>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Metoda "Albo wygram albo odzyskam"...

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pytanie do Ediego
Czy istnieje możliwość rozpisania systemu na 6 zdarzeń w 4 kuponach ?
1 kupon zwraca,2 kupony dają zysk ?
Ale musisz podać założenia ( dokładne/uśrednione kursy, zakładana skuteczność trafień wśród tych 6 zdarzeń ) bo bez wiedzy co chcesz grać, to nic nie wiem...
...........
Można do tego podejść np. tak:
2 mecze 3-way:
A/ 1x2
B/ 1x2
to 6 niezależnych singlowych zdarzeń, bo 2x &quot;1&quot;; 2x &quot;x&quot; i 2x &quot;2&quot;
Z tych 2 spotkań robimy 4 zakłady, tworząc typy podpórkowe:
A/ 1x - B/ 1x
A/ 1x - B/ x2
A/ x2 - B/ 1x
A/ x2 - B/ x2
Jeżeli nie wystąpi w obu tych meczach żaden remis, to wygramy 1 kupon z 4, jeżeli wystąpi 1 remis obojętnie w którym meczu to wygramy 2 kupony a jeśli wystąpią 2 remisy to wygramy wszystkie 4 kupony.
Skala % zwrotu czy zysku zależy tu już od zastosowanych kursów.
 
S 0

sado91

Użytkownik
System ako na 6 zdarzeń w 4 kuponach.Jedno trafienie zwraca,2 daje zysk.
Kursy cięzko ogarnąc bo zaczynają się od 1,4 kończąc sie na 6
Ja to sobie rozpisałem ale niestety wychodzi mi tylko 1 trafienie a to mnie nie satysfakcjonuje
A 1/3/6
B 1/3/4
C 6/3/5
D 1/2/4
Da rade to jakoś poprzestawiać aby 2 zakłady dawały zysk ?
W tym przypadku co przedstawiłem zdarzenia :
1/5 nie mogą w jednym kuponie
3/2 nie mogą w jednym kuponie
6/4 nie mogą w jednym kuponie
Mam nadzieję ,ze jakoś normalnie wytłumaczyłem o co mi chodzi
Wyniki 1/3/6 są najbardziej prawdopodobnymi jesli to coś pomoże
EDIT
tylko ,że ja potrzebuje systemu na 4 kupony po 3 zdarzenia
Dało by rade coś takiego ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie zawarłeś od razu w 1. wpisie wszystkich istotnych informacji, tylko je dozujesz...
Napisz mi też, skąd ta w/w Twoja chęć/ konieczność nadania 4 kuponów w tej grze?
Jeżeli dobrze rozumiem, to grasz na 3 pary przeciwstawnych zdarzeń 2-way, gdzie więc może wejść tylko po 1 typie z par 1-5;3-2;6-4 a zatem 3z6, ale pamiętając o tym, aby niektóre typy nie spotkały w jednym zakładzie.
Tak więc można z tego utworzyć 8 kombinacji po 3 - ale wygrywająca może być tylko 1:
1-3-6
1-3-4
1-2-6
1-2-4
5-3-6
5-3-4
5-2-6
5-2-4
Jeśli więc dobrze zrozumiałem to co na raty podałeś, to nie istnieje możliwość pokrycia 4 zakładami po 3 typy, 8 kombinacji tego systemu pełnego.
Bowiem skoro ma wejść tu tylko 3z6 typów, to przy Twojej chęci grania po 3 zdarzenia na kuponie - jedynie system pełny (wszystkie dopuszczalne tu kombinacje) może zagwarantować wygranie i to wyłącznie 1 kuponu.
..............
Jeżeli w tych 3 parach opisanych jako: 1-5;3-2;6-4 przypisujesz większe znaczenie lewej stronie, czyli pozycjom 1,3,6 - to zrób rozpis przewagowy dla niej w relacji 2-1 wobec strony prawej:
1-3-4
1-6-2
3-6-5
bo wtedy już tylko 3 zakłady dadzą gwarantowaną wygraną.
 
S 0

sado91

Użytkownik
W sumie nie mam pojęcia dlaczego akurat 4 kupony ?:p
Co pierwszej części rozumiem wszystko.Drugą niekoniecznie
Mógłbyś dokładnie wytłumaczyć co i jak ?
Bo jeśli dobrze to rozumiem wtedy robi się z tego system 3z6
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest tylko fragment systemu pełnego 3z6, gdyż taki ma 20 kombinacji - a tu z uwagi na niemożność upakowania po 2 przeciwstawne typy do jednego kuponu, taki kadłubkowy rozpis, który jest quasipełnym bo występują w nim łączenia tylko w tych możliwych ramach, ma wobec tego w/w ograniczenia tylko 8 zakładów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przenoszę tu - podany dziś przeze mnie w odpowiedzi userowi z wątku* w innym dziale forum - zaproponowany mu wariant gry, w pełni wpisujący się w tematykę tego wątku, a mający pomóc @milo50 w obrocie wygranym w polskiej firmie bukmacherskiej voucherem na 500zł
* &quot;Voucher 500zł - poradźcie!&quot;
http://forum.bukmacherskie.com/f57/voucher-500zl-poradzcie-129583.html#post5939044

Metoda &quot;Albo wygram albo odzyskam&quot;, ale w postaci schematu rozpisanego dla budżetu 500zł tylko na 4 etapy i do gry w polskich firmach z 12% podatkiem obrotowym.
Etap ...Kurs.Stawka.Koszty Wygrana.. Zysk
01 ...... 2 ...... 50 ......... 50 ..... 88 ........ 38
02 ...... 2 ...... 66 ........ 116 ... 116 ......... 0
03 ...... 2 ..... 152 ........ 268 ... 268 ........ 0
04 ...2.45* ... 232 ........ 500 ... 500 ........ 0
Po trafieniu na etapie 01, grę ponownie rozpoczynamy od tego etapu, zaś po przegranej prowadzimy ją tylko na odzysk kosztu gry.
Mając w banku ew. wygraną/wygrane z etapu 01 - a dochodząc do etapu 04, możemy zejść z kursu @2.45 do @2 dla bezpieczniejszej gry na tym tak ważnym, decydującym etapie.
Tak więc prowadzimy tu grę z zamysłem zysku 38zł przy trafieniu w 1. podejściu - lub po przegranej na odzyskanie włożonej w grę kasy, mając na ten zwrot kolejne 3 podejścia.
Należy bowiem pamiętać, że w tej zabawie wygranymi są także Ci, którzy po kilku porażkach odzyskując kasę wychodzą na zero - bo dzięki temu, nadal uczestniczą w grze i w przeciwieństwie do tych którzy z niej odpadli, mogą grać dalej...
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Czy ja dobrze liczę...
Weźmy dla przykładu większą ilość badanych progresji (im więcej, tym uzyskuje się dokładniejszy wynik analizy). Obliczenia będą bazowały nawet na nieco zawyżonym prawdopodobieństwie trafienia typów.

Weźmy zatem 100 takich progresji. Kurs jak widzę wynosi 2, więc załóżmy optymistycznie, że 50% typów będzie wchodziło (w rzeczywistości raczej nieco mniej niż 50%, bo w polskich firmach są spore marże zaniżające kursy, który to fakt należałoby jeszcze wziąć pod uwagę).
Etap 01
Połowa ze stu progresji wchodzi w pierwszym etapie, mamy więc 50*38=1900
Etap 02
Zostaje nam druga połowa, czyli 50 progresji które nie weszły w pierwszym etapie. Zatem w drugim etapie zakończone zostaje 25 progresji z zyskiem 0.
Etap 03
Zostaje nam 25 progresji i w etapie trzecim zakończonych zostaje optymistycznie biorąc 13 z nich, dając zysk 0.
Etap 04
Zostaje nam 12 progresji, z których 5 zakończy się z zyskiem 0 (biorąc tutaj pod uwagę kurs 2,45 gdzie prawdopodobieństwo trafienia wynosi ok 41%, a więc 12*0,41 = 5 (w przybliżeniu)
Na końcu zostaje nam 7 progresji niezakończonych i każda z nich kosztująca 500, co daje razem 7*500=3500 straty.
Ostateczny bilans wynosi: zysk z pierwszego etapu (1900) - straty z niezakończonych progresji (-3500) = -1600
Strata wynosi 1600 i to przy dosyć optymistycznych założeniach. W mojej opinii metoda nie da wygrać i nie da odzyskać. Wygeneruje jedynie straty w dłuższym okresie gry. I oczywiście nie chodzi o to, aby prowadzić jednocześnie 100 progresji, chodzi o to, aby ukazać, że gra tą metodą na dłuższą metę jest nieopłacalna.
Jeśli się gdzieś pomyliłem, to uprzejmie proszę o sprostowanie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pisałem już w tym wątku, że taki model jaki tu przedstawiłem gdy kilka lat temu go zakładałem, powstał głównie z myślą o obrocie bonusami
kurs @3
etap / stawka / koszt / wygrana / zysk / efekt

01 ........ 1 ............. 1 ........... 3 ......... 2 ....... ✅200%
02 ........ 1 ............. 2 ........... 3 ......... 1 ......... ✅50%
03 ........ 1 ............. 3 ........... 3 ......... 0 ......... zwrot
04 ........ 2 ............. 5 ........... 6 ......... 1 ......... ✅20%
05 ........ 3 ............. 8 ........... 9 ......... 1 ......... ✅12.5%
06 ........ 4 ........... 12 ......... 12 .......... 0 ......... zwrot
07 ........ 6 ........... 18 ......... 18 .......... 0 ......... zwrot
08 ........ 9 ........... 27 ......... 27 .......... 0 ......... zwrot
09 ...... 14 ........... 41 ......... 42 .......... 1 ......... ✅2.43%
10 ...... 21 ........... 62 ......... 63 .......... 1 ......... ✅1.61%
11 ...... 31 ........... 93 ......... 93 .......... 0 .......... zwrot
12 ...... 47 ......... 140 ........ 141 ......... 1 ......... ✅0.71%

itd.

.............
I tak samo jest z tym dziś tu przeze mnie przeniesionym z innego działu forum* wpisem #46, który to pierwotnie został zamieszczony w wątku:
&quot;Voucher 500zł - poradźcie!&quot;
Zacznijmy od tego, że w grze typu fantasy liga organizowanej przez STS udało mi się wygrać pięć stów(!). Oczywiście po wczytaniu się w regulamin okazało się, że pieniędzy nie dostanę do ręki, ale w postaci vouchera obarczonego kilkoma warunkami.
&quot;Aby pieniądze z konta bonusowego trafiły na depozyt musisz dokonać trzykrotnego obrotu. Do obrotu zliczają się wygrane kupony, z kursem minimalnym 1,91&quot;.

@milo50: Chciałbym coś wyciągnąć z tej nagrody.

* http://forum.bukmacherskie.com/f57/voucher-500zl-poradzcie-129583.html#post5939044
Tak więc nie zysk jest tu celem gry i polem ryzyka nie jest własna kasa, zaś moja w/w odpowiedź autorowi, tylko podwyższa ( przecież bez żadnej gwarancji powodzenia! ) bezpieczeństwo jego ewentualnej gry - wobec przedstawionej tam przez niego chęci rozegrania tego wymaganego obrotu voucherem o wartości 500zł zaledwie w 3 krokach.
.......
Polon83&gt;&gt; dziękuję Ci za wpis, ale on swoim przesłaniem/wyliczeniami z symulacją 100 gier nijak nie ma się do tego o czym tu mowa, gdyż taka ilość gier w obrocie bonusem nie wystąpi a ponadto a może nawet przede wszystkim: strata, czyli uzyskanie nawet części kwoty bonusu czy też wartości wygranego vouchera na 500zł
( milo50:Chciałbym coś wyciągnąć z tej nagrody ) jest tu w pełni akceptowalna.
Ale ten Twój wpis np. w dziale Progresja http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-57.html pełniłby zapewne pożyteczną rolę edukacyjną, ostrzegając chcących tak ew. grać w polskich firmach bukmacherskich i tam go możesz śmiało zamieścić.
Tak więc w trybie edycji usuń go proszę z tego wątku, bo tu dla tego przedmiotowego obrotu bonusami czy tym konkretnym voucherem na 500zł on nic sobą nie wnosi.Zatem warto najpierw czytać, nim się napisze.
Pozdrawiam
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
edi8, dziękuję za wszelkie uwagi. Możesz być pewny, że wpierw przeczytałem wątek i dopiero po przeczytaniu napisałem posta.
Niestety, o wykorzystaniu do obrotu bonusów, metody opisanej w pierwszym poście napisałeś dopiero w poście nr 11 http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-albo-wygram-albo-odzyskam-81994.html#post3086593 dopiero po krytycznej opinii innego użytkownika, oraz w poście nr 14 http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-albo-wygram-albo-odzyskam-81994.html#post3086798 gdzie napisałeś:
&quot;Miałem tu na myśli - choć oczywiście nie tylko - także wskazanie pomysłu na bezpieczne obrócenie bonusami&quot;
Jednak z tej wypowiedzi wnioskuję, że metoda opisana w pierwszym poście służy nie tylko do obracania bonusem, skoro napisałeś: &quot;choć oczywiście nie tylko&quot;.
Generalnie, skoro metoda służy głównie do obrotu bonusami, to w opisie metody w pierwszym poście powinna znaleźć się taka informacja, oraz w tytule tematu aby doprecyzować do kogo głównie skierowana jest ta metoda (gdybym w pierwszym poście, albo w tytule wątku przeczytał że metoda służy do obracania bonusami, to bym nie czytał wątku bo mnie bonusy nie interesują).
To tyle jeśli chodzi o metodę z pierwszego postu.
Jeśli zaś chodzi o metodę do której odniosłem się w poprzednim swoim poście, powinieneś umieścić w niej informację, że dotyczy obrotu bonusami i podać link do źródłowego wątku, aby użytkownicy mogli odnaleźć pełny kontekst umieszczenia tam tej metody.
Skoro dodatkowo umieściłeś tę metodę w wątku pod tytułem &quot;Metoda &quot;Albo wygram albo odzyskam&quot;...&quot; i nie doprecyzowałeś że służy do obrotu bonusami, to odniosłem się do tej metody zgodnie z tym, jak wyglądała i co sugerowała swoim stanem, a sugerowała, zgodnie z tytułem wątku i brakiem info o bonusach, że za jej pomocą można wygrać lub odzyskać. Sam bowiem napisałeś:
&quot;Przenoszę tu - podany dziś przeze mnie w odpowiedzi userowi z innego działu forum - wariant gry, w pełni wpisujący się w tytuł tego wątku&quot;
Skoro ta metoda wpisuje się w tytuł tego wątku, a w tytule nie ma mowy o przeznaczeniu tej metody do obracania bonusami, to sugeruje, że służy ona do zwykłej gry.
Nie widzę też potrzeby, aby usuwać mojego postu, gdyż jak wspomniałem dotyczy on wklejonej tu metody, która sugeruje to co wcześniej napisałem. Gdybym wszedł do wątku z którego pochodzi ta metoda: http://forum.bukmacherskie.com/f57/voucher-500zl-poradzcie-129583.html to pewnie nie analizowałbym metody w ten sposób, gdyż tamten wątek i ta metoda tam umieszczona jednoznacznie wskazują w jakim celu zostały stworzone.
Dlatego też z powodu niedokładnie opisanego tytułu tego tematu i niedokładnie opisanej samej metody, zostawiam mój post, gdyż mogą się trafić osoby, które będą myślały że metoda może być stosowana powszechnie do zwykłej gry, podczas gdy w dłuższym przedziale czasu realnie może generować straty. Więc sądzę, że moja analiza może coś wnieść.
Dziękuję za skierowanie mnie do wątku o progresji, jednakże moje wyliczenia dotyczą konkretnie opisanej metody i umieszczenie tam mojego postu wyrwane byłoby z kontekstu, aczkolwiek być może coś tam napiszę.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
edi8 tez mam bonus teraz w stsie 500zl , po wplacie otrzymuje 500, mam 1000 obrot x3 . Chcialbym skorzystac z twojej metody. Mam jedno pytanie czy mozna tą progresje ustalic na wiecej etapow ? Co jesli na czwartym etapie tez przegram ?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Hehe. Chodzi mi dokladnie o to czy moge zrobic wiecej etapow , dzieki czemu mniejsze stawki na poszczegolnych etapach I mniejsze ryzyko. Edi masz jakis wzor na wyliczenie tego? Pytam bo zdarzaly mi sie w przeszlosci cztery z rzedu porazki z kursami 2
edit. Taki zapis znalazlem na profilu ediego, takze chyba sie nie dowiem...
Proszę o niekierowanie już do mnie personalnie adresowanych żadnych zapytań czy próśb, gdyż z dniem 15.08.2017 zakończyłem swoją aktywność na forum.
Życzę powodzenia i sukcesów!
 
harpagan 11

harpagan

Użytkownik
Wersja po wprowadzonych korektach:
..................

Metoda &quot;Albo wygram albo odzyskam - ale już nie przegram!&quot;,
czyli nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz* ! ????
Wobec tego, że w moim podejściu do bukmacherki najbliższa jest mi filozofia, którą w innym wątku na forum kilka dni temu zamieściłem:
Należy pamiętać, że w tej zabawie wygranymi są także Ci, którzy po kilku porażkach wychodzą na zero - bo dzięki temu, nadal uczestniczą w grze i w przeciwieństwie do tych którzy z niej odpadli, mogą dalej grać...
to przedstawię taki wygrzebany z archiwum ( bo dość dawno go zrobiłem ) schemat gry, odpowiadający temu w/w podejściu, a polega on na tym że przy grze na kurs 3 - na zarobek poprzez trafienie tego zakładu ( singiel lub ako ) dajemy sobie 2 podejścia ( na I etapie zarobimy 200% a na II etapie 50% od aktualnego kosztu
gry ) a jeśli nie potrafiliśmy tego zrobić, to staramy się już tylko wyjść z gry po kosztach lub przy osiągnięciu najniższego możliwego zysku netto dla gry stawkami jako pełnymi jednostkami, a nie z dziesiętnymi jak np. 3.89j itd.
etap / stawka / koszt / wygrana / zysk / efekt
01 ........ 1 ............. 1 ........... 3 ......... 2 ....... ✅200%
02 ........ 1 ............. 2 ........... 3 ......... 1 ......... ✅50%
03 ........ 1 ............. 3 ........... 3 ......... 0 ......... zwrot
04 ........ 2 ............. 5 ........... 6 ......... 1 ......... ✅20%
05 ........ 3 ............. 8 ........... 9 ......... 1 ......... ✅12.5%
06 ........ 4 ........... 12 ......... 12 .......... 0 ......... zwrot
07 ........ 6 ........... 18 ......... 18 .......... 0 ......... zwrot
08 ........ 9 ........... 27 ......... 27 .......... 0 ......... zwrot
09 ...... 14 ........... 41 ......... 42 .......... 1 ......... ✅2.43%
10 ...... 21 ........... 62 ......... 63 .......... 1 ......... ✅1.61%
11 ...... 31 ........... 93 ......... 93 .......... 0 .......... zwrot
12 ...... 47 ......... 140 ........ 141 ......... 1 ......... ✅0.71%
.............
* trafić kursu 3 góra w 11-12 podejściach...
Można tę metodę gry rozpisać dla kursu @2 lub @2,5 na taką samą ilość etapów? Jakby to wyglądało.
Wiem że edi8 zrezygnował z forum ale moze ktoś da radę.
 
S 0

squ12

Użytkownik
Myślę że to najbezpieczniejsza progresja, ale graj małymi stawkami i tylko do obrotu bonusem ????
Nawet jak powiększysz Swój budżet x2 to nie warto podwyższać stawki zbyt dużo ????
 
Do góry Bottom