>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze międzypaństwowe

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zastanawiam się nad zagraniem na Polskę z Belgią. Wczoraj Belgowie zaskakująco łatwo wygrali z Włochami. Szukałem składów przed turniejem i Lojeski miał nie grać. Jednak zagrał i rzucił 19pkt. I teraz 1 dobry zawodnik więcej może robić znaczącą różnicę.
Ale z drugiej strony oglądając 2 i 3 Q ciężko powiedzieć jak mocna jest Belgia. Włosi zagrali koszmarnie,pod koniec 3Q musiałem wyłączyć stream bo rzygać mi się chciało na ich widok.
Po pierwsze pod koszem nie mają nikogo. Najlepszym dowodem jest,że mega przecietny Beghin rzucił 16pkt.Z Lampe tyle na pewno nie rzuci.
Belinelli rzucił fatalne 5pkt i Włochy z nikim nie wygrają jeśli najlepszy gracz będzie zdobywał tyle pkt.
Do tego należy dodać mnóstwo pudeł z otwartych pozycji. Belgia trafiała co jakiś czas i to wystarczyło.
W 2Q gdy Włosi trochę się ogarnęli odrobili kilka pkt. straty i wydawało się że się ogarnęli ale na starcie 3Q ktoś tam dostał niesportowy,później bodajże 2 faule w ataku i masa głupich zagrań.


Dla odmiany nasz zespół wygrał w całkiem niezłym stylu a co ważniejsze przy okazji Bauerman przetestował kilka ustawień. Najbardziej istotne jest to,że gdy w 2Q Wiśniewski rozgrywał(w ogóle dla mnie to debilizm od poczatku takie ustawienie,bo nawet w lidze pożytku z kozłującego Wiśniewskiego nie ma żadnego) to graliśmy fatalnie,mnóstwo strat i sukcesem było samo wyjście z połowy ale wtedy w ataku nic się ustawić nie dało bo za mało czasu było na akcję.
W drugiej połowie ciągle zdarzały się błędy w obronie ale gra w ataku była już niezła,kilka razy zagraliśmy bardziej agresywnie i grając podobną koszykówkę powinniśmy się uporać z Belgami.

Póki co zagrałem Polska over 68 betcity,ale możliwe że poszukam jakiegoś handi jeszcze.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Hiszpania v FYR Macedonia
FYR Macedonia +15.0 ⛔
1.85
Bet365
Wczoraj 66-61 dla La Furia Roja. Ale tak patrzę i co się rzuca w oczy:
- 11-osobowa rotacja Hiszpanów
- tylko 9 rzutów z gry (4 celne) Marca Gasola
- 14/34 z gry -&gt; 41%
- tylko 7 asyst co pokazuje, że ani Calderon ani Rubio nie kreują partnerów za mocno, wszystko jest w fazie zgrywania się
- 35pkt z ławki Macedonii przy tylko 23 Hiszpanii
Przed Eurobasketem Hiszpanie włożyli 31pkt Niemcom, poza tym wygrana czteroma z Polską bez Gortata i wczorajsze 66-61 z Macedonią. Macedończycy natomiast -12 z Litwą, +4 z Chorwacją, -9 z gospodarzem Eurobasketu Słowenią i tyle samo z Ukrainą... Może i dzisiaj nie będzie tak dobrze funkcjonować macedońska ławka, jednak nie wydaje mi się, żeby Hiszpanie forsowali tempo do samego końca i wygrali różnicą ponad 15 punktów...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zapomniałem kiedyś napisać.W meczu z Polską ławka Hiszpanii wyglądała naprawdę słabo. Nowe nazwiska są o klasę słabsze i to już nie jest to do czego nas ten zespół przyzwyczaił. Kiedyś było 11 równych graczy. Teraz jest kilku mniej i zdecydowanie ten zespół jest do ogrania.

Już się zagubiłem kiedyś czytałem,że Mirotic zadebiutuje w kadrze Hiszpanii. Jak to z nim jest w końcu?

Antic 0/7 z gry,Bo tylko 10pkt i Macedonia przegrywa tylko 5pkt? ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
W nocy zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie między portoryko a Kanadą.

Składu portoryko jeszcze nie jestem pewien na 100%

W porotryko grę będzie ciągnąć kilka gwiazd(Barea,Arroyo,Balkman) ale większość zawodników jest z rodzimej ligi której poziom nie jest za wysoki.

Kanada ma Nicholsona i T.Thompsona z NBA. Kilku zawodników ocierających się o NBA (cory Joseph,Rautins) kilku niezłych graczy z Europy i 3 raczej do zapełnienia składu(2 ze szkoły 1 z niższej ligi włoskiej)
Niestety nie zagra Carl English ale mimo to wydaje mi się,że będzie to wyrównany mecz i Kanadyjczycy mogą pokusić się o zwycięstwo.

Wprawdzie turniej rozgrywany jest w Portoryko ale myślę,że to nie ma aż takiego znaczenia.



Kanada +7,5 ✅
betcity 1,9
2/10
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
UK-Szwecja
Szwecja +2,5✅
1,76 marathon
2/10
Maga słabi Brytole zagrają dzisiaj ze Szwedami,którzy wreszcie będą w optymalnym składzie. Jerebko i Taylor zrobią kolosalną różnicę.Wystarczy,że reszta zawodników nie będzie przeszkadzać to tamci dwaj ten mecz spokojnie wygrają. Zapewne Szwecja będzie eksploatować liderów żeby się lepiej zgrali bo tamci z NBA ani razu nie grali razem z resztą.
UK może jeszcze coś kombinować z zawodnikami bo nie ogłosili składu na mistrzostwa.
Dodatkowym atutem jest to,że dzisiaj będę kibicował na żywo Szwedom i myślę,że mój doping przeważy szalę zwycięstwa na korzyść Szwedów.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Hiszpania-Francja
Francja +8,5
marathon 1,77
1/10⛔

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.Co tu dużo pisać spotkanie powinno być wyrównane,Hiszpanie grają u siebie i prawdopodobnie wygrają ale jestem przekonany,że po bardzo zaciętej końcówce. Oba zespoły dysponują świetnymi zawodnikami(chociaż moim zdaniem Francja ma bardziej wyrównany skład) i myslę,że warto pograć dodatnie handi na Francję bo potencjał mają zbliżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Macedonia - Grecja / Grecja -7,5 pkt 1.85 betsafe ⛔ cały mecz prowadzenie grecji 6-10 pkt , jeszcze w 4 kwarcie prowadzili 69:60 żeby dać sie dopaść na ostatnie minuty..

Grecy super skład przed zbliżającym sie Eurobasketem. Co za tym idzie dobre wyniki. Ostatnie 4 mecze wygrane i to efektowne. 30 pkt z UK , 30 pkt z Niemcami i co robi wrażenie 12 pkt z Francją. Dla mnie Macedonia dziś nie dorówna poziomem Grecji. Antic jest słaby stary wolny i ma zeza.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Polska (-10,5) - Ukraina @ 1.89 Pinnacle ⛔


Polacy przed zbliżającym się wielkimi krokami Eurobasketem są naprawdę w bardzo dobrej formie co zresztą pokazują ostatnie wyniki. Gra naszej repreztnacji także może cieszyć. Myślę, że mamy najmocniejszą ekipę od kilku dobrych lat. Turniej w Lublinie będzie ważnym testem przed zbliżającymi się mistrzostwami, który - mam nadzieję zaliczymy dobrze. Na pewno chłopaki będą chcieli fajnie zaprezentować się przed własną publicznością. Dzisiaj spotkanie z Ukrainą - rywalem, którego powinniśmy spokojnie ograć. Motywacji nie powinno nam zabraknąć dlatego liczę na udany występ i wysokie zwycięstwo. Handi - 10,5 jest moim zdaniem jak najbardziej realnym rozwiązaniem ;)

Może i jestem zbytnim optymistą ale naprawdę podoba mi się gra naszej kadry i wierzę w dobry wynik na mistrzostwach ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Litwa (-15,5) - Czechy @ 1,85 Betsafe⛔ heh, przykre -rzut Czechów w ostatniej sek.. A kto rozgrywa akcje w ostatnich sekundach przy rozstrzygniętym meczu?:grin:

Spróbujemy Litwinów, którzy są naprawdę przed Eurobasketem w znakomitej formie. Ostatnie ME nie wychodziły im najlepiej. Katastrofalne 12 miejsce w Polsce i 5 przed 2 laty na swojej ziemi, co także zostało przyjęte za wielką porażkę. Szczególnie, że przegrali z Macedończykami w QF. Nastąpiła zmiana warty - odeszli stare lisy jak Sarunas czy Kaukenas, a główne roli zaczęły odgrywać młode gwiazdy Valanciunas i Motiejunas pod koszem. Na skrzydle doświadczony znakomity strzelec Kleiza, a na obwodzie tez jeszcze w sile wieku, ale już doświadczeni Pocius, Seibutis czy Kalnietis. Na ławce oczywiście mega doświadczeni bracia Lawrinowiczowie czy Javtokas.
Jak widać w tej reprezentacji dalej są doświadczeni gracze, ale główne role zaczęli grać młodzi. Zobaczymy jak spisze się ta mieszanka na EB, bo w sparingach prezentują się naprawdę znakomicie - jeszcze nie zaznali goryczy porażki. Oczywiście nie grali z kandydatami do medali, aczkolwiek ich siłę doceniają też na oficjalce Eurobasketu, gdzie w power rankingu umieszczono ich na 2 pozycji. Imponują grą w defensywie, dzięki głębokiemu składowi każdy angazuje się do maksa w obronie. Wczoraj rozwalili Rosjan, którzy jednak wiadomo, że w obecnym składzie grają bardzo słabo. Obecnie stanowią podobna siłę właśnie do Czechów.
Litwini nie powinni mieć problemow z odniesieniem zwycięstwa - pytanie tylko o rozmiary. Myślę, że powinno to być pow. 20 pkt. To trzeci dzień turnieju, ale nie martwmy się zmęczeniem Litwinów czy jakąś większą rotacją, bo rotują oni co mecz i zobaczmy jak wczoraj rozkładają się minuty: http://www.basketnews.lt/rungtynes/ziureti/43343-lietuvos-rinktine-rusijos-rinktine.html#.UhdaYZJA7Ms
Kalnietis 9, Kleiza 15, Valanciunas 21, Seibutis 22, Motiejunas 15... i tak dalej - właściwie większość zagrała w granicach 13-22 min.
Litwa dzisiaj potwierdza swoją dominację i pewnie pokonuje pepików.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Polska - Ukraina 83-84 !
Oglądałem urywkami mecz i od początku nie podobała mi się nasza gra, bardzo słaba obrona, dużo fauli i mała skuteczność z osobistych, mało szybkich kontr, łatwo tracone punkty, Ukraina dużo trafiła trójek. Zobaczyłem w 4 kw, +14 dla nas, musiałem wyjść, teraz patrzę bo ciekawiło mnie czy wygrają -10, a tu PORAŻKA...
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Co myślicie dziś o zagraniu na szwedów z Ukrainą? i Macedończyków z Niemcami? Ukraina wczoraj by nie wygrała gdyby właśnie nie te rzeczy które wymienił Dani , natomiast szwedzi pokazali sie wczoraj bardzo ładnie gromiąc anglików. Nie wiem jak Niemcy , czy naprawde są tacy słabi czy poprostu gorszy mecz. Macedonia wczoraj w końcówce ograła Grecje.

Macedonia win 1.65 toto-mix ✅✅81:64easy
Szwecja+ 1,5 pkt 1.85 toto-mix ⛔⛔


Grecja - Bośnia i Hercegowina / Bośnia + 9.5 pkt 1.85 toto-mix✅✅ 90:83 dla Bośni ????

Kieruje sie poprostu ostatnimi wynikami i składami. Grecja mnie wczoraj mocno zawiodła oddając wysoka (ok.10pkt) przewagę w końcówce i przegrywając mecz. Bośnia wczoraj pewnie ograła gospodarzy Niemców oddając im tylko pierwsza kwarte a reszte pewnie wygrywając. 2 sprawą sa nazwiska które dopiero dzisiaj zobaczyłem w ekipie bośni... Bosnia and Herzegovina: Mirza Teletovic 26, Nihad Dedovic 18, Zach Wright 8, Marko Sutalo 5. Szczerze nawet nie wiedziałem że Ci zawdonicy są bośniakami.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co myślicie dziś o zagraniu na szwedów z Ukrainą? i Macedończyków z Niemcami?
Myślę, że należy się pilnować ze stawkami to przede wszystkim. Są to mecze towarzyskie. Za chwilę EuroBasket, żaden trener nie będzie ryzykował za wiele przed takim turniejem. Wszystko może się zdarzyć - przykład wczorajsza Grecja. Na EuroBaskecie wygraliby pewnie z 15, a w towarzyskim pokpili 2gą połowę (nie ma się co dziwić) i przegrali.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Macedonia - Bośnia i Hercegowina / Bośnia + 4,5 pkt 1.85 toto-mix
Zarówno Macedonia jak i Bośnia po ciężkim boju w końcówce wygrały z Grecją. Stawiam dzisiaj na równy pojedynek, fakt Macedonia imponuje na tym turnieju w niemczech. Wczoraj świetne spotkanie przeciwko Niemcom. Aczkolwiek myśle że Bośnia dzisiaj powalczy , wręcz raczej to ich bym stawiał w roli faworyta do zwycięstwa, dla bezpieczeństwa gram handi w strone Bośniaków.
Polska - Szwecja / Szwecja + 12,5 pkt 1.85 toto-mix
Bez przesady , nie wydaje mi się żeby Polacy tutaj totalnie zdominowali Szwedów i wygrali spotkanie tymi 15-20 pktami. Wczoraj anglicy nic nie bronili , wręcz padły słowa na antenie przez komentatorów że Anglicy specjalnie sie podłożyli i kryli cały mecz strefą zamiast indywidualnie. Co prawda Szwecja wczoraj zawiodła mnie w meczu z Ukrainą ale tym gnojkom znów wchodzily trójki jak głupie tak jak z meczu z polakami. Jeżeli zagra Taylor i Jerebko to wątpie żeby polska rozbiła dziś Szwecję. Raczej zwycięstwo w granicy do 10 pkt.

Turcja - Serbia / Turcja win 1.70 toto-mix
Turcja gra u siebie. Jak narazie 2 wysokie zwycięstwa, Serbia wczoraj tragiczna 1-sza kwarta i przegrywanie do połowy spotkania 34:30 ze słabą Belgią. Gdyby mecz odbywał sie na neutralnym terenie i o stawkę zagrałbym w stronę Serbów. Jako że jest to mecz towarzyski i Turcy są gospodarzami wydaje mi się że to im będzie bardziej zależeć na zwycięstwie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Hiszpania-UK
Hiszpania -14⛔ 1-sza połowa
1,88 marathon
2/10
Najsłabszy zespół Eurobasketu zagra z największym faworytem i wynik już jest dawno przesądzony. Pytanie tylko jak wysoko Brytyjczycy dostaną po dupie. Moim zdaniem już od pierwszego gwizdka będzie dramat. W UK ciężko szukać mocnych punktów. Może ten Van Ostrum,ale on za młody jest żeby coś zmienić. Ten Achara punktuje gdy już rywal odpuszcza bo jest dawno po meczu. A ten cały Boateng to taki paralityk,że szkoda gadać.
Hiszpania póki co wszystko do przodu. raz wyższe zwycięstwo,raz niższe ale zdaje się,że przygotowania zakończą bez porażki.
Patrząc na ostatnie mecze UK to do połowy dostawali grubo z Polakami,Szwedami,Grekami. Z Finami w 2Q odrobili stratę z początku meczu ale Finowie to zdecydowanie nie ten poziom co Hiszpanie.
Trochę powodzenie tego typu zależy od chęci do gry Hiszpanów ale jest to ich przedostatni mecz kontrolny i nie powinni nic odwalić.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Niemcy-Szwecja
Szwecja +8,5 ⛔
pinnacle 1,83
3/10

Spodziewałem się wyrównanych kursów bo oba zespoły są na zbliżonym poziomie. W grze Szwecji wszystko kreci się wokół 2 zawodników i jeśli da im się grać to oni spokojnie ograją Niemców. Przypuszczam,że tym razem już Szwedzi zagrają optymalnym zestawieniem. Ostatnio były roszady na pozycji rozgrywającego a Jerebko wyszedł z ławki z Polską.
Oba zespoły będą bardzo chciały wygrać i spodziewam się zaciętego spotkania,a skoro na gości jest taki handicap to warto próbować.

E:No i oczywiście Jerebko przesiedział całe spotkanie na ławce.
????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Litwa-Gruzja
Gruzja over 70 @1,88 marathonbet

Ostatnie 15 spotkań to 14 overów 70 w wykonaniu Gruzji.
Litwa parę dni temu grała z Bośnią, która jest ex aequo z rankingu FIBA z Gruzją. Bośniacy rzucili im również więcej niż 70 pkt.

✅ 88-83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom