>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
od takich pytań jest support buka, to zabierze wam pół minuty więcej niż napisanie tego posta, ludzie troche inwencji nie wszystko ktos za Was zrobi
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
od takich pytań jest support buka, to zabierze wam pół minuty więcej niż napisanie tego posta, ludzie troche inwencji nie wszystko ktos za Was zrobi
Chłop chce założyc konto prawdopodobnie z linka partnerskiego tego forum wiec chyba ma prawo wiedzieć czy łapie sie na promocje czy nie !! (nie ma info o wstrzymaniu promocji wiec chyba jest ok ale przezorny zawsze ubezpieczony)
Np.sportingbet nie tak dawno nie mial bezpośrednich promocji lecz z rejestrowan przez własnie pp min.stron bukmacherskich
 
G 0

grzex

Użytkownik
Witam ! wplacilem dzisiaj 100 zlotych na konto jaka jest dlugosc oczekiwania na bonus w gamebookers i czy bonus jest przyznawany automatycznie? Pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gdyby komuś zapomnieli dopisać bonusu, a rejestrował się z linku, podanym w 1 poście proszę o swoje dane na priv. Sytuacja zostanie sprawdzona, a bonus dopisany.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Wpłata za pośrednictwem systemu moneybookers
Minimalna kwota, jaką można przelać na konto za pomocą tej opcji wpłaty, to PLN 29.35.

 
S 0

swiergi

Użytkownik
&quot;Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.&quot;

Może mi ktoś powiedziec, o co chodzi w tym? w sensie że np mogę obstawic zaklad za 600zł z kursem 2 i juz mam obrócony bonus? Czy maksymalnie moge dac 6 kuponów za 100zł albo 3 za 200zł? (Wiem ze mogę dac 300 za 2zł itp ale chodzi mi żeby jak najszybciej dokonac obrotu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom