>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja: Zgarnij 800zł bonusu w Bet-at-home na EURO 2012

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zostały 22 godziny do zakończenia akcji promocyjnej!
Ostatnia chwila na zgarniecie tego ekstra bonusu!
13.06.2012 o godzinie 12:00 promocja wygasa.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Promocja przedluzona do 20 czerwca ale wyplaty nie mozna zlecic!!!A takie cos dostałem w e-mailu:
Witaj xxx
Z chęcią odpowiemy na Pana pytanie.
Obecnie możliwość wypłaty na Pana koncie gracza została już aktywowana.
Może Pan dokonać zlecenia.
W przypadku jakichkolwiek pytań, bet-at-home.com służy pomocą.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet-at-home.com
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mozna wyplacic jednak mi sie udalo........Przed chwila zlecilem wyplate pozwolili ale powiem ze troche mnie zdenerwowali.....Tak nie powinno byc przy zmianie regulaminu!!!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
wypłacał może ktoś dzisiaj/wczoraj z Bet-at-home korzystając wcześniej z promocji 50% ważnej do 13 czerwca? Trzeba do 20 czerwca czekać żeby móc wypłacić?
Tak ciezko napisac do supportu ja wyplacalem po 1,5h wyplata zostala zrealizowana ale musialem 2 razy do supportu napisac.
I jeszcze jedno kolega wyzej ModTeam napisal ze jak przegra sie bonus nie trzeba go obracac guzik prawda trzeba!!!Przykladowo wplacisz 1000 i dostajesz 500zl i nawet jak je przegrasz 500zl musisz wyrobic 6k!!!
 
S 12

sick

Użytkownik
I jeszcze jedno kolega wyzej ModTeam napisal ze jak przegra sie bonus nie trzeba go obracac guzik prawda trzeba!!!Przykladowo wplacisz 1000 i dostajesz 500zl i nawet jak je przegrasz 500zl musisz wyrobic 6k!!!
proponuję przeczytać jeszcze raz na spokojnie pytanie i odpowiedź
hint: &quot;oddać&quot; &lt;&gt; &quot;obracać&quot;
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Tak ciezko napisac do supportu ja wyplacalem po 1,5h wyplata zostala zrealizowana ale musialem 2 razy do supportu napisac.

I jeszcze jedno kolega wyzej ModTeam napisal ze jak przegra sie bonus nie trzeba go obracac guzik prawda trzeba!!!Przykladowo wplacisz 1000 i dostajesz 500zl i nawet jak je przegrasz 500zl musisz wyrobic 6k!!!
tak wiem, po napisaniu postu napisałem do supportu, i zlecili wypłate z rana w kilkanaście minut
 
Y 23

yapa

Użytkownik
I jeszcze jedno kolega wyzej ModTeam napisal ze jak przegra sie bonus nie trzeba go obracac guzik prawda trzeba!!!Przykladowo wplacisz 1000 i dostajesz 500zl i nawet jak je przegrasz 500zl musisz wyrobic 6k!!!
5 stów freebetu; to by było coś ????
 
W 0

witoldinho

Użytkownik
Cześć wszystkim!

Gdybym wcześniej poświęcił minutę na przeczytanie regulaminu to podziękowałbym za ten bonus.

Jako niedzielny fan piłki kopanej wpłaciłem 10 zł na postrzelanie sobie na ERŁO, a że wcześniej rzucił mi się w oczy dział z bonusami to znalazłem odpowiedni wątek dla BaH i oto mam na koncie 15 zł.

I teraz: nawet, gdyby moje przypuszcenia się potwierdziły (ha-ha) i na moim koncie znajdzie się 90 zł za dwa obstawione kupony, to nie widzę szans na wypłatę tego ????

Post napisałem chyba ku przestrodze podobnym mi niedzielnym typerom.


EDIT: Jeżeli nie postawię łącznie minimum 60 zł przy kursie minimum 1.7 to W OGÓLE nie wypłacę pieniędzy, wypłacę moje 10 złotych czy wypłacę ile chcę minus bonus - w tym przypadku minus pięć złotych?
 
S 12

sick

Użytkownik
Cześć wszystkim!
Gdybym wcześniej poświęcił minutę na przeczytanie regulaminu to podziękowałbym za ten bonus.
Jako niedzielny fan piłki kopanej wpłaciłem 10 zł na postrzelanie sobie na ERŁO, a że wcześniej rzucił mi się w oczy dział z bonusami to znalazłem odpowiedni wątek dla BaH i oto mam na koncie 15 zł.
I teraz: nawet, gdyby moje przypuszcenia się potwierdziły (ha-ha) i na moim koncie znajdzie się 90 zł za dwa obstawione kupony, to nie widzę szans na wypłatę tego ????
Post napisałem chyba ku przestrodze podobnym mi niedzielnym typerom.

EDIT: Jeżeli nie postawię łącznie minimum 60 zł przy kursie minimum 1.7 to W OGÓLE nie wypłacę pieniędzy, wypłacę moje 10 złotych czy wypłacę ile chcę minus bonus - w tym przypadku minus pięć złotych?
powiedz, że robisz sobie z nas jaja ....
 
S 12

sick

Użytkownik
Dlaczego tak sądzisz? Chciałem tylko zwrócić uwagę, że bonus nie jest tak atrakcyjny jak mogłoby się z początku wydawać.

ok więc postaram się dodać coś od siebie
skoro wpłaciłeś CAŁE 10 PLN (5 PLN bonusa) - wybacz że troszkę szydzę ale zakładam że np amator lodów wydaje tyle na nie przez tydzień, tyle kosztuje paczka papierosów, 4 piwa itp.... - to oznacza że musisz zrobić obrót na 60 PLN z kursem 1,7
teraz zakładając że uda Ci się zrobić z tego 90 PLN to nie widzę jakiegoś kosmicznego problemu w odzyskaniu swoich wpłaconych pieniędzy. Postawisz z tego co wygrałeś 60 PLN na 1 mecz po kursie &gt;=1,7 i masz obrót z głowy.
Nawet jak nie wejdzie to jesteś do przodu 20PLN.
Co do atrakcyjności promocji - tu problemem nie są warunki obrotu bo są one raczej średnio wymagające (możesz grać single, 1,7 umożliwia granie handicapów koszykarskich itp) ale dość uboga oferta baha i olbrzymie ich marże w stosunku do innych buków.
 
W 0

witoldinho

Użytkownik
ok więc postaram się dodać coś od siebie (...)
Wpłaciłem tyle a nie więcej żeby sobie poobstawiać mecze euro - lepiej mi się ogląda mecz na który się postawiło - a nie zbić na tym fortunę. Niemniej głupio byłoby trafnie obstawić kilka spotkań i nic z tego nie mieć. Nigdy nie interesowałem się piłką ani bukmacherką i żebym wiedział jak to działa to bym się nie połasił na te pięć złotych :razz: Oczywiście żal mam tylko do siebie, bo nie przeczytałem regulaminu.

teraz zakładając że uda Ci się zrobić z tego 90 PLN to nie widzę jakiegoś kosmicznego problemu (...)
Dzięki za wskazówkę, będę musiał zgłębić temat handicapów edit: cokolwiek to jest ;).
 
J 17

jjflores

Użytkownik
Ciekawe co wy napisaliscie do supportu ze zlecili wam wyplate bo mi n live chacie(ale ciezko sie do nich dostac) powiedzieli mi ze musze czekac do 20go czerwca...no nic musze ogarniac kolejny bonus ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom