>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Holandia vs. Francja 2 (DNB), 1.50 Unibet/Betsafe/Betsson/B365 2/10 ✅ 2:3
Jest to towarzyski mecz, ale warto pójść w stronę gospodarzy Euro. Oranje dzisiaj w następującym składzie wyjdzie na to spotkanie: Holandia: Cillessen, Veltman, Willems, Blind, Bruma, Van Dijk, Clasie, Sneijder, Klaassen, De Jong, Promes. Jak widać idą w defensywę, a to raczej nie jest styl trzeciej drużyny globu. Trzeba szukać nowych rozwiązań, ale nie sądzę by to była odpowiednia ścieżka. Francja natomiast zupełnie przeciwnie. W ataku Giroud i Griezmann, dodatkowo Pogbe i Payet. Oni są w stanie rozpracować defensywę gospodarzy. Kurs nie powala, ale moim zdaniem warto. Nie sądzę by przyjezdni mieli tutaj przegrać mecz. Nawet na rezerwie wyglądają znacznie solidniej od rywala. Ponadto trójkolorowym bardziej będzie zależało na efektywności. W końcu to oni ają imponować na nadchodzącym Euro. Deschamps i spółka powinni podejść do meczu jak najbardziej poważnie, z resztą widać po składzie: Francja: Mandanda, Jallet, Evra, Varane, Koscielny, Diarra, Matuidi, Pogba, Payet, Griezmann, Giroud.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
realadi 241

realadi

Użytkownik
Chorwacja dziś do rozpatrzenia,choć jeszcze waham się bo Węgrzy na tle Norwegii w barażach wypadli obiecująco,natomiast Chorwaci grając z Norwegią w grupie dostali 2-0 w tyłek. Wiem że wcześniej pokonali ich 5-1 ale wyjazdy mają dość niemrawe. Węgrzy na fali awansu do Euro mają wiarę i powalczą dziś zapewne. Oglądając mecz Chorwatów z Izraelem można stwierdzić że ofensywa jak zwykle w formie bo strzelili 2 gole a okazji było jeszcze przynajmniej 5,ale blok defensywny gubił się momentami,a jak wiemy obecna reprezentacja Węgier jest lepsza niż Izrael,stąd moje obawy. Jeszcze trzeba poczekać na skład i jeśli będzie bez większych zmian to raczej skuszę się pograć Chorwację. Sprawdzian dwóch finalistów Euro więc kursy adekwatne,a nawet lekkie value w stronę Chorwacji @ 2.00. Dla zabawy Chorwacja/obie strzelą @ 5.00 bo Węgrzy potrafią trafiać zwłaszcza że Chorwaci na wyjazdach traca bramki prawie z każdym oprócz zespołów pokroju Azerbejdżanu,Malty czy Bułgarii. w 20 ostatnich meczach wyjazdowych 5 razy zachowali czyste konto,więc zdeterminowani Węgrzy powinni dać znać o sobie chociaż jedną bramką. Co sądzicie o tym spotkaniu?
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
26.3. 20:45
Niemcy - Anglia
bts @1.91 5/10 bet365

Rüdiger, Mustafi, Hummels i Hector. Nie wiadomo czy po raz kolejny smiac sie czy plakac. Niemcy po mistrzostwach swiata nie maja formacji defensywnej. Przeciez z calej kadry powolanej na mecz z Anglia najlepszym obronca to jest Neuer. Tah mial niedawno uraz, Ginter tez ostatnio w ogole nie gra. Anglicy beda mieli kupe okazji zeby sie zabawic. Raz, ze jest Kane, a dwa ze pomoc z lawki wyglada dobrze. Jest Wellbeck, jest Wallcott, jest przede wszystkim Vardy. BTS dla mnie idealny, bo defensywa u Anglikow tez nie imponuje, a Butland w bramce za malo doswiadczenia w kadrze jeszcze. Jest Müller, jest Reus, jest absolutny akt desperacji czyli Mario Gomez, Draxler i Götze wejda pewnie z lawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Gibraltar - Łotwa

Gibraltar to amatorzy. W eliminacjach dostawali gładko od każdego. Nawet od słabej Gruzji dostali 0:3 i 0:4. Łotwa reprezentuje zbliżony poziom do Gruzji. W eliminacjach nie udało im się ani razu wygrać, ale za to odnieśli 5 remisów z mocniejszymi zespołami, z Islandią, Turcją 2x, Czechami oraz z Kazachstanem. Ostatnio w towarzyskim meczu znów zremisowali, tym razem ze Słowacją, czyli także z solidnym zespołem. Od dawna Łotysze nie potrafią wygrać spotkania, ostatni raz stało się to we wrześniu 2014 roku. Teraz doskonała okazja na przełamanie. Rywal wręcz wymarzony. Łotysze może nie są jakąś potęgą, ale w przeciwieństwie do piłkarzy Gibraltaru grają w piłkę zawodowo i w nieco lepszych klubach. Jeszcze wracając do spotkań z Gruzją, to tam bukmacherzy ustawili linie na -2,5 i -3. Teraz jest -1,5. Myślę, że do wtorku kursy na Łotwę mogą jeszcze spaść. Limit w Marathonie całkiem znośny 35 euro, także warto.

Gibraltar - Łotwa -1,5 @ 1,86 Marathonbet ✅ 0:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Może macie jakieś info odnośnie składu Austrii? Jakieś absencje? Jak mają dzisiaj zagrać?
Wydaję mi się, że mogą to na spokojnie wygrać, a kurs który cały czas rośnie jest dość solidny. W dubelku razem z Polską można wcisnąć. ;)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Niezłe jaja w meczu Niemców. Gomez strzela gola w sytuacji stykowej, spalonego nie ma, co pokazały powtórki. Błąd sędziego. Ale w jaki sposób nie uznali tego gola to już jakaś parodia. Sędzia nie podniósł chorągiewki, Gomez strzelił, przebiegł kilka metrów ciesząc się z gola i dopiero wtedy boczny pokazał spalonego. Tak jakby dostał od kogoś sygnał, żeby gola nie uznać. Zawsze to główny musi poczekać na sygnał bocznego i nie uznaje gola z opóźnieniem. Daleki jestem od teorii spiskowych, ale w tym momencie boczny skompromitował się na całej linii, jak widać ta decyzja była na chybił-trafił, skoro reakcja nastąpiła kilka sekund po strzeleniu gola. Kolejny argument za powtórkami wideo, bo liniowi stają się coraz bardziej bezużyteczni.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Hej ja na jutro wybrałem dwa mecze a mianowicie Ukraina - Walia i Irlandia Północna - Słowenia. W meczu Ukrainy z Walijczykami sporym Value wydaje się być bet na BTS i tak postanawiam grać. Natomiast Irlandia Północna zmotywowana do tego aby pobić rekord meczów bez porażki a rywal nie powinien być zbyt wymagającym przeciwnikiem do pokonania. Moje typy na Poniedziałek:
Ukraina - Walia
BTS
@ 2.40
Buk: STS
Irlandia Płn. - Słowenia
Irlandia Płn Win
@ 2.40
Buk: STS
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Andora - Mołdawia

Spotkanie dwóch europejskich &quot;potentatów&quot;.
Obie druzyny zdobyły łącznie DWA punkty na dwadzieścia spotkań w eliminacjach ME we Francji. Mołdawianie po udanych jak na ich możliwości eliminacjach do Mundialu w Brazylii, gdzie urwali punkty zarówno Polakom, Czarnogórcom i Ukraińcom, zaliczyli katastrofalny turniej kwalifikacyjny do tegorocznego Euro. Nie zanosi się raczej na ich nagłą przemianę patrząc na to, że najlepszymi zawodnikami są tam Ioanita i Gatca, odpowiednio z Hellasu i FK Rostów...
O Andorczykach nie ma co zbyt dużo pisać, bo to jest jeszcze większy syf niż Mołdawianie. Chociaż w ich przypadku pomimo ostatniej porażki z jeszcze mniejszym od siebie krajem - Federacji Saint Kitts i Nevis, możemy mówić o pewnym progresie ze względu na strzelone bramki Belgom, Cypryjczykom czy Izraelczykom. :grin:
Teraz już do rzeczy, bo jak zobaczyłem tę parę to od razu przyszedł mi do głowy under bramek i rogów.
Rogi Mołdawii w ostatnich 5 meczach: 3,0,3,2,9.
Rogi Andory w ostatnich 5 meczach: 7,1,0,0,2.
Obie drużyny poza jednorazowym wyskokiem nabijały bardzo mało rożków i liczę na to, że jutro będzie podobnie. Szczególnie, że jest to mecz towarzyski i nie sądzę, że dane drużyny stworzą nam emocjonujący mecz. Linia jak dla mnie jest znośna i jak najbardziej do pobrania. Co do bramek na razie się wstrzymuję, ale też nie liczyłbym tutaj na grad goli. ????

under 9 rogów azjan @1,825 365 - edit: jednak ⛔, później zmienili mi rozliczenie, musiało być 10 niestety :;/:
 
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
&quot;Gareth Bale początkowo dostał powołanie na ostatnie spotkania towarzyskie, ale w porozumieniu z Realem Madryt zadecydowano, że jednak w nich nie zagra, bo niedawno powrócił do gry po kontuzji. W meczach towarzyskich zabraknie też Aarona Ramseya i Andy Kinga z Leicester.&quot;

meczyki.pl


Ukraina - Walia under 2,5 @1.55 rivalo ✅ 1:0

Ciekawo co w takim razie pokaże Ukraina która jest zdecydowanym faworytem według bukmacherów. Nie należy w takim razie przy takich osłabieniach brać za bardzo do serca wyniku ich spotkania z Irlandią Północną z którą zmierzymy się w grupie. Podejrzewam że jak na wyspiarzy przystało będzie sporo fauli, dużo gry defensywnej. W Ukrainie widać od kilku meczu sporą nieskuteczność, spotkania z Cyprem i Łotwą to potwierdzają. Śmiało idę tutaj w under 2,5 spodziewając się wyniku 0:0 bądź 0:1 dla którejś z tych drużyn.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Proszę was nie bądźmy śmieszni. Nieskuteczność Ukrainy? przecież oni kaleczą grę do przodu jak tylko można, oglądałem spotkanie z Cyprem a później statystyki z tego meczu i powiem wprost nie mam pojęcia gdzie oni naliczyli te 6 celnych strzałów. No chyba że liczymy te banalne podania do bramkarza. Stepanenko strzelił bo Panayi zachował się jak frajer, najpierw niezdecydowany do wyjścia a później jeszcze gorszy chwyt, odbicie czy jak to nazwać. Generalnie mecz był żenująco słaby a Ukraina w ofensywie nie istniała. Takie moje zdanie. W pierwszej połowie w okolicach 20 minuty genialną piłkę wrzucił Efrem do Mytidisa a ten sam nie wiem co chciał zrobić z eleganckiej sytuacji kiedy wystarczyło posłać piłkę po do długim wziął zamach i... poszło w aut. A mogło być 0:1 i mecz potoczyłby się inaczej. Dziś znów ma zagrać Artem Putivtsev nasz wynalazek z Niecieczy. Jeśli ktoś ma jakies info odnośnie wyspiarzy niech da znać, ale dla mnie ciekawie wygląda opcja X2.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Przewidywane składy:

England starting XI: Forster, Walker, Stones, Cahill, Rose, Dier, Drinkwater, Milner, Barkley, Vardy, Sturridge

Forster – Clyne, Rose, Cahill, Smalling – Dier, Henderson, Alli – Barkley, Lallana, Kane.

Netherlands starting XI: Zoet, Letschert, Van Dijk, Bruma, Van Aanholt, Clasie, Afellay, Wijnaldum, Narsingh, Huntelaar, Depay

Cillessen – Veltman, Bruma, Blind, Willems – Clasie, Bazoer – Afellay, Depay, Klaassen – Luuk de Jong.

France: Predicted Line up
Hugo: Jallet, Varane, Sakho, Evra; Pogba, Diarra, Matuidi: Coma, Antonio, Martial
Russia: Predicted Line up
Kristyuk: Smolnikov, Berezutski, Ignashevi, Kombarov: Torasov, Zhirkov, Ivanov, Mamev, Samedov: Smolov
 
matkovic 4

matkovic

Użytkownik
Przewidywane składy:

England starting XI: Forster, Walker, Stones, Cahill, Rose, Dier, Drinkwater, Milner, Barkley, Vardy, Sturridge

Forster – Clyne, Rose, Cahill, Smalling – Dier, Henderson, Alli – Barkley, Lallana, Kane.

Netherlands starting XI: Zoet, Letschert, Van Dijk, Bruma, Van Aanholt, Clasie, Afellay, Wijnaldum, Narsingh, Huntelaar, Depay

Cillessen – Veltman, Bruma, Blind, Willems – Clasie, Bazoer – Afellay, Depay, Klaassen – Luuk de Jong.

France: Predicted Line up
Hugo: Jallet, Varane, Sakho, Evra; Pogba, Diarra, Matuidi: Coma, Antonio, Martial
Russia: Predicted Line up
Kristyuk: Smolnikov, Berezutski, Ignashevi, Kombarov: Torasov, Zhirkov, Ivanov, Mamev, Samedov: Smolov
W trakcie gierki treningowej Cillessen rzucił się pod nogi Klaasa-Jana Huntelaara. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że to interwencja jakich wiele... Pech jednak chciał, że napastnik Schalke 04 Gelsenkirchen niechcący trafił go w głowę. W efekcie bramkarz zalał się krwią i zaczął zwijać z bólu.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-03-28/huntelaar-zlamal-nos-cillessenowi-bramkarz-zalal-sie-krwia-wideo/
 
furek 75

furek

Użytkownik
Anglia - Holandia over 10 RR AH @ 1,900 wynik: 10
Po dobrym meczu w Berlinie Synowie Albionu podejmują dziś odradzającą się w bólach ekipę Pomarańczowych. Podobnie jak to miało miejsce w meczu z Niemcami spodziewam się otwartego spotkania z wieloma sytuacjami bramkowymi. Linia RR na to spotkanie wystawiona przez buka po takim kursie jest jak najbardziej do gry. Wydaje się, że spokojnie zostanie pokryta.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Wiem,że to nie mecz towarzyski,ale nie ma działu do tych eliminacji.Wie ktos moze,czy w azjatyckich kwalifikacjach MŚ,druga druzyna wychodzi z barazy,albo najlepsza druzyna z 2 miejsca przechodzi? Bo interesuje mnie mecz Irak-Wietnam,na Irak kurs 1,2 + superoferta.Są to dwie równe drużyny patrząc statystycznie,w pierwszym meczu był remis,na kwalifikacje żadne z nich nie ma szans,Irak wyprzedza Wietnam o 2pkt.Może nie czysta wygrana Wietnamu,czy z remisem,ale np handi 0:2 jest po kursie 1,47.Co o tym sądzicie?
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Wiem,że to nie mecz towarzyski,ale nie ma działu do tych eliminacji.Wie ktos moze,czy w azjatyckich kwalifikacjach MŚ,druga druzyna wychodzi z barazy,albo najlepsza druzyna z 2 miejsca przechodzi? Bo interesuje mnie mecz Irak-Wietnam,na Irak kurs 1,2 + superoferta.Są to dwie równe drużyny patrząc statystycznie,w pierwszym meczu był remis,na kwalifikacje żadne z nich nie ma szans,Irak wyprzedza Wietnam o 2pkt.Może nie czysta wygrana Wietnamu,czy z remisem,ale np handi 0:2 jest po kursie 1,47.Co o tym sądzicie?
Irak jesli wygra mecz to wskakuje na miejsce w TOP 4 loosers i spycha tym samym Jordanię na miejsce piąte.
Krótko mówiąc Irak wygrywa i przechodzi dalej. Wietnam nie ma juz szans na nic.
Jeśłi chcesz grac Wietnam to radze poczekac na wyniki meczów Chiny - Katar oraz Filipiny - Korea Północna
Mecz na neutralnym boisku

Gibraltar - Łotwa
Łotwa ostatni mecz zremisowała 0-0 ze Słowacją. Gibraltar również z tym że z Lichtensteinem.
Dzisiaj przeciwnik dużo silniejszy niż Lichtenstein.
Myślę że Łotysze sobie postrzelają.Rożnica klas powinna być widoczna choć Łotwa to nie Polska czy Niemcy.
over 2,5 [1,85] ✅
over 3,5 [3,25] ✅
Łotwa over 1,5 [1,44] ✅
Łotwa over 2,5 [2,37] ✅
Łotwa over 3,5 [4,50] ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom