>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega bonus w unibet do zakladów sportowych....

kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Najlepsze jest to ze ludzie w dalszym ciagu obracaja te bonusy , wyplacaja i kasa im przychodzi , stan obrotu mozna sprawdzic przez komórke. Tylko NIEKTORE konta sa poblokowane i to jest dziwne ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
No wchodzisz przez komorke w wersje mobilną , dajesz &quot;aktywne bonusy&quot; i masz normalnie widoczny procentowy stan obrotu. Sprawa o tyle dziwna ze wplacalismy z kumplem dokladnie w tym samym czasie po 1200zl na bonus 100%. On skonczyl normalnie obrot w sobote wieczorem ( sprawdzal na komorce i naliczalo mu obrot normalnie i bonus odblokowalo od razu jak skonczyl obrot ) zlecil wyplate i dostal kase na konto wczoraj wieczorem a ja mam konto zablokowane od piatku tak jak wiele osob i dostalem te maile o 4.09.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Może zablokowali tych, co obracali bonusem nie tak jak ,,Bóg przykazał&quot; (w tym mnie) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
A jak &quot;Bóg przykazał ???? ? Grałem normalne zakłady o kursach 1,2 - 1,8 z resztą moj kumpel dokladnie na tej samej zasadzie obracal ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Nic sie nie zmienilo , rozmawialem z angielskim supportem , dalej nic nie wiedza , i pisza ze 4.09 sie jeszcze nie skonczyl ????
 
H 28

henka

Użytkownik
Jak ich postraszyłem że będę ubiegał się o rekompensatę straszą mnie skurw.... że mi mogą konto zamknąć taki mają regulamin.
Jest tu jakiś admin ?! przecież to jawne oszustwo
coś chyba kolega tamten majaczy.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ja im napisalem maila wczoraj ze licze ze wg tego co napisali dzis konto bede mial odblokowane ze wszystkimi srodkami , jesli nie to nie omieszkam zglosic sie do LGA. Mail bez odpowiedzi oczywiscie takze poczekam spokojnie czy sie cos dzis wyjasni. A jak nie to mozna napisac nawet zbiorowo.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zapomnij o jakimkolwiek odszkodowaniu. Nie ma szans. A jak chcesz mieć u nich konto, to lepiej ich nie strasz. Masz szczęście, że unibet to nie bet365 bo już byś miał blokadę konta. Mi jakiś czas temu bet365 zablokował konto za to, że spytałem na czacie &quot;co by się stało jakby gracz skorzystał z opcji chargeback z karty płatniczej&quot;. Tylko zapytałem i blokada konta, oczywiście nic nie cofałem w płatnościach... A konto mam do dzisiaj zamknięte.
 
H 28

henka

Użytkownik
na Live Chat pan.Piotr poinformował że ciągu godziny konta powinny być aktywne
A napisałem na nich skargę że LC nie działa i od razu poskutkowało.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Wolałem sam zapytać, bo już wszyscy zaczynają mieszać, najważniejsze pogrubiam!
Hello! Your Customer Service professional is Piotr
Welcome to Unibet (Poland), Piotr will be right with you.
Piotr
Dzień dobry. Witam w Dziale Obsługi Klienta Unibet.
W czym mogę pomóc?
artur
witam
artur
wiem, że dostaje pan dzisiaj od każdego takie pytanie, ale kiedy odblokujecie konta?
Piotr
Bardzo mi przykro z powodu napotkanych utrudnień w serwisie.
Przepraszam za jakiekolwiek związane z tym kłopoty. Jednakże tak jak informowaliśmy nie ma potrzeby kontaktu z nami
Piotr
Konta zostaną odblokowane jeszcze dziś
Piotr
Nie znamy konretnej godziny
Piotr
Prosze o cierpliwość
artur
dobrze, w takim razie, co z bonusami?
Piotr Panie Arturze jeśli bym cos wiedział na ten temat to zapewniam ze poinformował bym Pana
Piotr
Nie mam infiormacji w tej kwestii
Piotr
Sprawa wyjaśni się jeszcze dziś
Piotr
czekamy na oficjalne stanowisko zarządu w tej sprawie
artur
ok, a teraz pytanie, gdzie można złożyć skargę na Live Chat? ponieważ nie działa w godzinach których ma, a przez ostatnie kilka dni w ogóle nie działał!
Piotr
Panie Arturze czat funkcjonował tylko z uwagi na duża ilośc osób czatujacych nie mógł pan z niego skorzystać
Piotr
Jest to blokada i należało kilka razy próbowac sie logowac do czatu
artur
to dlaczego nie dostawałem odpowiedzi nawet na maile?
Piotr
Panie Arturze jesli chodzi o informachję w sprawie blokady kont to zostaliście Państwo poinformowani o czasie oczekiwania na odblokowanie konta
artur
dobrze, dziękuję i pozdrawiam, czekam do 24!
Piotr
Taka informacja była wysłana w standardzie i nie było potrzeby jej powtórnego wysyłania do klientów
Piotr
Miłego dnia
 
H 28

henka

Użytkownik
To mnie skłamał w takim razie.
Czyli to nie jest awaria tylko oczekiwanie na decyzję Zarządu.
Kłamliwe gnojki.
Jak nam zabiorą te bonus złożymy zbiorową skargę do LGA.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
To bylo od poczatku wiadome , bo akurat data 4.09 nie wziela im sie znikąd. Jak coś to ja moge sie podjąć opisania problemu po angielsku jesli bedzie taka potrzeba.
 
Do góry Bottom