>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Jak już wysłaliście te skany to potwierdzenie weryfikacji od nich przychodzi na maila czy jest widoczne gdzies na stronie po zalogowaniu ?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mam pytanie odnosnie tego bonusu. Jakies 5 lat temu moj brat zalozyl tam konto i obstawial. Mielismy wtedy inny internet, stad ip mogloby sie nie pokrywac, jednak nie daje sobie reki uciac, ze mogl sie kiedys logowac z obecnego ip, mimo ze nie gral. Obecnie nie mieszka juz razem ze mna, a ja chcialbym sie zarejestrowac i zaczac grac, a przy okazji dostac bonus. Da rade cos z tym zrobic? Pozdrawiam, zabek.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Liczy się nie tylko ip, liczy się niestety jeden bonus na domostwo. Czyli jak to twój brat, i w dowodzie miał ten sam adres. To ty z bonusa nie możesz skorzystać.
 
1 3

1905

Użytkownik
Witam,chce założyć konto na Expekt i skorzystać z tego free beta.Mam do Was dwa pytania czy trzeba wpisywać jakiś &quot;Kod promocyjny&quot; i &quot;Kod bonusowy&quot; ? Czy wystarczy że zarejestruje się z linku widniejącego na pierwszej stronie pt. &quot; &gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt; &quot; ? I drugie pytanie czy jest jakiś czas na wpłacenie pieniędzy od daty założenia konta ? Czy przykładowo dzisiaj zakładam konto a wpłacam pieniądze za 2 miesiące - może tak być? Czy jest jakiś ograniczony czas? Liczę na Waszą pomoc !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nic nie trzeba uzupełniać w polach kod promocji czy kod bonusu.
Jak wejdziesz przez link, który jest umieszczony w pierwszym poście to to wystarczy, do otrzymania bonusu.
Najlepiej z promocji skorzystać jak ona trwa, bo za 2 miesiące to nic nie wiadomo, jaki będzie promocja, czy obecny adres e-mail będzie dostępny itd.
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Witam,
a czy bonusu dotyczy też granie na podwójne szanse?
Właściwie też są 3 możliwości tzw. 1X, X2 i 12, i np. grając z tego X2, a zakład okażę się przegrany, otrzymam zwrot?
I druga sprawa, jak to jest teraz z tym ako, bo ktoś tu pisał, że już m.in. tenis bezwzględnie odpada, nawet przy zakładach wielokrotnych, zostają jedynie spotkania z 3 możliwościami wyniku?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak mają być spotkania 1 x 2. Także na taśmie. 1x x2 i 12 też CHYBA się liczy. Ale mając zakład bez ryzyka lepiej postawić normalnie mecz 1 x 2. Nie ma co grać małych kursów. Jakbym mógł jeszcze z tego skorzystać to minimalny kurs jaki bym grał to 2.0. Nie opłaca się marnować tego freebeta na niski kurs. Szkoda marnować taką świetną jednorazową promocję.
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Tak mają być spotkania 1 x 2. Także na taśmie. 1x x2 i 12 też CHYBA się liczy. Ale mając zakład bez ryzyka lepiej postawić normalnie mecz 1 x 2. Nie ma co grać małych kursów. Jakbym mógł jeszcze z tego skorzystać to minimalny kurs jaki bym grał to 2.0. Nie opłaca się marnować tego freebeta na niski kurs. Szkoda marnować taką świetną jednorazową promocję.
Podwójna szansa nie oznacza od razu niski kurs, myślałem o X2 przy kursie &gt;3, dlatego pytałem.
Pozdrawiam.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Czy każdy kupon wielokrotny podlega zwrotowi? Bo ktoś wcześniej napisał że zaszły zmiany w regulaminie. Dajmy na to że złoże kupon wielokrotny z samego tenisa, bez zakładu 3 drogowego i czy on bedzie podlegał zwrotowi?
Czy musze postawic kupon dajmy na to wielokrotny z możliwością 1 x 2 i do niego moge dodać tenis, i dopiero zwrot bedzie uwzględniony, czy każdy kupon wielokrotny podlega zwrotowi?
 
yazir 26

yazir

Użytkownik
Niestety i mi się nie powiodło, obstawiłem 2 mecze na kuponie jeden na wczoraj i jeden na dziś, ten z wczoraj już nie wszedł i napisałem maila zgodnie z instrukcją. Kiedy się rozpocznie operacja zwrotu, czy po zakończeniu drugiego meczu?

Pzdr.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Czy każdy kupon wielokrotny podlega zwrotowi? Bo ktoś wcześniej napisał że zaszły zmiany w regulaminie. Dajmy na to że złoże kupon wielokrotny z samego tenisa, bez zakładu 3 drogowego i czy on bedzie podlegał zwrotowi?
Czy musze postawic kupon dajmy na to wielokrotny z możliwością 1 x 2 i do niego moge dodać tenis, i dopiero zwrot bedzie uwzględniony, czy każdy kupon wielokrotny podlega zwrotowi?
Każdy kupon wielokrotny podlega zwrotowi, nieważne czy masz 2 spotkania z piłki, czy 2 z piłki i 1 z tenisa.

Niestety i mi się nie powiodło, obstawiłem 2 mecze na kuponie jeden na wczoraj i jeden na dziś, ten z wczoraj już nie wszedł i napisałem maila zgodnie z instrukcją. Kiedy się rozpocznie operacja zwrotu, czy po zakończeniu drugiego meczu?
Pzdr.
Wyślij dokumenty, poczekaj na zakończenie drugiego meczu i możesz ubiegać się o zwrot przez LIVECHAT (przyspieszy to znacznie całą procedurę).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 0

fruki

Użytkownik
Witam skozystałem z oferty cash back i niestety przegralem musze wyslac e-mail na jakis tam adrem moje pytanie co musi byc w tresc e-mail
 
K 0

kazek1899

Użytkownik
Witam, nikt u mnie w domu nie miał nigdy konta na Expekt. Założyłem je na siebie, nie postawiłem jeszcze żadnego zakładu bo przeczytałem, że jak nie mam swojego konta w banku to nie będę mógł wypłacić pieniędzy. Czy jak założę konto na któregoś z rodziców to załapię się na cashback?
 
Do góry Bottom