>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Media

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bierecki też ma swoje za uszami, ale ogólnie kolejna gó.wnoburza robiona najpierw pod kampanię BrĄka, a za chwile będzie tematem obecnej kampanii.
Wprost chyba się wystraszył perspektywą wypłaty kolejnego zadość uczynienia (vide Dupczok).
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Miałem zaszczyt być członkiem zespołu, który tworzył polski Newsweek.

Był to wówczas tygodnik wiarygodny i opiniotwórczy, w którym praca przynosiła prestiż. Niestety, po publikacji mocnego tekstu o żydowskich roszczeniach wobec Polski niemiecki wydawca, zastraszony przez postępowe lobby, zaczął redaktorowi naczelnemu i twórcy pisma, Tomaszowi Wróblewskiemu uprzykrzać życie tak długo, aż ten wreszcie zrezygnował i odszedł do innego projektu. Jego miejsce zajął ostatecznie Wojciech Maziarski, który stopniowo zamienił pismo w lewacki zin promujący Palikota. A potem wydawca postawił na Tomasza Lisa, który poszedł jeszcze dalej i zrobił z Newsweeka propagandowy brukowiec.
http://www.uziemkiewicza.pl/20151013110/blog-naczelnego/110-newsweek-na-dnie
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Patrzac na to co robili GW , czy Newsweek to pikus
Czytam GW, Duży format, Magazyn świąteczny i nigdy nie spotkałem się tam z tak chamską, nachalną propagandą, jaką widzę w tej gadzinówce W Sieci. Są tam naprawdę porządne artykuły i owszem sprzyjający PO publicyści. Ale nie ma tam takiego czegoś, jak jest we W Sieci, że w tym tygodniu napiszemy, że Tusk zabił w Smoleńsku Kaczyńskiego, następny tydzień Tusk jest agentem Stasi, kolejny tydzień porównanie Kaczyńskiego do Piłsudskiego. Kurde, GW to manipulatorzy i kłamcy, ale nie ma tam takiej żenady jak u Karnowskich.
Denerwuje mnie ciągłe mówienie co to nie GW, zacznijcie ją chociaż przeglądać to się dowiecie co tam jest.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Czytam GW, Duży format, Magazyn świąteczny i nigdy nie spotkałem się tam z tak chamską, nachalną propagandą, jaką widzę w tej gadzinówce W Sieci. Są tam naprawdę porządne artykuły i owszem sprzyjający PO publicyści. Ale nie ma tam takiego czegoś, jak jest we W Sieci, że w tym tygodniu napiszemy, że Tusk zabił w Smoleńsku Kaczyńskiego, następny tydzień Tusk jest agentem Stasi, kolejny tydzień porównanie Kaczyńskiego do Piłsudskiego. Kurde, GW to manipulatorzy i kłamcy, ale nie ma tam takiej żenady jak u Karnowskich.
Denerwuje mnie ciągłe mówienie co to nie GW, zacznijcie ją chociaż przeglądać to się dowiecie co tam jest.
No dobra, mam chwile czasu zbiore i zaczynam poszukiwania okladeczek , a i tresci.
Czy ja gdzies w swojej wiadomosci wspomnialem o tresci czy to wSieci czy GW? Ano nie , wspomnialem tylko o okladkach. Nawet i Newsweek ma czasem ciekawe artykuly czy opinie, ale tu chodzi o okladki i o nic wiecej.
1 lepsza okladka z kampanii wyborczej GW

I to nie jest jawna manipulacja, podpisow prawie 3 razy tyle a slupek wiekszy o 1/3, a nie trzykrotnie. Na wiecej teraz nie mam czasu, 1 lepszy przyklad, ale tez okladki z Macierwiczem i cala gazeta o nim.
Nie toleruje, anie jednej gazety, ani drugiej . Zadnych nie kupuje i nie mam zamiaru kupowac, chodzi o sam fakt, ze w Polsce nie ma juz prawie zadnych niezaleznych mediow. Tygodnika/ gazety, ktora dyskutuje o sytuacji na swiecie, bez poparcia zadnej partii.
wSieci jest prawicowe, GW/Newsweek prorzadowe, bo i jak maja nie byc skoro prawie 60% wydatkow na media z pieniedzy publicznej idzie na te 2 gazety?
Nie rozumiem tylko jak natemat.pl/ czyli defacto Lis/ krytykuja inne gazety, gdzie sami manipulowali wlasnymi okladkami itd.
Co do GW jeszcze, nie mowie , ze nie ma dobrej tresci, ale sam fakt kto jest redaktorem naczelny wzbudza u mnie juz obrzydzenia ;)
E. dzisiejsza GW i maly skrot fobii na punkcie PiS


 
J 127

jester72

Użytkownik
Nie &quot;w sieci&quot; a &quot;w rzyci&quot;, ew. &quot;w ścieku&quot;. Karnosie biją pod względem zakłamania, propagandy i tzw przemysłu nienawiści czy też pogardy wszystko i wszystkich co było w polskich mediach drukowanych po 1990 roku. Nawet wybiórczą, a to już spore &quot;osiągniecie&quot;. Nie chce mi się wrzucać ich ostatniej okładki którą można by nazwać &quot;Barwy kampanii&quot;, ale każdy kto śledzi wydarzenia wie o co chodzi.
Poniżej ciekawy wywiad z Wojciechem Mannem z 2010 r. który wspomina Michała i jego praktyki, a przy okazji dobrze mówi o Krzysztofie Skowrońskim, byłym szefie radiowej Trójki, dziennikarzu którego bardzo cenię, nawet pomimo niefortunnego jednak, występu na partyjnej konferencji Pisu:
http://bit.ly/1Oz0BSX
Mam tylko nadzieję, że tym razem politycy Pisu po przejęciu władzy, także nad mediami, powierzą radio ludziom pokroju właśnie Skowrońskiego, a nie Sobali, Sakiewicza czy Karnosi.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Czytam GW, Duży format, Magazyn świąteczny i nigdy nie spotkałem się tam z tak chamską, nachalną propagandą, jaką widzę w tej gadzinówce W Sieci. Są tam naprawdę porządne artykuły i owszem sprzyjający PO publicyści. Ale nie ma tam takiego czegoś, jak jest we W Sieci, że w tym tygodniu napiszemy, że Tusk zabił w Smoleńsku Kaczyńskiego, następny tydzień Tusk jest agentem Stasi, kolejny tydzień porównanie Kaczyńskiego do Piłsudskiego. Kurde, GW to manipulatorzy i kłamcy, ale nie ma tam takiej żenady jak u Karnowskich.
Denerwuje mnie ciągłe mówienie co to nie GW, zacznijcie ją chociaż przeglądać to się dowiecie co tam jest.
Bo przy czytaniu dzienników z jednej i z drugiej strony trzeba odsączyć propagandę i tematy nachalnie promowane przez jedną czy druga opcję.
Wyborcza jak się odcedzi polską politykę to ma dobre reportaże czy czasami ciekawe teksty o kulturze czy ze świata.
 
Do góry Bottom