>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Czy aby otrzymać cashback trzeba spelnić jakieś inne warunki typu napisać do nich mejla że chcemy brac udzial w promocji bądź przy rejestracji coś zaznaczyć?Czy wystarczy tylko sie zarejestrować z linka powżej i wpłacic pieniadze?
 
B 0

beny668

Użytkownik
a co w przypadku jeżeli postawie dzisiaj zakład na sobotę i niedziele a przykładowo jutro wycofają promocje ?
zwrot zostanie mi przyznany ?
 
J 3

john_cash

Użytkownik
A mam pytanie z trochę innej beczki,czy jeśli kolega założy konto z adresu z którego kiedyś stawiałem tylko zakład (nie rejestrowałem się) to będzie później jakoś problem? Bo kiedyś będąc u znajomego ze swojego telefonu na jego sieci WiFi postawiłem zakład na Expekt,a teraz on chce skorzystać z oferty CashBack i chcę mieć czyste sumienie czy nie będzie miał potem problemów z ewentualną wypłatą zwrotu / gotówki.
 
N 3

nevada-smith

Użytkownik
To już kolejny problem z rejestracją na expekt. Od promocji cashback do 400 zł nie udało mi się tam zarejestrować. Najpierw po wypełnieniu pól i naciśnięciu Utwórz konto odświeżało mi stronę i nadal miałem widok formularza rejestracji. Tym razem po wypełnieniu pól i nacisnięciu Utwórz konto przenosi mnie do działu Sport i widze ofertę, żadnych informacji typu &quot;dziekujemy za rejestrację sprawdź maila&quot;. Po próbie logowania komunikat, żeby wpisac poprawną nazwę użytkownika, tak jakby nie było takiego gracza. Na mailu też nic. Na czacie oczywiście z nimi nie pogadam, bo oczywiście muszę mieć konto. Mailowo nawet nie próbuję, bo z doswiadczenia wiem, że siedzi tam banda idiotów lub boty wysyłają cokolwiek w odpowiedzi....
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Marcin-Odra:
* Rejestruje sie na Expekt.
* Wpłacam przez p24 222 zł.
* Gram za 222 zł zakład 3-drogowy, lub AKO z zakładów 2 lub 3 drogowych.
* Jesli jest wygrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
* Jeśli jest przegrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Marcin-Odra:

* Rejestruje sie na Expekt.
* Wpłacam przez p24 222 zł.
* Gram za 222 zł zakład 3-drogowy, lub AKO z zakładów 2 lub 3 drogowych.
* Jesli jest wygrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
* Jeśli jest przegrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
zgadza się
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Mogą być wszystkie zaklady z minimum 3 mozliwosciami wyniku ? Np handicap ale tylko 3 drozny z remisem lub np dokladny wynik ?
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Mam pytanie , kolega chce u mnie założyć konto na expekt i skorzystać z cashbacka, U siebie w tej chwili nie ma dostępu do kompa i internetu , Jeżeli inne dane , adresowe, zmienne ip ,tylko komputer ten sam , może w czymś przeskodzić? dodam że ostatnio logowałem się na własne konto . Z góry dzięki za odpowiedz.
 
A 0

armiz

Użytkownik
Mój kolega wczoraj postawił swój pierwszy zakład 222zł x @1,52 i wygrał zlecił wypłatę i był poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów z których wynika że jest zameldowany na dany adres np Faktury,Rachunki itp chociaż wcześniej przesłał na stronę zdjęcia dowodu osobistego... Czy miał już ktoś taką sytuacje że zażądali więcej dokumentów???
 
S 0

shadow1926

Użytkownik
ARMIZ to normalne jezeli zaczynaja cos podejrzewac. Przeslij taki dokumenty najlepiej rachunek za telefon lub screen wplaty z banku i nie bedzie problemu jezeli oczywiscie takowy screen posiadasz ????
 
M 2

michup

Użytkownik
mam pytanko. jeśli trzeba wpłacić przelewem lub karta to czy próbował ktoś może wpłacić za pomocą karty moneybookers? bo zastanawiam się czy to przejdzie i jak później z wypłatą.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Witam,
Dla osób zorientowanych, mam pytanie.
Założyłem konto w Expekcie w 2010 roku, nigdy nie wpłacałem kasy.Może z raz od razu po założeniu konta się logowałem. Dziś odzyskałem hasło, ponieważ go nie pamiętałem.
W czacie - dział bonus, zadałem pytanie,czy jestem uprawniony do uczestniczenia w &quot;cashback&#39;u&quot;. Otrzymałem odpowiedź, że TAK. Jedyne co mnie &quot;martwi&quot; to to, że konto zostało założone wcześniej niż w tym roku po 8 listopada i nie zrobiłem tego, z tego linku z którego niby trzeba było to zrobić(logiczne skoro konto ma 3/4 lata). Myślicie,że spokojnie mogę brać udział w Cashbacku?
Dodam, że na moim koncie w zakładce bonusy : moje oczekujące bonusy mam napisane :
&quot;Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej do 222,00 zł.&quot;
 
N 3

nevada-smith

Użytkownik
Witam,
Dla osób zorientowanych, mam pytanie.
Założyłem konto w Expekcie w 2010 roku, nigdy nie wpłacałem kasy.Może z raz od razu po założeniu konta się logowałem. Dziś odzyskałem hasło, ponieważ go nie pamiętałem.
W czacie - dział bonus, zadałem pytanie,czy jestem uprawniony do uczestniczenia w &quot;cashback&#39;u&quot;. Otrzymałem odpowiedź, że TAK. Jedyne co mnie &quot;martwi&quot; to to, że konto zostało założone wcześniej niż w tym roku po 8 listopada i nie zrobiłem tego, z tego linku z którego niby trzeba było to zrobić(logiczne skoro konto ma 3/4 lata). Myślicie,że spokojnie mogę brać udział w Cashbacku?
Dodam, że na moim koncie w zakładce bonusy : moje oczekujące bonusy mam napisane :
&quot;Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej do 222,00 zł.&quot;

Miałem podobną sytuację, konto załozone w 2009 (przez mojego brata na moje dane ???? ), nie było wplacane nic i po wielu rozmowach na czacie, wysyłaniu skanów dowodu itp przyznali mi prawo do cashbacku. Niestety nie wygralem, ale napisałem znowu na czacie i zwrócono mi moje 222 zł, które od razu wypłaciłem.
 
Do góry Bottom