>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega bonus w unibet do zakladów sportowych....

T 9

treblad037

Użytkownik
Ja wczoraj dostalem juz zupelnie inną informacje od piotra. Ze osoby ktore zaakceptowaly bonus ale nie wplacily pieniedzy, na 100% beda mialy bonus usuniety z konta.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Ja wczoraj dostalem juz zupelnie inną informacje od piotra. Ze osoby ktore zaakceptowaly bonus ale nie wplacily pieniedzy, na 100% beda mialy bonus usuniety z konta.
No to w tym przypadku można się jeszcze zgodzić z Unibet. Ale jak będą usuwać już zaczęte bonusy to będzie źle ;] Nie ma co spamowac, trzeba czekać jeszcze troche.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Wlasnie odblokowali mi konto. Kasa wraz z bonusem wciaz jest. &quot;aktywne bonusy&quot; dalej nie dzialaja jedynie przez komorke. Wiec mozna obracac dalej mysle ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bonus odjęty - wszystko pozostałe w normie, zapisu czatu nie chce mi się wklejać, bo byl tradycyjny bełkot konsultanta. Nic nie ugramy...
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ja moge Wam napisac jutro rano jak bede w pracy. Ale najpierw w tym cholernym Unibecie zadzwoncie tam albo dowiedzcie sie czemu cala kase zabrali , musza to jakos wytlumaczyc.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
U mnie również bonus został... zleciłem właśnie wypłatę pozostałej kwoty. Miałem otwarte zakłady które rozstrzygnięcie miały w czasie blokady konta. Wszystkie rozliczone prawidłowo.
Z konfiskata depozytu to bym się nie martwił. Na 100% błąd i sprawa do wyjaśnienia. Wbijajcie na czat.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
PS. Dobrym argumentem w walce z nimi jest to co mają w stopce maili ktore od nich przychodza :
Zapraszam do sprawdzenia ofert bonusowych w naszym dziale promocji .
Oferty można aktywować na koncie w sekcji ofert bonusowych po zalogowaniu do konta
Sprawdż promocje tu --&gt;Promocje - zakłady sportowe
Pozdrawiam,
Piotr
Biuro Obsługi Klienta
Sami zachęcają do sprawdzania ofert.
 
Do góry Bottom