>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Media

blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
skad ten cytat dokladnie ?
Dzisiejsza manifestacja KODu , o ile sie nie myle to w Warszawie i tam padly takie slowa J. Zakowskiego. Ale tam byly tez inne swietne kwiatuszki na przyklad :

Przyszedłem tu nie tylko dla dziennikarzy, wymienianych przez władzę po nazwisku, dla Piotra Kraśki, czy Tomasza Lisa, ale dlatego, że kiedyś może przyjść inny prezes, który wymieni po nazwisku Rafała Ziemkiewicza, czy Bronisława Wildsteina - zakończył przemówienie Sierakowski
Jakby nie wiedzial, ze juz raz Wildstein, Ziemkiewicz zostali wywaleni z roboty.


W Warszawie przemawia Jacek Żakowski. - Wielokrotnie krytykowałem publiczne media - mówił redaktor, dodając, że gdyby stanęły one na wysokości zadania, to PiS nie rządziłby dziś w Polsce.
Czyli jednak w Warszawie to padlo.

OOO jeszcze to :

- Boję się, że po upartyjnieniu i tym, co zrobi PiS, skończy się to prywatyzacją mediów publicznych - mówi Sławomir Sierakowski z &quot;Krytyki Politycznej&quot; na manifestacji KOD w Warszawie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Widzowie to barany, a w mediach nie powinno być poważnych treści? Od lat te poglądy przypisywane są Tomaszowi Lisowi. Co naprawdę powiedział redaktor naczelny „Newsweeka&quot;? Zobacz, jak prawicowi internauci manipulują jego wypowiedziami.

Goebbelsowska propaganda mówi &quot;Powtarzać, powtarzać kłamstwa, powtarzać informacje zniesławiające - może się przylepi&quot;. Tomasz Lis obnaża kłamstwa i manipulacje, którymi od lat posługuje się prawica.
http://polska.newsweek.pl/tomasz-lis-demaskuje-manipulacje-i-klamstwa-prawicy,artykuly,376934,1.html

Wypowiedź rzeczywiście bardzo często używana przeciwko Lisowi (choć podejrzewam, że głównie z niewiedzy), ale podobało mi się jak na początku odmieniał prawicę przez wszystkie przypadki, nawet zmanipulowany film nazwał &quot;prawicowym filmem&quot; ???? Na jego parówkach dokładnie ten sam numer widuję regularnie (tak samo jak wyjmowanie zdań z kontekstu co miało miejsce w tym przypadku). Wiadomo, są z jednej strony poglądy prawicowe, a z drugiej, pojadę klasykiem - &quot;normalne, europejskie&quot;.
 
Do góry Bottom