>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Unibet - odbierz bonus 100% do 200PLN!

Status
Zamknięty.
F 52

fejser

Użytkownik
Szczeże mówiąc to ten bonus jest kiepski. W Expekcie trzeba obrócić tylko 4 razy. Obrót 10 razy to ściema i naciąganie nowych klientów. Wiadomo jest, że żdane laik nie obróci taką sumą tyle razy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na pewno plusem tej promocji są wymogi obrotowe. Obrót liczy się już od zakładów po kursie 1,01. Jak ktoś preferuje grę po kursach do 1,50 w singlach lub dublach to nie musi na siłę szukać dodatkowych zdarzeń, aby nazbierać wymagane minimum np. 2.0. Obrót w Unibet wbrew pozorom nie jest trudny.
 
S 12

sick

Użytkownik
Marcin-Odra wszystko się zgadza, co nie zmienia faktu że w porównaniu z ich poprzednią promocją warunki drastycznie się zmieniły na minus.
Wtedy za obrót 2,4 k było 400 PLN bonusa teraz za 4k - 200 PLN
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zgadza się, ale ja nigdzie nie porównywałem tych dwóch promocji. Nie ma co o tym wspominać, bo poprzednia promocja była w rodzaju testowania i na pewno już nie wróci. Dla graczy okazała się bardzo dobrą promocją, dla bukmachera pod pewnym kątem nie, dlatego zostały zmienione zasady.
Dlatego trzeba ją porównywać z aktualnymi promocjami innych bukmacherów i ta według mnie dalej jest promocją atrakcyjną ze względu na łatwy obrót.
 
S 12

sick

Użytkownik
Dlatego trzeba ją porównywać z aktualnymi promocjami innych bukmacherów i ta według mnie dalej jest promocją atrakcyjną ze względu na łatwy obrót.
bet365 200 PLN za 1,4 k PLN obrotu ;)
uni chce 2,5 x więcej
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
Pisałem maila do Unibetu ale jakoś im się nie spieszy i wiem ze tutaj szybciej uzyskam odpowiedź a mianowicie na jaki @ trzeba wysłać skan dowodu osobistego aby potwierdzić tożsamość i zrealizować wypłatę i ile trwa weryfikacja i wypłata na MB? Jak bym wysłał im jutro skan dowodu i zlecił wypłate to jest szansa że dojdzie do PT? Bo coś tam czytałem że w PT i Weekendy nie zlecają wypłat na MB :O Troche mnie to zdziwiło.Z góry dzieki za odpowiedź
 
S 12

sick

Użytkownik
z tego co wiem to rzadko weryfikują (mnie co prawda sprawdzali kilka lat temu ale znajomi którzy u nich grali robili wypłaty bez weryfikacji)
wypłata zazwyczaj następny dzień roboczy po zleceniu
jak masz obrót i dziś zlecisz to powinno dojść jutro
 
B 0

bblacky

Użytkownik
Witam czy jezeli moj brat ok3-4 lata temu zakladal tam konto i korzystal byc moze z jakiegos bonusu to czy ja moge tam teraz zalozyc konto i skorzystac z bonusu od pierwszej wplaty? brat juz jest zameldowany gdzie indziej... i nie wiem teraz czy moge skorzystac czy tez nie.
 
K 0

komar251

Użytkownik
today
Założyłem dzisiaj konto , bo chciałem się przenieść z Expekta , ale nie ma bonusu do zakładów sportowych niestety. Jedynie można do kasyna coś tam wziąć .
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Hej, kiedyś założyłem konto na Unibet, ale od razu prosili mnie o dokumenty i kazali czekać, co mnie poirytowało, bo zależało mi na obstawieniu kilku rzeczy i wybrałem konkurencję.

Teraz chciałbym tam odnowić konto, ale jest zablokowane i nie wiem jak uzyskać do niego kontakt, ich support milczy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Support odpisuje dosyć wolno, po 24 godzinach od napisania wiadomości. Na pewno Ci odpiszą.
Najlepiej użyć przypomnienie hasła na e-mail. Jak to nie pomoże to napisać maila, oni przeważnie oddzwaniają, aby zweryfikować dane do odblokowania konta.
Możesz spróbować napisać na czacie, aczkolwiek on rzadko jest online.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
No i fajnie udało mi się w końcu aktywować konto, ale support powiedział, że mój bonus powitalny wygasł, mimo że ani razu nie udało mi się zalogować i tak naprawdę teraz było moje powitanie i ani 400 zł, ani 200 zł ????

Nie da rady nic z tym zrboić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom