>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson: Zakład bez ryzyka do 150 PLN !

bobule 72

bobule

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +13
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Co do tej drugiej promocji, to mam pytanie.

Zakład bez ryzyka może zostać wykorzystany tylko raz, w pełnej kwocie i w jednym zakładzie. Przed wypłatą wygrane netto z zakładu bez ryzyka (wypłata minus stawka) muszą zostać obrócone 1 raz z kursem minimalnym 1.50.

Czyli, jak wygramy, to musimy obrócić raz jeszcze? Dobrze rozumiem?
 
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. Mam konto w Betssonie już wiele lat i nie pamiętam, czy skorzystałem z jakiegoś bonusu powitalnego, ale chyba nie. Czy teraz, jak ktoś z mojej rodziny mieszkający w tym samym miejscu co ja i korzystający z tego samego komputera założy konto, to może liczyć ten bonus?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli Ty nie pamiętasz czy skorzystałeś z promocji powitalnej to my tym bardziej ????
Napisz do supportu, tak będzie najlepiej i najbezpieczniej.
 
E 0

eidiar91

Użytkownik
Witam,
W nocy postawilem zaklad bez ryzyka 300 zl na mecz Brazylia Argentyna i wygralem 651 PLN (wygrana netto 351 PLN). Wiadomo ze musze obrocic 351 PLN jeden raz po kursie 1.50.
2 pytania dotyczace obrotu wygranej:
1) Kazde wydarzenie na kuponie musi miec 1.50 czy AKO 1.50 tez moze byc?
2) Dzis postawilem 2 zaklady: pierwszy kurs 2.12 stawka 156 PLN natomiast drugi kurs 2.45 stawka 200 PLN, lacznie 351 zl. Bedzie sie to liczylo do obrotu? czy jednak po wygranej musialem postawic cale 351 zl na jednym kupon?
Z gory dziekuje za odpowiedz ????
Pozdrawiam
 
E 0

eidiar91

Użytkownik
Witam ;)

W nocy postawilem zaklad bez ryzyka 300 zl na mecz Brazylia Argentyna i wygralem 651 PLN (wygrana netto 351 PLN). Wiadomo ze musze obrocic 351 PLN jeden raz po kursie 1.50.

2 pytania dotyczace obrotu wygranej:

1) Kazde wydarzenie na kuponie musi miec 1.50 czy AKO 1.50 tez moze byc?
2) Dzis postawilem 2 zaklady: pierwszy kurs 2.12 stawka 156 PLN natomiast drugi kurs 2.45 stawka 200 PLN, lacznie 351 zl. Bedzie sie to liczylo do obrotu? czy jednak po wygranej musialem postawic cale 351 zl na jednym kupon?

Z gory dziekuje za odpowiedz ????

Pozdrawiam
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Możesz to postawić nawet jako zakłady po 10zł grunt by rozliczyć to w czasie jaki ci dał bukmacher (wszystko masz w zakładce bonusy). Tylko z tego co kojarzę do obrotu wliczają się chyba tylko wygrane zakłady (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi).
Ako 1.50 pewnie też bez problemu może być.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Dokładnie tak, nie musisz stawiać od razu całej stawki możesz stopniowo obstawiać po 20,50,100 zl grunt żeby AKO się zgadzało
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Witam, Puscilem kupon w betssonie niestety nie zaznaczylem dodatkowo ze ma byc to kupon promocyjny(zwrot jesli bedzie porazka), dlatego chcialem puscic drugi kupon zeby to wykorzystac. Niestety nie mam przyzaznaczaniu:
5. W celu postawienia swojego zakładu bez ryzyka należy zaznaczyć niebieskie pole na kuponie po wybraniu swoich kursów.
Czy bonus przeszedl automatycznie na 1 kupon?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Tylko UFC można na nim obstawiać. Jak próbowałeś inne sporty łączyć to pewnie temu nie masz możliwości wybrania zakładu bez ryzyka
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Ja puściłem normalnie z jednym zdarzeniem UFC + inne dyscypliny i wyskoczył zakład bez ryzyka i przyjęło bez problemu ???? zresztą zawsze przyjmuje przy takich promocjach.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
U mnie też zawsze przyjmowało. Jednak wczoraj nie chciało bo próbowałem dorzucić Serbię U21. Dopiero jak usunąłem ten mecz to wyskoczyła możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka.
 
manita 6

manita

Użytkownik
Witam, Puscilem kupon w betssonie niestety nie zaznaczylem dodatkowo ze ma byc to kupon promocyjny(zwrot jesli bedzie porazka), dlatego chcialem puscic drugi kupon zeby to wykorzystac. Niestety nie mam przyzaznaczaniu:

5. W celu postawienia swojego zakładu bez ryzyka należy zaznaczyć niebieskie pole na kuponie po wybraniu swoich kursów.

Czy bonus przeszedl automatycznie na 1 kupon?
No to masz lipę ???? Zgodnie z regulaminem jeśli nie zaznaczysz niebieskiego pola to promocja cię po prostu nie obowiązuje.
Licz, ze kupon ci wejdzie to wtedy nie bedziesz musiał nawet nic obracać tylko cała kwota będzie twoja... gorzej jak nie wejdzie, bo nie dostaniesz zwrotu chyba, że zwrócisz się do supportu na czacie.

Mój kolega ten sam błąd popełnił, nie zaznaczył niebieskiego pola i postawił 300 zł, kupon mu nie wszedł, dziwił się, że nie oddali mu kasy, kazałem mu napisać maila i dostał taką odpowiedź.
Zwrocili mu 300 zł, ale w formie bonusu obrót 3x 1.50.

 
P 0

piterekj25

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie odnośnie tej promocji Zakład bez ryzyka z UFC. Jeśli wpłacę 120 pln i wygram będę miał np. 250 pln na koncie to 120 normalnie mogę wypłacić a 130 będzie bonusem którym muszę obrócić przed możliwością wypłaty czy całą kwotą 250 pln muszę obrócić przed wypłatą? I tak samo jak przegram to jak zwrócą mi 120 pln to mogę je wypłacić czy muszę nimi obrócić przed wypłatą?
 
Do góry Bottom