>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Wystarczy wejść na stronę federacji każdej z drużyn.
wow !! serio ?! dzięki ! ????
Bardziej chodzi mi o to czy w składzie Turcji będą grac dzisiaj zawodnicy Galatasaray i Fenerbahce bo obie te ekipy zmierza się w czwartek w finale pucharu Turcji.
jesli Ci gracze nie będą dzisiaj grać to można grac Anglików z handi
Odpadaja napewno Arda Turan , Nuri Sahin
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Kusi w środe zagrać BTS w meczu DR Kongo - Rumunia.
Mecz na neutralnym stadionie w Como.
Rumunia zaczyna przygotowania do Euro i Przeciwnik Kongo chyba pod Francję brany.
Nie wiem czy styl podobny ale na pewno podobnie jeśli chodzi o karnację ????
Nie mogę się doszukać powołań w ekipie DR Kongo. Na wikipedii widnieje skład z marca....
Nie mniej 2,50 na btts czy 2,87 na over 2,5 godne uwagi.
Jeśli znajdę skład DR Kongo to cos tutaj dopiszę
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Tak patrze i patrze i mecze naszych południowych sasiadów utkane sa kolcami porazki bramki stracone z druzynami bananowymi to nie zachwyca na jutro Czesi u siebie graja z Maltą Spotkanie towarzyskie Czeska pilka wiadomo ze stoi na wyzszym poziomie niż maltanska .


Moje typy to takie
czesi -1.5 kurs 1.50 bet365
Czesi nie straca bramki 1.40
stawka 10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Szwajcaria - Belgia
O godzinie 16:15 dnia dzisiejszego na przeciw siebie staną drużyny Szwajcarii i Belgii. W tym roku Szwajcarzy rozegrali dwa mecze i oba przegrali sparingi zakończone kolejno 0:1 z Irlandią i 0:2 z Bośnią. Patrząc jednak na kadrę Szwajcarii widać, że jest tam naprawdę spory potencjał. Praktycznie na każdej pozycji mają bardzo solidnych zawodników - w klatce bramkarze dwóch czołowych niemieckich zespołów czyli Burki z Dortmundu i Sommer z Moenchengladbach. W obronie Lichtsteiner z Juve, Ricardo Rodriguez z Wolfsburga czy Schar z Basel. W pomocy Shaqiri, Xhaka, który kilka dni temu został zawodnikiem Arsenalu, Zuffi z Basel czy Tarashaj z Grasshoppers. W ataku Mehmedi, Seferovic czy młoda perła szwajcarskiego futbolu występująca na co dzień w Basel - Breel Embolo. Widać więc, że drużyna ma potencjał i mogą się dziś solidnie postawić &quot;Czerwonym Diabłom&quot; Wilmotsa.
Belgia z kolei rozegrała w tym roku jedno spotkanie, towarzyski mecz przeciwko Portugalii przegrany 1:2. Co do kadry to właściwie nie ma sensu jej tu wypisywać bo każdy kto śledzi piłkę wie jak ogromnym potencjałem dysponują Belgowie. Courtois, Vertonghen, Alderweireld, Witsel, Dembele, Hazard, Mertens, De Bruyne, Lukaku, Origi, Carrasco. Naprawdę skład robi ogromne wrażenie i myślę, że w tegorocznych ME mogą oni sporo namieszać. W Brazylii nabrali już trochę doświadczenia, na ME będzie trochę niższy poziom więc powinni się tam wyróżniać.
Moim zdaniem w meczu zobaczymy kilka goli, a kursy jakie na to spotkanie zostały wystawione zachęcają do gry w kierunku bramek. Moje propozycje to:
Over 2,5 @ 2,28 ✅
Gol w obu połowach @ 1,94 ✅

Óni
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dyles 186

dyles

Użytkownik
Hiszpania - Bośnia i Hercegowina 2(+1,5AH) 1.60

Spain without: Busquets (M 35/0), Alba (D 31/0), Pique (D 30/2), Casillas (First GK), Juanfran (D 35/1), Ramos (D 23/2),
Koke (M 35/5), Alcacer (F 34/13), Isco (M 31/3), Cazorla (M 15/0), Iniesta (M 28/1), Costa (F 28/12), De Gea (Second GK), Morata (F 34/7), Mata (M 38/6), Carvajal (D 22/0), Bernat (M 16/0), Alcantara (M 27/2).
Bośnia nie zagra na Euro więc trener raczej nie będzie eksperymentował ze składem, chociaż nigdy nic nie wiadomo bo to mecz towarzyski.
Bosnia &amp; Herz. without: Lulic (M 30/3), Bicakcic (D 21/0), Mujdza (D 18/0), Prcic (M 13/3), Ibisevic (F 26/10), Susic (M
27/12)
Jak zapowiada trener Bośni i Hercegowiny - Mehmed Baždarević, goście zagrają w niedzielę w swoim optymalnym zestawieniu. Oczy kibiców zwrócone będą na znanych w Europie graczy - Edina Dzeko, Muhameda Besicia czy Asmira Begovicia.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Kusi w środe zagrać BTS w meczu DR Kongo - Rumunia.
Mecz na neutralnym stadionie w Como.
Rumunia zaczyna przygotowania do Euro i Przeciwnik Kongo chyba pod Francję brany.
Nie wiem czy styl podobny ale na pewno podobnie jeśli chodzi o karnację ????
Nie mogę się doszukać powołań w ekipie DR Kongo. Na wikipedii widnieje skład z marca....
Nie mniej 2,50 na btts czy 2,87 na over 2,5 godne uwagi.
Jeśli znajdę skład DR Kongo to cos tutaj dopiszę
znalazłem ????



Brak ważnych graczy się nasuwa: Kimwaki, Kasusula, Mulumbu, Bolasie, Mbokani
Widać, że młodzi dostali szanse, ale raczej Rumunia powinna ogarnąć, bo pewno zagra na poważnie.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
znalazłem ????





Brak ważnych graczy się nasuwa: Kimwaki, Kasusula, Mulumbu, Bolasie, Mbokani

Widać, że młodzi dostali szanse, ale raczej Rumunia powinna ogarnąć, bo pewno zagra na poważnie.
Ten mecz już się odbył kolego, 1-1 ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj portugalia bez ronaldo i pepe co myślicie zagrać coś w stronę Norwegii ?
Osobiście dzisiaj próbuje grać over 2,5 gola oraz 0,5 gola 1 połowa. Ronaldo i Pepe mają dołączyć dopiero na ostatni sparing w którym mają mało zagrać uzgodnione ze sztabem Realu moim zdaniem trener da odpocząć graczom aż do EURO kiedy będzie kluczowy okres.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Za Ronaldo zapewne Quaresma. Pepe też będzie miał kto zastąpić. Jest Nani, jest Moutinho, jest Carvalho. Powinni sobie poradzić. Bardziej poszedłbym w stronę bramek Under 2,5. Widzę skromne 1:0.

Poza tym bardzo mnie śmieszą kursy na Włochów. Już nawet pomijając ostatnie towarzyskie ich mecze. Od dawna wiadomo, że Włosi mniej przykładają się do sparingów tym bardziej przed wielkimi imprezami. Szkoci to nie jacyś chłopcy do bicia. Na pewno nie zagrałbym po takim kursie.
W tym spotkaniu upatruję sporo bramek. Over 2.5

Turcja na dzisiaj razem z Brazylią w dubelku wyglądają obiecująco. Meczu z Anglią nie oglądałem, więc nie będę się wypowiadać, ale po wyniku, a co przede wszystkim statystykach widać, że &quot;dali radę&quot;. Dla Brazylii to będzie sprawdzian. Na pewno będą się chcieli wykazać. Przed zbliżającym się Copa America przyda się taka mentalna wygrana.
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Portugal – Norway
Portugal without: Oliveira (F 16/1), Coentrao (D 51/5), Silva (M 6/0), Beto (GK 11/0), Danny (M 38/4), Veloso (M 56/3), Tiago
(M 66/3), Varela (M 26/5)
Norway without: Skjelbred (M 40/1), Tettey (M 30/3), Søderlund (F 26/1), Elyounoussi (F 39/9), Abdellaoue (F 33/7), Nielsen
(F 14/2), Dæhli (M 12/1), Hauger (M 23/0), Nordtveit (D 28/2), Elabdellaoui (D 22/0), Hogli (D 49/2), Reginiussen (D 22/1)
 
J 0

jacekl

Użytkownik
Niemcy - Słowacja, co myślicie o tym meczu? Przejrzałem ofertę, ale jakoś nic specjalnego nie znalazłem. Kurs na zwycięstwo gospodarzy w granicach 1.4 a więc pytanie, czy w ogóle warto w to wchodzić... A Słowacy ostatnio odnotowują niezłe wyniki.
 
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
NIEMCY - SLOWACJA

Polecam zagrac na BTS. Slowacy jak dla mnie cos strzela. Wystarczy popatrzec na wyjsciowy sklad Niemcow. Widac ze Leow probuje calego skladu i dzis wystawia spore rezerwy. Leno w bramce oraz mlody Sane.
Nie spodziewam sie jakiegos popisu ze strony mistrzow swiata.

BTS @1.66 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Jutro w nocy o godzinie 3;30 zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy Panama - Brazyllia, czy wiadomo jakim składem zagra Brazylia i czy wystąpi Neymar ?
 
S 17

sisqo

Użytkownik
widocznie wyprobowuje rozne warianty, to tylko mecz towarzyski przeciez. Powinno wystarczyc jednak zeby pokonac Paname bez problemow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom