holandia u20

O Holandii już pisałem wyżej. Grają w kratke a ostatnimi meczami dziewczyny pokazały że jednak zwycięstwo w meczu otwarcia z Włoszkami to był przypadek. Porażka w 3 ostatnich meczach kolejno z Polską, Ukrainą i wczoraj ze Słowacją. Natomiast Serbki pokonały Słowację, pokonały Ukrainę i pokonały zdecydowanie Polskę na tym turnieju. Niepokoi mnie jedynie porażka ze Szwecją która odpadła w pierwszej fazie wygrywając tylko jeden mecz właśnie z Serbkami.
Typ główny:
Serbia -7 (1.85) ✅ ✅ ✅

Dodatkowo gram:
Rosja vs Łotwa 1 (-9.5)
i na LIVE w stronę Słowacji i Francji (nie da się gorzej zagrać jak wczoraj)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 357

xxxl

Użytkownik
Kolejny dzień Mistrzostw i kolejna porcja meczy. Już wczoraj przeglądając terminarz meczy rzucił mi się w oczy kolejny mecz Holenderek tym razem z reprezentacją Serbii.

Serbia u20 vs Holandia u20

O Holandii już pisałem wyżej. Grają w kratke a ostatnimi meczami dziewczyny pokazały że jednak zwycięstwo w meczu otwarcia z Włoszkami to był przypadek. Porażka w 3 ostatnich meczach kolejno z Polską, Ukrainą i wczoraj ze Słowacją. Natomiast Serbki pokonały Słowację, pokonały Ukrainę i pokonały zdecydowanie Polskę na tym turnieju. Niepokoi mnie jedynie porażka ze Szwecją która odpadła w pierwszej fazie wygrywając tylko jeden mecz właśnie z Serbkami.

Typ główny:
Serbia -7 (1.85)


Dodatkowo gram:
Rosja vs Łotwa 1 (-9.5)
i na LIVE w stronę Słowacji i Francji (nie da się gorzej zagrać jak wczoraj)​
Serbki pograne bardzo mocno przeze mnie - podstawowy typ na dzisiaj , ML 1.30 - wczoraj 15-25 z Polkami , oraz 32-33 ht przy 6/10 naszych dziewczyn za 3 - potem demolka 3 i 4qw . Strasznie mocny ten rocznik serbek , a wydaje mi sie , że będą chciały powalczyć o miejsce 1-2 ze słowaczkami (graja jako pierwsze dzisiaj) . Porażka , przy wygranej Włoszek ze Słowacja odpowiednia ilościa punktów może zepchnąc serbki na 3 miejsce a to oznacza Hiszpanki lub Francje w ćwierćfinale a tego chyba nie chcą - Turcja i Rosja wygląda na łatwiejszego przeciwnika . Ten rocznik serbek to brązowe medalistki u18 sprzed 2 lat - gdzie w meczu o brąz pokonały one grając w 7 właśnie holenderki (wcześniej uległy im w grupie -2).

Przewaga na desce , oraz więcej opcji rzutowych powinno zadecydować
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 107

emile44

Użytkownik
Fajnie że też ktoś gra te mistrzostwa udało mi się zarobić już spore sumy więc może podzielę się przemysleniami na dziś.
Kobiety
Kursy Bet 365
Serbia - Holandia 1 1.3 ✅
Pewniak gdyby nie ta porażka ze Szwecją ale moze to bylo wkalkulowane bo i tak się nie wliczyla ta porazka .

Polska - Ukraina 2 3.0 ⛔ Feralna 4 kwarta...
Złapalem juz za 3.3 i teraz gram coraz mocniej Ukrainki maja liderki Uro-Nile punkty , zbiorki Antonyuk i trojki Gorobets to wystarczy.

Słowacja - Włochy 1 1.6
2 mocne słowaczki Balintova i Hruscakova i to wystaczy na bezbawne Włoszki.
Tak jak przypuszczalem Polska grupa byla najslabsza i trzeba korzystac .
Na live ostro gram na Francje np wygrana 1 kwarta. I z dywizji B Niemcy - Litwa 1 1.42 ✅Litwinki z meczu na mecz gorzej , Niemki bez blysku ale wydaje sie jakby kontrolowaly mecze i same przody łapią
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
X 357

xxxl

Użytkownik
09.07 17:00 Szwecja- Niemcy u20 1 +10,5 - ME U20

Nieporozumienie , w turnieju przygotowawczym Szwedzi równe boje ze Słowenia i Włochami (wygrana i porażka) w składzie : Spires z Barcy , Lofberg ze Sieny czy Lindstrom z Realu . Słabiutko na backupie - ale Niemcy dupy tez nie urywaja oraz są zdecydowanie underowi i poza Ogbym i może Lockhaartem nie maja super gwiazd w tym roczniku . Nasze ziemniaki ok 1,4 na Szkopków i to uważam za prawidłowy kurs , więc +10,5 biore z pocałowaniem w łapke (250 gbf +/- w pre b365 na to bierze)
dla fanów bezpieczeństwa i middlowania - w tym momencie handi -8 w b365 , więc można złapać lekkiego middlea (ja zostawiam jak jest)
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Dzisiaj przerwa od rozgrywek kobiecych także wybieram sobie jeden meczyk panów.
Po pierwszych dwóch meczach można już co nieco wywnioskować i wybrać ????
Słowenia u20 vs Szwecja u20
Wydaje mi się, że są to dwie najgorsze drużyny tej grupy. Jednak to Słoweńcy znajdują się w tym momencie półkę wyżej od słabiutkiej Szwecji. Pierwsze dwa mecze Słowenii to niezbyt wysoka (co do kursów) porażka z Serbią, w drugim meczu jednak będąc strasznym dogiem Słoweńcy powalczyli i wygrali z wyżej notowaną Hiszpanią. Szwecja natomiast rozegrała tylko jedno spotkanie i została zmasakrowana przez reprezentacje Niemiec aż 82-47.. Myśle, że nie tak łatwo będzie się podnieść po takich bęckach i dzisiaj Słowenia na fali (po wygranej z Hiszpanią) łatwo rozprawi się ze Szwecją.
Główny typ:
Słowenia -19 (1.85) 4/10
⛔ ⛔ ⛔
Jednak Słowenia nie taka silna (albo po prostu grali żeby spokojnie wygrać ten mecz)
Dodatkowo gram:
Słowenia vs Szwecja under 134.5 (1,85) 3/10 ✅ 128
Wydaje mi się że Słowenia swoje 75/80 rzuci natomiast Szwecja z 50 nie wyjdzie.​
 
K 297

krejos

Użytkownik
Jestem tu od lat, ale praktycznie nie udzielam się w ogóle. Postanowiłem jednak spróbować swojej analizy. Zainteresowałem się meczem koszykówki u20 pomiędzy Francją i Izraelem. Koszykówka na poziomie młodzieżowym jest nieobliczalna, o czym sam się przekonałem stawiając wczoraj grubo na Ukrainki w meczu z naszymi (ostatnia kwarta 7-23). Wracając do tematu : Francuzi rozegrali dwa spotkania w roli faworytów – pierwsze przegrali 1 punktem z Rosją, natomiast drugie wygrali 1 punktem z Bułgarią. Izraelczycy wygrali natomiast pewnie z Polską (74:49), która dzień wcześniej pokonała 7 punktami Bułgarię. Porównując te wyniki wydaje się, że kursy na Izrael są mocno niedoszacowane.
Kurs 3,50 w Expekcie można śmiało pograć za niewielką stawkę.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Tego to ja nie ogarniam.
Słowacja u20 Kobiety vs Francja u20 Kobiety Kursy na Słowacje 3.90
Myślę że aż takim dogiem nie są. Jutro coś więcej o tym napisze ale na bwinie taki kursik trzeba zagrać. Ciekawe jaki jutro bet365 wystawi

No to jedziemy z koksem z dziewczynami. Dzisiaj będzie więcej pograne.
Francja vs Słowacja
Nie rozumiem w ogóle kursów na Słowaczki.. Spodziewałem się tutaj max 2.50 w ich stronę a tutaj dostajemy 3.50 w bet365. Francja wygrywa na tym turnieju wszystko za koleją no ale w jakim stylu.. Dziewczyny przegrywały wyraźnie z Rosją by jedną kwartą 27-9 zapewnić sobie zwycięstwo 55-51 to samo tyczy się meczu z Turcją gdzie po 3q przegrywały 37-24 by w 4 kwarcie wygrać 28-13. Myśle, że Słowacja do tego nie dopuści i jak wypracują sobie przewagę w 1 połowie to w drugiej nie dadzą Francji dojść. O Słowacji było pisane wcześniej. Bardzo solidna drużyna z 2/3 czołowymi i punktującymi zawodniczkami, potrafią dobrze bronić. Kursy według mnie spowodowane ostatnią wygraną Francji nad Czeszkami 85-43 i przegraną Słowacji z Włoszkami 57-60. I tak kursy przesadzone według mnie i po 3.50 wchodzę.
Główne typy:
Słowacja (3.50) 5/10

Na żywo polecam zagrać coś na 1 połowę na Słowacje i za drobne Słowacja wygra 6 lub więcej.

Norwegia vs Węgry
Kolejny mecz Norwegii na Mistrzostwach B i kolejne bęcki. Norwegia wczoraj grała mecz o przeskoczenie równie słabej Rumunii i Norweżki wygrały ten mecz. Ale dzisiaj kolejny mecz z Węgierkami które zajmują 2 miejsce w tabeli za Niemkami i takie rywalki odprawiają z przewagą 40+. Jak z Rumunią gdzie wynik był 41-82. Norweżki dostają za koleją ostatnie 3 na 5 spotkań zakończyło się porażką 40 lub więcej punktami.
Norwegia vs Bośnia 47-94
Norwegia vs Portugalia 32-74
Norwegia vs Niemcy 23-72
Główny typ:
Węgry -32.5 (1.85)
8/10
Dodatkowo polecam śledzić live i łapać linie na kolejne kwarty.
Serbia vs Łotwa
O Serbkach było już napisane wyżej. Grają dobrze, mają świetny rocznik i po prostu powinny tutaj zajść wysoko. Natomiast z Łotwą nie miałem do czynienia na tym turnieju jeszcze. Wydają się dość silną ekipą, wygrana z Czeszkami, Turcją i Grecją i minimalne przegrane Rosją i Hiszpanią. Jedynie wyraźnie przegrały z Francuzkami. Na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą no ale zagrać na Serbki zagram.
Główny typ:
Serbia -8.5 (1.85) 3/10

Chociaż tutaj tak naprawdę może być różnie ????
Wszystkie typy:
Słowacja win (3.50) 5/10 ⛔
Wegry -32.5 (1.85) 8/10 ✅
Serbia -8.5 (1.85) 3/10
✅
Wynik: ✅ 4.35j
Szkoda Słowacji bo brakło nie dużo ale ✅ jest ????​
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Typu nie neguję wręcz przeciwnie. Ja jednak zadowalam się suchym zwycięstwem Serbek. Grają nieźle, na pewno będą chciały zrewanżować się za porażkę z przed kilku dni, gdzie prowadziły cały mecz by w 4Q przegrać. Jeśli mają coś ugrać to na pewno dzisiaj.
Serbiau20- Włochyu20 1,55 b365
edit: Siadła trójka Włoszkom i zabiły. Serbki za to cegła za cegłą. ⛔
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
mam pytanie bo ja wogole nie ogarniam tych mlodych rocznikow , kieruje sie obecna forma i tym &quot; reprezentacja seniorow jest dobra to mlode pokolenie pewnie tez &quot; a to moze byc zgubne .
mysle aby zagrac na zwyciestwo : Serbi , Słoweni i Francji no i ewentualnie Turcji na podbitke . wypowie sie ktos kto siedzi w tym roczniku kosza?
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Indonesia - Japonia
typ: Japonia -38,5 1,83 b365⛔
Indonesia typowe knypy pod 1,70 i mniej. Oglądałem ich grę we wczorajszym meczu z Iranem i to była parodia. Rzuty za 3pkt z blisko 12m i 0 ogarnięcia w obronie. Iran wchodził pod kosz i rzucał do bólu, gdzie nie mogli trafić nic z dystansu...wynik 77-47 dla lepszych Iran grał sporą rezerwą. Mało tego, dzisiaj Indie zbiły Indonesie 91-55. Japończycy rozbili te same Indie 75-52. Japońce obok Chinoli i Iranu to trzeci ogarnięty zespół w grupie A, czego zupełnie nie można powiedzieć o amatorach z Indonesi.
edit: amatorka po 3Q przegrywa -41pkt by nagle w 4Q rzucić sobie 20pkt i wygrać 20-16...no ale
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Filipiny - Iran -6,5 1,83 b365 ✅ 55-76
Oglądam te mistrzostwa Azji i powiem jedno. Przy wyniku zadowalającym, trzeba zamykać zakłady. Filipińczycy męczą się z półamatorami, wszystkie gwiazdeczki z ligi filipińskiej tak popularnej na forum, nie grają lub są pod formą. Iran ma kilku dobrych grajków i do momentu ich pobytu na parkiecie, będą wygrywać. Myślę, że linia nawet -10 i więcej wejdzie spokojnie. Filipiny nie grają nic ciekawego i męczą się z ogórami. Iran robi robotę pod koszem i tam wrzuca sporo pkt.
edit: nie ma to jak chcieć pomóc ludziom zarobić a starzy wyjadacze spinacze ... POLSKA z serdecznym pozdrowieniem dla znafców ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Aaron Cel debiutuje dziś w reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu z Czechami.
Mecz w Polsacie Sport News od 19:45.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Pokusi się ktoś o dwa słowa na temat dzisiejszego meczu? Mi się udało obejrzeć tylko większość 1Q.
Oczywiście jest dużo za wcześnie aby wyciągać jakiekolwiek wnioski,jednakże z Czechami to trochę wstyd przegrać. Nawet pierwszy sparing.
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Jordan-Japonia -4.5 1.83 ⛔
Mecz za 10min o miejsca 5-8. Japonczycy zespol o klase lepszy a handicap maly, spokojnie pokryja.
edit: Mam trochę więcej czasu, więc napisze odnośnie polaków dwa zdania. Wczoraj graliśmy pierwszy oficjalny mecz, skład nie powalał większości debiutanci. O ile wynik nie odzwierciedla jakiejś dominacji Czechów, to byli ekipą zdecydowanie lepszą. Czesi w odróżnieniu do naszych orłów, grali już w nowym zestawieniu i nawet bez Janka Veseleya i spółki, grali poukładaną koszykówkę. Nie można pominąć tego, że cegliliśmy wczoraj osobiste na potęgę i skuteczność w tym elemencie była wręcz tragiczna. Niby zasłanialiśmy się tym, że debiutanci (praktycznie drugi garnitur). Nasz nowy &quot;kołcz&quot;, mówił też o tyrce na siłowni. Coś w tym było bo po przerwie naszym brakło paliwa. Tak czy inaczej, bez naszych &quot;gwiazd&quot;, nie mamy czego szukać w starciu w eliminacjach z Niemcami,o ile nasi sąsiedzi zagrają w optymalnym zestawieniu.
edit2: No tak mecze o 5-8 i kitajce po przerwie wpuszczają nie wiadomo kogo i po co ... -5 do przerwy i mocny oklep po przerwie. Szkoda.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jednakże z Czechami to trochę wstyd przegrać.
Bez przesady, że wstyd...Polska bez Gortata, a do tego Czechy to nie są peryferie koszykarskie, żeby mówić, że wstyd. Sam meczu nie miałem czasu obejrzeć, więc się nie wypowiem odnośnie samej gry.
Polska - Czechy 65:70 (16:17, 12:15, 19:18, 18:20)
Polska: Waczyński 13, Skibniewski 10, Karnowski 10, Hrycaniuk 7, Michalak 6, Cel 3, Zamojski 3, Dłoniak 3, Mokros 3, Łączyński 3, Gielo 2, Śnieg 2, Szewczyk 0.
Czechy: Svrdlik 19, Welsch 10, Auda 8, Palyza 6, Hruban 5, Pumprla 5, Sirina 3, Barton 3, Balvin 0, Pomikalek 0, Chan 0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom