>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
J 0

jasnoszp

Użytkownik
Gdyby komuś zapomnieli dopisać bonusu, a rejestrował się z linku, podanym w 1 poście proszę o swoje dane na priv. Sytuacja zostanie sprawdzona, a bonus dopisany.
Marcin co z moim bonusem? obiecywales pomoc, czekam juz ponad tydzien a na privy nie odpowiadasz
jasnoszp
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Mam pytanie, czy przez przelewy 24 da sie wplacic na gamebookers?
Juz widze ze sie da...natomiast czy przez przelewy 24 tez bonus 100% obowiazuje?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Oczywiście, jak wpłacisz przez przelwy24 to jesteś uprawniony do otrzymania bonusu.
Dzieki za odpowiedz, na koncie wlasnie mam 98 pln,( 2 pln prowizji)..
I pytanko ostatnie - jak dlugo trzeba czekac na dopisanie bonusa, bo w zasadzie widze ze automatycznie sie to nie dzieje...
 
K 6

koziuch

Użytkownik
a wplacales po raz pierwszy? bo ja mam konto juz od 2 lat chyba ale nigdy nie robilem depozytu, dostane tez? bo support nie odpowiada.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Mam pytanie do tych którzy wypłacali czy jak robiłem depozyt kartą, to przy wypłacie chcą jakiś dodatkowych dokumentów, czy ten buk raczej nie robi problemów?

Mam wszystkie potrzebne dokumenty, ale pytam jak to się u nich ogólnie odbywa...
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Ta firma to oszuści !! także robiłem depozyt i żadnego bonusa nie otrzymałem:zoltakartka: pisałem chyba z 20 maili do supportu i oczywiście na żaden nie otrzymałem odpowiedzi ???? nie wpłacajcie tam pieniędzy jak nie chcecie sobie szarpać nerwów⛔⛔⛔
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Napiszcie z ciekawości maila typu czy mogę wpłacić pieniądze, na pewno od razu odpiszą, ale jak coś dać od siebie to cisza..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom