>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Expekt
MEGA PROMOCJA: Zakład bez ryzyka 200PLN!!!


Jako nowy gracz Expekt możesz skorzystać ze wspaniała oferty powitalnej! Zakład bez ryzyka do kwoty 200PLN! W przypadku przegranego pierwszego zakładu otrzymasz zwrot, który może od razu wypłacić, bez obrotu!

Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:
1. Zarejestruj się w expekt.com ze specjalnego linku:
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu za pomocą przelewu bankowego, przelewu24 lub karty debetowej/ kredytowej. 3. Postaw pierwszy zakład do 200 zł z co najmniej 3 możliwymi wynikami np. mecz piłki nożnej 1X2.
4. Jeśli trafisz, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł w ciągu 14 godzin.
Wyślij maila na adres [email protected] a my zwrócimy Ci postawione pieniądze w ciągu 14 godz od zgłoszenia . To oferta bez żadnego ryzyka!
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
Regulamin i zasady:
1) Oferta

&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;null&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;JoakimText2&quot;&gt; Kwota, którą otrzymasz w Expekt to CASHBACK 200 zł.
Oznacza to, że zwrócimy Ci pieniądze ze pierwszy zakład, jeżeli okaże się on przegrany.
UWAGA: to nie jest żaden bonus, którym trzeba obracać! Te pieniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić. To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka!
1. Zarejestruj się w Expekt
Wypełnij formularz rejestracyjny i potwierdź rejestrację, klikając przycisk &quot;Zarejestruj się&quot;.
2. Złóż pierwszy depozyt
Aby postawić pierwszy zakład i skorzystać z naszej oferty, musisz dokonać wpłaty w wysokości przynajmniej 15 zł. Kwota, którą postawisz na swój pierwszy zakład, w przypadku przegranej zostanie Ci zwrócona w całości, aż do 200 zł!
3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka
Jeżeli postawisz swój pierwszy zakład na remis pomiędzy zespołami, a kurs wyniesie np. 6,00 otrzymasz:
200 zł x 6,00 = 1200 zł
Jeżeli nie będzie remisu, wyślij maila na adres [email protected] a my zwrócimy Ci postawione pieniądze w ciągu 14 godz od zgłoszenia . To oferta bez żadnego ryzyka!
Bonus dotyczy tylko nowych użytkowników.
Tylko Twój pierwszy zakład jest refundowany.
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

2) Inne warunki

Szczegóły oferty powitalnej cashback
1. Do skorzystania z oferty Cashback uprawnieni są wyłącznie użytkownicy, którzy aplikują o konto w Expekt i nigdy wcześniej nie posiadali konta w Expekt. Użytkownik, który posiadał lub posiada konto Expekt lub zamieszkuje obszar, na którym oferta nie jest dostępna, nie otrzyma powitalnego Cashbacku. Tylko pierwsze zarejestrowane konto z danego komputera będzie uprawnione do otrzymania powitalnego Cashbacka. Kolejne rejestracje dokonane z tego samego komputera nie będą uprawnione do otrzymania Cashbacka.
2. Aby skorzystać z tej oferty bukmacherskiej, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu – Przelewy24.
3. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski – 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
4. Promocja obejmuje zarówno zakłady pojedyncze i wielokrotne.
5. Nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka.
6. Refundowany jest tylko pierwszy postawiony zakład kwalifikujący się do promocji.
7. Jeden cashback przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres e-mail, jeden adres IP, komputer, jedną kartę płatniczą).
8. Oferta dotyczy tylko graczy z Polski.
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.Expekt.com']www.Expekt.com[/URL]​
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Mam rozumieć, że ta piłka nożna jest tylko przykładem i można grać również m.in tenis? Po prostu się upewniam. Druga sprawa - jak wygląda sprawa z handicapami? Można grać jedynie 1X2 czy inne kombinacje także?
ed.: Nie doczytałem napisu (bez obrotu), także kasacja ostatniego pytania.
 
C 48

chosenone

Użytkownik
3. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski – 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.

Chyba wszystko wyjaśnia.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Kurde mam konto na siebie już dawno tam zrobione, ale chyba założę na siostrę, grzech nie skorzystać ????
Ciekawe jakie dokumenty potrzebują przy weryfikacji ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kurde mam konto na siebie już dawno tam zrobione, ale chyba założę na siostrę, grzech nie skorzystać
Tylko nie zaśmiecaj później forum tematem z prośbą o porady jak wypłacić kasę albo jak odblokować konto, które nie wiadomo czemu zostało zablokowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
nie idzie zrobić konta niestety, jakieś problemy. szkoda, bo chciałem na Iśke postawić.
Czy ta promocja jest w zamian za bonus 100% od wpłaty, do 200pln?
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Tylko nie zaśmiecaj później forum tematem z prośbą o porady jak wypłacić kasę albo jak odblokować konto, które nie wiadomo czemu zostało zablokowane.

Płakał nie będę, bo to tylko 200 zł, ale mam inne pytanie. Czy wpłat można dokonywać z konto Pana Kowalskiego z konta bankowego Pana Nowaka? Czy właściciel obu kont musi być ten sam? Pamiętam, że w Betclic można było z innego wpłacić.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Płakał nie będę, bo to tylko 200 zł, ale mam inne pytanie. Czy wpłat można dokonywać z konto Pana Kowalskiego z konta bankowego Pana Nowaka? Czy właściciel obu kont musi być ten sam? Pamiętam, że w Betclic można było z innego wpłacić.
ja w Expekcie nigdy nie miałem problemów z wpłacaniem z innego konta. No chyba ze ta promocja działa na innych zasadach...
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
&quot;Historia konta&quot; ? Czyli jeśli z mego IP ani na moje dane lub ten sam adres nie było zakładane konto to powinien wystarczyć sam dowód ?
 
firer 886

firer

Użytkownik
&quot;Historia konta&quot; ? Czyli jeśli z mego IP ani na moje dane lub ten sam adres nie było zakładane konto to powinien wystarczyć sam dowód ?
śmiem w to wątpić ;)
ja w Expekcie nigdy nie miałem problemów z wpłacaniem z innego konta. No chyba ze ta promocja działa na innych zasadach...
z wpłata nie będzie zadnego problemu............... gorzej z wypłatą
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
&quot;3, Potwierdzenie adresu – jedno z poniższych:
Rachunek
Wyciąg bankowy
[Potwierdzenie adresu nie powinno być starsze niż 3 miesiące i powinno zawierać nazwisko oraz zarejestrowany adresu]&quot;
&quot;2. Potwierdzenie metody płatności – jedno z poniższych:
Kopia karty kredytowe/debetowej zarejestrowanej w expekt.com (przód)
Zrzut ekranu z konta bankowego, pokazujący depozyt do expekt.com
[Dodatkowe dokumenty mogą być wymagane, jeśli wpłata nie jest dokonywana za pomocą karty]&quot;
O rodzinie chyba nie ma żadnej mowy? Mój brat w prehistorii założył konto na Expekcie, a jak można się domyślić - mamy takie same nazwisko. Oczywiście konto zakładane jest na innych komputerach, inne IP. To będzie moje pierwsze konto, pierwsze konto z tego komputera, którego używam obecnie.
 
Do góry Bottom