>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Winmasters - Bonus 100% aż do 250PLN na start!

Status
Zamknięty.
G 27

gumos

Użytkownik
Witam! Czy Wy rowniez nie mozecie postawic zakladu? Wyskakuje blad: &quot;Zakłady nie zostały postawione:
Zakłady nie zostały postawione z powodu błędów sieciowych. Odśwież i spróbuj ponownie.&quot;
 
M 0

micoka

Użytkownik
Gdzie znajde miejsce do wpisania BONUS250P w momencie składania depozytu ? bo wchodze w depozyt, klikam skrill i mam tylko okienko w którym wpisuje sie kwote depozytu.
 
G 27

gumos

Użytkownik
No to ladnie mam nadzieje, ze przez to ydluza czas obrotu bousem a supp czynny do 17 zaraz sprobuje na Angielski moze tam sie czegos dowiem
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
micoka jak zlozysz depozyt to on trafia na&quot;moje konto&quot;pozniej przelewasz to do zakladow sportowych i tam jest ten kod bonusu.tylko co z tych srodkow jak nie da sie grac
 
M 0

micoka

Użytkownik
aaa znalazłem, dzieki ????
ale pewnie bedzie można grać, z tego co wyczytałem w tym temacie to był problem z rejestracja, naprawili to.
wiec zakładam, ze i naprawia możliwość składania zakładów ????
najważniejsze, że ludzie potwierdzaja, że wypłacalny buk
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Witam! Czy Wy rowniez nie mozecie postawic zakladu? Wyskakuje blad: &quot;Zakłady nie zostały postawione:
Zakłady nie zostały postawione z powodu błędów sieciowych. Odśwież i spróbuj ponownie.&quot;
witam.tak mam dokladnie tak samo.ktos ma jakis pomysl co z tym zrobic?
Ja już próbuje od środy tam zagrać i nic ,polski support oczywiście nie odpisuje a angielski mi odpisał żebym sprawdził łącze , zmienił przeglądarkę a jeśli to nie pomoże to wyczyścić pliki cookie.
Zrobiłem wszystko i dalej niestety to samo, fakt że gdy grałem tam pierwszy swój kupon jakiś miesiąc temu też mi wyskakiwał komunikat jednak jak zminiłem stawkę o 2 zł to zakład został przyjęty, niestety teraz to nie działa i nic nie mogę zagrać. ????
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Weryfikacja standardowa bez wymyślania i telefonów, a wypłata w przyzwoitym czasie. Od ukończenia weryfikacji to jakiś dzień czekania.
Co do działania strony to rzeczywiście występują okresowo problemy z zalogowaniem, postawieniem zakładu itd co jest irytujące.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
promocja super !
pamiętajcie chciwy traci 2 razy
łatwiej wygrac 250 zł niz zrobic taki obrót przy takich wymaganiach, wqeryfikacji i niepewności co do serwisu
kto z tego w ogóle korzysta ?? :wowsdf:
wyrażam tylko swoją opinie pozdro
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Ważna informacja:
Winmasters z licencją w ramach Unii Europejskiej
Koncentrując się na ciągłym doskonaleniu naszych usług, jak również w celu zapewnienia Ci jak najlepszych doświadczeń i bezpieczeństwa z grami online, chcielibyśmy Cię poinformować, że w dniu 11 grudnia 2014 winmasters otrzymał oficjalną licencję w ramach Unii Europejskiej, regulowaną przez Lotteries and Gaming Authority Malta (LGA). Z uwagi na powyższe zmianie uległy dotychczasowe zapisy Regulaminu świadczenia usług. W przypadku, gdy nie zgadzasz się na akceptację nowego Regulaminu, prosimy o kontakt z naszym Departamentem Obsługi Klienta.

Jeżeli podczas korzystania z naszej platformy napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne bardzo prosimy o zgłoszenie ich do naszego Departamentu Obsługi Klienta w celu jak najszybszego ich wyeliminowania.
[URL='http://www.winmasters.com']www.winmasters.com[/URL]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom