>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Media

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No tylko to jest niezła manipulacja ze strony prezesa bo jak by stłoczyć w jednym miejscu w takich warunkach sanitarnych i nas Polaków czy Europejczyków to też byśmy mogli stanowić źródło problemu więc tu nie chodzi o to, że to &quot;tamci ludzie&quot; - emigranci coś roznoszą tylko tak może być zawsze z dużymi skupiskami ludzi w złych warunkach. Co się działo w obozach koncentracyjnych w czasie okupacji ? Jak jest ktoś po studiach medycznych i się mylę niech mnie poprawi.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
No tylko to jest niezła manipulacja ze strony prezesa bo jak by stłoczyć w jednym miejscu w takich warunkach sanitarnych i nas Polaków czy Europejczyków to też byśmy mogli stanowić źródło problemu więc tu nie chodzi o to, że to &quot;tamci ludzie&quot; - emigranci coś roznoszą tylko tak może być zawsze z dużymi skupiskami ludzi w złych warunkach. Co się działo w obozach koncentracyjnych w czasie okupacji ?
No nie wiem wedlug mnie chyba jest inaczej nie ma co porownywac Europejczykow do osob z Afryki czy bliskiego wschodu, zreszta by w te rejony na wakacje pojechacl trzeba miec mase sczepionek przed roznymi chorobami , ktore wystepuja w tym rejonie.
Masz racje , duze skupiska osob w jednym miejscu zawsze beda przyspieszac roznoszenie takich chorob, jednak tutaj chodzilo wlasnie o to, ze wiele chorob z tych rejonow moze trafic do nas, a Ci ludzie nie sa kontrolowani, przynajmnie w Polsce nie beda.
W Niemczech nieletni imigrant przed procedura nawet Azylu przechodzi gruntowny medyczny check, ktory sprawdza jego stan zdrowia itd. Zreszta pokazuje to tylko manipulacje mediow, jednego dnia mowia , ze sa te choroby juz w Europie, a drugiego, ze jak Kaczynski mowi to to klamstwa.
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
&quot;Człowiek, który groził dziennikarzom chcącym zrobić z jego dzieci osoby publiczne, sam to robi&quot;. Zrobiłby to gdyby nakłonił swoje córki do takiej akcji, a z tego co wywnioskowałem po wypowiedzi Kukiza, zrobiły mu niespodziankę. Nie jestem żadnym obrońcą Kukiza i w sumie sam nie wiem co o nim myśleć, ale wszelkim manipulacjom mówię stanowcze NIE. ;) Kukiza tym bardziej mi szkoda, bo jak sam mówił, niemal każda jego wypowiedź jest przekręcana przez media. Celowo zmienia się sens jego wypowiedzi. Nie ma znaczenia czy w czymś się z nim zgadzam czy nie, po prostu przykro się na to patrzy.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Debata dziennikarzy

Można powiedzieć, że w pewnym sensie skradli głównym bohaterom część show, a w komentarzach po debacie ich zachowanie było nierzadko sensacją nie większą niż wystąpienia samych liderów partii. Co sprawiło, że Jarosław Gugała z Polsatu, Grzegorz Kajdanowicz z TVN i Diana Rudnik z TVP zapomnieli w jakim celu znaleźli się w studiu telewizyjnym i jaką rolę powinni pełnić jako prowadzący? Trudno powiedzieć.

Ponad wszelką wątpliwość momentami przekraczali jednak wczoraj tę cienką linię, która z dziennikarza robi pełnoprawnego uczestnika przedwyborczej debaty. Żaden z przykutych do odbiorników telewidzów nie chciał widzieć ich oratorskich popisów, niejasnych, długich i zawiłych pytań i wreszcie pyskówki z jednym z liderów. Nikt nie chciał, ale wszyscy musieli, chciałoby się powiedzieć.
http://natemat.pl/158971,kto-przegral-debate-dziennikarze-wlos-jezy-sie-na-glowie-od-tego-co-wyprawiali-na-wizji-gugala-kajdanowicz-i-rudnik-sie-nie-popi
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tu do przeczytania to samo, większym tekstem.
http://wyborcza.pl/1,75968,19071757,stawka-tych-wyborow-jest-sama-demokracja.html

Nie wierzę co ja czytam, nie wierzę że taki tekst ukazuje się w gazecie, nie wierzę ????????????
Jak nie wierzysz, w maju zrobili to samo http://s30.postimg.org/85oa7vefl/22gw.jpg
Fajnie do pośmiania się, generalnie to taki wyciąg z tego co publikują w felietonach na drugiej stronie. Chyba tylko ktoś kto je regularnie czyta jest w stanie nie uśmiechnąć się przy lekturze tego manifestu. Gazeta Wyborcza
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik

Jak ktos bedzie mial okladke GPC to po prosze , ciekawe co oni na dzis dali ! ????
Ale nasi ,,bokserzy&#39;&#39; to troche pizdeczki... Najpierw Saleta teraz zdajca Tiger :]
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Ale nasi ,,bokserzy&#39;&#39; to troche pizdeczki... Najpierw Saleta teraz zdajca Tiger
Tiger już dał popis popierając w maju Bigosa* czym stracił cały szacunek jaki do niego miałem. Z resztą konflikt z prezesem Ciechana ponad rok temu już wtedy pokazał, że jemu bardzo blisko do lewactwa.

*na potrzeby ciszy wyborczej ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dziennikarz „Do Rzeczy” Cezary Gmyz zarzucił redakcji „W Sieci”, że dysponowała wcześniej nagraniami podsłuchanych rozmów polityków i biznesmenów, m.in. zamieszczonych przez „Wprost”, ale nie zdecydowała się ich opublikować. - Nie mieliśmy żadnych taśm z waszej szafy, więc i tej nie mieliśmy - odpowiedział mu redaktor naczelny „W Sieci” Jacek Karnowski.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gmyz-i-karnowski-kloca-sie-o-podsluchane-rozmowy-ktorych-nie-opublikowalo-w-sieci
 
Do góry Bottom