>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Czy aby otrzymać cashback trzeba spelnić jakieś inne warunki typu napisać do nich mejla że chcemy brac udzial w promocji bądź przy rejestracji coś zaznaczyć?Czy wystarczy tylko sie zarejestrować z linka powżej i wpłacic pieniadze?
 
B 0

beny668

Użytkownik
a co w przypadku jeżeli postawie dzisiaj zakład na sobotę i niedziele a przykładowo jutro wycofają promocje ?
zwrot zostanie mi przyznany ?
 
J 3

john_cash

Użytkownik
A mam pytanie z trochę innej beczki,czy jeśli kolega założy konto z adresu z którego kiedyś stawiałem tylko zakład (nie rejestrowałem się) to będzie później jakoś problem? Bo kiedyś będąc u znajomego ze swojego telefonu na jego sieci WiFi postawiłem zakład na Expekt,a teraz on chce skorzystać z oferty CashBack i chcę mieć czyste sumienie czy nie będzie miał potem problemów z ewentualną wypłatą zwrotu / gotówki.
 
N 3

nevada-smith

Użytkownik
To już kolejny problem z rejestracją na expekt. Od promocji cashback do 400 zł nie udało mi się tam zarejestrować. Najpierw po wypełnieniu pól i naciśnięciu Utwórz konto odświeżało mi stronę i nadal miałem widok formularza rejestracji. Tym razem po wypełnieniu pól i nacisnięciu Utwórz konto przenosi mnie do działu Sport i widze ofertę, żadnych informacji typu &quot;dziekujemy za rejestrację sprawdź maila&quot;. Po próbie logowania komunikat, żeby wpisac poprawną nazwę użytkownika, tak jakby nie było takiego gracza. Na mailu też nic. Na czacie oczywiście z nimi nie pogadam, bo oczywiście muszę mieć konto. Mailowo nawet nie próbuję, bo z doswiadczenia wiem, że siedzi tam banda idiotów lub boty wysyłają cokolwiek w odpowiedzi....
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Marcin-Odra:
* Rejestruje sie na Expekt.
* Wpłacam przez p24 222 zł.
* Gram za 222 zł zakład 3-drogowy, lub AKO z zakładów 2 lub 3 drogowych.
* Jesli jest wygrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
* Jeśli jest przegrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Marcin-Odra:

* Rejestruje sie na Expekt.
* Wpłacam przez p24 222 zł.
* Gram za 222 zł zakład 3-drogowy, lub AKO z zakładów 2 lub 3 drogowych.
* Jesli jest wygrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
* Jeśli jest przegrany, moge od razu wypłacić bez obracania ?
zgadza się
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Mogą być wszystkie zaklady z minimum 3 mozliwosciami wyniku ? Np handicap ale tylko 3 drozny z remisem lub np dokladny wynik ?
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Mam pytanie , kolega chce u mnie założyć konto na expekt i skorzystać z cashbacka, U siebie w tej chwili nie ma dostępu do kompa i internetu , Jeżeli inne dane , adresowe, zmienne ip ,tylko komputer ten sam , może w czymś przeskodzić? dodam że ostatnio logowałem się na własne konto . Z góry dzięki za odpowiedz.
 
A 0

armiz

Użytkownik
Mój kolega wczoraj postawił swój pierwszy zakład 222zł x @1,52 i wygrał zlecił wypłatę i był poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów z których wynika że jest zameldowany na dany adres np Faktury,Rachunki itp chociaż wcześniej przesłał na stronę zdjęcia dowodu osobistego... Czy miał już ktoś taką sytuacje że zażądali więcej dokumentów???
 
S 0

shadow1926

Użytkownik
ARMIZ to normalne jezeli zaczynaja cos podejrzewac. Przeslij taki dokumenty najlepiej rachunek za telefon lub screen wplaty z banku i nie bedzie problemu jezeli oczywiscie takowy screen posiadasz ????
 
M 2

michup

Użytkownik
mam pytanko. jeśli trzeba wpłacić przelewem lub karta to czy próbował ktoś może wpłacić za pomocą karty moneybookers? bo zastanawiam się czy to przejdzie i jak później z wypłatą.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Witam,
Dla osób zorientowanych, mam pytanie.
Założyłem konto w Expekcie w 2010 roku, nigdy nie wpłacałem kasy.Może z raz od razu po założeniu konta się logowałem. Dziś odzyskałem hasło, ponieważ go nie pamiętałem.
W czacie - dział bonus, zadałem pytanie,czy jestem uprawniony do uczestniczenia w &quot;cashback&#39;u&quot;. Otrzymałem odpowiedź, że TAK. Jedyne co mnie &quot;martwi&quot; to to, że konto zostało założone wcześniej niż w tym roku po 8 listopada i nie zrobiłem tego, z tego linku z którego niby trzeba było to zrobić(logiczne skoro konto ma 3/4 lata). Myślicie,że spokojnie mogę brać udział w Cashbacku?
Dodam, że na moim koncie w zakładce bonusy : moje oczekujące bonusy mam napisane :
&quot;Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej do 222,00 zł.&quot;
 
N 3

nevada-smith

Użytkownik
Witam,
Dla osób zorientowanych, mam pytanie.
Założyłem konto w Expekcie w 2010 roku, nigdy nie wpłacałem kasy.Może z raz od razu po założeniu konta się logowałem. Dziś odzyskałem hasło, ponieważ go nie pamiętałem.
W czacie - dział bonus, zadałem pytanie,czy jestem uprawniony do uczestniczenia w &quot;cashback&#39;u&quot;. Otrzymałem odpowiedź, że TAK. Jedyne co mnie &quot;martwi&quot; to to, że konto zostało założone wcześniej niż w tym roku po 8 listopada i nie zrobiłem tego, z tego linku z którego niby trzeba było to zrobić(logiczne skoro konto ma 3/4 lata). Myślicie,że spokojnie mogę brać udział w Cashbacku?
Dodam, że na moim koncie w zakładce bonusy : moje oczekujące bonusy mam napisane :
&quot;Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty powitalnej do 222,00 zł.&quot;

Miałem podobną sytuację, konto załozone w 2009 (przez mojego brata na moje dane ???? ), nie było wplacane nic i po wielu rozmowach na czacie, wysyłaniu skanów dowodu itp przyznali mi prawo do cashbacku. Niestety nie wygralem, ale napisałem znowu na czacie i zwrócono mi moje 222 zł, które od razu wypłaciłem.
 
Do góry Bottom