>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Miami - ATP & WTA Tour [24.03-05.04]

Status
Zamknięty.
ester 87

ester

Użytkownik
Siemanko wszystkim ????

Mam pytanie, bo kurde nie moge się połapać w tych czasach europejskich :p O której &#39;przewidywalnie&#39; powinna grać (na czas polski) Jankovic ?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!
Pozdrawiam i życze wszystkim wygranej ???? (no może nie tym co postawili na Zvonareva hehe) - joke ;)
Późno, bo o 3 nad ranem, chyba, że przedłuży się mecz Federer - Roddick, to wtedy jeszcze później. A do takich pytań jest odpowiedni dział.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie moge się powstrzymać od podzielenia msię wrażeniami z meczu Sereny ze Svietą. Już daaawno nie widziałem meczu WTA na takim poziomie. Ba, dawno takiego spotkania nie widziałem ogólnie. Masa świetnych zagrań, masa grania na przewagi. No i Rina, która w 1 secie myślałem że skreczuje, ba, na 99% byłem pewny. A ona sie pozbierała i we WSPANIAŁYM stylu wygrała mecz. Kuznetsova wiele nie odstawała, gdyby nie zaczął zawodzić serw w 3 secie, to różnie mogłoby być. Nie zmienia to jednak faktu, że Serena z pewnością wygra ten turniej, na kogo by nie trafiła ???? O ile się plecki nie odezwą:p
Co do polskich godzin meczu, odwiedź http://www.livesports.pl .
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Siemanko wszystkim ????
Mam pytanie, bo kurde nie moge się połapać w tych czasach europejskich :p O której &#39;przewidywalnie&#39; powinna grać (na czas polski) Jankovic ?
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!
Pozdrawiam i życze wszystkim wygranej ???? (no może nie tym co postawili na Zvonareva hehe) - joke ;)
o 3.00 naszego czasu
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Prasa respekt dla Amerykanki. Tez bylem przekonany ze będzie kreczowała, ale pokazała klase. A propo troche nieprawdopodobne rozstrzygniecie 3 seta. O breaku Sereny na 5:3 zadecydowalo szczesliwe zagranie po tasmie. Wczesniej tyle wysmienitych zagran, niebywale katy przy zagraniach forhendowych a Svieta odgrywala co najmniej tak samo dobrze. A tu psikus pilka zatanczyla na tasmie i przelamanie ????
 
maks 2

maks

Użytkownik
Jak oceniacie szanse Roddicka w meczu z Federerem?? Szwajcar ostatnio nie jest w znakomitej formie, Roddickowi wiedzie sie calkiem niezle.
 
L 0

losyart

Użytkownik
Federer-Roddick
Typ 2
kurs 4.69
Buk: Betgun

Wynik rywalizacji pomiędzy oboma tenisistami wynosi 13-2 dla Fredka jednak Fredek wyraźnie ostatnimi czasy spuścił z tonu i wydaje się że bardziej skupiony jest na ciąży żony niż na tenisie.Roddick od zawsze cierpiał na kompleks Federera a teraz ma okazje aby ten kompleks przełamać ponieważ to już nie jest ten sam Fredziu co kiedyś. 2 zwycięstwa które odniósł Roddick ze Szwajcarem miały miejsce na korcie Twardym.Dzisiaj również spotkają się na nawierzchni twardej a więc może Roddick przed własną publiką w Miami wreszcie pokona szwajcara
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nicolay Davydenko - Janko Tipsarevoic 1 @ 1.55 ✅
Od razu mówię, że żaden z dzisiejszych meczów jak dla mnie nie jest dobry do grania go grubo. 3 typy - 3 underdogi ????
Andy Roddick - Nicolay Davydenko 2 @ 2.55
Liczyłem na troszkę większy kurs na Denkę. Wczoraj zmiótł on z kortu Tipsarevicia, przewyższając Serba pod każdym względem bardzo wyraźnie. Zagrał kolejny bardzo dobrze, chociaż na moje oko zbytnio się nie wysilał. Ale to dobrze, więcej energi będzie miał na A-Roda:| Co do Dicka oglądałem 1 set z Federerem. Grał...średnio. Dziwnie to brzmi, jak ktoś wygrywa z Fedem, prawda? Powienien grać wspaniale ???? Po prostu Roddick wczoraj serwował z taką siłą, że Fed nie radził sobie za bardzo...ale nie są to też serwy nie do odbioru, co kilkakrotnie pokazał. Nie wiem jak wyglądał mecz później, jak returnowali oboje i grali w wymianach...jeśli ktoś widział, to będę wdzięczny jak mi powie ???? Skąd mój typ na Rosjanina? H2H 0:4 na korzyść Andiego, czas wygrać. Forma jest bardzo wysoka, a z świetnie serwującym zawodnikiem już tu wygrał ( z Mario Anciciem, który dodatkowo gra o wiele lepiej niż Roddick w wymianach ). Myślę, że Nicolay uciszy Amerykańską publikę ???? 2.5/10
Rafael Nadal - Tomas Berdych 2 @ 2.12
Kolejna dwójeczka. Nadal rewelacyjnie nie gra, Blake miał swoje szanse na wygranie meczu z Rafą. Ale przyznaje, że gra solidnie ???? Natomiast Tomas Berdych...gra świetnie! Ma mocną psychikę, gra mądrze, mocno i precyzyjnie. Ale zaznaczam, że to mądrość jest najważniejsza w jego grze. H2H 3:3, więc potrafi z Nadalem wygrywać. I dzisiaj się o tym przekonamy ???? 4/10
Black/Huber - Peschke/Stubbs 2 @ 2.14
Black i Huber wczoraj męczyły się z Peng/Sun straszni. Super TB był potrzebny do wyłonienia zwycięskiej pary. A Pengi są na prawdę takie sobie ???? Jak widać, forma deblistek numer 1 i 2 w rankingu tez nie jest jakaś wybitna. Co do Peschke/Stubbs, to grają całkiem nieźle, ale wiem, że stać je na więcej. Mam nadzieję, że to &quot;więcej&quot; pokażą dziś ???? Niedawno już wygrały z dzisiejszymi przeciwniczkami, zdaje się że w DOHA lub w Dubaju:p ), H2H na korzyść Peszków...szanse jak dla mnie takie same, fifty/fifty ???? Dlatego 3/10 na Pesche/Stubbs.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Nadal R. - Berdych T. 2 2.20

Dobra Rafa wracamy do domu. Po raz kolejny łatwa drabinka i tylko dzięki temu półfinał. Dwie pierwsze rundy - słabi ostatnio i to bardzo Becker i Kiefer. Następnie PHM, który - jak pisała zludna ostatnio - w meczach z tymi z najwyższej półki wygląda jakby &quot;chciał&quot; przegrać i nie robić im krzywdy. W meczu z Nadalem znowu można było odnieść takie wrażenie. No i w ćwierćfinale najłatwiejszy na tym poziomie przeciwnik z tym co pozostali w turnieju - James &quot;boje się wygrać&quot; Blake. O nim pisałem tysiące razy już więc się powtarzał nie będę. Blake - po prostu to nazwisko mówi wszystko;] No ale w półfinale dzień dziecka się kończy bo Tomek Berdych nie żartuje w Miami. W końcu można by powiedzieć bo do tej pory sezon dla Czecha był dramatycznie słaby. Pasmo niepowodzeń. A to dziwne przecież bo wiadomo, że to właśnie na hardzie Berdych zawsze najmocniej walczył. Pamiętamy te świetne występy w turniejach serii mistrzowstkiej w jego wykonaniu i zacięte mecze z Fedem. Szczerze powiem, że akurat Berdycha w tym turnieju nie widziałem ale patrząc na wyniki i statsy z meczów wygląda to bardzo solidnie. W takim stylu zmieść z kortu Kłereja i Tursę - szacun Tomek. W H2H 3-3 tylko, że z tych 6 meczów na hardzie grali trzy razy i właśnie te 3 mecze Berdych wygrał. Mamy jasność w tym meczu.
 
czakinio 0

czakinio

Użytkownik
Nadal - Berdych 1,680
A ja bym &quot;Kolejarzowi&quot; nie zaufal. Ciagle mam w pamieci jego beznadziejna gre &quot;samo sie wygra&quot; (jak juz sie bawimy w takie zwroty) w Dubaju oraz Indian Wells. Zgadza sie forma turniejowa na bardzo wysokim poziome. Nie przegral ani jednego seta. Stanal przed nami inny zawodnik. Aczkolwiek podobnie powiedziec mozemy o Rafie. Wracamy do domu Rafa to czysta niechec do Hiszpana. Nie rozumiem dlaczego patrzac przez pryzmat tego turnieju? W poprzednich mozna by w niego nie wierzyc bo rowniez mial problemy z forma. Blake wcale nie gral zle to Nadal gral swietnie. Mocna psychika Berdycha? Nie wiem kto mu zagladal do glowy ale mnie to smieszy bo jak widze jego miny po nadzywczajnych zagraniach przeciwnikow to wydaje sie ze Tomek wraca do czasow chowania glowy w piaskownice. Dobra koniec z &#39;poezja&#39;. Nadal doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze jego najwieksi rankingowi rywale Nole i Ferdek poplyneli do domowej przystani i wie takze ze takich okazji sie nie marnuje by oddalic sie od jednego a przyblizyc do drugiego. Jak dla mnie Nadal wygra caly turniej a tendencyjne gadanie ze na hardzie nie daje rady odsylam tutaj http://www.pacificlifeopen.com/4/players/pastresults/default.asp?year=2007&amp;typeStr=Singles&amp;submitMens=Go

:spokodfhgfh:Gudlak Nadal!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moim zdaniem warto szukac najwyzszego kursu na Czecha i zagrac mala stawke na Berdycha. Oprocz Wimbleodnu jemu sie dobrze gralo z Nadalem, bilans na hardzie 3:0 dla Berdycha! Nie wiem czemu niektorzy maja takie zdanie o Tomasie, ze nie przyklada sie do gry. Moim zdaniem u niego duzo zalezy od jakosci pierwszego serwisu, jesli jest slaba to gra sie nie uklada, nie widzialam nigdy w zyciu Berdycha, ktory przechodzi obok meczu. Wimbledon bardzo zly ten mecz z Rafa, trudne byly warunki wiatr, mial slabszy dzien. On ma wielkie serce do gry, potrafil zrezygnowac z wakacji z Safarova aby byc tylko rezerwowym na Masters, bardzo ambitny czlowiek, stwierdzenie &quot;samo sie wygra&quot; nie pasuje do niego ani troche.
 
czakinio 0

czakinio

Użytkownik
Czas pokaze kto mial racje
Davydenko - Roddick 1,50 Wydawalo sie ze Federer powraca do starych dobrych czasow a tu zonk - wyrosl na drodze Roddick. Roddick mnie zadziwil jakoscia swojego BH i walecznoscia przy wybieraniu trudnych pilek. To plusy Roddicka. Davydenko z kolei po ciezkich bojach w srodku turnieju wreszcie uzyskal maximum formy na ten turniej co pokazal szybkim meczem z Tipsarevicem ktorego zmuszal do wielu wielu bledow. Rosjanin-Ukrainiec umie rozrzucac przeciwnika gra bardzo precyzyjnie i konsekwentnie. Bilans bylby wysmienity gdyby nie statystyki sredniego serwisu, zjawisko czestej utraty gemu podania w chwilach zblizajacego sie zwyciestwa. Czyli kulejaca psychika. Roddick po slabym wystepie w IW spowodowanym duzym zaangazowaniem sil w wygrany turniej w Dubaju wrocil do dobrej dyspozycji. Pokonanie mistrza musi uskrzydlac...
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Typ:1
Kurs:1.50
Buk: bwin
Na turnieju tenisowym WTA I kategorii w Miami na Florydzie odbędzie sie dziś o godz.20.45 mecz półfinałowy debla kobiet. Spotkają się w nim para Black/Huber (Zimbabwe/USA) z parą Peszke/Stubbs (Czechy/Australia). Para afrykańsko-amerykańska jest w tym spotkaniu faworytem ponieważ jest rozstawiona z numerem 1 (są one jednocześnie liderkami rankingu deblowego WTA) i mając za sojusznika widownię amerykańską z całą pewnością awansują do finału tej imprezy. Bedzie to jednocześnie rewanż za porażkę sprzed miesiąca w finale turnieju WTA Doha ,w którym po 3 setowej walce przegrały z deblem europejsko-australijskim 1:2. Mecz wygrają C.Bleck/L.Huber w stosunku 2:1 i wyrównają stan rywlizacji tych par deblowych 2:2.:spokodfhgfh:

______________________________________________________________

Żywa ryba jak pstrąg walczy z prądem , martwa i ...śmieci płyną z prądami !
 
czakinio 0

czakinio

Użytkownik
Nadal - Berdych 1,680
A ja bym &quot;Kolejarzowi&quot; nie zaufal. Ciagle mam w pamieci jego beznadziejna gre &quot;samo sie wygra&quot; (jak juz sie bawimy w takie zwroty) w Dubaju oraz Indian Wells. Zgadza sie forma turniejowa na bardzo wysokim poziome. Nie przegral ani jednego seta. Stanal przed nami inny zawodnik. Aczkolwiek podobnie powiedziec mozemy o Rafie. Wracamy do domu Rafa to czysta niechec do Hiszpana. Nie rozumiem dlaczego patrzac przez pryzmat tego turnieju? W poprzednich mozna by w niego nie wierzyc bo rowniez mial problemy z forma. Blake wcale nie gral zle to Nadal gral swietnie. Mocna psychika Berdycha? Nie wiem kto mu zagladal do glowy ale mnie to smieszy bo jak widze jego miny po nadzywczajnych zagraniach przeciwnikow to wydaje sie ze Tomek wraca do czasow chowania glowy w piaskownice. Dobra koniec z &#39;poezja&#39;. Nadal doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze jego najwieksi rankingowi rywale Nole i Ferdek poplyneli do domowej przystani i wie takze ze takich okazji sie nie marnuje by oddalic sie od jednego a przyblizyc do drugiego. Jak dla mnie Nadal wygra caly turniej a tendencyjne gadanie ze na hardzie nie daje rady odsylam tutaj http://www.pacificlifeopen.com/4/players/pastresults/default.asp?year=2007&amp;typeStr=Singles&amp;submitMens=Go

:spokodfhgfh:Gudlak Nadal!
Moje na wierzchu!:rolleyes:
Przyznac 3ba ze widzielismy dosc slabe widowisko. Przyznac tez 3ba ze Czech po prostu dal dupy zawodzac paru z was jak niegdys mnie...
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Nadal R. - Davydenko N. 2, 2.20

Ale dno w wykonaniu Berdycha. Szok naprawdę. Po takich dobrych meczach taki dramat w najważniejszym spotkaniu. Dziś gram Davydenkę. Z Roddickiem nie zagrałem (żałuję) bo się wystrachałem trochę ale dziś gram na bank. Meczu z Roddickiem nie widziałem ale widziałem wcześniejsze potyczki Rosjanina w tym turnieju i trzeba podkreślić - bardzo rzadko się myli. W swoim stylu - nie są to mocne uderzenia ale bardzo dokładne. Po prostu to czym zaszedł Denko tak wysoko - inteligencja w grze. Rafa w finale dzięki mega-nieudolnemu Berdychowi. W ogóle poziom tego półfinału był bardzo niski. Taka ilość niewymuszonych która tam padła to woła o pomstę do nieba. Źle się na to patrzyło. Jeśli tylko z głową u Denki będzie w porządku a dotąd w Miami było to Rafa tego turnieju nie wygra. Zwłaszcza, że w wymianach z głębi kortu Rosjanin powinien zdominować Nadala. Czech nie radził sobie z tymi wysokimi forehandami z awansującą rotacją granymi notorycznie przez Rafę i wyrzucał 70% piłek w trybuny. No ale Denko to inna bajka. Cierpliwość, rzetelność, dokładność i technika - to mam nadzieję poprowadzi Davydenke do zwycięstwa. Vamo$$$ Niki!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Andy Roddick - Nicolay Davydenko 2 @ 2.55✅
Rafael Nadal - Tomas Berdych 2 @ 2.12⛔
Black/Huber - Peschke/Stubbs 2 @ 2.14⛔
Rafa Nadal - Nicolay Davydenko 2 @ 2.29
Zastanawiam się, czy grać to już dziś, czy może poczekać do jutra, żeby kursy były wyższe? Bo wątpliwości, że to Denko wygra, to większych nie mam. Gra świetnie, jak sprzed afery z jego udziałem. 2 set z Roddickiem to mistrzostwo, nie często się wygrywa z A-Rodem 6:2. Davydenko gra wysmienicie i z pewnością jest w stanie wygrać z Nadalem. Rafa jest w finale dzięki beznadziejnej grze Berdycha. Czech popełnił tyle niewymuszonych błędów, że to aż wstyd na tym etapie turnieju. Jutro Denko pokaże Rafie jak grać ???? 8/10

Serena Williams
- Jelena Jankovic 1 @ 1.48
Troszke mnie zastanawia taki kurs na Serenę. Przecież jest ona zdecydowaną faworytką, a buki oceniają jej szanse na wygraną tak samo, jak podczas meczu ze Svietą. Mimo świetnych wyników Jaśki w tym turnieju myślę, że jednak Kuznietsova jest od niej w lepszej formie. Serena gra świetnie, mecz z Kuznietsovą zostanie w pamięci na długo. A o ból pleców, który dopadł ją w 1 secie się nie martwię, bo nie wiem, czy on w ogóle był ???? Śmierdzi mi to trochę taka zagrywką taktyczną, w celu wybicia przeciwniczki z rytmu. W każdym razie Serena po raz kolejny zatryumfuje w Miami. 9/10
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
no wlasnie mam ten sam problem, grac ten typ dzisiaj czy jutro... prawda jest taka,ze kurs na davydenke moze spasc tez. wedlug mnie jest on teaz w swietnej formie,wczoraj pelen podziwu dla niego ogladalem pojedynek z roddickiem. niko odbieral takie serwisy i dochodzil do taich pilek ze az chcialo sie klaskac. dodatkowo motywuje go jego zonka, ktora bardzo sie cieszy ze zdobywanych punktow. davydenko tez dobrze serwuje i widac,ze wie co zrobic z pilka gdy jego przeciwnik odbierze serw. zeby wygrac z nadalem trzeba byc cierpliwym w dlugich wymianach,dlugie wymiany wlasnie to takze specjalnosc rosjanina....zgadzam sie ze czech byl beznadziejny w meczu z nadalem,a mimo to tie break w 1-ym secie.... nadal zejdzie z kortu pokonany

nadal - davydenko 2 2,30 bwin ✅✅✅
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Bedzie transmisja finalu mezczyzn na Eurosporcie, a jesli tak to o ktorej godzinie naszego czasu bo chetnie bym popatrzyl. Prosze o szybka odpowiedz.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam sie z Prasa, mala stawka na Rosjanina wskazana. Nadal nie gra najlepiej w Miami, Berdych zawalil mecz lecz Hiszpan nie pokazal nic ciekawego, same bledy i zdobyte punkty to wszystko prawie po bledach rywala. Nikolay jest w niezlej formie, szanse oceniam rowno z niewielka przewaga Rosjanina, 2.30 do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom