>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
A na sobotę proponuję BTS w meczy Niemcy - Węgry @ 2.1 Bet365.
Tutaj nie ma co się rozpisywać , Niemcy obojętnie w jakim składzie by nie grali i z kim, to regularnie tracą bramki.
Ich defensywa jest na tyle dziurawa że byle ogórki są w stanie coś im wcisnąć , a tym bardziej w meczu towarzyskim.
Przychylam się do postu wyżej tylko na sts kurs jest 1,85 ⛔⛔
Ponadto ciekawym spotkaniem jest Australia-Grecja
Proponuje wariant prawdopodobny wygrana Australii kurs 2,05 sts✅✅
Nastepną propozycją jest under 2,5 kurs 1,50 sts✅✅
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Australia VS Grecja

Australia to bardzo dobry zespół domowy. W rankingu zajmują 50 miejsce. W ostatnich 10-ciu meczach odnieśli 7 zwycięstw w tym 4 w domu, 1 remis i 2 porażki.

Grecja jest średniakiem europejskim, mimo to mieszczą się na 37 lokacie. Na ostatnie 10 meczy 2 razy zdołali wygrać, 3 zremisować oraz 5 przegrać z czego 3 remisy oraz 3 porażki były na meczach wyjazdowych.
Ostatni raz spotkali się na meczu towarzyskim, wtedy Australia wygrała u siebie.

Grecja nie jest już czarnym koniem. Nie grali dobrze w eliminacjach do mistrzostw świata oraz w meczach towarzyskich. Australia gra dobrze, zwłaszcza w domu. Tak, że Australia jest godnym zaufania typem na dziś.

Australia @1.80 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Słowacja VS Irlandia Północna Słowacja jest średniakiem europejskim usytuowanym na 32 pozycji w rankingu. W ostatnich 10 spotkaniach 10 udało im się odnieść zwycięstwo 5 razy, 3 zremisować oraz 2 razy przegrali.
Irlandia Północna jest sklasyfikowana wyżej od dzisiejszych rywali ponieważ na 26 pozycji. W ostatnich 10 spotkaniach nie poznali smaku porażki, 5 razy wygrywając oraz 5 razy remisując, w tym 1 zwycięstwo i 2 remisy w meczach wyjazdowych.
Obie ekipy spotkali się ze sobą 2 razy. Oba mecze wygrane przez Słowację, w tym jeden jako gospodarz.
Obie ekipy zasługują dziś na dobry rezultat. Podejrzane też jest dziś zachowanie kursów. Remis wydaje się bardzo prawdopodobny. Remis @3.40 ✅ Irlandia Północna +0.5 @1.98 ✅
 
K 0

kempa

Użytkownik
Wiecie o co chodzi z meczem towarzyskim Ukraina - Mołdaiwa 06.06? Jedynie gdzie można ten mecz zagrać to na Fortunie. Na stsie i innych bukmacherach nie widzę, a na flashscore nie ma tego meczu, w rozpisce.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wiecie o co chodzi z meczem towarzyskim Ukraina - Mołdaiwa 06.06? Jedynie gdzie można ten mecz zagrać to na Fortunie. Na stsie i innych bukmacherach nie widzę, a na flashscore nie ma tego meczu, w rozpisce.
Na pewno dotyczy to główny kadr?. Ponieważ nawet Soccerway czy inne tego typu nie pokazują takiego spotkania w rozpisce. Chyba Fortuna machneła jakiś błąd.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
WŁOCHY - FINLANDIA
Idę w under 2.5 ✅. Włosi do sparingów podchodzą dość flegmatycznie i często sprawiają niespodzianki. W głowach na pewno juz EURO i czuję dziś mecz z gatunku &#39;nudy jak flaki z olejem&#39; czyli włoskie kopanie w obronie przeciwko padace z Finlandii.
Finowie to ostatnio tragedia ludzka i dramat społeczny. Oststni poważny mecz,wygrali ponad rok temu (wysp owczych nie liczę).
Od niepamiętnych czasów nie strzelili więcej niż jednej bramki. Ostatnio jest z tym masakrycznie, bo w oststnich 5 meczach zdobyli 1 bramkę.
Liczę na typowe włoskie 1:0. Za.drobne pogram też under 1.5⛔ oraz Finlandia under 0.5.✅
ISLANDIA - LICHTENSTEIN
Po ciężkich sparingach w końcu spacerek dla Islandczyków. Okred przygotowawczy mieli niezwykle ciężki. Wiele meczy w czapkę sle zawsze coś wsadzili a nierzadko i dwie bramki.
Skoro pakowali po dwie Norwegii, USA czy Danii to co dopiero Lichtensteinowi? Typowy mecz na podbudowanie atmosfery przed EURO.
Ja tutaj biorę -2.5 po kursie 1.73 ✅w 365. W końcu trzeba się podbudować.
 
derpablo 6

derpablo

Użytkownik
Hiszpania-Gruzja
Hiszpania wygra obydwie połowy @1.66⛔⛔⛔ niestety, ale dzisiejszy mecz Hiszpanii to jakieś nieporozumienie
Bukmacher: Bet365
Typ bardzo prawdopodobny, bo Hiszpania często strzela bramkę już w pierwszej połowie i ustawia sobie grę na resztę meczu. Z czasem gdy kontrolują piłkę nadarzają się kolejne okazje i strzelają kolejne bramki. Przeciwnik nie jest wymagający, więc liczę na gładkie zwycięstwo La Roja.
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Australia-Grecja poniżej 2,5 gola kurs 1,5⛔⛔
Chiny-Kazachstan wygrana CHIN kurs 1,65⛔⛔
wszystkie kursy z STS
Uzasadnienie typów Zarówno Australia jak i Grecja nie mają czym poszaleć w ofensywie solidna defensywa to ich mocne strony;)
Lubię Chińczyków cały czas coś lub kogoś kupują ich reprezentacja to też wyższy poziom niż Kazachstanu
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
KANADA - UZBEKISTAN

Patrząc na nazwy krajów wydawałoby się, że kursy na gospodarzy powinny być w okolicy 1.05 ;) Jak to wygląda sportowo?

Kanada ma wyje.... na piłkę nożną do tego stopnia, że w ranking FIFA są na 99 pozycji gdzieś między St, Kitties a Mozambikiem. Od dawno nie wygrali żadnego meczu z drużyną, której nazwa komuś mogłaby wskazywać na cokolwiek.

Ich ostatni wygrany mecz to 1-0 z Hondurasem oraz 3-0 z Belize. W poprzednim roku mogą poszczycić się także wygranymi z takimi potęgami jak Dominika czy Portoryko.

Poza powyższymi bardzo egzotycznymi drużynami Kanada albo remisowała albo przegrywała. Remisy zaliczali nawet z Belize czy Salwadorem. Czasem trafi im się lepszy mecz ale bez trzech punktów. U siebie nie wygrali żadnego w miarę poważnego meczu od 2011 roku.

Uzbekistan ostatnio na fali. Fakt, że wygrywa także z egzotycznymi krajami ale wygrywa i to pewnie. Mają serię 8 wygranych. Ogólnie rzecz biorąc przykładają się do gry. Chcą wygrywać i to potwierdzają.

W mojej opinii Uzbekistan będzie biegał, biegał i zabiega Kanadę, która pewnie znowu wyjdzie po to, żeby wyjść i odwalić mecz, a następnie pójść obejrzeć hokej albo koszykówkę ;)

X2 @ 1,50 365 ⛔ Niestety Uzbekistan strzelił samobója na 2:1

Do tego dorzucam: Iran -1.5 @ 1.50.
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Macie skład Hiszpanów? Zastanawiam się nad over 1.5 HT @2.0, over 2.5 i brak BTS&#39;u.
Tylko składy mi potrzebne bo jak Rumunia pakuje 5, Słowacja 3 to Hiszpanie nie mecząc się powinni trochę nastrzelać.


@KSOLajons
dzięki za składy.
Over 1.5 HT 2.0 Bet365 ⛔
HT/FT - Hiszpania/Hiszpania@ 1.33 Bet365
⛔

Niezłe z nich śmieszki.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
07.06. godz. 20:45, Coliseum Alfonso Perez w Madrycie
HISZPANIA - GRUZJA

Przewidywane składy:

Hiszpania: de Gea - Alba, Pique, Bartra, Azpilicueta - Iniesta, Busquets, Alcantara - Fabregas, Vazquez, Pedro

Gruzja: Kvaskhvadze - Amisulashvili, Navalovski, Kashia, Lobzhanidze, Kverkvelia, Dvani, Okriashivili, Aburjania, Dvalishvili, Qazaishvili

Nie zagrają:

Hiszpania: Morata (występ zagrożony)

Gruzja: -

Źródło:http://www.primeradivision.pl
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
HISZPANIA - GRUZJA

Gospodarze ostatnio dwa razy pod rząd tracili bramki w meczach z Koreą i Bośnią. Ostatnio zdarzyło im się to w 2014 roku. Przypadek 3 meczy z rzędu ze straconą bramką to historia z przełomu 2012/2013 jednak w dwaj przeciwnicy byli naprawdę mocni: Francja i Urugwaj.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dziś trzeci raz z rzędu Hiszpanie stracą bramkę, co więcej, ze 3 powinni wcisnąć spokojnie.

Mój typ: over 2.5 i obie nie strzelą @ 2.00 w 356 ⛔ heh, obie nie strzeliły ;)
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Dania - Liechtenstein Wynik do 15 minuty X @1.55 STS ✅ 0-0
W STS znalazłem taki o to zakład moim zdaniem bardzo ciekawy. Po pierwsze mecz towarzyski więc żadna z drużyn nie musi się napisać. Dwa Liechtenstein wcale nie jest już taki słaby w eliminacjach do euro w swojej grupie wyprzedzili między innymi Mołdawię. W kadrze dwóch dobrych młokosów Marcel Büchel i Sandro Wieser. Widać że reprezentacja tego kraju poczyniła postępy.
danie wcale nie jest taka mocna, zaraz ktoś powie, ale ale przecież pokonali Bułgarię 4-0 no pokonali i co z tego jak z Bośnią dostali w tyłek? Ze Szkocją to samo. Nie ma ich największej gwiazdy czyli Lorda przepadł nie ma go. Skład też w większości powołani młodzi, są oczywiście stabilne filary, ale tutaj trener powołał młodych. Moim zdaniem typ warty rozważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj na Borusia Park mecz towarzysko - pożegnalny B. Schweinsteigera.
Wynik meczu jak dla mnie oczywisty, ale kursy bardzo słabe, dlatego ja idę w kierunku bramki bohatera dzisiejszego dnia. Nie mam zielonego pojęcia w jakiej formie jest Schweinsteiger, ponieważ Mou w Man. Utd na niego nie stawia i stawiać nie będzie, więc wylądował w rezerwach. Liczę na to, że koledzy będą grać na Bastiana by w pożegnalnym strzelił swoją ostatnią bramkę. Przy ewentualnym karnym też myślę, że Bastian do niego podejdzie.

Óni 3,70⛔ jak dla mnie na po płaskiej stawce można grać dla lepszego oglądania.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dla jednego jak również dla drugiego będą to ostatnie spotkania w karierze, jeśli chodzi o reprezentacje. Robbie Keane żegna się z kadrą po 145 spotkaniach i 67 bramkach, czemu miałby dzisiaj czegoś nie dołożyć na pożegnanie ze słaba reprezentacja Omanu? Myślę że będzie miał do tego okazje i to nie jedną. Również jeśli chodzi o rzuty karne, na pewno to on podejdzie do jedenastki. Podobna sytuacja z Bastianem Schweinsteigerem, wiadomo on z uwagi na pozycje pomocnika defensywnego będzie miał ciężej ze strzeleniem bramki, jednak do karnego również uważam że to on podejdzie w takim przypadku. Koledzy na pewno będą go szukać w polu karnym. Generalnie uważam że warto zaryzykować, powody do strzelania przez jednego i drugiego są, więc próbuje.
(20:45) Robbie Keane strzeli bramkę z Omanem @ 1.67 [Unibet] ✅
(20:45) Bastian Schweinsteiger strzeli bramkę z Finlandia @ 3.70 [Unibet] ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam
Dubel Niemcy + Irlandia
(1,45)
Wydaje się dosyć pewny. Oba mecze to pożegnania gwiazd i raczej motywacji nie powinno zabraknąć jak jednym tak i drugim.
Jeżeli Finowie nie osiągnęli z 10 poziomów od potyczki z Polską, to nawet 1,16 na półfinalistów ostatniego Euro( :3) wygląda jak lojalka od buków i w to warto iść hipoteką.
Sam myślę nad 10/10j czyli około 1k na ten typ przeznaczyć.
Co z absencjami? Coś mnie może zaskoczyć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom