>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Unibet - odbierz bonus 100% do 200PLN!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Unibet

SUPER PROMOCJA: BONUS 100% do 200PLN CZEKA NA CIEBIE!!



PROMOCJA:
To bonus depozytowy 100% od wartości depozytu do 200 złotych dla polskich klientów, do wykorzystania w zakładach sportowych przedmeczowych i na żywo, standard


Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Unibet ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Unibet&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na Unibet

3. Twój bonus rozpocznie progresję wraz z Twoim pierwszym zakładem.

&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://adserving.unibet.com/ad.aspx?pid=8325&amp;bid=12048&quot;&gt;&lt;/script&gt;

Zasady i wymogi:

Szczegółowe zasady i warunki promocji
• Bonus wynosi 100% wartości depozytu do 200 PLN
• Bonus jest ważny tylko dla nowych klientów
• Wymagane jest zapisanie się do bonusu w momencie rejestracji i złożenie depozytu minimum 20 PLN, a wówczas klienci otrzymają natychmiast dodatkowo min. 20 PLN
• Maksymalna wartość bonusu to 200 PLN.
• Do tej oferty bonusowej, można zapisać się wyłącznie w momencie rejestracji.
• Wyłącznie jedno konto/użytkownik przypadający na gospodarstwo domowe może zapisać się do tej oferty bonusowej.
• Oferta bonusowa dotyczy wyłącznie rezydentów Rzeczypospolitej Polskiej.
• Bonus przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat
• Wszystkie bonusy, których wymóg obrotu nie został ukończony w ciągu 60 dni zostaną unieważnione i nie zostaną wypłacone
Unibet rezerwuje sobie prawo do usunięcia lub zmiany bonusu w dowolnym momencie, bez podania przyczyn.
• Standardowe zasady i warunki Unibet są również wiążące dla tej oferty bonusowej.
Wymogi obrotu bonusem depozytowym w zakładach sportowych
• Bonus depozytowy może być obrócony w zakładach przed-meczowych lub live
• Wymagany obrót bonusem i depozytem dla zakładów przedmeczowych wynosi 10 razy
• Wymagany obrót bonusem i depozytem dla zakładów live wynosi 12 razy
Udział kursów w obrocie definiuje się:
• Dla kursów (w tym kombinowanych) jako mniejsze lub równe 1.09: 25%
• Dla kursów (w tym kombinowanych) jako większe lub równe 1.10 i mniejsze niż 1.2: 50%
• Dla kursów większych i równych 1.20 (patrz lista poniżej)
Zakłady przedmeczowe / na żywo (live)
1. Single: 100%/95%
2. Double: 105%/100%
3. Treble: 110%/110%
4. 4 Fold: 115%/120%
5. 5 Fold: 120%/120%
6. 6 Fold: 130%/120%
7. 7 Fold: 140%/120%
8. 8 Fold: 150%/120%
9. 9 Fold: 160%/120%
10. 10 Fold: 170%/120%
11. 11 Fold: 180%/120%
12. 12 Fold: 200%/120%
• Progresja bonusu odbywa się tylko na podstawie rozliczonych zakładów i z uwzględnieniem udziału kursów w obrocie (patrz powyżej), bez względu na to czy wynik zakładu jest wygrany czy przegrany.
Wymogi obrotu bonusem depozytowym w kasynie
• Bonus może być obrócony w Kasynie (Red, Black) lub Live.
• Bonus musi zostać obrócony 25 razy w Kasynie i 35 razy w Kasynie Live
• Udział wszystkich gier stołowych i Video Pokera oraz Ruletki, Bakarata, Blackjacka w obrocie wynosi 10% a udział gier slotowych to 100%
DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO – NASZ BONUS JEST WYJĄTKOWY!
NISKIE RYZYKO
Możesz rozpocząć progresję bonusu już od kursów 1.01 i wyższych, żaden inny konkurent rynkowy nie wlicza tak niskich kursów do obrotu bonusem!
SZYBKOŚĆ
Stawiaj zakłady akumulowane (AKO) a na niektórych masz szansę otrzymać bonus nawet do 2 razy szybciej, im dłuższy kupon tym większą wagę jaką przypisuję się takiemu zakładowi w wymaganym obrocie! (patrz udział kursów w obrocie)
WYGODA
Wymagany obrót bonusem zaczyna się już od 5x w zakładach przedmeczowych dając Ci wolność i wygodę progresji bonusem tak szybko jak tylko chcesz!
ELASTYCZNOŚĆ
Nie ma znaczenia czy stawiasz w zakładach sportowych czy grasz w kasynie, teraz możesz korzystać z tych produktów i wciąż wyrabiać warunek obrotu bonusem.
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
nie bardzo rozumiem warunków obrotu, mógłby mi ktoś je wyjaśnić. To znaczy wpłacam 200zł i dostaje 200zł bonusu i po jaki kursie należy to obrócić i po jakim kursie? jak to wogole jest liczone?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wpłacasz 200 dostajesz 200 masz 400 i musisz teraz postawić zakłady na łączną sumę 4000zł jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, albo 4800zł jeśli chodzi o zakłady live. Single po kursie 1.20 a reszta jak w tabeli.
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
obrót sam mam sobie naliczać, czy jest możliwośc sprawdzenia tego w ustawieniach? jeszcze jedno małe pytanie czy można grać zarówno zakłady przedmeczowe jak i live aby zostały one wliczane do obrotu? czy tylko trzeba sobie wybrać taki lub taki? czyli obrót nie jest wcale taki duży i to jeszcze po takim kursie...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie wiem czy nie jest taki mały ten obrót, jeśli jeszcze wczoraj było promo 100% do 400 zł i obrót 2400 po tym samym kursie. Także sam sobie odpowiedz. Co do łączenia live + przedmeczowe zakłady to pewnie można. Obrót można sprawdzić w &quot;dostępne bonusy&quot; na koncie.
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
ja wchodze w ten link rejestracyjny z tego linku i wyskakuje mi bonus 400 zł a nie 200 zł !!!OCB !!?? Dlaczego tak jest ja chce bonus 100% do 200zł a nie ten za 400!!! HELP
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
Sylar płacze z sensem bo bonus do 200zł dopisują ci odrazu po depozycie a bonus 400zł musisz obrócić 6 razy i dopiero wtedy dostaniesz bonus. Jest problem ma ktoś jakiś pomysł ??
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wyłącz przeglądarkę, włącz, wyczyść ciasteczka, wejdź na unibet.pl i tam kliknij zarejestruj się, jeśli wyskoczy Ci logo że dostaniesz 200zł bonusu to rejestruj się i git ;)
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Bonus jest fajny tylko... gdyby nie ten obrót 4000 PLN to strasznie dużo, a kurs 1.2 to mydlenie oczu tylko, przynajmniej takie jest moje zdanie... mogliby dać np. 1.7, a dać o połowę mniejszy obrót...
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
obrót sam mam sobie naliczać, czy jest możliwośc sprawdzenia tego w ustawieniach? jeszcze jedno małe pytanie czy można grać zarówno zakłady przedmeczowe jak i live aby zostały one wliczane do obrotu? czy tylko trzeba sobie wybrać taki lub taki? czyli obrót nie jest wcale taki duży i to jeszcze po takim kursie...
Jest możliwość sprawdzenia w moim koncie/aktywne bonusy.
Bardzo przejrzyście jest postęp obrotu opisany.
Dodam na koniec, że poprzednia oferta była lepsza. Można naprawdę było raz dwa obrócić po niższych kursach i otrzymać te 400 złotych.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Wczoraj dzwonilem do biura obslugi klienta i dowiedzialem sie, ze maja problem z liczeniem na bierząco obrotu bonusem. Zaniepokoilo mnie to, poniewaz wczoraj nie dopisalo mi nic do obrotu i bylem troche skolowany. Wy tez macie ten problem? Jeszcze mam takie pytanie, jesli zagralbym remis zwrot i bylbym remis w meczu to jak jest traktowany ten zaklad jesli chodzi o bonus?
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
panowie zarejestrowałem się zaznaczyłem że chce skorzystać z promocji w ofercie bonusowej zaakceptowałem bonus wpłaciłem 200zł i nie dodano mi bonusu... wiecie co moze byc tego przyczyną?
 
L 0

lukash178

Użytkownik
witam ja tez dwa dni temu wplaciłem chodz jestem ich stałym klientem i otrzymałem inną oferte bonusową i tez mi nie dodano bonusu. napisalem do nich maila wczoraj rozmwaiałem na czacie z nimi i tłumacza się ze to bład komputerów a oni nie mogą manualnie dodac bonusu. i czekam od dwoch dni na ich odpowidzi nic. nigdy nie mialem z nimi problemu zawsze były szybko pieniądze na koncie na nic nie mogłem narzekać ale ta sytuacja mnie troche matwi
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
ja rówież dzisiaj o godz. 19.00 zarejestrowałem się, wykonałem wszystko tak jak należy akceptując bonus podczas rejestracji, następnie dokonałem wpłaty 200 złotych i do chwili obecnej nie został mi dopisany bonus ;/
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Wczoraj dzwonilem do biura obslugi klienta i dowiedzialem sie, ze maja problem z liczeniem na bierząco obrotu bonusem. Zaniepokoilo mnie to, poniewaz wczoraj nie dopisalo mi nic do obrotu i bylem troche skolowany. Wy tez macie ten problem? Jeszcze mam takie pytanie, jesli zagralbym remis zwrot i bylbym remis w meczu to jak jest traktowany ten zaklad jesli chodzi o bonus?
Draw no bet - to jest no bet w Unibecie. Innymi słowy zwrot nie jest liczony do obrotu bonusem. Sprawdzone osobiście.
Co do złego liczenia obrotu - faktycznie przy obrocie 2400 nie policzyli mi jednego zakładu za 10 zł, ale ogółem i tak byłem na plus to się nie awanturowałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom