>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja: Zgarnij 800zł bonusu w Bet-at-home na EURO 2012

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt; Zgarnij już teraz 800 PLN ME bonusu!
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;98%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td&gt; Wyjątkowa, sensacyjna i niesamowicie opłacalna – oferta ME od &lt;nobr&gt;bet-at-home.com&lt;/nobr&gt; to strzał w dziesiątkę! Uwaga:
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Oferujemy Ci do 800 PLN! Tak po prostu.
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Z bonusem jesteś świetnie przygotowany na wielkie wydarzenie tego roku! Zakład? Uwaga: mistrzowska oferta obowiązuje tylko przez krótki czas. Już 20 czerwca zabrzmi gwizdek końcowy!
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Jak zdobyć ME bonus:

Zarejestruj się na www.bet-at-home.com

====&gt; PROMOCJA na Bet-at-home &lt;====

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;



&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;
  • Zaloguj się na &lt;nobr&gt;www.bet-at-home.com.&lt;/nobr&gt;
  • Uzupełnij konto gracza.
  • W zakładce &quot;Wpłata/wypłata&quot; wybierz opcję &quot;Realizacja bonusu&quot;.
  • Wpisz poniższy kod bonusu – GOTOWE!
  • 50% wpłaconej kwoty zostanie natychmiast dopisane do Twojego konta gracza!



&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Kod bonusu to: EUR12
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;font-weight:13px; font-weight:bold;&quot;&gt;Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Nie pamiętasz danych dostępu?&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Wyślij wiadomość e-mail na &lt;nobr&gt; [email protected] &lt;/nobr&gt; lub skontaktuj się z nami bezpośrednio przez czat dostępny na naszej stronie internetowej. Konsultanci naszego serwisu zawsze służą pomocą!

Regulamin promocji:

  • Oferta trwa od 1 do 20 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2) i dostępna jest zarówno dla nowych jak i już zarejestrowanych klientów serwisu &lt;nobr&gt;bet-at-home.com.&lt;/nobr&gt; Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych od początku trwania promocji do momentu realizacji bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
  • Kod bonusu brzmi &quot;EUR12&quot; i musi zostać wpisany najpóźniej do 20 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2) na koncie gracza w zakładce &quot;Wpłata/wypłata/Realizacja bonusu&quot;. Po upływie tego czasu skorzystanie z promocji nie jest już możliwe.
  • Maksymalna kwota bonusu wynosi &lt;nobr&gt;800 PLN.&lt;/nobr&gt; Przy wpłacie powyżej &lt;nobr&gt;1600 PLN&lt;/nobr&gt; do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości &lt;nobr&gt;800 PLN.&lt;/nobr&gt;
  • Osobom, które otworzyły konto gracza w walucie innej niż PLN może zostać przyznany bonus w maksymalnej wysokości: &lt;nobr&gt;200 EUR,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;250 CHF,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;150 GBP,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;250 USD,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;1500 DKK,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;5000 CZK,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;400 YTL,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;400 BGN,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;8000 RUB,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;900 RON,&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;2000 SEK.&lt;/nobr&gt;
  • Bonus może być przyznany tylko i wyłącznie w przypadku gdy wcześniej nie nastąpiło zlecenie wypłaty.
  • Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż &lt;nobr&gt;1600 PLN&lt;/nobr&gt; muszą dokonać obrotu na łączną sumę &lt;nobr&gt;9600 PLN.&lt;/nobr&gt;
  • Uczestnictwo w akcji bonusowej wyklucza wszelkie wypłaty w okresie od 1 do 20 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2).
  • Bonus może zostać zrealizowany tylko w Zakładach Sportowych. Promocja nie obejmuje innych produktów serwisu &lt;nobr&gt;bet-at-home.com.&lt;/nobr&gt;
  • Tylko jeden bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego bądź jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź &quot;balance betting&quot;, &lt;nobr&gt;bet-at-home.com&lt;/nobr&gt; zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
  • Klienci ze Stanów Zjednoczonych, z Francji, Israela, Białorusi, Serbii, Ukrainy, Hiszpania, Włoch i Turcji nie mogą brać udziału w tej akcji promocyjnej.
  • Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez Gracza regulaminu promocji, jak również Ogólnych Warunków Handlowych &lt;nobr&gt;bet-at-home.com,&lt;/nobr&gt; dostępnych na &lt;nobr&gt;www.bet-at-home.com.&lt;/nobr&gt; &lt;nobr&gt;bet-at-home.com&lt;/nobr&gt; zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszych zapowiedzi.



Data rozpoczęcia: 2012.06.01
Data wygaśnięcia oferty: 2012.06.20
Wersja: 1.0
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
tak dla wszystkich
szkoda bo ostatnio w sumie bylo 100% do 600zl i 3x obrot z 1.5
a tutaj 50% do 800zl i 4x obrot z 1.7
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ale z czego się cieszyć? Z tego co pamiętam, to dokonując obrotu 4x z marżą bet-at-home i stawiając te same zakłady np. w pinnacle czy panbet zarobimy więcej pieniędzy bez bonusu niż z bonusem bet-at-home - jeśli mielibyśmy dokonać pełnego obrotu ???? Także trzeba liczyć, a nie cieszyć się jak szczerbaty na suchary :razz:
 
L 51

legionista880

Użytkownik
jesli masz np 1,9 na pinku a 1,75 na bahu to tego nie grasz na bahu tylko na pinku proste ale czesto bah zaspi i wtedy mozna pograc, skoro dla ciebie problem jest zrobic 10 tysiecy obrotu na bahu to zalecam ci - nie rob, albo wplac mniej, naprawde wystarczy troche myslec, rozumiem ze jak wplacasz 1600 to nie jest to twoje 100 procent budzetu ale np 5 czy 10 procent i robisz to spokojnie
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A jak wpłacę 100 zł, obrócę tylko 3 razy to bede mogl po 90 dniach wyplacic to co wpalcilem plus to co wygralem bez bonusu 50 % ?
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Mam pytanie, wplacilem 40 zl , dostalem 20 zl bonusu, czyli rozumiem ze zeby spelnic warunki obrotu musialem postawic min. 240 zl po kursie min 1.7 tak?
Drugie pytanie mam takie, ze chcialem zlecic wyplate, jednak otrzymalem informacje, ze nie moge tego zrobic, poniewaz nie minal jakis termin. Wiecie kiedy bede mogl srodki wyplacic?
 
0 4

007donald

Użytkownik
Za regulaminem:
&quot;Uczestnictwo w akcji bonusowej wyklucza wszelkie wypłaty w okresie od 1 do 13 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2).&quot;
 
A 6

amstrad

Użytkownik
bez nadzieja z tym czekaniem do 14 czerwca na wypłatę weekend mi wystarczył do obrotu 2400 i teraz czekam znając życie przez ten czas z połowe tego przegram wrrr....
albo wyjade na urlop tam gdzie neta nie ma w tedy kasa bezpieczna bedzie &quot;) jak u nich z wypłatami bo nie grałem dawno tam ??
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Miła rzecz od BAHa.
Dostałem list, z książeczką o EURO, terminarz Euro i zabawkę voodoo z symbolami niemieckimi :grin:

A co do bonusu to może się skuszę :razz:
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Ważne pytanie! Co jeśli nie zrobię obrotu przed upływem 90 dni? Taka sytuacja jest przecież możliwa. Odejmą mi bonus, czy również wygrane z bonusu i zostanę z samą wpłatą? Tylko nie piszcie mi że obrót to nie problem itd. Czekam na konkretną odpowiedź!

Pytałem supportu, ale odpowiedzieli wymijająco --&gt; mam się zgłosić do supportu jeśli nie obrócę bonusu...
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Miła rzecz od BAHa.
Dostałem list, z książeczką o EURO, terminarz Euro i zabawkę voodoo z symbolami niemieckimi :grin:
A co do bonusu to może się skuszę :razz:
też dostałem przed sekundą otworzyłem ???? już kaska wpłacona do baha
e/ ludziska mam pytanie i prosiłbym o szybką odpowiedz, a wiec : Jeżeli wpłaciłem 200 i dostałem bonus 100 : razem saldo : 300 , to jak przewale 100 to będę mógł wypłacić czy potraktują to jako 100 zł z salda głównego i zostanie : 100 bonus i 100 saldo główne ? Mam nadzieje że dobrze zadałem pytanie proszę o szybką odpowiedz !! ????
 
julek 421

julek

Użytkownik
/ ludziska mam pytanie i prosiłbym o szybką odpowiedz, a wiec : Jeżeli wpłaciłem 200 i dostałem bonus 100 : razem saldo : 300 , to jak przewale 100 to będę mógł wypłacić czy potraktują to jako 100 zł z salda głównego i zostanie : 100 bonus i 100 saldo główne ? Mam nadzieje że dobrze zadałem pytanie proszę o szybką odpowiedz !
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4x) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych
czyli jak wpłacisz 200 i 100 dostaniesz to musisz zagrac łacznie za 1200 zł po kursie 1,7 może to i być i 100 kuponów a może i 5. A jeżeli nie zagrasz łacznie za 1200 zł z tymi pieniędzmi nic nie będziesz mógł zrobić więc będziesz grał aż obrócisz/przegrasz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom