>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Miami - ATP & WTA Tour [24.03-05.04]

Status
Zamknięty.
mocko 0

mocko

Użytkownik
Jak myślicie prawdopodobne jest to ze Rosjanin wygra mecz do zera kurs na bah&#39;u 4,7 bardzo
z chęcią bym to zagrał tylko nie wiem czy ma jakiekolwiek szanse??
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Jednak postawienie na wynik 2:0 było opłacalne z 20zl zrobiło sie 94 ???? może to nie dużo ale zawsze coś ????
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Finał w Miami to istny kabaret ! Widział ktoś Rafę wielokrotnie (szok 2ka ATP)nie trafiającegow piłkę albo strzelającego ,,petardy,, wysoko w trybuny ? No to można było zobaczyć właśnie MACZO w tym finale .Tak wyglądała parodia tenisa :ciąg meczu 3:2 dla Rafy w 1 secie i ... Hiszpan przestał grać....3:5i koniec: 4:6 w 1 secie a w drugim 0:2.... 1:5....2:6 i koniec kabaretu i gwizdy na trybunach . Ktoś napisał na tym forum, że Dawidienko i Volandri to oszuści .Jak widać po tym meczu grono tych gości jest o wiele większe .
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
No ludzie, bez przesady. Davydenko grał na prawdę dobre zawody, Rafa grał słabo, ale w tym turnieju to żadna nowość, powinien odpaść już wcześniej, na finał nie zasługiwał. I wynik nie zdziwił mnie ani trochę. Nie doszukujmy się to jakiegokolwiek oszustwa.
 
P 15

panasik

Użytkownik
to nie bylo zadno oszustwo davydenki gral kapitalnie, momentami przecieralem oczy, nie widzialem meczu z rodikiem ale ponoc gral jeszcze lepiej, tak jak pare osob wczesniej pisalo nadal gral srednio do tej pory i wysokie pilki wracaly do niego z podwojna sila.. szkoda, ze takie zarzuty na nim ciaza (uwazam, ze slusznie) bo to co pokazal zwlaszcza w 3 ostatnich pojedynkach bylo kapitlanym tenisem.. ogladalem mecz live i jestem pod wrazeniem, kasiorka ladna wpadla ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Jak sie czyta te komentarze to naprawdę żal dupe ściska. Denko dzisiaj pokazał doskonały tenis, a że Rafa o jakiegos czasu nie pokazuje nic specjalnego, to gładko przegrał. Nie wiem kto o zdrowych zmysłach mógł go grać po tym co pokazał chociażby w meczu z Berdychem, gdzie obraj grali poprostu dramat. Nikolay z kolei z kolejnym meczem gral coraz lepiej i jak widać w 1/2 i finale osiągnał optymalną forme. Brawo dla niego za tą gre i z pewnością zasłużenie wygrał. Dla mnie 100% czysty mecz!
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Jak sie czyta te komentarze to naprawdę żal dupe ściska. Denko dzisiaj pokazał doskonały tenis, a że Rafa o jakiegos czasu nie pokazuje nic specjalnego, to gładko przegrał. Nie wiem kto o zdrowych zmysłach mógł go grać po tym co pokazał chociażby w meczu z Berdychem, gdzie obraj grali poprostu dramat. Nikolay z kolei z kolejnym meczem gral coraz lepiej i jak widać w 1/2 i finale osiągnał optymalną forme. Brawo dla niego za tą gre i z pewnością zasłużenie wygrał. Dla mnie 100% czysty mecz!
Pisać po odbytym meczu, że był to pewniak można, ale bez większego sensu. Czy nie lepiej samemu ruszyć się i sprawdzić czy aby każdy mecz można zagrać na najwyższym poziomie. A poźniej podejmować się oceny czy dany zawodnik sprzedał czy miał gorszą dyspozycję danego dnia bądź dokuczają mu inne sprawy o których nie mamy zielonego pojęcia. Jeżeli ktokolwiek ma ochotę komentować i doszukiwać się nieczystej gry niech sam zaprezentuje się nieustannie doskonale w obojętnie jakiej dziedzinie sportu. Tenis to ciągła praca i szukanie najwyższej formy w sezonie. Nie mówię tylko jako teoretyk, ale jako praktyk. To są profesjonaliści w każdym calu nie zapominajmy o tym. Jeszcze jedno dla tych którzy nie trzymali nigdy rakiety w ręce, a tak żywo wypowiadają się o ocenie czy zawodnik grał słabo czy wspaniale. Odpuście sobie skoro nawet nie potraficie choćby zaserwować z odwrotną rotacją która im przychodzi z zamkniętymi oczami nawet w gorszy dzień. Pozdrawiam.
 
P 15

panasik

Użytkownik
Pisać po odbytym meczu, że był to pewniak można, ale bez większego sensu. Czy nie lepiej samemu ruszyć się i sprawdzić czy aby każdy mecz można zagrać na najwyższym poziomie. A poźniej podejmować się oceny czy dany zawodnik sprzedał czy miał gorszą dyspozycję danego dnia bądź dokuczają mu inne sprawy o których nie mamy zielonego pojęcia. Jeżeli ktokolwiek ma ochotę komentować i doszukiwać się nieczystej gry niech sam zaprezentuje się nieustannie doskonale w obojętnie jakiej dziedzinie sportu. Tenis to ciągła praca i szukanie najwyższej formy w sezonie. Nie mówię tylko jako teoretyk, ale jako praktyk. To są profesjonaliści w każdym calu nie zapominajmy o tym. Jeszcze jedno dla tych którzy nie trzymali nigdy rakiety w ręce, a tak żywo wypowiadają się o ocenie czy zawodnik grał słabo czy wspaniale. Odpuście sobie skoro nawet nie potraficie choćby zaserwować z odwrotną rotacją która im przychodzi z zamkniętymi oczami nawet w gorszy dzień. Pozdrawiam.
chcialbym odniesc sie do Twojej wypowiedzi, byc moze ogladales transmisje na polsat sport extra, gdzie ten staruszek (wprawdzie dobry komentator) probowal wcisnac nam kity, ze davydenko nie mial nic wspolnego z ustawianiem meczy.. bo on taki sympatyczny chlopak jest, albo inny powod moze zona powiedziala komus ze go noga boli i ten ktos tak sobie zaczal ze znajomymi puszczac live 7-8 mln dolarow, w 1 tylko buku..(ostatni fragment sam dodalem ???? poczytaj sobie informacje ilu tenisistow z czolowki mialo propozycje sprzedania meczow, i bynajmniej nie byla to prowokacja CBA;] a teraz pomysl sobie na swoj rozum czy dalbys 8mln dolcow na kogos kto gladko wygrywa pierwszego seta 6;2 (i do tego momentu ponoc wplynelo 7-8mln dolcow) ze przegra.. to jest NIEMOZLIWE.. rozumiem, ze to sa profesjonalisci, tak sie sklada, ze sam gram amatorsko w tenisa.. ale kretacza i bez wlasnej umiejetnosci praktycznej potrafie wskazac, a dlaczego? bo potrafie racjonalnie myslec i nie daje sobie wmowic jak ktos mi pluje w twarz, ze to deszcz.. nadal gral srednio w tym turnieju, w porownaniu do tego co gral davydenko, mocno interesuje sie tenisem, widzialem tez extra drugi serwis nadala z kotrym davydenko sobie nie radzil, ale tylko z tym.. i potrafie to ocenic, w tym dziale duzo osob moze cos sensownego powiedziec o tenisie i wcale nie musza go praktykowac jak Ty, a to ze postawialem na davydenke, chyba nie musze od razu biec na forum bukmacherskie i oznajmic ze ja na niego postawilem, nie mam na to czasu ani checi, ale stawka byla dosyc wysoko bo 150zl uwazam za wysoko stawke przy takim kursie, na fb jestem dawno, temat z tenisem uwazam na wysokim poziomie a komentarz o meczu mysle, ze zawsze mozna wrzucic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom