>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Meridianbet Freebet 2 EUR

endriu 361

endriu

Forum VIP
a u mnie jeszcze inaczej, właśnie się chciałem zarejestrować, to wyskoczyło że email istnieje, więc się próbuję zalogować, udało się i pisze: ????
Cash balance:€0.00Free balance:€10.00Available funds:€10.00
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
a ja w tej ubogiej ofercie wytypowalem 2 jedyne mecze jakie byly na wczoraj i udalo mi sie tracif over 3.5 liverpool+ remis w Barnsley-Sheffield po kursach 3.20 i 2.50 i 32e moje ???? czekam jeszcze az rozlicza i napisalem do nich maila co zrobic aby to wyplacic. jezeli jedynym warunkiem jest wplata 5e przez MB to genialna promocja sie szykuje
 
B 2

batik

Użytkownik
siema zarejstrowalem sie wczoraj napisalem maila i czekam narazie stan konta 0 E jak dlugo wy czekaliscie? i kiedy mogę sie spodziewać kasy?
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
To be able to process your first withdrawal,
please note that further to the high security standards we strictly adhere to,
in order to be able to verify and protect your account privacy, its details and the funds on it,
we hereby kindly ask you to send us a copy of:
- Proof of address such as recent utility bill or bank statement;
- Your driving license
- Passport;
- Personal ID;
takie cos mi wyslali. dziwne ze az tylu potrzebuja dokumentow, nie wystarczy im jeden? w dodatku nie napisali nic o wczesniejszym depozycie.
 
B 2

batik

Użytkownik
witam tak sie składa ze zagralem dubla dzis i wpadło 16 ojro i teraz aby wyplacic to musze 5 e przez mb przelac i juz moge wybrac??

proszę o odp kto ma podobny problem
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Prawdopodobnie chodzi im o jeden z tych dokumentów, możesz nie mieć przecież prawa jazdy i paszportu. Ewnetualnie 2 z nich (rachunek... + dowodzik).
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
bonus aktualny,
maila wysłalem o 16:36 , o 16:53 miałem już 4 euro na koncie,
szybko, zwłaszcza że mamy niedzielne popołudnie..

pozdrawiam
Majorrr86
 
Do góry Bottom