>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Może i po meczu pisze, ale kto stawia na Francuzów po takim kursie widząc co oni sobą reprezentują...
Aby nie było spamu podaje dla zainteresowanych skład Holendrów jaki przewidywany w holenderskich mediach.
Stekelenburg - van der Wiel, Mathijsen, Heitinga, Van Bronckhorst - Van Bommel, De Jong - Kuyt, Sneijder, Robben- Van Persie.
Pierwszy mecz w okresie przygotowawczym zagra Robben. Van der Vaart tym razem rozpocznie znowu na ławce, a przecież przeciwko Ghanie zagrał kapitalne zawody.
Węgrzy bez Totha, Hajnala i Nemetha.
Bardzo ciekawym typem wydaje się opcja, że oba zespoły nie strzelą gola. Kurs @ 1,72 w Tobet. A spotkanie na Arenie w Amsterdamie gdzie rywalom zawsze gra się ciężko ;)
 
doradca. 0

doradca.

Użytkownik
Serbia - Cameroon​
Serbia najsilniejszym składem: Antic ( były trener Realu Madrid, Barcelony i Atletico Madrid) powiedział, że to będzie ostateczny sprawdzian przed mistrzostwami.
Ostatnie spotkanie Serbów pokazało, że są w stanie ładnie wywalczyć zwycięstwo, akurat wtedy przeszkadzała straszna pogoda, także nie można mieć pretensji za wynik 0-0.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Serbia - Cameroon​
Serbia najsilniejszym składem: Antic ( były trener Realu Madrid, Barcelony i Atletico Madrid) powiedział, że to będzie ostateczny sprawdzian przed mistrzostwami.
Ostatnie spotkanie Serbów pokazało, że są w stanie ładnie wywalczyć zwycięstwo, akurat wtedy przeszkadzała straszna pogoda, także nie można mieć pretensji za wynik 0-0.
tu bym się trochę pokłócił , Serbowie są raczej bez formy. Dostali od Nowej Zelandii a z Polską nic takiego szczególnego nie pokazali i to Polacy w pełni zasłużyli na zwycięstwo. W meczu z Kamerunem prędzej też bym spodziewał się remisu niż wygranej Serbów.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
A ja się głęboko zastanawiam nad postawieniem zwycięstwa Kamerunu po kursie 4.00 (Unibet). Serbia niczego szczególnego nie gra, widać, że są bez formy. Mecze z Nową Zelandią i Polską to potwierdzają. Kamerun... remisy z Gruzją i Słowacją oraz porażka z Portugalią 3:1. Nie wiem jak wygląda gra Kamerunu, ale ja sobie wyobrażam, że dziś w ostatnim meczu Kamerun zagra w potencjalnie najmocniejszym składzie (Brak tylko, a może aż Eto&#39;o) grając na 100% swoich możliwości (Każdy wie jak &quot;Czarnoskórzy&quot; grają i biegają gdy chcą wygrać ???? ). Mecz rozgrywany jest w Belgradzie, jest ciepło - 24 stopnie, nie pada. Czyli pogoda dobra.
Serbia - Kamerun 2 4.00
Under 2.5 1.65
Zobaczymy jak to wyjdzie ????
 
Z 0

zuko

Użytkownik

Tanzania vs Brazylia
W poniedziałek, 7 czerwca 2010, odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Tanzanią a Brazylią. Dla Brazylii, 5-krotnych mistrzów świata, będzie to ostatni sprawdzian przed mundialem. W Tanzanii, kraju w którym piłka nożna nie cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców, o przyjeździe Brazylijczyków mówi się jednak bardzo szeroko. Warto dodać, iż mecz będzie transmitowany na żywo w 160 krajach. Faworytem oczywiście będzie Brazylia; ogromną niespodzianką byłby inny wynik, co również przekłada się na kursy u bukmacherów. Mnie bardzo zaciekawił zakład na to, że obie drużyny strzelą bramkę. Szczerze powiedziawszy, nie potrafię wymienić z pamięci nazwiska żadnego z zawodników reprezentacji Tanzanii. Zapewne większość z was również tego nie dokona. Tanzania w tym roku rozegrała 2 mecze, oba towarzyskie, oba u siebie, oba przegrała - w styczniu z WKS-em 0:1 oraz w marcu z Ugandą 2-3. Patrząc na statystyki meczów z roku 2009 i 2010, Tanzania w większości meczów strzelała bramki, jednak wszystkie te mecze były rozgrywane towarzysko, a jedynym przeciwnikiem z poza Afryki była Nowa Zelandia. Z drugiej strony Brazylijczycy w tym roku rozegrali dwa mecze, które wygrali: 2-0 z Irlandią i przed kilkoma dniami 3-0 z Zimbabwe. Co więcej, w ostatnich pięciu meczach Brazylijczycy nie stracili bramki. Co prawda, Brazylijczycy będą się pewnie oszczędzać przed mundialem, jednak w obronie nie powinni popełniać błędów, bo owe błędy mogą się przełożyć na to, kto będzie grał w podstawowej jedenastce w RPA. Dodatkowo w tym meczu nie zagra pewnie Julio Cesar, który zmaga się z kontuzją i jego występ na MŚ stoi pod znakiem zapytania. To otwiera szansę dla rezerwowych bramkarzy, którzy tym meczem mogą sobie wywalczyć miejsce numer 1 w bramce, bądź je stracić. Na pewno będą grali na 100 procent i nie będą chcieli popełniać głupich błędów. Ja jednak mam nadzieję, że nie będą mieli okazji do popełnienia tych błędów. Stawiam na zero z tyłu Brazylijczyków.

Zdarzenie: Tanzania - Brazylia ⛔
Zakład: Obie drużyny strzelą
Typ: Nie
Kurs: 1,71
Stawka: 2j
Bukmacher: Expekt
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Spotkanie: Tanzania - Brazylia
Typ: Gole na Drużynę Brazil 4+
Kurs: 1,62
Bukmacher: betsafe.com
Analiza:
Już dzisiaj o 15:00 odbędzie się ostatni sparing Brazylijczyków przed rozpoczynającymi się w piątek Mistrzostwami Świata. Rywal nie będzie zbyt wyagający, jeśli nie powiedzieć amatorski po części. Już kilka typów na ten mecz podano, ale ja wybrałem jeszcze inny a mianowicie taki że Brazylijczycy zdobędą 4 lub więcej bramek w meczu. Napewno podopieczni trenera Dungi będą chcieli się rozstrzelać przed turniejem i stąd moja nadzieja na dużą liczbę bramek. Jak napisał Szynx jest to ostatnia okazja do pokazania się napastników i mam nadzieję że zobaczymy kanonade bramek. Tanzania zajmuje obecnie 108 miejsce w rankingu FIFA i myślę że piłka zatrzepoczę w siatce ich bramki minimum 4 razy.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Spotkanie: Tanzania - Brazylia ⛔
Typ: 0:4
Kurs: 6,50
Bukmacher: bet365
Ostatni test przed Mundialem, tu nie będzie żartów i Dunga będzie chciał, aby jego zawodnicy gładko rozgromili piłkarzy z Tanzanii. &quot;Canarinhos&quot; wystąpią w składzie: Gomes, Maicon, Lúcio, Juan i Michel Bastos; Gilberto Silva, Felipe Melo, Elano i Kaká; Robinho i Luis Fabiano. To pokazuje, że selekcjoner Mistrzów Świata z 2002 roku chce, aby jego podopieczni kolejny sparing ze słabym rywalem zakończyli gładko i przyjemnie. Michael Bastos doszedł już do pełnej sprawności po kontuzji i będzie mógł zagrać od pierwszej minuty, podobnie jak Juan, który także borykał się problemami zdrowotnymi. Typ na dokładny wynik to zawsze spore ryzyko, jednak w tym przypadku mimo wysokiego kursu szanse są naprawdę spore i warto zaryzykować.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia-Tanzania
Typ: over 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs:1,70
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie jednego z głównych kandydatów do tytułu mistrza świata Brazylii z kopciuszkiem jakim jest Tanzania. Wg mnie Expekt oszalał z tym kursem, a ja nie zamierzam z tego nie skorzystać. Dwie bramki ekipy Dungi z Tanzania są jak najbardziej w zasięgu. Atak Brazylii wygląda niesamowicie. Fabiano, Robinho, Nilmar... To mówi samo za siebie. Wydaje mi, się że jeśli tylko będzie się ich chciało spokojnie wygrają ten meczy wysoko. Ich trener to profesjonalista. Do każdego meczu podchodzi z zaangażowaniem. Jestem przekonany i głęboko wierze w to, że i teraz tak będzie. Tanzania gra na poziomie San Marino, Malty, Andory. To jest rywal dla nich.Polska strzelała tym zespołom kilka bramek. Dlaczego Brazylia ma tego nie zrobić. Nie Brazylia. Cały świat na nich patrzy, muszą pokazać, że są w formie. Wg mnie zaczną już od pierwszej połowy mocno ofensywnie. Wg mnie over 1,5 do przerwy będzie już po 30 minutach gry, najpóźniej...
Dodam tylko, że mecz będzie transmitowany do 160 krajów. Myślę, że nie zawiodą, jak cały świat będzie na nich patrzył.
 
D 5

dyniu

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia-Tanzania
Typ: over 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs:1,70
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie jednego z głównych kandydatów do tytułu mistrza świata Brazylii z kopciuszkiem jakim jest Tanzania. Wg mnie Expekt oszalał z tym kursem, a ja nie zamierzam z tego nie skorzystać. Dwie bramki ekipy Dungi z Tanzania są jak najbardziej w zasięgu. Atak Brazylii wygląda niesamowicie. Fabiano, Robinho, Nilmar... To mówi samo za siebie. Wydaje mi, się że jeśli tylko będzie się ich chciało spokojnie wygrają ten meczy wysoko. Ich trener to profesjonalista. Do każdego meczu podchodzi z zaangażowaniem. Jestem przekonany i głęboko wierze w to, że i teraz tak będzie. Tanzania gra na poziomie San Marino, Malty, Andory. To jest rywal dla nich.Polska strzelała tym zespołom kilka bramek. Dlaczego Brazylia ma tego nie zrobić. Nie Brazylia. Cały świat na nich patrzy, muszą pokazać, że są w formie. Wg mnie zaczną już od pierwszej połowy mocno ofensywnie. Wg mnie over 1,5 do przerwy będzie już po 30 minutach gry, najpóźniej...
Dodam tylko, że mecz będzie transmitowany do 160 krajów. Myślę, że nie zawiodą, jak cały świat będzie na nich patrzył.
Zgadzam się z Twoim typem. Jeśli tylko Brazylijczykom będzie się chciało to szybko załatwią sprawę.
Ciekawym typem jest też wg mnie:
Time of 1st goal (28 min)
Twój typ: 00:00-27:59
1.50
Skoro do 30 minuty ma być już over 1,5 to bramka do 28 minuty wydaje się jeszcze pewniejsza ;)
edit: bukmacher - Tobet
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Dobre myślenie, sęk w tym, abym ich się chciało. Inaczej wszystko pójdzie w łeb.

A jednak się udało. Trzy minuty opóźnienia, ale im to wybaczam ????
 
Z 0

zuko

Użytkownik

Hiszpania vs Polska

Już we wtorek nasi kadrowicze zagrają w Murcji towarzyskie spotkanie z aktualnymi mistrzami Europy, Hiszpanami. W ciągu ostatnich dwóch tygodni obie ekipy rozegrały po 2 towarzyskie spotkania. Polacy zanotowali dwa bezbramkowe remisy z Finlandią oraz Serbią, natomiast Hiszpanie ograli Arabię Saudyjską w stosunku 3:2 oraz zaliczyli skromne 1:0 z Koreą Południową. Kadra Smudy w obu tych spotkaniach zaprezentowała się przeciętnie, nie stwarzając wielu dogodnych sytuacji, co również przełożyło się na bilans strzelecki. Widać było nieumiejętność dogrania tej ostatniej, dokładnej piłki, która stworzyła by groźną okazję. Co się nie udało z Finlandią czy Serbią, tym bardziej nie musi udać się z Hiszpanami. Inna sprawa, że Hiszpanie nie zachwycili w ostatnich dwóch meczach kontrolnych, wygrywając rzutem na taśmę. Wbrew pozorom, może to jednak tylko rozjuszyć drużynę gospodarzy, która będzie chciała w efektowny sposób pożegnać się z fanami przed wyjazdem do RPA. Forma mistrzów Europy powinna rosnąć z meczu na mecz, a piłkarze nie powinni odstawiać nogi aby wkroczyć w rytm meczowy, bo przed nimi przecież arcyważna impreza. Sądzę, iż Polscy kopacze podtrzymają serię bez strzelonej bramki.
PS. Aby nie być posądzanym o zło życzeniu naszym Orłom dodam, iż będę im kibicował i ucieszy mnie każda strzelona przez nich bramka. Wolałbym jednak zobaczyć dobrą grę Polaków bez strzelonej bramki, aniżeli słabą grę i gola na pocieszenie w meczu o przysłowiową pietruszkę.

Zdarzenie: Hiszpania - Polska
Zakład: Goście strzelą bramkę
Typ: Nie
Kurs: 1,71
Stawka: 2j
Bukmacher: Expekt
Hiszpania - Polska 6:0 ✅
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Spotkanie: Portugalia - Mozambik
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1,50
Bukmacher: expect


Próba generalna Portugalczyków przed Mistrzostwami Świata. Po kompromitującym remisie z Wyspami Zielonego Przylądka w kolejnym meczu przyszła gładka wygrana, co świadczy o tym, że zero goli strzelonych piłkarskiemu kopciuszkowi było tylko najzwyklejszym wypadkiem przy pracy. Podopieczni Carlosa Queiroza przeciw Mozambikowi zagrają najsilniejszym składem i nie powinni tu mieć absolutnie żadnych problemów z wysokim pokonaniem rywala. Trudno jest mi sobie wyobrazić sytuację, w której Portugalczycy nie zwyciężają różnicą co najmniej dwóch goli. Co prawda Mozambik jest nieco wyżej klasyfikowana w rankingu FIFA aniżeli Tanzania, z którą grali Brazylijczycy, lecz nie zmienia to faktu, że niespodzianki nie będzie i wynik oscylować będzie wokół 3:0 lub 4:0. Portugalia będzie chciała postraszyć przed Mundialem i mecz potraktuje jak najbardziej poważnie.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie: Portugalia - Mozambik
Typ: Over 1,5 do przerwy
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza: Kolejne spotkanie finalisty Mistrzostw Świata z kopciuszkiem. Ostatni sprawdzian ekipy Portugalii z Mozambikiem zapowiada się jako mecz do jednej bramki. Mozambik to zespół pokroju San Marino, Andory, Tanzanii i wielu innych słabeuszy. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś w tym meczu ugrają. Portugalia jest w gazie. Bardzo dobry mecz z Kamerunem i pewne zwycięstwo. Są bardzo mocni z przodu, Ronaldo, Liedson, Simao. O takich graczach Mozambik może tylko pomarzyć. Przede wszystkim mają bardzo słabą obsadę bramki, podobnie jak Kamerun. Tak naprawdę w meczu z Portugalia sam bramkarz Kamerunu strzelił sobie dwa gole. O ile Kamerun miał jeszcze jakieś armaty z przodu, tak Mozambik ich nie ma. Myślę, że Portugalia podejdzie poważnie do tego meczu i będą chcieli sobie podbudować morale przed MŚ. To bardzo istotne, gdyż ich gra w eliminacjach nie wyglądała kolorowo. Ale przecież nie grali w nich z słabeuszami z Mozambiku ... Spokojnie po 45 minutach piłka będzie dwa razy w sieci Mozambiku.
 
B 0

barth

Użytkownik
Spotkanie : Portugalia - Mozambik
Typ : obie drużyny strzelą gole
Kurs : 2.3
Buk : unibet
Analiza :
O 16.30 W RPA na boisku w Johannesburgu swój ostatni mecz towarzyski przed Mistrzostwami Świata rozegra Portugalia. Ich rywalem będzie zespół Mozambiku. Wszyscy oczekują wysokiego zwyciestwa ale Portugalia juz nie raz pokazała ze w meczach towarzyskich nie pokazuja wszystkich swoich umiejętności i nie angażują sie zbytnio,( remis z wyspami zielonego przylądka) jeśli dodamy do tego że muszą uważać przed Mistrzostwami aby nie doznać żadnych kontuzji możemy mieć dzis niespodzianke... uważam że może stracić bramkę w tym meczu a że strzelą jestem spokojny. Typ że obie strzelą po dobrym kursie warty gry
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Portugalia zagrała dziś mecz od nie chcenia. Wygrali na stojąco trzy zero z Mozambikiem. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja ekipy Portugalii. Jednak nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji. Najlepszą miał chyba Liedson, ale bramkarz Mozambiku cudem piłkę wybił na róg. Okazje marnowali też Simao oraz Danny. To właśnie ten drugi, w mojej ocenie został piłkarzem meczu. Najbardziej mu się chciało, zdobył gola oraz zaliczył asystę przy bramce Almeidy. Największe rozczarowanie to Ronaldo. Wszedł w 62 minucie i widać, że nie za bardzo mu się chciało. Jest jednak w dobrej formie, ewidentnie oszczędza się na mundial. Stał, nie biegał. Wyglądał jakby w tym meczu grał od początku. Oddał trzy strzały. Pierwszy wylądował na głowie obrońcy Mozambiku, po drugim padł gol na 3-0 dla Portugali, bo bramkarz cudem odbił piłkę, a Hugo Almeida ją dobił. Trzeci strzał również sprawił ogromne kłopoty bramkarzowi Mozambiku. Zastanawiam się na co stać Portugalię. Na stojąco wygrywają 3-0. Hm wg mnie to zasłona dymna przed mundialem. Mozambik w tym meczu oddał jeden groźny strzał z dystansu, który trafił w słupek. Ciężko jest, więc ocenić formę bramkarza Bragi Eduardo. Parę dobrych chwytów przy dośrodkowaniach oraz dobra gra nogami. Tak, to przestał cały mecz, bo Mozambik nic nie zagrał z przodu. Obrona to wg mnie najsłabsza formacja Portugalii, parę razy się pogubili. Nie mogę się doczekać ich pierwszego meczu na mundialu.
PS. Maja niesamowitą, moim zdaniem piosenkę zagrzewającą ich do walki na mundialu - Ligados a Portugal ???? Taka mała dygresja :p
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kamerun po kursie 3,20 ? Grzech nie zagrać, dla bezpieczniejszych polecam x2.
Również ciekawie wygląda meksyk po kursie 3,30. Wiadomo, że w towarzyskim będą się spinać z mistrzami świata, a ogranie w towarzyskim mistrzów to na pewno ucieszy kibiców z Meksyku ;-).
Malta - Macedonia ? Macedonia powinna sobie spokojnie poradzić.
Brazylia również myślę, że może pokusić się o zwycięstwo. W stanach jest teraz sezon MLS więc nie wiadomo jak to będzie ze składem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom