>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Muller - Delbonis
Typ: Delbonis under 17.5 gema @1.74
Na handi -1.5 setowe na Mullera mamy 1.41, więc to wydaje się korzystniejsze rozwiązanie. Delbonis coraz mniej gra na hardzie, a wyniki w Brisbane i Sydney wołają o pomstę do nieba. Muller może nie jest w wysokiej formie, ale Delbonisa powinien odprawić spokojnie.
Bez obrazy, ponieważ jesteśmy tutaj aby wyrażać swoją opinię a moim zdaniem typ zdecydowanie nie do gry. Tykająca bomba. Doskonale wiadomo, iż z Luksemburczykiem doprowadzić do tajbreka to nie jest żaden wyczyn. W taju to już jest loteria totalna i wystarczy, że Argentyńczyk ugra jednego seta po tb i leci minus. Osobiście odradzam, ale mimo wszystko życzę powodzenia. ;)
 
M 19

magic-bean

Użytkownik
Witam wszystkich tenisowych świrów ;) może mi ktoś proszę napisać co sądzi o 1.75 na dr Ivo?? Pomimo wieku jego styl powinien pozwolić Mu zmieść z kortu Djere, który o hardzie za wiele nie wie. Skąd wiec taki kurs? :O
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Na dziś 2 typy:
Delbonis F. - Muller G.
Typ: 0:3 Kurs: 2.25
Na początek typ z serii ryzykownych choć patrząc na postawe Delbonisa w meczach na twardym korcie to przekonuje się to tego typu coraz bardziej.
Muller chyba wrócił do gry po kontuzji(poprawcie mnie jeśli się myle) ale całkiem nieźle pokazał w starciu z Millmanem.Właściwie kieruje mną duża niechęć Delbonisa do nawierzchni.Jeśli Muller zagra na swoim poziomie powinien zamknąć to spotkanie w 3 setach.
Wynik: 0:3 ✅
e: wedle przewidywań
Anderson K. - Edmund K.
Typ: over 38.5 gemów Kurs: 1.80
To dla mnie pewniak.Obaj panowie nieźle trzymają swoje serwisy.Ciężko ich przełamać więc raczej zapowiada się tu sporo setów kończących się tajami więc jak najbardziej powinni uzbierać te 39 gemów.
Dotychczas jedno spotkanie pięciosetowe tak więc dobrze by było podtrzymać tą tradycje.
Wynik: 50 gemów ✅
e: :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema.
Kolba-Nishioka 2 @4 Bet365 Brawo Amino ✅
Mocno przesadzony kurs na zwinnego Japończyka. Kolba na hardzie nie jest nie wiadomo kim, a jego problemy zdrowotne i słabsza regularność są widoczne nie od dziś. Serwis Kolby też pozostawia wiele do życzenia, wiadomo doświadczenie ma ogromne, na pewno potrafi zaskoczyć i szukać dobrych skrótów w tej całej przebijance jaką zaserwuje mu Nishokia, jednak przypuszczam, że to będzie mecz, gdzie trzeba będzie wybiegać sobie zwycięstwo, a tu ✅ widzę po stronie Japończyka Nishokia wrócił po kontuzji i dostał dziką kartę prosto na AO, więc myślę, że będzie &quot;gryzł trawę&quot; i o chęć do gry jak i dobre przygotowanie bym się zbytnio nie martwił. Liczę na świetne widowisko i zwycięstwo zwinnego Japońca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Mecz Tsitsipas- Shapovalov dla mnie - no bet- choć sam w zwariowanej taśmie wrzuciłem Kanadyjczyka urodzonego w Izraelu. H2H 0/2 - grali dwa lata temu więc mało wiarygodny. Gość, który w Montrealu potrafił w jednym tygodniu ograć Del Porto, Nadal i na koniec Manarino może sobie poradzić z Grekiem. Nie mniej zyczę dobrze i niech Stefan nie udaje Greka po meczu ????
Anderson K. - Edmund K.
Radzę uważać z Edmundem. oglądałem mecz z Dimintrovem i w ostatnich gemach Angol skręcił kostkę, więc 10 dni to trochę mało na uzdrowienie i przygotowanie do bardzo trudnego turnieju, gdzie trzeba dać z siebie wszystko!
Millman - Coric
H2H - 0/0. Ogladałem mecz Millmana z Mullerem i tam w pierwszej rundzie miał set w kieszeni i narobił zwyczajnie w gacie. Nie jest to typ zwycięzcy. Coric pograł nieżle w Katarze, więc różnie może tutaj być. Dla mnie faworytem Chorwat choć go nie postawiłem.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Witam w nowym sezonie. ;)
Czasu za dużo nie mam, więc będzie krótko. Granie zwycięstwa Kyrgiosa to kompletnie nieporozumienie. Ja już kilka razy się na niego nabierałem i więcej się nie dam. Nie ta głowa, tak jak ktoś tu napisał, jest w stanie pokonać każdego, ale co z tego, jak poleci w 2R mając pretensje do całego świata? Pomijając oczywiście Fedexa i Rafę, których z wiadomych względów (zdrowie + kursy) nie warto grać, to ja celowałbym tu w kogoś z dwójki Dimitrov / Delpo. Szczególnie życzę szlema temu drugiemu, ale nie wiadomo czy zdrowie i jednak pewne ograniczenie związane z bh na to pozwoli. Z kolei u Dimy martwi mnie co innego - jego h2h z Rafą i Federerem. A obaj weterani mają taką drabinkę, że ciężko może być ich uniknąć.
Z ciekawszych typów z wyższymi kursami na dziś widzę: Edmund (chyba najlepszy) ✅, Ferrer ⛔, Nishioka ✅, Shapovalov ✅, Medvedev, ✅ De Minaur ⛔
Przepraszam, że bez analizy. ;)
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Wiadomo coś jak z dyspozycją czy ewentualnymi kontuzjami u Baghdadisa i J. Sousy?
Kursy na nich wysoki bo odpowiednio 1.70 i 1.45 a wydają się być sporymi faworytami.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja bym raczej dzisiaj szedł w Rublowa, Ferrer ma już swoje lata i jeśli Rublow zagra na swoim poziomie i będzie mocno bił w linie to Ferrer nie ma szans a każdy kolejny set jest na jego niekorzyść.
Ogólnie będę próbował dziś pograć
Tsitsipas @2,10 (dla mnie ten kurs to spore value bo Greków zjada Shapovalova, który ewidentnie musi dorosnąć do pewnego poziomu)
Rublev @1,85
Anderson - Edmund Over 3,5 seta @1,55
I myślę nad poganiem Mouteta +6,5 gema lub Ymera.
Wyrazi ktoś swoją opinie? Analizowalem po swojemu te spotkania ale wolę żeby ktoś bardziej obeznany w tenisie się wypowiedział ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 64

big-mac

Użytkownik
No i zaczynamy! Pierwszy dzień Australian Open przed nami, codziennie postaram podzielić się jakimiś typami.
Pablo Carreno-Busta @1.30
Gilles Simon @1.36
Ryan Harrison @1.35
Diego Schwartzman @1.31

AKO @3.12 ✅✅

Marathonbet
Carreno-Busta zrobił ogromny progres, a w obliczu kontuzji topowych zawodników znalazło się dla neigo miejsce w TOP10 rankingu ATP. Nie jet w moim odczuciu zawodnikiem na takie miejsce, ale wiadomo - ranking nie gra. Jest regularnym, bardzo dobrym technicznie zawodnikiem. Nie widzę szans dla młodszego i mniej doświadczonego Kublera.
Nigdy nie przekonywał mnie przebijaka Simon, ale ten sezon rozpoczął wybornie. Potem nawinęła się porażka z Donaldsonem, choć śmiem twierdzić, że po całym tygodniu gry nie potraktował tego meczu priorytetowo. Copil to zawodnik o klasę gorszy i musiałby trafić na na prawdę fatalny dzień Francuza. Na to jednak się nei zapowiada.
Harrison także udanie wystartował w nowym roku w odróżnieniu od swojego przeciwnika. Sela ma kiepskie warunki fizyczne i zdecydowanie częściej przytrafiają mu się słabe turnieje. Jeśli Amerykanin utrzyma koncentrację powinien spokojnie odprawić Dudiego.
Zarówno Szwartzman jak i Lajović preferują nawierzchnię ziemną. W mojej ocenie lepszym zawodnikiem jest Diego, co potwierdzają wyniki z zeszłego sezonu. Obaj 2018 rozpoczęli od porażek, nie grali zbyt wiele i ciężko ocenić ich faktyczną formę. Myślę, że co by się jednak nie działo, Argentyńczyk wybiega sobie zwycięstwo.
Philip Kohlschreiber - Yoshihito Nishioka
Typ:
Yoshihito Nishioka +6 gemów @1.90 ✅✅ Łatwiutko ;)
Marathonbet
Nigdy nie przekonywali mnie azjaci poza Nishikorim, ale ten chłopak zdobył moją sympatię. Wzniósł swoją grę na wyższy poziom i udowonił, że potrafi walczyć z najlepszymi. Sporo biega i ciężko go skończyć jednym czy dwoma uderzeniami. Kolba to nie jakiś strzelec i bombardier żeby dominować Japończyka. Jeśli po kontuzji nie ma już śladu, a forma choćby troszeczkę przypomina tę z Indian Wells, moim zdaniem powinien ograć nieregularnego Niemca. Z pewnością czeka nas mecz walki, a szanse oceniałbym 50/50. Handicap bardzo przyjemny, nie stać Philipa na rozbicie Nishioki w pył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ferrer 2.0 bet365
Ferrer wraca z forma i bedzie znowu grozny, moze ten ostatni raz w AO. Rublev to przecietniak w zeszlym roki dostal od slabego Murraya do 0 a ugral ledwie kilka gemow. Nie twierdze ze Ferrer wygra do 0 ale 3-1 ogarnie. Stary wyga lis kortow doswiadczeniem mlodego zje. Wedlug mnir warto. Szkoda ze Dziadka juz nie ma z nami, mysle ze cos by dopowiedzial. Ale na poczatek mozna grac Ferrera.
Z pewniakow nia widze jeszcze Careno Buste, Harrisona, Mullera, Tsonga, Nadal, Cilic, Dimi, Sock.
Nie zdziwie sie jak ktos z pary poullie, simon dzis poleci do domu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ferrer D. - Rublev A.
Ferrer D. ::: 1,94 ::: 2/3
Początek sezonu więc u starszych zawodników kondycja, regeneracja po poprzednim sezonie powinna być na wysokim poziomie. Zresztą David Ferrer na Australian Open zawsze mi się dobrze kojarzył, do tego w Auckland zagrał fajny turniej, pomimo porażki w półfinale z JMDP to miał szanse na coś więcej, jednak nie wyszło - trudno. Rublev jeszcze młody, brakuje mu doświadczenia. Jak znam życie to stare wygi tenisowe o wiele inaczej spinają się na turnieje rangi szlema niż ATP typu 250, 500.
Wynik: 5:7 7:6(6) 2:6 7:6(6) 2:6
Simon G. - Copil M.
Sugita Y. - Sock J.
Simon G., Sock J. ::: 1,99 ::: 1/3
Simon Gilles po pierwsze wygrał turniej przed Australian Open i pokazał się z bardziej dobrej strony, co znaczy, że jest świetnie przygotowany. Jego porażka w poprzednim tygodniu w ogóle mnie nie interesuje, bo grać przed szlemem 2 turnieje na wysokim poziomie to mało rozsądne. Do tego on tutaj zagrał kiedyś pamiętną 5-setówkę z Djokovicem który popełnił 100 niewymuszonych błędów. Serwis Copila na pewno jest mocny i to jest główny atut, ale Francuz jest jednym z czołowych zawodników na returnie.
Sock to zawodnik o jakieś 2 klasy wyżej niż Sugita z poziomu Challenger. Nie ma co się oszukiwać, myślę, że Sock okres przygotowawczy przepracował dobrze, wykurował się na szlema, bo za jakieś 1,5 miesiąca rusza małe tourne po Stanach Zjednoczonych - Miami, Indian Wells, Houston, Delray Beach itd.
Wynik I: 7:5 6:4 6:3
Wynik II: 6:1 7:6(4) 5:7 6:3
Kto wygra turniej?
Rafael Nadal ::: 5,00 ::: 1/3
Bardzo prawdopodobne jest to, że Nadal i Federer w tym sezonie obniżą poziom, ale pomimo tego to większość zawodników może im tak naprawdę lizać buty, a tym bardziej na szlemie. Wątpię też, żeby Dimitrov powtórzył tak dobry występ jak rok temu. Kyrgios, Cilic, JMDP, Zverev A. oj chyba nie...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Australian Open (Australia), twarda
Godzina: 10:00
Spotkanie: Jo Wilfried Tsonga - Kevin King
Typ : 2
Kurs: 9,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zaczynamy wielkiego szlema od grubej niespodzianki ale myślę, że są ku temu jakieś podstawy. Przede wszystkim Tsonga nie grał od listopada żadnego oficjalnego spotkania, natomiast King przeszedł tutaj kwalifikacje i grał wcześniej turniej w Nowej Kaledoni a więc jest już trochę ograny na początku roku. Do tego wyczytałem na jednym z forum poświęconemu tenisowi, że Tsonga nie do końca ma wyleczony jeszcze kontuzjowany nadgarstek, który wykluczył go z gry w końcówce tamtego roku. Podobno nie do końca czuje się tutaj w pełni sił ale zaznaczam, że nie jest to informacja potwierdzona więc proszę się tym nie sugerować. Nie mniej w każdej plotce jest jakieś ziarnko prawdy i ja tutaj próbuję pograć na niespodziankę, bo kurs na Kinga przesadzony. W końcu jakby nie było to Tsonga stracił końcówkę tamtego roku przez kontuzję co jest informacją potwierdzoną i od listopada nie grał w żadnym turnieju a więc kurs 9,10 na zwycięstwo Kinga to według mnie gruba przesadza i zaryzykuję tutaj na niespodziankę. Kevin przebrnął przez kwalifikacje jak burza nie tracąc w 3 meczach ani jednego setu więc widać, że przygotowany jest dobrze. Ryzykujemy ;)
⛔ 3-0 (6-4 , 6-4 , 6-1)
EDIT:

Nic z tego
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 0

szym33

Użytkownik
King vs Tsonga
powyzej 29.5 gema @ 1,45 totolotek
Tsonga wchodzi dopiero w sezon, na pewno to jeszcze nie bedzie wszystko grało tak jak należy, lecz nie oczekuję jego porażki, ale męczył się pewnie będzie. Kingowi na pewno nie bedzie brakowało motywacji, doskonale wie, jaka jest sytuacja z Francuzem i wie że może tutaj powalczyć o życiowy sukces czyli 2 runde. Over spokojnie do pokrycia
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Querrey win @ 1,74 Unibet
Dzisiaj pogrom Amerykanów i Amerykanek.Tak źle dawno nie było i Sam praktycznie broni honoru męskiego tenisa z USA. Nie mozna o nim za dużo nic powiedziec niestety bo nic poważnego nie grał od jesieni. Jednak na tej nawierzchni chyba ma więcej do zaoferowania niż Lopez, który wieku nie oszuka i w wymianach raczej będzie na straconej pozycji z młodszym mimo, ze prawie dwumetrowym ale lepiej biegającym Jankesem.
edit: kursy juz spadają
Medvedev + 1,5 @ 1,6 Unibet
Kursy na Kangura zdecydowanie przesadzone. Tutaj tylko i wyłącznie publika może mu pozwolic wygrac mecz lub ugrać ze 2 sety.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Nadal, Dimitrov, Kyrgios i o dziwo Millman zaczęli z wysokiego C. Kolejno stracili po 3, 6,7 i 10 gemów. Nick nawet zdążył karę zarobić za upominanie sędziego, że nie ucisza widza, który przeszkadza mu przy serwisie ????
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Kicker - Thompson over 3.5 seta @1.90 ✅
Kicker @5.00 ✅

Obaj panowie nie błyszczą formą, prezentując aktualnie zbliżony poziom. Jak dla mnie zbyt wysoki kurs na Kickera
Wawrinka @1.57 ✅
Nie ujmując nic Berankisowi, tutaj faworyt jest tylko jeden. Stan jest po prostu poziom wyżej od Litwina.
Medvedev @2.20 ✅

Rosjanin jest sporo wyżej w rankingu od Kokkinakisa+obydwa bezpośrednie spotkania (na trawie) zakończone zwycięstwem. Dodatkowo wygrał on ostatni turniej ATP w Sydney, pokonując między innymi Kohlschreibera czy też Foginiego !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Kurs na Stana caly czas rosnie juz 1,63 , serio tak zle z jego zdrowiem ? Przeciez zeby wszystko bylo ok to tutaj kurs powinien byc nie wiecej jak 1.15.
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
ranver jeśli dogra do końca to wygra, jeśli jest aż tak źle to krecz - ot takie moje zdanie
znalazłem jedną z jego wypowiedzi przed turniejem
“That’s something really good from my side, especially from the knee. The knee is getting way better. I still have a lot of work to do physically and also tennis-wise to be to my top level.”
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom