>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Miesiączka

T 11

tyche

Użytkownik
Wczoraj Monaco lekko mnie zdenerwowało, ale poniekąd jestem im wdzięczny, w chwili obecnej mam 100 j i z tej kwoty ugrać 33k j to będzie prawdziwe wyzwanie które kocham.
W tym momencie gram typy które będę absolutnie pewny system va bank
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
* Trafiam 5-6 kuponów z rzędu z AKO 3.00+ i wygrywam pojedynek. Nic prostszego.
@Tyche, z całym szacunkiem - ale to nie jest wcale jeszcze nasz pojedynek - a jedynie Ty sam robiąc pokaz swojej gry tu do niego aplikujesz.
Dopiero zdając ten test, będziesz do takiego pojedynku ze mną uprawniony.
Pozdrawiam
 
T 11

tyche

Użytkownik
Podstawa to uwierzyć w siebie, uwierzyć w to ze mozna wygrać a wtedy wszystko jest możliwe. A zwracając sie do Pana destro-thai ( celowo użyłem małych liter przy twoim nicku ze względu na to ze jestes nikim ) co ty ugralees ze sie ze mnie śmiejesz ?
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
No ładnie poleciałeś z tą taśmą. Powodzenia.
Edit: Teraz zauważyłem, że jeżeli wejdzie Ci ten kupon to zapłacisz ponad 492.21zł podatku. Myślę, że to dużo zważywszy, na to że cel jaki sobie postawiłeś jest trudny do realizacji. Na przyszłość rozdziel taki kupon na dwa lub nawet trzy mniejsze, aby nie płacić tego ekstra podatku.
 
M 1

marasco

Użytkownik
Byłem pod wrażeniem, kiedy tamta tasiemka Ci weszła (same &quot;pewniaki&quot;, czyli kupon z gatunku &quot;nie wchodzi jeden mecz&quot; ;) ). Jeśli natomiast wejdzie Ci to, co pokazałeś to:
a) będę sobie pluł w ryj, że tego nie postawiłem ;)
c) graj w totka!
;)
 
T 11

tyche

Użytkownik
Powiedzcie mi dlaczego każdy mi złe życzy ? Czy to w Polsce jakaś tradycja czy co ? Zeby modlić sie o to zeby komuś sie nie powiodło
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 11

tyche

Użytkownik
Nie szukam rozgłosu , chce po prostu udowodnić ze mozna zrobić cos z czegoś :) ten ostatni kupon przygotowałem pod lekka presja, chociaż.... Presja ? Jaka presja, presje odczuwają tysiące matek, które nie maja za co wykarmić swoje dzieci, to jest presja. W obstawianiu nie ma mowy o presji.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Zawsze kibicuję takim wariatom ???? Przy poprzednich kuponach trzymałem kciuki, ale z powyższą taśmą nie masz szans. Chyba nawet nie wiesz w co się wpakowałeś i nie mam tutaj na myśli ilości spotkań, kursów itd. ale twoje wybory przy tym kuponie są bardzo złe.
Lens, Torino, Celta to raczej spodziewane niespodzianki, 3 ewidentne miny na ten weekend, a ty władowałeś wszystkie 3 ???? Atletico z Realem w LM też może zrobić niespodziankę. Napoli w LE ma taką zaliczkę bramkową, że może przegrać 0:2 i przechodzi dalej.
Właściwie to dla jaj wezmę sobie te typy, których nie odrzuciłem i też puszczę tasiemkę żeby o tym nie zapomnieć. https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDI1MTExNjU4ODYwMDpxf2Pz%2BvIY372mIgo%3D&amp;amp;kind=MAIN
A tak naprawdę to jedyny typ do grania to ten Bayern.
 
Do góry Bottom