>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson: Zakład bez ryzyka do 150 PLN !

O 929

olek-cbr

Użytkownik
Dwa pytanka odnośnie bonusu:
1. Wpłacam 300zł czy jeśli przegram pierwszy zakład mogę te wpłacone 300 od razu wypłacić?
2. Wpłacam 300zł jeśli wygram wygrana jest jako bonus którym obracam, a wpłacone 300 mogę wypłacić?
 
L 12

lolada12345

Użytkownik
@olek-cbr
1. Tak
2. Tak
Ja mam inne pytanie.
Miałem mały problem z tym bonusem i po załozeniu konta i wpłaceniu pieniazkow nie pojawilo mi sie to magiczne &quot;niebieskie pole&quot;. Napisałem do supportu i sprawę rozwiązali pozytywnie a nawet więcej: bardzo pozytywnie. Chodzi o to że pojawily mi sie dwa niebieskie pola z zakładem bez ryzyka, jedno pod drugim. Myślałem ze to jakis bug ale o dziwo po wykorzystaniu pierwszego (kupon nie wszedl, pieniadze wrociły) mam drugi do dyspozycji. Co byscie zrobili ? Grali na drugi czy moze napisac do supportu i zapytac ?
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
betsson daje zakład bez ryzyka za 30zł na mecz na żywo - Legia - Cracovia (w niedzielę)
zasady takie jak zwykle:
- Wygrane netto (wygrane minus stawka) z zakładu bez ryzyka zostaną wypłacone jako bonus i muszą zostać obrócone 1 raz z kursem minimalnym 1,50.
- Jeśli zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz natychmiastowy zwrot bez dodatkowych wymagań.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
@olek-cbr 1. Tak 2. Tak
dzięki za info, zagrałem i weszło kasę wypłaciłem a teraz obracam sobie bonusem
@bobule dzięki za info, na pewno skorzystam z tej promocji, chociaż ostatni zakład na żywo Legii (z Realem) dużej liczbie osób odbił się czkawką ???? ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
No dobrze, zatem jeśli zagram pojedynczy zakład wy wysokości 300zł na wygraną Donalda Trumpa i wygram to wpłacone pieniądze mogę wypłacić od razu, ale wygraną muszę obrócić raz po kursie minimalnym 1,5?
Natomiast jeśli przegram to na moje konto wracają 300 zł i mogę je od razu wypłacić, nie muszę nic obracać? Tak było np. w Betclick ale dotyczyło to jedynie zakładu wielokrotnego no i jednak nie za aż 200 zł. Promocja w Betsson wydaje mi się zwyczajnie zbyt piękna by mogła być prawdziwa...
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
No dobrze, zatem jeśli zagram pojedynczy zakład wy wysokości 300zł na wygraną Donalda Trumpa i wygram to wpłacone pieniądze mogę wypłacić od razu, ale wygraną muszę obrócić raz po kursie minimalnym 1,5?
Natomiast jeśli przegram to na moje konto wracają 300 zł i mogę je od razu wypłacić, nie muszę nic obracać? Tak było np. w Betclick ale dotyczyło to jedynie zakładu wielokrotnego no i jednak nie za aż 200 zł. Promocja w Betsson wydaje mi się zwyczajnie zbyt piękna by mogła być prawdziwa...
Dokładnie tak
 
A 185

adikos

Użytkownik
no super tylko że to temat dotyczący Unibetu a nie Betsoona ;)

//aa oki sry ???? pomyliły mi się firmy ???? przeniosłem
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Masz rację, mój błąd, mógł w BetClicku być to zakład pojedynczy, ale przy zakładzie z możliwościa 1X2. Jeśli były tylko dwie opcje to musiał być już zakład wielokrotny.
W każdym razie korzystan z bonusu i idą pieniądze na Trumpa, szkoda tylko, że dopiero teraz się o tym dowiedziałem i zainwestowałem już prawie 300 w Unibet w dodatku przy znacznie niższym kursie.
Ed. No dobrze zarejestrowałem się w Betsson, nie widzę tutaj żadnej opcji zakładu bez ryzyka. Wchodzę na opcję Wpłata i tam dwie opcje:
- Tylko wpłata
Po prostu wpłać jeśli nie chcesz bonusu.
- Powitalny bonus 500 PLN w kasynie
Nie mając kasy na koncie sobie specjalnie zrobiłem wirtualny zakład na wygraną Trumpa za 300 PLN, wpisałem kwotę i szukam niebieskiego pola, które rzekomo mam zaznaczyć by potwierdzić, że korzystam w tym zakładzie z bonusu. No i nie widzę takiego pola, nie ma czegoś takiego. Próbuję skorzystać z czata, które ma być czynne 24/7 - nie jest czynne. Obsługa klienta telefoniczna również jest w tym momencie niedostępna.
 
manita 6

manita

Użytkownik
No dobrze, zatem jeśli zagram pojedynczy zakład wy wysokości 300zł na wygraną Donalda Trumpa i wygram to wpłacone pieniądze mogę wypłacić od razu, ale wygraną muszę obrócić raz po kursie minimalnym 1,5?

Natomiast jeśli przegram to na moje konto wracają 300 zł i mogę je od razu wypłacić, nie muszę nic obracać? Tak było np. w Betclick ale dotyczyło to jedynie zakładu wielokrotnego no i jednak nie za aż 200 zł. Promocja w Betsson wydaje mi się zwyczajnie zbyt piękna by mogła być prawdziwa...
W BetClic i Expekt było jeszcze piękniej, bo można było bez żadnego ryzyka postawić 400 zł.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Co!? Kiedy niby? Ja pamiętam o ofertach 100, 150, 200, 222...
Co do Betsson, udało się, oferta bonusowa działa. Dali mi od razu identyczny bonus za 30 zł na mecz Legii, niestety under 1,5 nie wszedł. Pieniądze do wypłaty jednak od razu zwrócili.
 
C 1

casualstyle

Użytkownik
A,to spoko,z resztą zaraz zobaczymy,bo mecz zamyka mi kupon,to zobaczymy czy będzie do wypłaty.Dziękuję za informację,za kilka chwil postaram się ją potwierdzić.
 
manita 6

manita

Użytkownik
Co!? Kiedy niby? Ja pamiętam o ofertach 100, 150, 200, 222...
Co do Betsson, udało się, oferta bonusowa działa. Dali mi od razu identyczny bonus za 30 zł na mecz Legii, niestety under 1,5 nie wszedł. Pieniądze do wypłaty jednak od razu zwrócili.
O dawno, dawno, jakoś w 2013 r, ale ta kwota 400 zl wisiała długo, potem zmniejszali na 222 i niżej.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Nie mam niebieskiego przycisku zeby zaznaczyć ze biorę bonus bez ryzyka. Wiecie co z tym zrobic?
A zrobiłeś już wpłatę depozytu? Bo jeśli tylko się zarejestrowałeś i nie masz wpłaty na koncie tylko chcesz sprawdzić to &quot;niebieskie pole&quot; to go nie będzie. Dopiero jak zrobisz wpłatę i wybierzesz jakiś kurs to się pojawi
 
K 0

kali-pala

Użytkownik
mam pytanko: czy moge wplaty dokonac z innych danych/konta niz moje na betsson a wyplata juz na moj rachunek/dane?
robil tak ktos kiedys,jakies problemy sa?
 
K 0

kali-pala

Użytkownik
mam pytanko: czy moge wplaty dokonac z innych danych/konta niz moje na betsson a wyplata juz na moj rachunek/dane?
robil tak ktos kiedys,jakies problemy sa?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Ale po co to robić?
Wpłać sobie normalnym druczkiem w bankowym okienku, podaj swoje dane na druczku. Wpłać sobie kartą paysafecard, gdzie nie ma żadnych danych. To są dwie wygodne metody i nie trzeba kombinować. Wówczas wypłacisz też bezproblemowo na swoje konto bankowe.
No chyba, że przyczyna pytania to jakaś kombinacja...
 
Do góry Bottom