>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

thestig 71

thestig

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie ????
W regulaminie jest, ze: &quot;Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live.&quot;
Wiec moge postwaic np 2x tenis ? Wolę się upewnić, bo niby to nie jest 3drozny, ale wielokrotny ????
Tak, możesz postawić wielokrotny zakład na tenis. Singla nie.

Co do mnie to mogę polecić tą promocję, szybki zwrot kasy po niestety przegranym zakładzie, szybka wypłata. Żadnych problemów.
 
D 45

delete_

Użytkownik
Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live.
Nie kumam, zakład prelive czyli przed meczem maja byc trzy opcje, podwojna szansa odpada tak?
Ale na żywo już mogę czy tez z 3 możliwymi wynikami.?
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Jak komuś znajomemu (inne gospodarstwo domowe) bym założył konto na moim komputerze (korzystałem z bonusa) to bonus by przysługiwał?
 
S 9

slebek

Użytkownik
Jeżeli ktoś inny grał na expekcie z mojego gospodarstwa domowego i nie korzystał z casbacka to czy mi on przysługuje?
 
M 0

madara1994s

Użytkownik
witam, mam pytanie a mianowicie:
juz skorzystałem raz z promocji lecz chce założyć drugie konto na wujka ( inne ip, adres , nazwisko) , lecz chce wpłacić pieniądze z tego samego konto co ja wpłacałem poprzez przelew24 dałoby się tak ? i cashback obowiazywalby? i dałoby sie potem wypłacić ( wtedy na konto wujka ? )
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
witam, mam pytanie a mianowicie:
juz skorzystałem raz z promocji lecz chce założyć drugie konto na wujka ( inne ip, adres , nazwisko) , lecz chce wpłacić pieniądze z tego samego konto co ja wpłacałem poprzez przelew24 dałoby się tak ? i cashback obowiazywalby? i dałoby sie potem wypłacić ( wtedy na konto wujka ? )
bez problemu.
 
K 0

kubamks

Użytkownik
Witam, mam problem, otoz próbuje sie zarejestrować lecz po wypełnieniu wszystkiego i kliknięciu utwórz konto strona sie odswieża, próbowalem na innej przeglądarce i to samo, czy ktos z was mial taki problem albo wie co jest nie tak?
 
B 0

bornsinner

Użytkownik
Witam, taka sprawa, czy jeżeli zarejestrowałem się ze strony głównej expektu, a nie poprzez wejście gdzie piszę cashback do 222zł &quot;zarejestruj się&quot;, to czy również przysługuję mi cashback czy, tylko poprzez tą strone o cashbacku? Bo na moje to jest rejestracją i to, ale nie wiem, czy to nie jest &quot;pułapką&quot; na nowych.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
nie ma żadnej pułapki na nowych ????
cashback dla wszystkich nowych użytkowników na 100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nomercy 0

nomercy

Użytkownik
Wielkie dzięki ????
Ja bym jednak uważał. Sprawa opisywana przeze mnie we wcześniejszej fazie wątku dalej nie doczekała się rozwiązania / wyjaśnienia. A przypomnę, że nikt nigdy z mojego adresu i komputera nie rejestrował się w Expekt a bukmacher tak twierdzi, czego nawet nie jest w stanie (i co najważniejsze nie chce) udowodnić. Straciłem 222 zł i nikomu nie polecę jakiejkolwiek przygody u tego bukmachera.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Ja bym jednak uważał. Sprawa opisywana przeze mnie we wcześniejszej fazie wątku dalej nie doczekała się rozwiązania / wyjaśnienia. A przypomnę, że nikt nigdy z mojego adresu i komputera nie rejestrował się w Expekt a bukmacher tak twierdzi, czego nawet nie jest w stanie (i co najważniejsze nie chce) udowodnić. Straciłem 222 zł i nikomu nie polecę jakiejkolwiek przygody u tego bukmachera.
Pewne na 100%, ja nie piszę, że polecam buka, ale znam osobiście 9 osób, które korzystały z cashbacka, niektóre osoby 2-3 razy,
ja rodzinnie też 3 razy. Kilka dni temu poszli mi nawet na rękę i gdy się pomyliłem, bo nie postawiłem zakładu trzy drogowego i przegrałem bet, to przy drugiej wpłacie, jak postawiłem zgodnie z warunkami promocji i przegrałem, dostałem zwrot :]
coś im musiało nie przypasować...

pozdro!
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
A czy mogę zagrać handicap? tzn że np dziś monaco(-1) ?
możesz -- &gt; &quot;Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów&quot;.
 
Do góry Bottom