>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Denerwuje mnie fakt najeżdżania na usera który napisał typ na Włochy, nie ważne czy ten typ wejdzie czy nie bo jest to mecz towarzyski i wszystko może się zdarzyć ale każdy ma prawo do własnego typu i przemyśleń na jego temat. Po to jest forum.
Aha pisanie głupot mijające się z rzeczywistością to faktycznie czepianie się.
Nie neguje nikt jego typu, ale pomyśl sobie wracasz z pracy harując od rana do wieczora, nie masz czasu na analizę jesteś początkującym chcesz coś zagrać wchodzisz w temat i czytasz.. aha czyli Włosi to rozjadą jakąś Albanie która jest ***** warta jacyś kelnerzy.. gdzie to wogole jest?
A tak naprawdę rzeczywistość jest inna.
Prawda jest taka że po kusie 1,5 na Włochów z dobrą Albanią nawet nie warty jest 1 zł wolałbym kupić kość psu bezdomnemu niż postawić coś w stronę Italii.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wszyscy Meksyk -1,5 , -1 , -10 a ktoś spojrzał jakim składem dziś graja ? Tak myślałem.

Alfredo Talavera, Luis Venegas, Cata Domínguez, Hugo Rodríguez, Miguel Ponce, Jonathan Dos Santos, Tecatito Corona, Ponchito González, Giovanni dos Santos y Raúl Jiménez

A reszty steku bzdur nie chce mi się nawet czytać bo co drugi post nie ma sensu i jest pisany na podstawie hm statystyk? nazw? własnego widzi mi się ? Sam nie wiem...
Nawet jak zagrają tym składem to porównaj sobie ich personalnie do zawodników z Białorusi..

Lista powołanych Białorusinów

Lista powołanych Meksykaninów

I teraz sobie sam odpowiedz na pytanie dlaczego ludzie idą (także ja) w kierunku handicapu na Meksyk -1.5..
 
M 24

mariusz5891

Użytkownik
Denerwuje mnie fakt najeżdżania na usera który napisał typ na Włochy, nie ważne czy ten typ wejdzie czy nie bo jest to mecz towarzyski i wszystko może się zdarzyć ale każdy ma prawo do własnego typu i przemyśleń na jego temat. Po to jest forum.
Dokładnie jestem takie samego zdania. Często tutaj czytam wspaniałe elaboraty, z których ewidentnie wynika faworyt spotkania a na boisku jest zupełnie odwrotnie. Tutaj nie ma reguły, tak samo jak wczoraj wieczorem ludzie w wątku NBA najeżdżali na usera, który obstawiał zwycięstwo Denver Nugetts (meteoryty na ziemia miały spać i inne cuda) i co? Gość trafił kurs 7,50 na mięciutko :cool:
Ja bym osobiście znając formę obu drużyn nie postawił na Włochów złamanego grosza ale to jego typ i on nie nakazuje tego wszystkim grać - każdy ma swój mózg i może go używać według własnego uznania :]
 
fare3l 14

fare3l

Użytkownik
Kusi mnie kurs na C.Ronaldo strzeli gola (2,40). Co myślicie o tym typie? Ronaldo rzadko kiedy nie ustrzeli coś w meczu, a przeciwko Argentynie wydaje mi się że tylko on jest w stanie przebić się przez obronę, ewentualnie może jakiś stały fragment które on wykonuje.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Pisząc tego posta ameryki nie odkryje:)
Zagrałem taki kupon w totomixie
BIAŁORUŚ-MEKSYK 2 kurs 1,55
AUSTRIA-BRAZYLIA 2 kurs 1,4
i do tego dałem hokej polskiej ligi
ORLIK OPOLE-CRACOVIA 2 Kurs 1,35
kurs ogólny 2,95
Pozdrawiam;-)
Ps. Wszyscy powyżej opisali Te mecze więc ja się do nich podczepiam..
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Białoruś - Meksyk X@3,75 Betsson

Kolega
napisał:
Trzeba łapać kurs, póki jeszcze się w miarę trzyma. Białorusini od dawna nie byli aż tak słabi, a Meksyk od dawna nie był tak dobry. Wygrana Meksykanów ostatnio z Oranje mówi sama za siebie. Dla odważnych handicap jest też dobrą opcją ???? Piłkarze ze Wschodu nie mają praktycznie żadnych atutów.
Tu może Ameryki nie odkryje, ale atutem Białorusinów może być tempratura bliska 0 st. C. To nie są warunki optymalne do grania w piłkę, bardziej żeby zapalenie pluc złapać. Dlatego prestrzegam przed wielkim optymizmem. To jest tylko piłka nożna, mecz towarzyski. Stawiam na bramkowy remis.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
To,że temperatura będzie nieco niższa niż ta do której przywykli Meksykanie ,nie daje Białorusinom żadnego handicapu.Często wspomina się o dużej różnicy temperatur między drużynami z odległych części świata ,ale to działa przeważnie w jedną stronę,jeśli jedziesz z Cypru na Islandię,po prostu musisz więcej zapie..... żeby nie zmarznąć,jeśli jedziesz w drugą stronę ,upał odbiera Ci siły i chęci do biegania.
Zimno może co najwyżej wpływać na większą ilość kontuzji nie rozgrzanych mięśni,ewentualnie piłka może się inaczej obijać na zmrożonej murawie,tudzież nabierać większego poślizgu.
Nie zapominajmy,że Kolumbia i Meksyk - rewelacyjnie grały na mundialu nazwijmy to &quot; u siebie&quot; tam właśnie czynniki klimatyczne,sędziowie i różnica czasu dawała się we znaki Europejczykom,dziś tego handicapu mieć nie będą.
Mimo to typowałbym gości z Ameryki na zwycięzców.
Poza tym nie wierzę w moc ani Polski ani tym bardziej Słowacji,jedna jaskółka wiosny jeszcze nie czyni.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze Conors - to jest mecz towarzyski. Jak widze wpisy jakis gamoni, którzy pytaja co myslimy o meczu Białoruś-Meksyk, bo &quot;chce wejsc NAPRAWDE grubo&quot; to ja sie pytam skad sie on urwal? Jak mozna w towarzyski ladowac jakas powazna gotowke? Prawda jest taka, ze z takim skladem z jakim wystepują dzis Meksykanczycy i pogoda jaka panuje na Białorusi to kurs 1,6 na TOWARZYSKIE spotkanie nie jest zadna dobra pozycja. Nie mowie zeby grac w strone Białorusi, ale czy jest to mecz w ktorym warto lokowac jakas gotowke? Wydaje sie mi, ze jest za duzo watpliwosci.
Pzdr
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Krótko i chaotycznie ale może ktoś chociaż zwróci uwagę na ten mecz.
Ja bym spróbował na over w meczu Rumunia - Dania. Obie drużyny w dobrej formie. Liderują w swoich grupach eliminacyjnych. Ostatnie mecze które odbyły się w piątek obie ekipy wygrały, a przeciwnikami nie były europejskie ogórki.
Mecz odbędzie się w Bukareszcie. A więc publika ostro będzie dopingować swoich rodaków czekając na bramki i zwycięstwo.
Do tej pory obie drużyny spotkały się sześć razy i wyniki obfitowały w sporą liczbę bramek. Dziś z pewnością dojdzie do roszad w składach w porównaniu do meczy o punkty Myślę jednak, że obie ekipy postawią na atak widząc jaką formę prezentują. Dlatego proponuję:
over 2.5 2,30 WilliamHill ⛔
over 3.5 4,40 Unibet ⛔
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Wszyscy Meksyk -1,5 , -1 , -10 a ktoś spojrzał jakim składem dziś graja ? Tak myślałem.
Alfredo Talavera, Luis Venegas, Cata Domínguez, Hugo Rodríguez, Miguel Ponce, Jonathan Dos Santos, Tecatito Corona, Ponchito González, Giovanni dos Santos y Raúl Jiménez
A reszty steku bzdur nie chce mi się nawet czytać bo co drugi post nie ma sensu i jest pisany na podstawie hm statystyk? nazw? własnego widzi mi się ? Sam nie wiem...
spinasz się bez sensu jak zwykle.
ja wiedziałem o tym, że Meksyk nie zagra podstawą, ale ten Meksyk i tak jest lepszy od też nie pierwszego składu Białorusi, która jest słaba w ogóle tam nic nie ogarniają w tych eliminacjach.
co do drugiego typu na Kolumbię to wiadomo, Słowenia zagra dziś rezerwowym składem, Kolumbia ma zagrać w miarę podstawowym i na tym opieram typ, uważam, że warto.

Piłka nożna, towarzyski
18.11.2014 18:00
Słowenia - Kolumbia
Typ: 2
Kurs: 1.67

BetGun

To najlepszy typ z dzisiejszych spotkań międzypaństwowych. Słowenia obecnie nie jest jakąś specjalnie mocną europejską drużyną. Ale co ważniejsze zagrają dziś w mocno rezerwowym składzie, zabraknie dziś w ich składzie: Handanovica (podstawowy bramkarz), najlepszych strzelców: Ljubijankica iNovakovica. Nie zagra też świetny Kampl oraz Birsa, Cesar, Brecko, Kirm, Stevanovic, Ilicic, Jokic i Matavz. W przedmeczowych wywiadach trener Słowenii mówi o tym, że wie o tym iż z takim składem mogą przegrać i to wyraźnie, ale chce sprawdzić swoje rezerwy. W Kolumbii jakieś zmiany też mogą być ale nie powinny być duże, oczywiście nie zagrają Falcao i Guarin ale i tak skład będzie silny, Kolumbia jest zdecydowanym faworytem.
a do tych, którzy piszą, że nie można cisnąć komuś kto pisze, ale nie wie o czym... brak słów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 613

jarek23v

Użytkownik
Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami. Ja dziś postawię na drużyny, które są delikatnie mówiąc podrażnione ostatnimi wynikami.

Pierwszą jest Estonia, która ostatnio zremisowała z San Marino. Oglądałem mecz i bramkarz San Marino wybronił moim zdaniem dwie 100% sytuację. Estonia mimo, że nie gra wielkiej piłki mam nadzieję,że nie pozwoli sobie na kolejną wpadkę. U siebie grają całkiem dobrze. Nie tracą dużo bramek nawet z klasowymi rywalami. Nie jest to również drużyna która może sobie pozwolić na roszady w składzie i takie mecze będą traktować jako zgrywanie się pierwszego składu.

Drugą jest Rosja. Podobna sytuacja, jak na razie wyniki el.ME nie powalają. Ta drużyna również potrzebuje zgrania pierwszego składu i zwycięstw. Węgry moim zdaniem to rywal klasę niższy niż Austra (swoją drogą Capello po tym meczy był zadowolony z gry - z wyniku już mnie ???? ) więc myślę, że również zbyt wiele zmian nie zobaczymy.

Estonia + Rosja ✅✅✅
Ako: 4.41


Edit: dorzucam w singlu
Kolumbie AH(-1) - zwrot
Ako: 2.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Słowenia - Kolumbia
Mamy oficjalne składy na to spotkanie. Jose Pekerman posłał do boju dość mocną jedenastkę, w której znaleźli się tacy gracze jak Zapata, Vargas, Cuadrado, James Rodriguez, Adrian Ramos czy Jackson Martinez. Słowenia z kolei żadnych tuzów w swoich szeregach nie posiada więc myślę, że zagrają tak jak im na to pozwoli Kolumbia. A jestem przekonany, że podopieczni Argentyńczyka wyjdą na to spotkanie w 100% zmotywowani. W końcu cały czas trwają ich przygotowania do przyszłorocznego turnieju Copa America i każdy taki mecz jest dla nich ważny. Moim zdaniem mecz będzie otwarty i zobaczymy kilka bramek dlatego moje propozycje na to spotkanie to:
Kolumbia (-1) @ 2,65
Over 2,5 gola @ 2,16
Unibet
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
No dlatego krytykanci typu na Meksyk zanim zaczęli mówić o składzie Meksyku, powinni też wiedzieć, że Bialoruś też będzie kombinować ze składem o czym pisałem w mojej analizie. Po takich słabych wynikach trener Białorusi byłby debilem gdyby czegoś radykalnie nie zmienił ????

Edit: właśnie Bialoruś miała prawie setke ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Austria - Brazylia
Mamy podane składy również na to spotkanie. Po stronie Austriaków widzę w pierwszym składzie takie nazwiska jak Fuchs, Harnik, Januzovic czy Arnautovic. Jednak patrząc na skład Canarinhos widzimy, że Dunga wystawił bardzo mocny skład i w porównaniu do dzisiejszego rywala, są oni przynajmniej o klasę lepsi. Z resztą co tu dużo mówić, link do składów -&gt; http://www.livesports.pl/mecz/GdUUSb6k/#sklady;1
Willian - Oscar - Neymar. To jest to trio, które będzie starało się zakręcić defensywą Austriaków najbardziej jak się da. Najbardziej liczę tu na Neymara, który przeżywa najlepszy okres w swojej karierze. W Barcelonie jest najlepszym strzelcem, w reprezentacji prezentuje się jeszcze wyborniej czego efektem były dwa gole zdobyte przeciwko Turcji, oraz wszystkie cztery gole (!!!) zdobyte w wygranym spotkaniu z Japonią. Myślę, że dziś jego strzelecka passa będzie kontynuowana.
Brazylia (-1) @ 2,05
Over 2,5 @ 1,64
Neymar strzeli @ 1,73

Unibet
 
I 0

iq100

Użytkownik
Widziałem tylko drugą połowę meczu Białoruś-Meksyk ale to mi wystarczyło aby dostrzec wyraźną &quot;niemoc&quot; Meksykanów do gry w piłkę. Ciekawe dlaczego to się im przydarzyło. Nigdy więcej grania takich meczy towarzyskich.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
skup się bardziej na jakiś konkretach bo twoje analizy to ciągle gdybanie i wróżenie z fusów.
na dziś oczywiście Meksyk + Kolumbia, później zedytuje post i dopiszę analizę.
Może i wróżyłem z fusów, ale mój typ na Italię okazał się trafny... a Meksykiem zaś sugerowałem się na podstawie analizy bodajże kolegi &quot;Wojtekk&quot;. Na szczęście rano mnie olśniło i postanowiłem sobie dzisiejszy dzień odpuścić. Nie żałuję (choć kilka fajnych typów weszło :p).
Pozdrawiam.
edit@ polecam ✅ BTS w meczu Urugwaj - Chile, w skrócie obie drużyny są bramkostrzelne, kadry są w miarę optymalne, a więc i składy też nie powinny być mocno rezerwowe. Więcej napisałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-11-2014-sroda-115188.html#post4899786
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom