>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
zyleta_87 3

zyleta_87

Użytkownik
Witam dosyć długo mnie tutaj nie było...widzę że sporo osób wchodzi śmiało w handi na meksyk i ja osobiście także popieram ten typ i mam zamiar wejść w niego gruuubo jednakże mam małe ale...a mianowicie co myślicie o aspektach pozasportowych :mecz odbywa się na Białorusi czyli wschód mamy połowę listopada czyli pogoda raczej na pewno zimowa i mroźna czy takim latynosom to nie przeszkodzi w łatwym szybkim i przyjemnym zwycięstwie nad gospodarzami? Proszę o wasze opinie bo chce na Meksyku na prawdę mocno wejść...
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Białoruś - Meksyk (handicap -1) 2.29

Białoruś gra słabiutko i to jest głowny argument. Jest to mecz towarzyski więc pewnie trener będzie chciał coś pozmieniać. Ja tu widzę zwycięstwo Meksyku (gram handi bo większy kurs i przy wygranej 1 golem będzie zwrot, więc bezpieczniejsza opcja niż handi -1.5), który nie olewa gier towarzyskich, ostatnio same wygrane min. z Holandią, która bez formy była, ale jednak wygrana ta to jakiś tam sukces. Meksyk będzie prowadził grę i przy tej postawie defensywy gospodarzy na pewno 2 bramki powinni zdobyć. Wg. mnie pewniejsza opcja niż wygrana Kolumbi ze Słowenia to tak na marginesie.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Albania po ostatnich dobrych wynikach na pewno jest mocno podbudowana. Nie wiem czy jest sens iść w stronę Włochów po takim kursie. Już bym chyba prędzej postawił na Albanię +1.5, kurs na to jest 1.50, wiec nawet to lepiej wypada niż czysto na Włochów, którzy grają zawsze w takich spotkaniach minimalistycznie.. A Albania moim zdaniem ma duże szanse na strzelenie gola i gdyby spotkane zakończyło się wynikiem 1:1 albo nawet 2:1 dla Włochów to handicap i tak wchodzi bez problemowo. Włochy nie są drużyną, którą warto stawiać po takim kursie.. Tym bardziej w meczu towarzyskim, a porównanie meczy Juventusu do kadry moim zdaniem trochę słabe, bo to dwie różne bajki.
Szkoci w koncu maja reprezentacje na poziomie, ktora zrezygnowala z typowego brytyjskiego stylu i gra teraz zdecydowanie milej dla oka, a co wazniejsze z większą efektywnością. Po za tym okazja zeby dac pstryczka w ucho Anglikom, moim zdaniem kurs zacheca. .
Ale forma Anglików w ostatnich meczach też jest przekonująca. Ja raczej pójdę w ich stronę. Albo Welbeck strzeli gola - chłopak w formie, dlatego uważam, że jest w stanie nawet i dwie.
ktoś posiada informacje co do składów na mecz Kolumbia-Słowenia?
Kolumbia patrząc na ich ostatnie formacie raczej nie odpuszcza tych swoich najmocniejszych zawodników i podejrzewam, że dzisiaj też nie odpuści. Punkty do rankingu same się nie nabiją..
Witam dosyć długo mnie tutaj nie było...widzę że sporo osób wchodzi śmiało w handi na meksyk i ja osobiście także popieram ten typ i mam zamiar wejść w niego gruuubo jednakże mam małe ale...a mianowicie co myślicie o aspektach pozasportowych :mecz odbywa się na Białorusi czyli wschód mamy połowę listopada czyli pogoda raczej na pewno zimowa i mroźna czy takim latynosom to nie przeszkodzi w łatwym szybkim i przyjemnym zwycięstwie nad gospodarzami? Proszę o wasze opinie bo chce na Meksyku na prawdę mocno wejść...
Ale połowa z tych latynosów albo i większa część gra w europejskich klubach, nie powinno mieć to dla nich tak wielkiego znaczenia. A Białoruś to dla nich żaden przeciwnik. Różnica klas aż nadto widoczna.
Lista powołanych na reprezentacje: KLIK

Ja osobiście jeszcze mam zamiar wejść na handicapy w Brazylię -1.5 oraz w Ukrainę -1.5. I zastanawiam się nad czystą wygraną Słowacji.. Ale z Finlandią nie powinni mieć jakiś wielkich problemów, nawet grając drugim składem. Anglia to też dobra opcja na ten wieczór.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Japonia - Australia
Typ: powyżej 9.5 rożnych (kurs 1.8) ⛔ (totalny syf, w ogóle nie chcą atakować)
Analiza:
Dziś o 11:20 w meczu towarzyskim zmierzą się ekipy Japonii z Australią. Wybieram w tym spotkaniu typ, że padnie powyżej 9,5 rożnych. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie i duża szansa na pozytywne rozstrzygnięcie.
Japonia ostatnio bardzo ładnie klepie rzuty rożne, w ostatnich trzech pojedynkach zdobyli sami odpowiednio: 6, 7 i 11 kornerów. Oglądałem ich pojedynek z Hondurasem i styl żółtych jest bardzo ofensywny i dużo się gotuje pod dwoma bramkami. Dla nich nie ma znaczenia, że to sparing i w każdym meczu walczą jak o życie (taka nacja).
Australia ostatnie mecze towarzyskie grała w październiku. W ostatnich trzech spotkaniach Kangury sami nabijali odpowiednio 6, 8 oraz 6 rożnych, więc całkiem dobrze. Co ważne, ich rywale też swoje nabijali,więc overowa ekipa do kornerów.
W dwóch ostatnich meczach Japonia - Australia było 6 oraz 7 rożnych, ale nie sądzę by po raz trzeci wykręcili tak niską linię.
Gram Japonia - Australia over 9,5 rożnych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Portugalia - Argentyna
over 2.5 @2.04
Pinnacle

Towarzyski mecz rozgrywany na neutralnym terenie - na Old Trafford. Prestiżowy także ze względu na pojedynek Ronaldo-Messi, a w kadrze rzadko do nich dochodzi - ostatnio w 2011 roku, gdy Argentyna wygrała 2:1, a Messi w ostatniej minucie wykorzystał karnego.
Do kadry po długiej przerwie wraca Tevez, który jeśli zagra, będzie chciał się pokazać szczególnie dobrze. Di Maria zagra tak jakby u siebie (chociaż jest to jego stadion od niedawna).
Portugalia gra słabo, ale potencjał mają i w takich spotkaniach często takie drużyny grają lepiej niż w męczarniach z Albanią czy Armenią.
Argentyńczycy mają zmienić 3 z 4 piłkarzy z linii obrony w porównaniu z ostatnim meczem z Chorwacją. Przygotowują się do Copa America i nowy selekcjoner dalej eksperymentuje. Zgranie więc nie będzie silną stroną obrony Argentyny.
Analiza tak na szybko, po prostu myślę, że w dość prestiżowym meczu, nie obarczonym presją gry o punkty, na prestiżowym stadionie, tylu znakomitych zawodników (szczególnie po stronie Argentyny, za to po stronie Portugalii ten najlepszy) stworzy fajne widowisko z kilkoma bramkami.

Portugalia: Patricio; Bosingwa, Fonte, Pepe, Guerreiro; William Carvalho, Quaresma, Moutinho, Nani; Ronaldo, Postiga
Argentyna: Caballero – Roncaglia, Demichelis, Otamendi, Ansaldi – Biglia, Mascherano, Pastore – Messi, Higuain, Di Maria

Polska - Szwajcaria
over 2.5 @2.24
Pinnacle

Bardzo fajny kurs. Obie drużyny wygrały swoje mecze w eliminacjach po 4:0, ale jak wiemy Polacy zdobyli pierwszą bramkę dopiero po przerwie. Szwajcarzy ograli Litwinów, ale tam bezbramkowy rezultat utrzymywał się jeszcze dłużej - do 65 minuty. Jak już wpadła, to kolejne bramki zdobywali z wielką łatwością, podobnie Polacy kontrolowali przebieg spotkania. A Szwajcarzy byli pod sporą presją, bo do tej pory przegrali z Anglią i Słowenią, a ograli tylko San Marino.
Dzisiaj zagrają bez pierwszego bramkarza - Sommera i obrońcy Lichsteinera z Juve. W naszej drużynie szansę gry po 45 minut mają dostać Fabiański i Boruc. Z całą sympatią dla obu z nich, myślę że któryś bramkę niestety puści. Zagrać ma też Cionek, szykowany do zastąpienia pauzującego za kartki Glika w eliminacjach.
Linie ataku zagrają najmocniejsze, u nas trochę zmian w pomocy (szansę mają dostać Żyro, Rybus i Zieliński). Może Mila znowu coś strzeli na własnym stadionie? Obie drużyny ze sporym potencjałem ofensywnym (dziwnie się to pisze o Polsce ???? ) atmosfera w naszej kadrze jest znakomita, u rywali po ostatnim zwycięstwie też się poprawiła i myślę, że na koniec roku i bez presji gry o punkty strzelą kilka bramek.
 
H 902

hank

Użytkownik
Ale forma Anglików w ostatnich meczach też jest przekonująca. Ja raczej pójdę w ich stronę. Albo Welbeck strzeli gola - chłopak w formie, dlatego uważam, że jest w stanie nawet i dwie.
Ja jestem wielkim fanem piłki brytyjskiej, i uwielbiam ich reprezentacje, ale na dobrą formę Anglików już od jakiegoś czasu nie daję się nabierać. Ostatni dobry mecz to oni zagrali w 2006 roku przeciwko Portugalii, a i tak przegrali w karnych. Wygrywają ok, ale te zwycięstwa są bez błysku. Zresztą mundial to zweryfikował brutalnie, przegrali z ekipami które również grają słabo (Włochy, Urugwaj) mimo że mieli w składzie &quot;fajną&quot; mieszankę młodości z doświadczeniem.... po raz kolejny jednak to nie wypaliło. A Szkoci tak jak mówiłem, grają najlepszą piłkę od lat. Kurs jak to zwykle bywa w przypadku reprezentacji Anglii zaniżony w ich stronę, choć nie tak bardzo jak jeszcze jakiś czas temu. Moim zdanie powinno być po równo, a mamy 3,6 na gospodarzy.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dobrze, zweryfikował. Ale taka reprezentacja jak Anglia nie może być ciągle w dołku. To prawda, że Szkocja gra ładnie, ale podbudowani Anglicy na pewno będą chcieli wygrać to spotkanie i mają kim go wygrać.
Moim zdaniem Szkocja nie jest na równym poziomie piłkarskim z reprezentacją Anglii. Ich ostatnie wyniki też mnie jakoś nie przekonują w ich kraju - 1:0 Irlandia, 1:0 Gruzja, to nie są jakieś powalające wyniki. Moim zdaniem Anglia się trochę rozpędziła i będzie chciała się godnie pożegnać w tym roku z kibicami.
Nawet gdyby Anglia wystawiła drugi skład to jest on personalnie mocniejszy do Szkotów.. Ja idę dzisiaj w stronę Anglii i nikt mnie chyba nie przekona do niespodzianki, bo tak nazwę wygraną w dzisiejszym meczu Szkocji.
Gdybym miał szukać niespodzianek w dzisiejszych meczach to chyba jedynie w meczu Portugalia - Argentyna. Chociaż i tutaj nie jestem w ogóle przekonany do reprezentacji Portugalii i ich słabej gry w ofensywie. (chociaż to są mecze towarzyskie więc może zdarzyć się wszystko tak naprawdę)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Poland - Switzerland
Szwajcaria DNB ::: 2,00 ::: Bet365 ::: 3/10
Piękny polski sen reprezentacji w piłkę nożną trwa w najlepsze, nic tylko bić brawa, ale każda passa się kiedyś kończy. Co prawda to tylko mecz towarzyski i śmierdzi mi remisem na odległość w tym spotkaniu to jednak większe szanse w tym meczu daje gościom.
Szwajcaria jest o jedną bądź dwie klasy lepszym zespołem niż rozbita Gruzja która również potrafiła zagrozić polskiej bramce w meczu eliminacyjnym. Obie drużyny dzisiaj wyjdą z małymi osłabieniami, ale nadal nie wiadomo czy trenerzy pozwolą grać swoim najlepszym zawodnikom w meczu towarzyskim.
Reprezentacja gości to okropnie nieobliczalny zespół który swego czasu potrafił pokonać nawet i Brazylię, co prawda ostatnio zaliczyli 2 porażki po mundialu, ale zwycięstwo 0:4 z San Marino i 4:0 z Litwą na pewno podbudowały morale drużyny. Przegrali ze Słowenią 1:0, ale po bramce z rzutu karnego w 79 minucie, warto dodać, że to właśnie goście wtedy byli przeważającym zespołem.
Szykuje się ciekawe wyrównane spotkanie!
Wynik: 2:2 ▶ @Edit: Tak jak napisałem w analizie, ale zabrakło jaj. Mecz śmierdział mi remisem. Najlepszym chyba typem był over 2,5 bo sporo było sytuacji bramkowych.
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
ktoś posiada informacje co do składów na mecz Kolumbia-Słowenia?
Słowenia podobno ma wyjść bardziej rezerwowym składem, więc warto na Kolumbie grać póki nie pospadały kursy. A nawet jeśli wyszedł by podstawowy to Kolumbia jak już ktoś wyżej pisał w ostatnich meczach towarzyskich nie odpuszczała rywalom.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Co do meczu Polaków...
Po 1, primo. Trenejro Nawałka będzie eksperymentował z młodymi dobrze zapowiadającymi się grajkami m.in. Maciej Gajos ???? . Na pewno nie wyjdzie najlepszym składem. Widać, że poukładał tą drużynę dlatego szuka dalej innych formacji, innych piłkarzy. Pierwszy skład jest dość dobrze zbudowany, więc po jakiego ch**a po raz kolejny grać tymi samymi piłkarzami jak wiemy, że jest dobrze tak jak jest. Dla jednych po to są mecze towarzyskie żeby sprawdzić innych zawodników, a dla drugich żeby sprawdzić siłę składu pierwszego.
W tym wypadku wydaje mi się, że to Szwajcara będzie sprawdzać siłę swojego 1-szego składu, a przy tym Nawałka będzie obserwował poszczególnych swoich nowych sportowców.
Z mojego punktu widzenia wygląda to tak.
Mecz będzie nudny jak flaki z olejem. Również widzę tu remis, nie zdzwię się jak będzie to nawet 0:0 lub jednobramkowe zwycięstwo Polaków.
under 2,5 @ 1,65
under 1,5 @ 2,90
HT dw 0:0 @ 2,70

P.S. Pisałem tą analizę nie oglądając jeszcze konferencji. Sam nie gram tego meczu.
Ode mnie na dziś:
Słowacja + Kolumbia @2,89 ✅
Kolumbia -1 @ 3,00 ⛔
bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
I to też odpowiedź dla kolegi wyżej.
Może i macie racje, że Włosi grali słaby futbol, a w najbliższej konfrontacji mają duże szanse na wtopę, przez swoje podejście. ALE! Wspomniałem o tym, że jest nowy trener a nie przypominam sobie aby Conte odpuszczał jakoś specjalnie mecze towarzyskie będąc managerem Juventusu, wydaje mi się że powinien wystawić w miarę optymalną jedenastkę. Wiadomo, że sparingi są od testowania różnych rozwiązań, a więc być może ze strony Antonio coś takiego zobaczymy. A patrząc na historię wcale nie jest aż tak źle... okej mamy wspomnianą wtopę akurat z Luksemburgiem, ale poza tym mamy też wygrane spotkania z Fluminese oraz z mocną Holandią. Ja wierzę we Włochów, stąd też podałem taki typ na uczcie. Mam nadzieję, że będzie tak jak przewiduję czyli skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:1, oczywiście dla gospodarzy.
skup się bardziej na jakiś konkretach bo twoje analizy to ciągle gdybanie i wróżenie z fusów.
na dziś oczywiście Meksyk + Kolumbia, później zedytuje post i dopiszę analizę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Estonia - Jordan 1:0
Typ: under 2,5
Kurs: 1.50


Estonia jest słabiutka. Ostatni ich wynik 0:0 z San Marino świadczy o formie jaką prezentują. Pamiętam jak w maju zremisowali 1:1 z Gibraltarem u siebie. W meczu z Anglią oddali 1 celny strzał w światło bramki. Jordan przyjedzie bez kompleksów pograć sobie w piłkę, a nóż może coś ugrają. Wbrew pozorom nie są to chłopcy do bicia. Prezentują poziom zbliżony do Estonii, dlatego wskazanie faworyta może być trudne. Wieczorem około godziny 19:00 temperatura w Estonii będzie wahała się w granicach O stopni celcjusza. To dla Jordanu może być lekki szok termiczny. Mimo tego liczę tu na under 2,5 gola. Estonia dzisiaj zapewne nie wyjdzie 1 garniturem, jest okazja sprawdzić nowych zawodników, bo Ci którzy występowali ostatnio nie spisują się najlepiej. Limit zmian przewidzianych jest zapewne over 3. Gospodarze lub goście zdobywając gola zamurują dostęp do własnej bramki. Fajerwerków nie będzie, a o faule, kartki i kontuzje będzie łatwo. Jakiś karny z czapy, albo wolny w okolicach 16-stki może zadecydować o zwycięstwie. P.S pamiętacie ten rzut wolny Estonii z Polską w &#39;92 minucie i przepiękną ich bramkę?
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Słowenia - : - Kolumbia

W towarzyskim spotkaniu w Ljublianie spotkają się Słowenia z Kolumbią faworyt niby jest znany tj.Kolumbia ale jak zwykle kurs nie powala w handicapy według mnie też nie warto się bawić gdyż u siebie Słoweńcy nie są chłopcami do bicia co pokazują wyniki. Przez ostanie 7 lat grania u siebie tj na 33 spotkania przegrali tylko 3 mecze z wynikiem dwubramkowym więc myślę że i dzisiaj w meczu z Kolumbią też się raczej postawią aby nie wypaść źle przed swoimi kibicami i nie dać sobie wbić dużo bramek. Ale wracając do typu na ten mecz wydaję mi się że jedynym sensownym typem na to spotkanie będzie postawienie kasy na to że bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobędzie gwiazda tej reprezentacji James Rodriguez gość ma ostatnio dobrą passę jeżeli chodzi o zdobywanie bramek w reprezentacji jak nie da się strzelić z akcji to sam bierze piłkę i strzela piękne bramki na 10 ostatnich spotkań zdobył 8 bramek więc myślę że i dzisiaj może pokazać klasę tym bardziej że mecz może zakończyć się jedną decydująca bramką w ostatnich minutach lub z rzutu karnego które wykonuje świetnie. Składu reprezentacji Kolumbii na ten mecz jeszcze nie ma i będzie dopiero godzinę przed spotkaniem ale uważam że na 90% od pierwszych minut zagra w niej kapitan James Rodriguez i po raz kolejny pokaże klasę snajperską



Mój typ:

Strzelec gola: James Rodriguez
kurs 2,5
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
necii86 75

necii86

Użytkownik
Polska - Szwajcaria DW 2:2
bet365 - 15.00 PLN

Witam, wszystkich typerów
Mój typ na dzisiejsze spotkanie Polskiej reprezentacji to dokładny wynik 2:2.
Polska drużyna pozytywnie zaskakuje w eliminacjach do Euro 2016 zarówno wynikami jak i ciekawą grą. Trener bardzo fajnie poukładał poszczególnych zawodników na swoich pozycjach i widać dokładnie że każdy wie jaką funkcję pełni na boisku.
W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi cała podstawowa 11 i to jest oczywiste bo mecze towarzyskie są od testowania i sprawdzania innych graczy.
W grupie straciliśmy mało bramek bo obronę mamy jak na Polskie warunki bardzo solidną. Jednak dzisiaj zagramy na pewno innym składem więc bramkę stracimy na pewno, stawiam że nawet 2.
Co do linii ataku to również będą zmiany i najprawdopodobniej zobaczymy dzisiaj od pierwszych minut Zielińskiego, Żyrę i Rybusa.
Będą chcieli Oni pokazać trenerowi za wszelką cenę że można również stawiać na nich podczas eliminacji.
W zespole Szwajcarii raczej na pewno trener da odpocząc dwóm podstawowym zawodnikom z formacji defensywnej
Yannowi Sommerowi z Borussii Moenchengladbach i obrońcy Stephanowi Lichtsteinerowi z Juventusu Turyn.
Myślę, że będzie to mecz ofensywny i padnie dużo bramek.
2:2.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
maliro 633

maliro

Użytkownik
Słowenia - Kolumbia
Słowenia zagra w bardzo okrojonym składzie ,zabraknie u nich takich zawodników jak:znakomity bramkarz Handanovic,pomocnik Salzburga Kampl,pomocnik Fiorentiny Ilicic i znany obrońca z Koln Brecko.Ci piłkarze to połowa siły Słowenii,zamiast nich zagrają m.in.znany Polakom obrońca Struna ,który grał kiedys z Cracovii oraz młody obrońca Milec dla którego będzie to dopiero 3 mecze w reprezentacji.Naprzeciwko nim staną takie gwiazdy jak :Rodriguez czy Cuardado.
Trener Słowenii mówi :&quot;Ni me strah izgubiti s petimi, šestimi goli razlike.&quot; - co google tłumaczy : &quot;Nie boję się stracić różnicę pięć, sześć goli.&quot; - to zdanie świadczy samo za siebie .Słowenie będzie przemeblowoną drużyną która zagra na ćwierćfinalistę MŚ , w której wystąpią wszyscy najważniejsi piłkarze(z wyjątkiem Falcoa).W tym meczu piłkarzy Słowenii przed porażką może uratować jedynie bramkarz , który będzie mieć ,,dzień konia,,
Nie wierzę że Kolumbijczycy nie strzelą w Lublanie parę bramek ,dlatego też polecam takie typy:
Kolumbia - over1.5 gola - 1.83

Kolumia - gol przed 44.00 minutą - 1.83


Rodriguez strzeli gola - 2.60

edit:
Wielkie dziadostwo Kolumbii
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wszyscy Meksyk -1,5 , -1 , -10 a ktoś spojrzał jakim składem dziś graja ? Tak myślałem.

Alfredo Talavera, Luis Venegas, Cata Domínguez, Hugo Rodríguez, Miguel Ponce, Jonathan Dos Santos, Tecatito Corona, Ponchito González, Giovanni dos Santos y Raúl Jiménez

A reszty steku bzdur nie chce mi się nawet czytać bo co drugi post nie ma sensu i jest pisany na podstawie hm statystyk? nazw? własnego widzi mi się ? Sam nie wiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Denerwuje mnie fakt najeżdżania na usera który napisał typ na Włochy, nie ważne czy ten typ wejdzie czy nie bo jest to mecz towarzyski i wszystko może się zdarzyć ale każdy ma prawo do własnego typu i przemyśleń na jego temat. Po to jest forum.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Denerwuje mnie fakt najeżdżania na usera który napisał typ na Włochy, nie ważne czy ten typ wejdzie czy nie bo jest to mecz towarzyski i wszystko może się zdarzyć ale każdy ma prawo do własnego typu i przemyśleń na jego temat. Po to jest forum.
Lepiej nie pisać nic, niż pisać głupoty. I tym samym wprowadzać kogoś w błąd. :]
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Denerwuje mnie fakt najeżdżania na usera który napisał typ na Włochy, nie ważne czy ten typ wejdzie czy nie bo jest to mecz towarzyski i wszystko może się zdarzyć ale każdy ma prawo do własnego typu i przemyśleń na jego temat. Po to jest forum.
Niby dlaczego mają na niego nie najeżdżać skoro pisze jakieś głupoty?
Przeczytaj sobie jakieś inne analizy tego gościa, w większości można dać link do livesportsa i wyjdzie na to samo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom